Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Aryon87 válasza Aryon87 (#4450) üzenetére


Aryon87
félisten

Lenne még egy apró kérdésem. Van valami mód esetleg arra, hogy visszamenni Nugatra? Megnézném hogy mi a helyzet úgy akku ügyben, hogy valóban az Oreo okozza a merülést, vagy csak annyi a "gond", hogy már lassan 11 hónapos a telefon.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4452) Tiger. válasza Aryon87 (#4451) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Biztos nem az oreo okozza.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4453) MrPetya19 válasza Aryon87 (#4451) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem újabban a Play Services eszik sokat.
Meg a Package Installer ami nem tudom, hogy mi.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4454) kano válasza Aryon87 (#4451) üzenetére


kano
nagyúr

Mennyit bír (SOT, hány sim, standby idő) a telód?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4455) Aryon87 válasza kano (#4454) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt nem neztem. De miutan 10-11 korul lehuzom toltorol, es delutan 6-7 korul mar fel kell tennem, hogy majd hazafele is tudjam hasznalni az baj. A tabalyi is hasonlo volt, de nem remlik hogy ennyire eroteljesen merult volna.
De 4 oranaln incs tobb SoTban, akkuido meg eddig 8 ora korul akakult.
Amugy dual simes telo, de csak 1 kartya van benne

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4456) kano válasza Aryon87 (#4455) üzenetére


kano
nagyúr

Tegnap nekem is csak 3h SOT jött össze, de folyamatos BT kapcsolat volt a Pebble órámmal és nyomkodtam is. Lehet a Google cs*szett el valamit? De nem láttam jelét a statban.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4457) Aryon87 válasza kano (#4456) üzenetére


Aryon87
félisten

Igy nezek mi most. Ez este 6-7 korul mar 30% lesz.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4458) Tiger. válasza kano (#4456) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A Bluetooth nem meríti.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4459) kano válasza Aryon87 (#4457) üzenetére


kano
nagyúr

Jaaaa, ott a szemét. :DDD Facebook.
Helyette valami alternatív kliens (Simple for Facebook)?

Tiger.
De ha folyamatos kommunikációd van, akkor igen (beállítás, kapcsolódás, keresés, stb.)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4460) Aryon87 válasza kano (#4459) üzenetére


Aryon87
félisten

Facet mindig is hasznaltam a messengerrel, nem hinnem hogy ennyire merulne tole.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4461) kano válasza Aryon87 (#4460) üzenetére


kano
nagyúr

:K A legsz@rabban megírt app.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4462) kemcso válasza Aryon87 (#4460) üzenetére


kemcso
Ármester

Ahogy kano mondja, FB és a messenger két nagy fogyasztó. Nekem a messenger lite és a Friendly van helyette.

(#4463) Aryon87 válasza kano (#4461) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm... Es ez a simple for facebook miben jobb? Gondolom google a baratom..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4464) kano válasza Aryon87 (#4463) üzenetére


kano
nagyúr

Nem zabál, csak ennyiben. Sőt, még nem is mondanám, hogy jobb, csak nem zabál.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4465) Tiger. válasza Aryon87 (#4463) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Friendly for Facebook, ez a legjobb, ha nem nézel filmeket a Facebookon pl filmvilag 2 oldalról.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4466) jotzo01


jotzo01
tag

Sziasztok,
lenne két kérdésem a telefonnal kapcsolatban:

Lépésszámláló: megjeleníti a napi, majd a heti lépéösszesítést. Utólag meg lehet valahogy nézni a régebbi napi lépésszámokat?

Hívás: meg lehet oldani valahogy, hogy mikor telefonálni akarok, megérintem a telefon ikont, akkor ne a tárcsázó, hanem a kedvencek fül jelenjen meg?

(#4467) tipuka


tipuka
addikt

htc store-ból valaha rendelhető volt amúgy a 6/128GB-s verzió? akarnék venni egy u11-et black friday-kor és nem sokkal drágább ez a verzió ott, de mindig out of stock. :D ráadásul jelenleg csak single sim-es van store-ban, nekem dual-os kellene. :DDD 449,10 € "csak", az kb ~150k :D

(#4468) Dr. Maci válasza Aryon87 (#4448) üzenetére


Dr. Maci
tag

Igen, Romániába küldték ismét a készüléket, de ezúttal jó egy héttel hamarabb járta meg a szervizkörutat, mint az előző alkalommal. Az a tippem, hogy ha csak nem szoftveres jellegű a probléma, akkor mindent oda küldenek, de ezt Ferob biztos jobban meg tudja mondani.

Szerencsére tényleg szépen dolgoztak, az előző alkalommal nagyon kókler munkát végeztek. De most végre happiness van és élvezem a telefon nyújtotta szolgáltatásokat. (A kamerája és az üzemideje is nagyon ott van) :DD

(#4469) Aryon87 válasza Dr. Maci (#4468) üzenetére


Aryon87
félisten

Es mennyibe fáj egy ilyen körút? Csak hogy tudjam mivel kell kalkulalni.

Bizony, a kameraja nagyon jo, legyen az nappal, vagy ejszaka. Nalam az üzemidővel bajok vannak, de ezt leszamitva szuper meg mindig.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4470) Dr. Maci válasza Aryon87 (#4469) üzenetére


Dr. Maci
tag

Ezt nem tudom megmondani, mivel nekem még garanciális volt a készülék, így garanciában javították tekintettel arra, hogy a kijelzőcserénél rendesen szétgányolták a telefon hátlapját, illetve nagyon hanyag munkát végeztek. Így a második kört is a garancia fedezte. De itt a fórumon olvasva úgy láttam, hogy a garancián túli javításokért bizony alaposan a pénztárcába kell nyúlni.

Igen, nagyon vártam, hogy végre megjöjjön és tudjak jó fotókat készíteni. Ilyenkor ősszel nagyon jó képeket lehet készíteni. :))

(#4471) winfier


winfier
senior tag

Nálam így alakul a kijelző idő 2 simmel. Én nagyon ritkán FB-om vagy a messengert.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#4472) CptAdamica válasza winfier (#4471) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez elég fasza szerintem.

Megyen!

(#4473) Aryon87 válasza Dr. Maci (#4470) üzenetére


Aryon87
félisten

Es mi a gariztatas menete?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4474) Aryon87


Aryon87
félisten

Újabb kedvcsináló képek :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4475) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Hasznal valaki okosorat a telefonnal? Olyat keresek ami egyutt tud mukodni taskerrel, reagal nfc chipre.

(#4476) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

Még régebben írtam nektek arról, hogy mikor töltöm a telót, folyton azt írja lassú töltés. Ugye ezt túltárgyaltuk, hogy nem a kábel és töltő miatt van, mert megpróbáltam másikakkal is. Nem is ez a lényeg. Már terveztem, hogy gariztatom, beviszem és leadom a vodafone-ba, de tegnap előtt sikerült úgy leejteni, hogy a hátlap pókhálósra repedt. A teló továbbra is működik, csak hát félek így visszadobja a szerviz, hogy a leejtés miatt van a hiba, pedig ugyen én tudom hogy az előtte is megvolt, de a vodás csajszi szerint lehet amikor meglátják hogy törött a hátlap, lazán visszapasszolják.

A kérdésem az, ha nem sikerül a gariztatás, akkor hol tudok fizetősben javíttatni? Hol van megbízható HTC szervíz ahol burkolatot is tudnak cserélni, és a lassú töltés gondomat is meg tudnák oldani?

Köszi a tippeket előre is!

(#4477) CptAdamica válasza Aryon87 (#4474) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egész jók, gondolom az esti képek nem autó üzemmódban mentek, nekem mindig túlhúzza az ISO-t.

(#4476) dredjudge84 Ez egy nagyon jó kérdés. Esetleg odaírhatod, hogy a törés a te hibád, de előtte sem ment a gyorstöltés. Nem hiszem, hogy az esésre gyanakodnának.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4478) Aryon87 válasza CptAdamica (#4477) üzenetére


Aryon87
félisten

De, ezek mind automatan keszultek, csak ugye a lightroom programmal meg lehet rajta tunningolni, van ahol elonyos, van ahol nem kifejezetten. Ezen meg csiszolnom kell.
A RAWbol dolgozast befejeztem, arra csak a Mate10pro eseteben volt szukseg (ezert is valtottam, 8 honap utan meguntam, amugy baromi jo telo)
U11 nem igenyli ezt, raadasul 3x annyit kell vele dolgozni (probaltam)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4479) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Tud valaki valamilyen infot, hogy mikor jelenik meg U11-re az Android 9.0?? :)

(#4480) CptAdamica válasza Tomtailor85 (#4479) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem január környékén. Örülnék, ha a Blinkfeed helyére beraknák a Google Now-t, vagy legalábbis választhatóra.

Megyen!

(#4481) Kiskopika válasza Kiskopika (#4475) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Senki nem hasznal orat, vagy taskert vagy mindkettot?

(#4482) Aryon87 válasza Kiskopika (#4481) üzenetére


Aryon87
félisten

nekem van órám, de gagyi kínai. nem használom már

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4483) Tiger. válasza Kiskopika (#4481) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én használtam anno egy amazfit bipet, és egy Pebble Timet.
Tasker proginak az Erobotot.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4484) MrPetya19 válasza Kiskopika (#4481) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én egy Lg G Watch R-el használom.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4485) Dr. Maci válasza Aryon87 (#4473) üzenetére


Dr. Maci
tag

A számlával együtt kell bevinni a hozzád legközelebb levő Media Marktba a vevőszolgálatra és ott megomdod, hogy HTC készüléket szeretnél garanciálisan javíttatni. Én elektronikusan akartam először bemutatni a számlát, de azt nem fogadták el, így érdemes egy nyomtatott példányt vinni belőle. A Media Marktok az átvevő pontjai a Telemaxnak. Fel fognak venni egy jegyzőkönyvet, érdemes kérni, hogy rögzítsék a jegyzőkönyvebe a telefon állapotát, ezen kívül érdemes vagy velük, vagy pedig a magad számára készíteni fotókat a telefonról a későbbi esetleges vitákra munícióként. Úgy látom, hogy neked akku problémáid lesznek, ehhez le kell majd adni a töltőt is.
Én dobozban adtam le a telefont, mert így állítólag nagyobb biztonságban van a szállítás folyamán, de a dobozt csúnyán összegányolták, sajnos. :((( Szóval ezt érdemes átgondolni.
A Media Marktosok szerint a Telemaxosok kb. minden nap mennek hozzájuk átvenni a beadott készülékeket. De mivel ez Romániába fog menni vélhetően, így az egész folyamat legalább 3 hétig, kevésbé szerencsés esetben 1 hónapig fog tartani.

[ Szerkesztve ]

(#4486) wgaborw válasza dredjudge84 (#4476) üzenetére


wgaborw
tag

Szia, a MediaMarktok hivatalos Telemax átvevőpontok. Nekem kb 1 hét után adtak ajánlatot, amit ha elfogadsz, akkor megcsinálják, ha nem akkor visszaküldik a befogadó MediaMarktba. A leadáskor ki kell fizetni a bevizsgálás díját, ami nem egészen 5000Ft, ha kéred a javítást akkor elvileg beszámítják. Számla és doboz azért célszerű, mert a készüléken kívül nincs serial így azt a dobozról fogják leolvasni. A számla nálam arra kellett, hogy a készülék eredeti árát fel tudják tüntetni a papíron, amit kapsz. Az enyém eMAG vásárlás volt, őket ez a része nem érdekli. Én végül nem csináltattam meg a kijelzőt, túl volt a lélektani határon...

(#4487) dredjudge84 válasza wgaborw (#4486) üzenetére


dredjudge84
őstag

Nem ugy volt hogy nem a telemax javitja, hanem romaniaba kuldik?

(#4488) wgaborw válasza dredjudge84 (#4487) üzenetére


wgaborw
tag

Na igen, a végén a CTDInél kötött ki...

(#4489) Aryon87 válasza Dr. Maci (#4485) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszönöm az infót, ezt jó lesz észben tartani. Igen, valszeg az enyém akksiügyben fog járni egy kirándulást..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4490) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Akkor mar teljes a kepzavar.

(#4491) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Akku tesztet flyght módba érdemes csinálni vagy mehet közbe hálózat?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#4492) Tiger. válasza cyber86 (#4491) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Flight mód.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4493) cyber86 válasza Tiger. (#4492) üzenetére


cyber86
őstag

Köszönöm.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#4494) cyber86


cyber86
őstag

Na ez érdekes. Akku teszt hibátlan. Viszont azt nem tudom, hogy 1 játék ennyire zabálná a telefont vagy nagyon nincs optimalizálva a játék és azért zabál ennyit. Ugyanis azt vettem észre, hogy kb 15 perc játék után kb 20%-ot is le szokott esni a töltöttségi szint. A játék neve: last day on earth.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#4495) Aryon87 válasza cyber86 (#4494) üzenetére


Aryon87
félisten

En Asphalt 9-cel szoktam jatszani, azt valamivel jobban birja, kb az 1 oras hazaut alatt ha 10-15% merulese van teny, nekem mar csokkent akkuteljesitmenyem van (AccuBattery szerint 91% kapacitas, ami olyan 2700-2800mAh felel meg).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4496) Aryon87 válasza Aryon87 (#4495) üzenetére


Aryon87
félisten

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4497) tipuka válasza Aryon87 (#4496) üzenetére


tipuka
addikt

nekem az 70%_os G4-en :DDD (jó kis app)

(#4498) Tiger. válasza Aryon87 (#4496) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem itt semmit nem mutat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4499) Aryon87 válasza Tiger. (#4498) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert kell neki x ido, mire elkezdi mutatni a statisztikakat. Nekem ez mar lassan 2 hetes adatbol tevodik ossze

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4500) Aryon87


Aryon87
félisten

No akkor egy kis őszi téma sem maradhat el. Ezúttal csináltam egy gyári vs gcam verziót, természetesen mind2 tunningolt verzió (pontosabban a Lightroom automatikára bízva a dolgot, + van ahol egy kis színhőmérséklet piszka is van, mert nekem úgy tetszett épp, de élesség, zajszűrés és társait nem alkalmaztam).
Kisebb eltérések lehetségesek a képek közt.

Gyári:

[link][link][link][link][link][link][link][link][link]

Gcam:

[link][link][link][link][link][link][link][link][link]

HTC U11, Lightroom mobile-val dolgozva.

Ami az eredeti alapképeknél tetszik, hogy a gyári élességileg rendben van, viszont a Gcam sokkal jobban kezeli a fényviszonyokat, de úgy látom, élességgel valahogy továbbra se tud megbírkózni.Akinek jobbfajta monitora van, legyen szíves mondjon véleményt, melyik a jobb. Nekem egy nyamvadt 9 éves TFT monitorom van..

Remélem nem gond ha megosztom ismételten veletek a fotóimat :) Emlékeim szerint szerettétek anno :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.