Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Tiger. válasza Vangelis (#5600) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem fotózásban gyengébb lesz. Csak desingben szebb.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5602) Vangelis válasza Tiger. (#5601) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aham... Tudásban? Nekem csak a két SIM ami fontos lenne. Esetleg hogy amoled.... Már ha ér valamit.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5603) Varoz válasza Vangelis (#5600) üzenetére


Varoz
őstag

Max, ha túl jó az U11 neked és vissza akarsz lépni! :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5604) Vangelis válasza Varoz (#5603) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Dehogy akarok :DDD

De egyébként túl jó nekem?? Ténylrg jó kis teló. De lyó lenne a dual sim....

Most meg beesett egy A7 .... de akkor megy piacra.

Egyébként mire érdemes leváltani?... keret véges.
8 pro?
9T
????

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5605) Tiger. válasza Vangelis (#5604) üzenetére


Tiger.
nagyúr

U12 plus.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5606) Varoz válasza Vangelis (#5604) üzenetére


Varoz
őstag

Arra céloztam, hogy semmilyen szinten nem éri meg váltani rá U11-ről. Persze a dualt értem, ha szükséged van rá, de akkor meg vagy dualos U11 vagy U12+. :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5607) Vangelis válasza Varoz (#5606) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen azt értem.
De most egy A7 esett be jó áron, de akkor így megy tovább az a7 ... és majd ha tudok szerezni valami jobb telefont akkor váltok.

Redmi 8 pro is célba volt ... de az sem nyujtana sokkal többet.
Be kell vallani nagyon jó darab ez a u11.. van kis tesó is egy life azt is iimádtam ameddig használtam.
Most persze az is eladó.... van pár darab teló amitől meg kellene válni, de olyan nehéz.

:) :O :B

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5608) Varoz válasza Vangelis (#5607) üzenetére


Varoz
őstag

"de olyan nehéz."

Én sose adok el telefont. :D
Sőt, egy kártyám van, de 3 telefonnal járok dolgozni. M8, U11, U12+, utóbbiban van a kártyám.
U11-el fotózok a munkám során, meg felváltva néha az U12+-szal, az M8-ról meg a zene megy a műhelyben. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5609) Vangelis válasza Varoz (#5608) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Van baj :) u11 akkor ilyen jó fiúkban??.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5610) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy a jelenleg legfrissebb gyári fw-t újra lehet telepíteni a készüléken mókolás nélkül?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5611) jotzo01 válasza cyber86 (#5610) üzenetére


jotzo01
tag

Factory reset?

(#5612) cyber86 válasza jotzo01 (#5611) üzenetére


cyber86
őstag

Szeretném újra flashelni mintha szűz wint tennék formázással a gépre. [kép]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5613) ferob válasza cyber86 (#5612) üzenetére


ferob
őstag

Nincs különösebb értelme, mivel az android esetében teljesen másként működik, gyári állapotában semelyik partíció nem írható, így nem is változik a tartalma a használat során, kivéve az adat partíció, amit a gyári visszaállítás töröl, így lényegében ugyanolyan eredményt érsz el vele.
Egy RUU futtatásának akkor van jelentősége, ha bármilyen verziószámban van eltérés, esetleg speciális esetekben, amikor másik hardverelem került a készülékbe.

(#5614) cyber86 válasza ferob (#5613) üzenetére


cyber86
őstag

Azért szeretném megcsinálni, mert valamiért nem az igazi a teló működése és nem tudom, hogy szoftveres vagy hardveres-e a hiba. Pl fb-ba ha megnyitok valamit van, hogy nem reagál a vissza gombra mintha lefagyna a készülék de a home gombra reagál igaz van, hogy pár secet várni kell, hogy kilépjen és mostanában a messenger sem az igazi és már többször próbálkoztam fr-rel de hiába. És arra gondoltam, hogy nem-e sérült meg a rendszer de akkor valszeg nem tud rajta. Viszont 1 próbát megtennék hátha.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5615) MrPetya19 válasza cyber86 (#5614) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ha volt fr, akkor lehet valamelyik app a ludas.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5616) hape60


hape60
aktív tag

Még mindig kijelzővédelem; írogattam már a kijelző védő fóliákról, üvegről. Az ujjlenyomatokat akartam megszüntetni, mert minden védőüvegnél jelentkeztek, hiába írták, hogy hű, de jó.
Gondoltam, kipróbálom az új csodaszert, a nano folyékony védőszert. Az ebayról rendeltem egy olcsóbb változatot. A kijelzőn levő védőüvegre kentem fel; meglepő módon hatásos. Az újjlenyomatot nem szüntette meg, de könnyen letörölhető, és sokkal kevésbé látható. Ha valakit ez érdekel, próbálja ki, nem nagy összeg; a vásárolt nano: [link]
Szállítási költség van, viszont hamar ideér. :-)

[ Szerkesztve ]

(#5617) kano válasza hape60 (#5616) üzenetére


kano
nagyúr

És milyen üveget használsz a telefonhoz (valami teljes felületén tapadó kellene aminek nincs fekete keretes sem)?
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5618) Tiger. válasza kano (#5617) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Rakasd fel a médiába a clearplexet, nekem 1 hónapja az van a 11 pro maxomon, és elég jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5619) kano válasza Tiger. (#5618) üzenetére


kano
nagyúr

Mennyire karcolódik, és mennyire gyűjti a zsírt?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5620) Tiger. válasza kano (#5619) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hajszál karcok könnyen vannak rajta, de gyógyítja magát, ujjlenyomatot azért gyűjti, de ennek ellenére jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5621) Varoz válasza Tiger. (#5618) üzenetére


Varoz
őstag

Egy félelmem van vele csak, mivel nem egy olyan készülék, ami minden második ember zsebében van, biztos jó hTC-n is? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5622) Tiger. válasza Varoz (#5621) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Méretre vágják, anno kérdeztem is. Bármilyen készülékre rátudják rakni. Amikor u11-em volt, akkor meg nem volt ez, pedig jó lett volna.
Kétféle van, tok barát és nem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5623) Varoz válasza Tiger. (#5622) üzenetére


Varoz
őstag

Tudtommal egy gép vágja méretre és alapvetően Huawei cucc. Na most ha nincs nekik beprogramozva az U11, akkor a faszi fogja nekem vagdosni és vagy jó vagy nem? :D
Én addig nem perkálok le 6 ezret, amíg nem látom egy U11-en. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5624) hape60 válasza kano (#5617) üzenetére


hape60
aktív tag

Nekem is olyan kéne; jelenleg az 5427-es hsz-ban írt üveg van rajta. Teljes felületű, méretpontos, csak van körbe keret, és középen egy kis szivárványosodás (fekete háttérnél látszik). Ezt kentem be a nanofolyadékkal, egyenlőre lényegesen jobb lett.

(#5625) Tiger. válasza Varoz (#5623) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Gépben meg van nekik a megfelelő méret, érdemes őket megkerdezni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5626) Tiger. válasza hape60 (#5624) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azért olyan, mert nem teljes kijelzon van a ragasztó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5627) benete


benete
tag

Hali!
Fél éve van az U11 kijelzőn clearplex. Tökéletes állapotban van és jól is véd. Spigen tok nem nyomja fel a szélét.

(#5628) Tiger. válasza benete (#5627) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Fotót tudsz mutatni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5629) Varoz válasza benete (#5627) üzenetére


Varoz
őstag

Na végre valaki. :C
Fotó jöhet! Ha fasza, lehet lecserélem a ScreenKnightot mert eléggé lestrapált már. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5630) benete válasza Varoz (#5629) üzenetére


benete
tag

Rövidesen lesz fotó!

(#5631) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sziasztok.
Nekem az U11Plus-on a mobileoutfitters foliaja van. Ez szintén ilyen "emlékező" fólia, ami a hajszalkarcokat felveszi, de a nagyobbak után korrigálja magát.
Szerintem 1,5 éve van rajta, es most kezd a szélén egy nagyon-nagyon kicsit felpondorodni. Tóban még mindig nem látszik...

(#5632) kano válasza Kobun1980 (#5631) üzenetére


kano
nagyúr

És az milyen árban volt?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5633) benete


benete
tag

A minőség nem túl jó, de nem is az U11 készítette! :C

(#5634) hape60 válasza benete (#5633) üzenetére


hape60
aktív tag

Hát...a csillár elég jó rajta ;) Ennek alapján én nem cserélek.

(#5635) Kobun1980 válasza kano (#5632) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Igazság szerint nem akarok hülyeséget mondani, így 1,5 ev magasságában nem emlékszem pontosan, de talán olyan 7.000 körül lehetett.

(#5636) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Nálatok nincs olyan gond a messengeren hogy ha kűldenek valamit akkor azt írja ki kb 5 percíg, hogy csatolt fájl letőltése? [kép]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5637) kano válasza cyber86 (#5636) üzenetére


kano
nagyúr

Nincs, de Lite verziót használok.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5638) Varoz válasza cyber86 (#5636) üzenetére


Varoz
őstag

Nincs. De a Facebook szokott szarakodni amúgy is, lehet csak szar a szerverük.


benete

Köszi. Nem látszik rendesen, de ami látszik, az jó. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5639) cyber86 válasza Varoz (#5638) üzenetére


cyber86
őstag

De hetek óta? Öcsémnèl meg másnál sem találkoztam ilyen hibával és frt is csináltam hátha de semmi változás.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5640) Pocee válasza cyber86 (#5639) üzenetére


Pocee
senior tag

mi van ha a csajod csak beírta ezt a mondatot? :DDD remélem

Mr.Brightside

(#5641) Varoz válasza cyber86 (#5639) üzenetére


Varoz
őstag

Megpróbálhatod, hogy másik telón bejelentkezel messengerbe, de így, hogy FR is volt, kizártnak vélem, hogy a teló a gond.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5642) cyber86 válasza Pocee (#5640) üzenetére


cyber86
őstag

Sajnos nem és itt a másik példa. Pont most linkelte be ismerős. [kép]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5643) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Van itt olyan, akinek volt m7, m8 és 10 a U11 elött? Évek óta egy M7et hasznalok fejhallgatozasra, mivel a U11 ezen a teren csalodast okozott szamomra. Szeretnek beszerezni egyet a regebbi modellek kozul, mivel az M7esem sajnos mar bedilizett kicsit. Meg tudna irni valaki, hogy melyiknek volt a legjobb fejhallgato-erösitoje a korabbiak kozul? Hangerö, torzitasmentesség es hangkep egyarant fontos, mivel eleg izmos fejest kell hajtania. Sajnos ezen a teren a U11 nagyon leszerepelt, az atalakitok allando kabeltorései mar csak hab a tortan.

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#5644) Varoz válasza Ununqatrium (#5643) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem volt. M8 volt a legjobb hang terén! Abszolút etalon! :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5645) Shokkolo válasza Varoz (#5644) üzenetére


Shokkolo
addikt

11-ig kb minden volt :D
talán a 8 és a 10 volt amit ajánlanék a legjobban, bár én nem sokat használtam erre.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5646) Varoz válasza Shokkolo (#5645) üzenetére


Varoz
őstag

Én a műhelyben arról tolom a zenét, rá van kötve a hifi a jackre. :D

Megláttam az aláírásod. Fals, a kalapácsnak semmi köze az edzéshez, azt hőkezeléssel lehet elérni. A kalapács maximum formálni tudja az acélt. Bocs, szakmai ártalom. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5647) Shokkolo válasza Varoz (#5646) üzenetére


Shokkolo
addikt

Abszolut megértem.
Annyi h én keveset fül/fejhallgatózok...
Régebben a kocsiban sajnos nem kezelte le, ipodról ment a zene, melóban céges laptopról, edzés közben meg BT füles.

Mostanság használtam párszor a gyári U11 fülhallgatót, meg is lepődtem. Meglepően jó minőségben szól.

az aláírásomat pedig nem kell szó szerint venni :)
és egyébként, a hőkezelési folyamat része, tehát féligazság :DDD

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5648) Varoz válasza Shokkolo (#5647) üzenetére


Varoz
őstag

Nagyon jó a gyári füles, ebben az M7 óta élen van a hTC. Most az átalakítózás végett nem az igazi, de nekem azzal se volt gondom.

Nyilván, de megüttette a szememet. :D
Nem része, ezek szerint nem tudod mi az edzés. Megadott hőfokra felmelegíted az acélt, majd hirtelen hűtöd le. Ebben sehol sincs helye kalapácsnak. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5649) Shokkolo válasza Varoz (#5648) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nem átalakítózok, a gyári type-c fülest szerettem mostanság meg nagyon :)

mea culpa, egy félig volt középsuliban anyagismeret órám, de annak is lassan 2 évtizede, kopik az a kis tudás is :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5650) Varoz válasza Shokkolo (#5649) üzenetére


Varoz
őstag

Én az átalakítót kocsiban használom, hogy auxon toljam a zenét, mert nem BT-s sajna. Én elégedett vagyok vele, szebben szól, mint SD-ről. :)

Nem gond, én se most tanultam mondjuk. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.