Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) opr válasza Tiger. (#4050) üzenetére


opr
veterán

Az a vicces, hogy igazabol most ugyan ott van fogasra meg vastagsagra, mint anno az eredeti Desire es/vagy a DHD, azzal a kulonbseggel, hogy ott gyarilag volt ilyen, cserelheto akkuval meg hatlappal...

Megmondom oszinten nem mindig erzem ugy, hogy a mobilipar elorefele fejlodik ergonomia es esszeruseg temakorben. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4052) Tiger. válasza opr (#4051) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem ilyen 10-semre ment, utána megfogadtam, soha többet ilyet nem akarok egyik telefonom sem látni.

Az Applenel legalább nem csak 2 oldalt van ragasztó, az meg esztetikusan is tud kinezni.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4053) Varoz válasza CptAdamica (#4046) üzenetére


Varoz
őstag

Igen. A Liquid Crystal. Nekem ez van. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4054) CptAdamica válasza Varoz (#4053) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi. :) Már alig várom, hogy megjöjjön...

Megyen!

(#4055) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Valaki rendelt amúgy a HTC club-tól átutalással? Előző hét kedden dél körül rendeltem, rá 1 órára el is utaltuk a manit, de azóta sem érkezett visszaigazolást, hogy megkapták. Csak automata levél, hogy fizessek. :D Úgy tudom, hogy 3 munkanap az utalás elfogadása, de az már régen letelt, bizonylatot is szereztem, jók az adatok is, nem értem.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4056) opr válasza CptAdamica (#4055) üzenetére


opr
veterán

Ha nemzetkozi atutalas volt, akkor a helyedben en annyira nem kapkodnek. A magyar bankok azt szeretik -szep szoval mondva- raerosen intezni.
Nekem az utolso magyar->kulfold (EU) utalasom 4 munkanap volt, ugy, hogy volt kozte egy hetvege, mire odaert a fogado bankhoz. Igaz, ez egy eve volt kb, azota lehet vatoztak a dolgok.
Reszemrol pl az valtozott, hogy nem csinalok draga es lassu nemzetkozi utalast, hanem transferwise-t hasznalok. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4057) CptAdamica válasza opr (#4056) üzenetére


CptAdamica
veterán

Raiffeisen banknak kellett elutalni és ők utalják tovább elvileg, már ez az 5. teljes munkanap azóta, de hatalmas nagy pangás van. :D

Megyen!

(#4058) Varoz válasza opr (#4056) üzenetére


Varoz
őstag

Én a német számlámra utaltam. K&H-ról. Másnap ott volt. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4059) opr válasza Varoz (#4058) üzenetére


opr
veterán

Az enyem OTP->HSBC UK volt.
De mondom, mar egy jo ideje, lehet azota volt nemi fejlodes. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4060) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Közben még mindig nem érkezett meg az utalás HTC-ékhez, előző hét kedden utaltunk. A Global Collect BV a közvetítő cég, most jobban utána keresve elég negatív visszhangok vannak róla. Már tiszta idegben vagyok, mit lehet ilyenkor csinálni?

Megyen!

(#4061) MrPetya19 válasza opr (#4049) üzenetére


MrPetya19
addikt

A rugged armor vajon ugyanannyira öleli körbe a kijelzőt, mint a liquid crystal?
Mennyire vastag az üveg?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4062) opr válasza MrPetya19 (#4061) üzenetére


opr
veterán

Fogalmam sincs, de ha gondolod este csinalok par kepet, es feltoltom.
Az uveg asszem 0.3-as vagy 0.25-os, oldalt nem lelogos.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4063) kekkola válasza CptAdamica (#4060) üzenetére


kekkola
senior tag

Amennyiben megbizonyosodtál róla, hogy visszaélés történt (a htc-hez nem érkezett meg és a bankodtól elment s pénz), akkor jelentsd a bankodnál. A bank azonnal visszautalja a számládra az összeget és kivizsgálja az esetet, amennyiben szükséges büntetőjogi eljárást indít. Amennyiben bebizonyosodik a visszaélés ténye, akkor megtarthatod a pénzt. Sztem no para.

O+8T

(#4064) CptAdamica válasza kekkola (#4063) üzenetére


CptAdamica
veterán

Rákérdeztünk megint, hogy mizu, azt mondta a csaj, hogy az áfa visszaigénylést csinálják, de nem tudom hogy hogyan, mikor még mindig pending alatt van az utalás. Mondta, hogy várjunk pár napot, biztosan nem lesz gond, megvárom még ezt a hetet, aztán bemegyünk a bankhoz, nem a 90-es években vagyunk, hogy 2 hét kelljen egy utaláshoz.

Megyen!

(#4065) kekkola válasza CptAdamica (#4064) üzenetére


kekkola
senior tag

Mondjuk egy PP vagy kártyás fizetéssel ezt a kellemetlenséget megspórolhattad volna magadnak :)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4066) CptAdamica válasza kekkola (#4065) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, az lett volna a legjobb. Most is tanultam valamit...

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4067) MacEdm


MacEdm
tag

Üdv!
Erősen gondolkozok a teló megvételén és a telenortól 130k-ért el is tudnám hozni.
Esetleg van vmi olyan hibája a telefonnak amitől inkább lebeszélnétek róla? Akksija mennyit bír és a képernyőidők milyenek?
Igazából egy olyan telefont keresek max 150k-ig aminek a kamerája nagyon baszó :DD és azért az akksija is kibír egy másfél napot. Kameráról olvastam, hogy nagyon jó, de esetleg van-e vmi hátulütője a telefonnak?

Előre is köszi a helpet!

(#4068) Tiger. válasza MacEdm (#4067) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A legjobb készülék.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4069) kekkola válasza MacEdm (#4067) üzenetére


kekkola
senior tag

Szvsz nincs hátulütője. Htc-től rendelve club tagként most 400€ szállítással. Nagyon jó ár érte.

O+8T

(#4070) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok, nyaralás első napján véletlenül a fürdő nadrág zsebében maradt a telefon, derékig erő vízbe mente be (uszodaviz) kb 30 cm mélyen lehetett a telefon és kb 10 mp öt mert rögtön kijöttem, meg törölgettem. És lőttek kb 3 fényképet még utána magától kikapcsolt de egy negyed óra múlva felettünk a szobába és be tudtam kapcsolni. Azóta működik rendesen, de a 2 kamera lencse parásodik. Nyugalmi állapotban nem, de ha bekapcsolom a kamera appot kb 10 mp után beparasodik, a tiszta lencse kepei teljesen jók, és ha kiléptek az appbol utána kb 15 mp múlva kitisztul a lencse, ez érvényes mindkét kamerára, ez normális és majd egyszer kiszárad, vagy haza vágtam a telefont, vagy Gariban javítják vagy megállapítják hogy beázott? Nem szándékos furdetes volt de ez senkit sem érdekel.

(#4071) kano válasza Cilindrik (#4070) üzenetére


kano
nagyúr

Beázott, nem garos probléma sajnos.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4072) Szabcsizz válasza kano (#4071) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Elég gyászos, hogy ennyit ér az IP minősítés. És ez minden gyártóra vonatkozik..

(#4073) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

Olvasom az U12+ fórumán a tulajoktól, hogy a megjelenés óta már a második frissítést kapják a telefonjukra, az én U11-em meg a márciusi vétel óta egyet sem kapott. Ennyire "mostoha" lett a telefonunk? Egyébként egy-két kisebb hibától eltekintve Én elégedett vagyok, de kis finomhangolás, vagy egy újabb biztonsági frissítés nem ártana...

Üdv: Z

(#4074) MrPetya19 válasza Szabcsizz (#4072) üzenetére


MrPetya19
addikt

Sajnos igen.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4075) Cilindrik válasza kano (#4071) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

S van esély rá hogy idővel kiszárad?
Mennyibe fályhat a javítása?

(#4076) ferob válasza Cilindrik (#4075) üzenetére


ferob
őstag

Valószínűleg csak a hátlap alá jutott be nedvesség, ez még egy kis szerencsével kiszáradhat nagyobb baj nélkül, de érdemes lenne mielőbb egy tál rizsbe helyezned a készüléket, hogy biztosan kiszáradjon.

A szabvány miatt elégedetlenkedők pedig olvassanak utána, mert ez már múltkor is előkerült a téma kapcsán, valamint a medence vízében egyéb kémiai anyagok is megtalálhatóak, ami miatt nem beszélhetünk egyszerű édesvízről és ezáltal ilyesmire nem is terjed ki.

[ Szerkesztve ]

(#4077) Cilindrik válasza ferob (#4076) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

A sim tálca nem volt vizes mikor kiszedttem egy fél napot már ült rizsben és annyit életem hogy később kezd parasodni az üveg. Van értelmeme az ultrahangos tisztitasnak?

(#4078) MrPetya19 válasza ferob (#4076) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nagyon is ismerem a szabvényt, és azt is, hogy milyen hatással lehet a nem tiszta víz pl egy ragasztóra vagy műanyagra, a fémekről nem is beszélve.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4079) ferob válasza Cilindrik (#4077) üzenetére


ferob
őstag

A helyedben nem használnám közben a készüléket, főleg nem tesztelném többször, hogy hő hatására képződik-e a ház belsejében pára, hagyni kell kiszáradni.
Az ultrahangos tisztításhoz darabokra kell szedni a készüléket, tehát olyan szervizt is kell találnod, ahol magát a szerelést elvállalják és a megbontáson kívül össze is tudják megfelelően rakni és nem csak tákolnak.
Összességében azt lehet elmondani, hogy nem fogja feltétlen megérni az egész művelet.
Ha szerencséd van, fogod tudni a későbbiekben így használni, ha pedig nem, akkor azon múlik, hogy mennyire vagy hajlandó költeni rá.

(#4080) kano válasza Cilindrik (#4077) üzenetére


kano
nagyúr

Ha van lehetőséged ultrahangos tisztításra akkor az jó lehet.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4081) Cilindrik válasza ferob (#4079) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Köszi a tanácsokat, hagyom kiszaradni. Én is attól felek hogy ha megbontjak csak rosszabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4082) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Login Error nem tudok belépni ! ! hogy kinyissam ezt a szart ! :W :W :W

(#4083) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Hali ! A recovery felrakása, pl. a legfrissebb TWRP letöltése után az alábbi módon lehetséges. Kettő jelenik meg kel le szedni ? :F

(#4084) ferob válasza muszi0521 (#4083) üzenetére


ferob
őstag

Amennyiben fennálló kérdésed van a készülék kapcsán, akkor azt legyél szíves legalább egy érhető, kerek mondatban megfogalmazni, amennyiben érdemi segítséget vársz, mert az utolsó két hozzászólásod jelenleg egy összevisszaság.

A téma összefoglalójában található leírás szóról-szóra követve mindenben segítséget nyújt, ha az ember odafigyel.

(#4085) muszi0521 válasza ferob (#4084) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Bocs ! csak az agyam előbbre jár mint a kezem !! Szóval Twrp- szeretném fel rakni csak nem tudom hogyan !

(#4086) opr válasza muszi0521 (#4085) üzenetére


opr
veterán

Konkretan benne van a valasz a ferob altal emlitett (fent szepen kiemelve lathato) tema osszefoglaloban...

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4087) muszi0521 válasza opr (#4086) üzenetére


muszi0521
aktív tag

köszi ! így már sikerült ! !

(#4088) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Hamarosan kapjuk a security patchot.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4089) tarbela777 válasza Tiger. (#4088) üzenetére


tarbela777
tag

Honnan az infód?

(#4090) Tiger. válasza tarbela777 (#4089) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4091) tarbela777 válasza Tiger. (#4090) üzenetére


tarbela777
tag

Köszi, már ideje volt, nem siették el.

(#4092) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Sziasztok,

Hogyan tudom a legegyszerűbben átköltöztetni az U11 teljes tartalmát egy teljesen ugyanolyan másik U11-re, hogy a lehető legkisebb eltérés legyen és a lehető legkevesebbet kelljen a beállításokat másolgatni. HTC transfernél van valami jobb megoldás?

Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

HTC = Help This Company

(#4093) ferob válasza Darellus92 (#4092) üzenetére


ferob
őstag

Amennyiben nem számít a meglévő jótállás, ha van ilyen érvényben, akkor a bootloader nyitása után egy TWRP recoveryvel készített mentés visszaállításával a legapróbb részletekig azonossá tudod tenni a másik készülékkel.

(#4094) Darellus92 válasza ferob (#4093) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Számít sajnos :(. Eladni készülök a sajátom holnap este mert kapok egyet a cégnél. Holnap lesz pár órám amég együtt lesz nálam a két készülék és addig terveztem elintézni.

HTC = Help This Company

(#4095) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Windows PowerShell
Copyright (C) Microsoft Corporation. All rights reserved.

PS C:\WINDOWS\system32> fastboot flash recovery recovery.img
error: cannot load 'recovery.img'
PS C:\WINDOWS\system32> fastboot flash recovery recovery.img
target reported max download size of 1560800000 bytes
sending 'recovery' (0 KB)...
OKAY [ 1.002s]
writing 'recovery'...
(bootloader) HOSD CL#1002308
(bootloader) start@1
(bootloader) ERR Image [recovery] is not valid
(bootloader) recovery@FAIL
(bootloader) end@Done
FAILED (remote: 20 RU_IMAGE_ERROR_FAIL Image format is invalid )
finished. total time: 3.113s
PS C:\WINDOWS\system32> fastboot reboot
rebooting...

finished. total time: 0.001s
PS C:\WINDOWS\system32>: nem tudom ! ! hol a hiba ?

(#4096) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

A "pocket" mode-t hol lehet bekapcsolni? Hogy ha kiveszem a zsebemből, akkor bekapcsoljon a kijelző?Közelségérzékelős dolog... Kerestem, de nem találtam.
köszönöm.

(#4097) MrPetya19 válasza Jumbozorz (#4096) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ilyen nincs benne.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4098) ferob válasza Jumbozorz (#4096) üzenetére


ferob
őstag

Amit te zseb módnak hívsz, az pont az ellenkezőjéért felelős, tehát nem kapcsol be a kijelző, míg a zsebedben van a készülék, de ez automatikusan aktív a Motion Launch gesztusok esetén.

(#4099) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Megjött a telefon, szép és király, de ahogy lenni szokott, van rajta vagy 2-3 pixel hiba a Google kereső sáv bal szélétől kicsit visszább, fekete pixelhibák. Ilyenkor szokták cserélni, vagy így jártam?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4100) MrPetya19 válasza ferob (#4098) üzenetére


MrPetya19
addikt

Hát nekem sokszor bekapcsolt, és pont ezért kapcsoltam ki a Motion Launch dolgokat.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.