Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) kemcso válasza kano (#4200) üzenetére


kemcso
Ármester

Az, hogy a htc nem csinálja a havi biztonsági frissítéseket egy dolog. Az meg megint egy másik, hogy a főverziók jönnek-e és mikor, ez utóbbi szerintem lényegesebb.

Tényleg érdekel amúgy, hogy bárki tud-e olyanról, olvasott-e olyat hiteles forrásból, akit bármi bizonyított hátrány ért a biztonsági frissítés hiánya miatt.

(#4202) Szabcsizz válasza kemcso (#4201) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Aki 0-24ben bankol a telefonnal, annak nem utolsó szempont az ilyesmi. Bár konkrét példával én sem tudok szolgálni. Ez inkább arról szól, hogy jó azt érezni hogy ennyi pénzt kiadsz egy használati tárgyra, és foglalkoznak is vele. Itt meg ugye ez nincs meg, vagyis az elmondások alapján. Szerintem inkább erről lehet szó. Moto Z-m minden hónapban kapta a biztonsági updatet plusz Nougat és Oreo frissítést is. Na az kellemes csalódás volt számomra.

(#4203) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Amúgy a tarcsazot ki lehet cserélni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4204) Dr. Maci válasza CptAdamica (#4112) üzenetére


Dr. Maci
tag

Sziasztok!

Ugyanebbe a dead pixel-es problémába futottam bele. Július 18-án rendeltem meg a telefont, de csak ma tudtam bekapcsolni, mert iszonyú elfoglalt voltam. Sajnos nekem is sikerült kifognom egy hibás panelt. Írtam az ügyfélszolgálatnak, remélem cserélni fogják a telefont. Egyébként az első benyomásaim nagyon jók a készülékről One m8-ról váltottam. :))

(#4205) CptAdamica válasza Dr. Maci (#4204) üzenetére


CptAdamica
veterán

Cserélni nem fogják, vagy visszafizetik az árát, vagy javítják, ahogy kéred. Szerintem most valami szabadságolások vannak, mert csiga lassú az ügyintézés sajnos. :(

Megyen!

(#4206) Dr. Maci válasza CptAdamica (#4205) üzenetére


Dr. Maci
tag

Oh, ez nem jó hír, nekem első sorban a telefonra lenne szükségem, mert az M8 sajnos nagyon a végét járja (iszonyú lassú, és az akku is nagyon gyorsan merül már). Egyelőre egy angol nyelvű panaszlevéllel kerestem meg őket, de kedden megpróbálom a magyar ügyfélszolgálatot is. A fentiek alapján a javítást biztosan nem kérem, inkább veszek egy újat, ha azon az árfolyamon térítik meg a vételárat, amelyen vásároltam (júliusban drágább volt az EUR). Bár úgy láttam a HTC Club felületén, hogy sajnos a Brilliant Black variáns nem elérhető... :((( Mindenesetre remélem, hogy nálam is segítőkészek lesznek.

(#4207) CptAdamica válasza Dr. Maci (#4206) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mi forintban utaltunk, szóval elvileg így is kéne visszajönnie. Magyar ügyfélszolgálatra ne számíts, az nincs. :D

Megyen!

(#4208) Dr. Maci válasza CptAdamica (#4207) üzenetére


Dr. Maci
tag

Lebeszéltem a dolgot a HTC ügyfélszolgálatával és nekem nem fogják cserélni a készüléket, mivel kifutottam az első 14 napból. :O :W Csak a javítás jöhet szóba.

Szeretnék tapasztalatokat/véleményeket kérni, hogy egy pixel hibával érdemes-e elküldeni javíttatni a készüléket, vagy hagyjam az egészet? Mennyire végeznek jó, precíz munkát a gyári szervízben és mindenek előtt, ha elküldöm, mennyi idővel kell számolni a javításra?

(#4209) CptAdamica válasza Dr. Maci (#4208) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mennyire feltűnő helyen van? Nekem ilyen volt. A Google kereső jobb felső sarkánál virított.

Megyen!

(#4210) Dr. Maci válasza CptAdamica (#4209) üzenetére


Dr. Maci
tag

Nekem talán kissé jobban szem előtt van, alig valamivel a képernyő képzeletbeli középvonala alatt jobbra. Így most már feltünő számomra. Itt keresgettem a fórumban, de használható infót nem találtam, csak a lassú ügyintézésre vonatkozóan, ez nálam még belefér, mert egyelőre van olyan készülék, amit tudok helyette használni, inkább a végeredmény minősége érdekelne jobban, hogy vajon úgy kapom-e vissza a telefont, ahogy elküldtem, tehát hibátlan állapotban leszámítva természetesen a pixelhibát.

(#4211) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Vajon az u12nek nagyobb a fényereje az u11hez képest?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4212) kekkola válasza Dr. Maci (#4210) üzenetére


kekkola
senior tag

Minimum 3 héttel számolnod kell. Szépen dolgoztak, nem b...szták szét a telefont, minden a helyén volt. A problémát megoldották, ami miatt leadtam. Media Marktban adtam le.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4213) Tiger. válasza kekkola (#4212) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hol vetted a készüléket? Valaki azt mondta ha nem a médiában vetted, nem veszik át.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4214) Dr. Maci válasza kekkola (#4212) üzenetére


Dr. Maci
tag

Köszi szépen a leírást. :)) Holnap beviszem, de úgy adom le, hogy a munkalapra makulátlan állapotot tüntetssenek fel, mivel eddig 3-szor volt bekapcsolva. Remélem segítőkészek lesznek. :)

(#4215) Csigaciusz


Csigaciusz
csendes tag

Hello én is a Media Marktban javíttattam, 2 hét és minden ok volt. :)

(#4216) Tiger. válasza Csigaciusz (#4215) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ők csak átveszik.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4217) Csigaciusz válasza Tiger. (#4213) üzenetére


Csigaciusz
csendes tag

Én sem a Mediában vettem, számlamásolatot kértek más nem kellet.

(#4218) Tiger. válasza Csigaciusz (#4217) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Elég ha van számlád akár a pertnerotól is?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4219) kekkola válasza Dr. Maci (#4214) üzenetére


kekkola
senior tag

Smartshopban vettem, EU régiós készülék, hivatalos gyári garanciával, számlával.

Én mondtam a palinak (M5 mellett, soroksári MM), hogy írja rá hogy hibátlan a külseje. Azt mondta hogy erre nincs szükség, mert kb 10 fotót fog csinálni a telefonról minden szögből mielőtt kiküldi a szervíznek, mert ha szétbarmolják akkor szeretik a media markt-ra kenni (eleve így kapta a szervíz). Ezzel a módszerrel védik magukat a szervíztől. Szép... (telemax-ot mondott)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4220) Csigaciusz válasza Tiger. (#4218) üzenetére


Csigaciusz
csendes tag

Mobilcornerest elfogadták.

(#4221) CptAdamica válasza Tiger. (#4218) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az a lényeg, hogy EU-s legyen, ezzel a HTC__043 CID számmal, meg legyen egy számla, hogy mikor vetted, de az sem árt, ha a számlán rajta az IMEI szám. Mobilcornerék rátették rendesen.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4222) Tiger. válasza CptAdamica (#4221) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Partnero is. Akkor azt nem is kell nézni, hogy meddig szól a garancia?
Nekem a papíron, adásvétel garancia szerepel, rajta van az ára, imeiszám, típus, stb.
A cid htc-034.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4223) CptAdamica válasza Tiger. (#4222) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor számla dátumtól 2 év, nem pedig gyártástól. :)

Megyen!

(#4224) Tiger. válasza CptAdamica (#4223) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4225) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Van olyan progi amivel lehetne fleshelni ? Unbrick rom ? erre gondolok ? " Odin " vagy Flash Tool !

(#4226) Dr. Maci válasza kekkola (#4219) üzenetére


Dr. Maci
tag

Köszi a sok leírást. Ma adtam le az Árkádban található Media Marktban. Alapvetően korrektek voltak: megnézték a telefont, a hibaleírásnál feltüntették, hogy újszerű állapotban vették át. A dobozával küldtem vissza, ezt még körbefóliázták. A tartozékokat természetesen kivettem belőle. Azt mondták, hogy a javítás minőségére nem szokott panasz lenni. Legfeljebb néha kissé poros lesz a telefon. Nekem fényképeket nem csináltak, úgyhogy én fényképeztem le az előlapot, hátlapot, a sarkokat és az oldalakat, hogy tudjam bizonyítani, valóban karcmenetes állapotban adtam le. Fontos, ha szervizbe adjátok a készüléket, hogy a leadásnál nyomtatott számlát kell felmutatni, nekem csak elektronikusan volt meg, ebből volt némi fennakadás.

Remélem, hogy hamar végeznek a kijelzőcserével. Azt sajnos elfelejtettem megkérdezni, hogy a kijelzőcsere érinti az IP67-es védelmet? Tehát a csere után is vízálló lesz a telefon, vagy ez ugrott? Nem mintha úsztatni akarnám, de annak nem örülnék, ha pl. eső után újabb problémák lépnének fel.

(#4227) CptAdamica válasza Dr. Maci (#4226) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, remélem minden rendben lesz vele. :) Nekem éppen most hagyták jóvá a visszatérítési igényem, végre valahára. Persze innen még legalább 3 hét mire megjön a zsé, azt hiszem, most kis időre elhagyom a HTC-t, sok volt a macera, ráadásul az U12 kék/fekete is elvan mindenhol fogyva, addig húzták az időt...

Megyen!

(#4228) Tiger. válasza CptAdamica (#4227) üzenetére


Tiger.
nagyúr

S9 lesz?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4229) Dr. Maci válasza CptAdamica (#4227) üzenetére


Dr. Maci
tag

Köszi! :)) Én is remélem, ha nem úgy kapom vissza, ahogy leadtam, megy vissza és mennek az újabb panaszlevelek. De nem akarok károgni, amíg nincs miért. :DD

Sajnálom, hogy elhúzódik az ügy. :((( Igazából én is azért nem kapcsoltam be egy hónapig, mert úgy voltam vele a M8 után, hogy úgy is rendben lesz vele minden. Mire fogsz váltani?

Majd beszámolok a fejleményekről, ez talán másoknak is okolásképp szolgálhat.

(#4230) CptAdamica válasza Dr. Maci (#4229) üzenetére


CptAdamica
veterán

Reméljük, nem gányolnak, meg mindenki visszatért a strandról... :D Egyedül a P20 Pro érdekel még, bár ott is vannak szájhúzásaim, a Samsung nagyon nem az én világom. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4231) Benji77


Benji77
tag

Jövő héten én is leadom a T-nél javittatasra.
Nekem mikrofon problémám van. Alig halljak amit mondok.
Mivel részletre lett véve ezért szerintem csak javítás vagy csere jöhet szóba. Másfél hónapos a készülék.

(#4232) _Moriarty_ válasza CptAdamica (#4230) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Engem is csak a p20 pro érdekelne, de elriaszt az emui, nagyon nem szerettem. S7-ről váltottam, meglepő, de nagyon szerethető, jól kezelhető rendszere volt, sztem azzal nem lenne gondod. Az always on display kifejezetten hasznos volt, az hiányzik. Bár az s8-s9 se fogott meg igazán. Szóval ha p20 pro-ra váltanál, akkor egy pár gondolatot/tapasztalatot majd megoszthatnál, köszönöm.

(#4233) Tiger. válasza _Moriarty_ (#4232) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az s9 nek félelmetesen jó hangzása van. Ez fogott meg benne, u12 tuti nem lett ilyen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4234) CptAdamica válasza _Moriarty_ (#4232) üzenetére


CptAdamica
veterán

Rendben. :) Az S széria engem sem nyűgözött le.

Megyen!

(#4235) Garsza


Garsza
veterán


Helló! Egy ismerősnek a HTC -jén ez jelenik meg folyamatosan bekapcsolás után. Lehet itt bármit tenni hogy elinduljon a teló, és a rajta lévő adatok megmaradjanak?

(#4236) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#4237) Shokkolo válasza kano (#4200) üzenetére


Shokkolo
addikt

*** aktualitását vesztette ***

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#4238) HeadHunter98 válasza Garsza (#4235) üzenetére


HeadHunter98
tag

Ilyenkor a hangerő gombokkal lehet navigálni az opciók között, és a bekapcsoló gombbal kiválasztani. Próbált már rámenni arra, hogy 'reboot' (újraindítás)?

A változás bent kezdődik

(#4239) ghiottone válasza Garsza (#4235) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Fastboot módba ragadthatott - egy videót találtam. DE ott M8-asról van szó és gép segítségével kellett felflashelni fájlt.
Eddig egyszer láttam ilyet, de az Motorola volt. Ott frissítés alatt be kellett segíteni manuálisan a fastboot módból.
Itt nem ragadt be véletlenül a hangerő le gomb? Mert a fastboot módot hangerő le + bekapcs gomb egyidejű benyomásával lehet elérni.
Ahogy a felettem lévő postban írja a kollega egy reboot-ot innen meg kellene próbálni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4240) ferob válasza Garsza (#4235) üzenetére


ferob
őstag

Alaplapi hibával áll szemben, nem javítható, így ezzel sokat nem tud kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#4241) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, tényleg próbáltam megbarátkozni a P20 Pro gondolatával, nem sikerült. Szerdán rendeltem egy másik U11-et, most megjött, ez már renden van. :)

Megyen!

(#4242) Kobun1980 válasza CptAdamica (#4241) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

:C

(#4243) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ilyen hasonló tasking létezik? Ez samsungra van

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4244) CptAdamica válasza Kobun1980 (#4242) üzenetére


CptAdamica
veterán

Valószínűleg emiatt a füles miatt sem tudok elszakadni... Imádom. :) Király, hogy már nem kell szöszölni a Sonic beállításokkal, megcsinálja magának. :)

Megyen!

(#4245) Garsza válasza ghiottone (#4239) üzenetére


Garsza
veterán

Nincs beragadva egyik gomb sem. A menüben próbáltam már minden opciót. De folyton csak ez jön elő. Nem hajlandó bebootolni.

(#4240) ferob
Akkor ez a hiba nem javítható?

[ Szerkesztve ]

(#4246) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ma visszakaptuk az előző teló árát is, egész gyorsan ment. Összességében korrektek voltak, tetszett, hogy küldtek futár, az ügyfélszolgálat mindig készséges volt. Átutalással nem szabad fizetni, mert a Global Collect BV szereti húzni az időt az utalás továbbításával, viszont a PayPal és a bankkártyás fizetés rendben van. A bevizsgálásnál pedig lehet én fogtam ki a szabadságolós időszakot, lehet ők bénáztak, de végére rendben lett minden. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4247) Tiger. válasza CptAdamica (#4246) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hol adtad le?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4248) Dr. Maci válasza CptAdamica (#4246) üzenetére


Dr. Maci
tag

Szuper, hogy megoldódott, viszonylag gyorsan az ügy. :))

Én még nem tudok semmit a javításról, illetve az állapotáról, egyelőre a munkalapot sem látom a tmx oldalán.
Szerintetek az IP67-es védelem ugrott a kijelzőcsere után, vagy a gyári javítás erre vonatkozóan is megnyugtató megoldást nyújt? :F

(#4249) CptAdamica válasza Tiger. (#4247) üzenetére


CptAdamica
veterán

UPS futár jött érte.

Megyen!

(#4250) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ez a HTC Sense compation mire való pontosan? :) Hasonló, mint egy Google asszisztens? Tudja nekem kapcsolgatni este automatikusan a wifit meg a mobil netet? :D

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.