Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#775) Luissimo válasza <Adamsky> (#774) üzenetére


Luissimo
veterán

" ... a pöckös szíjbujtatót hook-nak hívják ... " - van ennek magyar neve is?
szerintem az órásnál is bujtatónak (mint a nadrágszíjnál, vagy a farmer övtartónál) hívta az órás bácsi, mikor kerestem a régi CASIO-ra ilyet nála.
" ... megírtam a mukinak, hogy mindkét szíjhoz legyenszíves többet adni ... "
Hmm... nem rossz ötlet. Mondjuk nekem eszembe sem jutott. Valahogy úgy gondoltam, hogy ezt az eladó is így veszi. Nincs "feleslegben" ilyen "hook"-ja, de ne legyen igazam!
Megírtam neki, hogy az originál tönkrement csak emiatt és hogy mivel ez a darab a "weakest chain" a buliban ezért szeretném kérni , hogy ha lehet küldjön tartalékot is. Olvastam a juser feedbackekben, hogy egyes mukiknak külön kérés nélkül is duplázva küldött némely árus. Hááát, én biztosra akartam menni, remélem működni fog a dolog.
Viszont ehhez a verzióhoz, ami most jött, szerintem nem is fog kelleni pót. Nagyon masszív darabnak tűnik.
próbáltam itthon rá egy olyasmi masszívabb, vastagabb darabot, de a kényelmi komfortja engem nem győzött meg.
Viszont volt olyan rendes az árus, ahol próbáltam, hogy keresett egy bujtatót a ládafiában és nekem adta.
Most így használom az eredeti hiányos szíjat, azt huztam a szíjra, de sajnos lötyög, csúszkál, nem marad meg a kellő helyén, nyilván mert hiányzik belőle a pöcök.
Én most egy ideig - még ha meg is jön majd a másik - egy ideig tuti ezzel fogom használni. Talán rendelek még egy kék fehéret (is). Bár nem vagyok az a nagy "tegyünk minden nap más szíjat az órára" típus :) Viszont azt se szeretném, hogy csak azért ne tudjam felvenni az órát, mert nincs mivel a csuklómra erősíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.