Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) scyllarus


scyllarus
veterán

Az Egészség újratelepítése megoldotta a problémát. Mindenkinek köszönöm a segítséget.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#402) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Magyar már az óra menüje?

(#403) pusihusi válasza gyuri2008 (#402) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem.

Üdv. Feri!!

(#404) Black_Raven válasza pusihusi (#403) üzenetére


Black_Raven
veterán

Valószinűleg sose lesz az, mert kell valami a Watch Magic 2-nek is, amivel új vásárlót csábit el.:)mondjuk én jobban örülnék 1-2 szebb óralapnak..amit szintén nem kapunk az első dolog miatt.:( De az óra szép/jó, tehát ha meg/gebednek akkor sem veszek most 2-t, mert full pénz kidobás lenne.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#405) Black_Raven válasza Black_Raven (#404) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már nem tudtam szerkeszteni(meggebed/pénzkidobás)helyesen. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#406) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Frissitsetek az 1.0.11.12 fw-re és kaptok a kínai újév alkalmából egy egeret új watchface-ként.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#407) scyllarus válasza Black_Raven (#406) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem még nem jött meg a frissítés, de ha tippelnem kellene, patkány az az egér. (Patkány éve)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#408) Black_Raven válasza scyllarus (#407) üzenetére


Black_Raven
veterán

:D Milyen jól ismerem a kínaiakat, ha a patkány éve van, akkor igen , pedig egérnek olyan jópofa volt.:( Még jó hogy mintha többes számban írták volna az óralapot, megörültem hogy többet kapunk, de nem. Az új animációt meg nem is találom, csak simább lett a rendszer..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#409) scyllarus válasza Black_Raven (#408) üzenetére


scyllarus
veterán

Az van, ráadásul a Fém Patkány éve. Kínában a patkányhoz nem fűződik olyan sok negatív érzés, mint Európában, lehet jópofa:)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#410) consono válasza Black_Raven (#406) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem sem jött még frissítés, de egy új számlap látszik, Together néven, az is szép piros :) Ja és megint csak 3 számlap van az ajánlottban...

"In God we trust. All others must bring data"

(#411) scyllarus válasza consono (#410) üzenetére


scyllarus
veterán

Épp akartam írni, ugyanígy állok. Olyan Valentin-napos az új.
Egyébként, ha rákeresel a nevükre, kiadja az "eltűnt" óralapokat is :F
Frissült az Egészség az Appgalleryből, és megint elszállt a frissítésszerver elérése... Csodás.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#412) consono válasza scyllarus (#411) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg előjönnek, ha keresek :) Erre nem is gondoltam. Nekem az Appgallery sem ajánl fel frissítést, de majd gondolom megjön. A Huawei services viszont a napokban többször is frissült onnan, elég nagyot, gondolom, mert ugrott a fő verziószám is.

"In God we trust. All others must bring data"

(#413) scyllarus válasza consono (#412) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, a HMS többször és elég nagy méretű frissítéseket töltött le. Készülnek a G. nélküli világra.
Az Egészség is elég szépet ugrott, 319-ről 511-re. De többet onnan ezt nem frissítem, mindig problémás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#414) consono válasza scyllarus (#413) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam még előrébb jár a verzió: 10.0.2.519...

"In God we trust. All others must bring data"

(#415) scyllarus válasza consono (#414) üzenetére


scyllarus
veterán

A Playen még csak a 319 van fent. Mindegy, ezentúl csak onnan frissítek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#416) consono


consono
nagyúr

Megjött nekem is a firmware frissítés.

"In God we trust. All others must bring data"

(#417) pappfer


pappfer
csendes tag

Arról tudtok esetleg, hogy a Honor Watch Magic-be érkezik-e majd magyar nyelv? Tudtommal a Watch GT megkapta egy korábbi frissítéssel, és azt hittem erre az órára is érkezik majd röviddel azután, de még mindig nincs.

Továbbá az is érdekelne, hogy erre az órára elérhetők lesznek-e hivatalosan is az egyedi óralapok, vagy csak a béta verziós megoldás marad?

[ Szerkesztve ]

(#418) pusihusi válasza pappfer (#417) üzenetére


pusihusi
addikt

"béta verziós megoldás marad?" Szia ez mit takar,jelent?

Üdv. Feri!!

(#419) scyllarus válasza pusihusi (#418) üzenetére


scyllarus
veterán

Van egy béta verziós Egészség, kínai Huawei ID-val regisztrálva le tudsz tölteni egyedi óralapokat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#420) pusihusi válasza scyllarus (#419) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#421) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Frissült az app.[kép] Aztán amelyik óralapnál van piros pötty, az is frissült. Jobban látható a hónap/nap pl.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#422) vinyleone válasza scyllarus (#419) üzenetére


vinyleone
csendes tag

És erről (beta health) van valahol leírás, hogy hogyan megy ez?

[ Szerkesztve ]

(#423) scyllarus válasza vinyleone (#422) üzenetére


scyllarus
veterán

Persze, van. [link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#424) vinyleone válasza scyllarus (#423) üzenetére


vinyleone
csendes tag

Köszi szépen!

(#425) tama2000


tama2000
tag

Kaptunk egy pár új számlapot végre :C

(#426) scyllarus válasza tama2000 (#425) üzenetére


scyllarus
veterán

És nem is rosszakat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#427) consono válasza tama2000 (#425) üzenetére


consono
nagyúr

Nyilván ma maradt otthon az asztalon az órám :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#428) scyllarus válasza consono (#427) üzenetére


scyllarus
veterán

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#429) <Adamsky> válasza scyllarus (#426) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hááát, az eddigiekhez képest ...
... de azért még mindig több a csúnya és/vagy használhatatlan, mint az amit az ember szívesen nézegetne.
Az utólag telepíthetőek közül az MB03, minimal és a Bluelight egész vállalható, de a többi ...
Én spec. nagyon hiányolok olyan "tiszta" óralapot (pl.), amin semmilyen sporttal ill. mozgással kapcsolatos dolog nincs. Ha rajtam múlna én a véletlen szám generátorral felélő lépésszámlálót mindenhonnan száműzném (azt most csak zárójelben jegyzem meg, hogy az ezzel kapcsolatos értesítés, hogy grat. 10e-et léptél, kikapcsolhatatlan).
Az igazán éteri egy könnyen használható szerkesztő lenne, amin ide-oda tudom tenni (vagy épp törölni) az ilyen alkotóelemeket.

(#430) scyllarus válasza <Adamsky> (#429) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is a minimal ment föl azonnal.
1. Ez egy aktivitásmérő. Olyan számlap kellene, amin nincs mozgással kapcsolatos dolog? Érdekes igény.
2. Állítsd a napi limitet 50000 lépésre, és nem fogsz kapni értesítést :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#431) <Adamsky> válasza scyllarus (#430) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Olyan számlap kellene, amin nincs mozgással kapcsolatos dolog?"
Olyan számlap is (!) kellene ...

"Állítsd a napi limitet 50000 lépésre ... " - köszi, megnézem ill. kipróbálom. Arra van valami tipped, hogy mondjuk "outdoor walk" esetén kilóméterenként ne rezegjen (és ébressze a kijelzőt) tök feleslegesen? Értem én, hogy ez nem egy szó-szoros értelmében vett "smart watch", de azért pár részletesebb beállítást beletehetnének.
Mindig is szokott dühíteni, ha ilyen beállításokra, értesítésekre nincs hatásom. Tilinkózik, rezeg, ha akarom, ha nem.

(#432) scyllarus válasza <Adamsky> (#431) üzenetére


scyllarus
veterán

Valaki már kérdezte ezt a kilométerenkénti rezgés dolgot, ha jól rémlik, nem volt rá megoldás :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#433) <Adamsky> válasza scyllarus (#432) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Valaki már kérdezte ... " - jaja, én pörgök mindig ilyen sz@rságokon, amit a többség észre sem vesz, vagy le se sajnálja :D

(#434) scyllarus válasza <Adamsky> (#433) üzenetére


scyllarus
veterán

Alapvetően egy aktivitásmérőnél ezek a fő funkcióhoz tartozó dolgok.
Nem biztos, hogy jó modellt választottál, ha ezek zavarnak. Neked "igazi" okosóra kellene inkább.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#435) consono válasza scyllarus (#428) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi! Még 2-3 óra és én is meglátom :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#436) <Adamsky> válasza consono (#435) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A #429-ben link-eltem a teljes repertoárt ;)

(#434) scyllarus
"Nem biztos, hogy jó modellt választottál ... "
Nincs jó modell. A klasszikus "smart watch"-ok (pl. Android Wear) merülnek mint a nyeletlen fejsze. Meg egyébként sincs szükségem rá, hogy zenét hallgathassak róla, chat-eljek rajta, vagy tudom is én, milyen olyan dolgot csináljak, amire egy ilyen kis jelzős valami egyébként sem alkalmas.
Ellenben itt van egy rendszer, amit egy gondolkozó programozó játszi könnyedséggel szinte tökéletesre (tudom ez relatív) tudna reszelni. Egy-két kapcsoló ide, egy-kettő oda (pl. a Health-ből a karlendítéses bekapcsolást át lehetne tenni az órába). Aztán, ha szinkronizálásra (3rd party app.-okkal) nincs is lehetőség, akkor legalább legyen gpx vagy tcx export lehetőség.
Hosszasan tudnám sorolni. Ezek mind-mind olyan dolgok, amiktől se nem kéne, hogy drágább legyen, se nem kéne, hogy gyorsabban merüljön (sőt, egyik másik hülye funkció kikapcsolásával még tovább bírhatná)

[ Szerkesztve ]

(#437) consono válasza <Adamsky> (#436) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, láttam, köszönöm neked is, de majd az órán szeretném megnézni :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#438) <Adamsky> válasza consono (#437) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Kinyomtatod, körbevágod, ráteszed :DDD

(#439) scyllarus válasza consono (#437) üzenetére


scyllarus
veterán

A minimal igen jól néz ki.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#440) consono válasza scyllarus (#439) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg jó, de milyen nap a "WEN" ? :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#441) scyllarus válasza consono (#440) üzenetére


scyllarus
veterán

Néztem én is, elég fura rövidítése a WEdNesday-nek :DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#442) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Van itt baj ... :(((

(#443) Sanki válasza <Adamsky> (#442) üzenetére


Sanki
addikt

Áh de zavaró, hogy megfordul a számnak az iránya... :W

(#444) SH4D0W2011 válasza <Adamsky> (#442) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Csak én nem látom a bajt? :F
Amúgy nekem kifejezetten tetszik, végre egy jobbféle digitális watchface. :)

(#445) consono válasza SH4D0W2011 (#444) üzenetére


consono
nagyúr

A piros csíkra gondolsz, meg a kilógó számokra? Hát igen, elég igénytelen... Mintha nem a mi felbontásunkra lett volna készítve.

"In God we trust. All others must bring data"

(#446) SH4D0W2011 válasza consono (#445) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ja hogy az. Nekem tényleg nem tűnt fel.

(#447) <Adamsky> válasza consono (#445) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... és a nyertes ... :C ... consono
Egyébként a Wednesday "W"-je is elég csúnyán belekarcol az 55. percbe. Ez így azért elég amatőr liga, nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#448) SH4D0W2011 válasza <Adamsky> (#447) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, tök igénytelen, annyira zavar, hogy mostmár mindig ezt fogom figyelni. De lehet már aludni sem fogok tudni... :U

(#449) consono válasza <Adamsky> (#447) üzenetére


consono
nagyúr

De, tényleg olyan kicsit, mintha átkonvertáltak volna valamelyik másik óráról, csak a részletekre nem figyeltek oda :/

"In God we trust. All others must bring data"

(#450) <Adamsky> válasza SH4D0W2011 (#448) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Talán megbántottalak, hogy kritizálni mertem az órádat (amilyen történetesen nekem is van)? Vagy, mi gond van? :F

(#449) consono
Kicsit csalódás, hogy ennyi idő után ezzel bírtak előrukkolni. Lehet mindenki jobban járna, ha kiadnák az óralap "SDK-ját" ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.