Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Black_Raven válasza <Adamsky> (#550) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Nem kell kínai szám, vagyis nekem nem kellett. Viszont nálam, minden Huawei frissités után rosszabbul működik. Pl. custom WF felrakás után, frissen lehetett újat próbálni bármennyit, de már nem. Felrakja, aztán nem tudok újat felrakni amíg nem törlöm egy másik Beta Health appal. Valószinű hogy váltanom kell az általad javasolt 10-es verzióra, gondolom a 10-es droid miatt.:( Ráadásul már frissiteni sem engedi az appomat..(9.0.5.305)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#552) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
GPS-t ki tudom lőni valahogy?
Tegnap autoztam egy fél órát, ez az okos óra meg futásnak vette. Így jobban merül. Nem kell nekem semmiféle GPS tevékenység. :R

(#553) consono válasza #04441088 (#552) üzenetére


consono
nagyúr

Nem indítottál el véletlenül valamilyen activity-t? Szerintem a GPS-t csak akkor használja. Minden nap autózom benne, nem volt még ilyen problémám.

"In God we trust. All others must bring data"

(#554) #04441088 válasza consono (#553) üzenetére


#04441088
törölt tag

Semmit. Csak tegnap este jöttem rá, hogy merült egy nap alatt vagy 40%-ot. Néztem az egészség appot, abban jelzett futást... nagyjából abban az időben, amikor kocsiban voltam.

(#555) scyllarus válasza #04441088 (#554) üzenetére


scyllarus
veterán

Pedig activity indítása nélkül nem indítja el a GPS-t.
Én vécére is kocsival megyek, sosem volt ilyen gondom.
Kipróbáltam, ha nagyon visszahajlik a kézfejed, akkor 2 nyomással elindíthatja az utolsónak használt sportot. Nem lehetett ez?
A "futás" sebessége passzolt a kocsi kb. átlagsebességével?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#556) #04441088 válasza scyllarus (#555) üzenetére


#04441088
törölt tag

Lehetséges, hogy ez történt.
Passzol a sebesség és a 'futassal' töltött idő is nagyjából.
Lépések száma szintén. Az a durva hogy fel óra futással megtett táv összesen párszáz lépésből áll. :D

(#557) scyllarus válasza #04441088 (#556) üzenetére


scyllarus
veterán

Jó hosszúakat léphettél :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#558) consono válasza scyllarus (#557) üzenetére


consono
nagyúr

Vagy nagy dugóban ült :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#559) scyllarus


scyllarus
veterán

Kaptunk egy csomó új óralapot, és kivételesen vannak használhatóak is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#560) Black_Raven válasza scyllarus (#559) üzenetére


Black_Raven
veterán

Számomra semmi.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#561) consono válasza scyllarus (#559) üzenetére


consono
nagyúr

És tényleg :) Megy is fel 2-3!

"In God we trust. All others must bring data"

(#562) Duna


Duna
csendes tag

Még ennyi gagyi, sz.r óralapot nem látott a világ...

(#563) scyllarus válasza Duna (#562) üzenetére


scyllarus
veterán

Ja, megint jött 7, de gyakorlatilag ugyanazok, csak a gyermekrajz más a háttérben :W

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#564) SsPL711


SsPL711
őstag

Nekem a Cyan Voltage bejön.
Fel is tettem.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#565) scyllarus válasza SsPL711 (#564) üzenetére


scyllarus
veterán

Várj, ezek még újabbak, rengeteget kapunk mostanában.
Az tényleg jó, én is felrakom.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#566) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Én ezeket raktam fel.[kép]meg ezt.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#567) scyllarus válasza Black_Raven (#566) üzenetére


scyllarus
veterán

Miért nem ilyeneket adnak a gyári förmedvények helyett...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#568) scyllarus


scyllarus
veterán

Valaki talált még pofás óralapokat valahol?
Pénteken kapok egy ingyen Honor 8A-t a Telekomtól, akkor fel tudok tenni külső forrásból párat anélkül, hogy szétizélném a fő telefonomon a Healthet :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#569) SsPL711 válasza scyllarus (#568) üzenetére


SsPL711
őstag

Azt hogy csinálod?
Nekem a családban egy honor telóm még nem próbáltam azzal párosítani.
De, ha megtenném akkor működne mókolás nélkül?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#570) scyllarus válasza SsPL711 (#569) üzenetére


scyllarus
veterán

Már úgy értettem, hogy az új, dobozból kivett telóra mehet egyből a mókolt kínai Health, nem cseszné szét a "rendes" adataimat, és utána nem kellene vergődnöm a visszaállításával sem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#571) consono válasza scyllarus (#570) üzenetére


consono
nagyúr

Hasonlón gondolkodtam én is, van a fiókban egy Samsung A3... De még nem győztem meg magam, hogy öljek bele energiát.

"In God we trust. All others must bring data"

(#572) scyllarus válasza consono (#571) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt a telefont csak telefonálásra fogom használni, tökmindegy, milyen Health lesz rajta. Egyszer rászánom azt a 10 percet. 🙂

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#573) Black_Raven válasza scyllarus (#572) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mintha több lenne az óvodás számlap..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#574) scyllarus válasza Black_Raven (#573) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem változott az elmúlt napokban, csak a sárga frissült és előrébb került.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#575) <Adamsky> válasza scyllarus (#570) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem kell "vergődni" semmivel. Az összes adat a Huawei ID-hoz van kötve. Na, jó, max. az órával kapcsolatos dolgokat kell végig "kattintgatni", de az nem olyan nagy dráma.
Persze, ha van másik készülék (nálam egy tablet) akkor az még egyszerűbb.
Egyébként szvsz. nem érdemes ezért hosszasan fenntartani a kínai Health-et, mert olyan ritkán jön szép egyedi óralap, hogy na.

Én egyébként itt szoktam nézelődni:
https://amazfitwatchfaces.com
https://bit.ly/39mxY9u és https://customwatchfaces.blogspot.com/
Sok az átfedés, és - ahogy említettem - szép, új óralap szvsz. nem sok van.

(#576) farlac


farlac
csendes tag

Sziasztok, én anno mikor megjelent, Kínából rendeltem. Azóta is csak angolul tud. Akinek magyar piacos van, annál magyar a nyelv is?

(#577) scyllarus válasza farlac (#576) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, és nem is lesz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#578) Black_Raven


Black_Raven
veterán

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#579) scyllarus válasza Black_Raven (#578) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#580) Black_Raven válasza scyllarus (#579) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kár hogy nem látok változást/új funkciót.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#581) Duna


Duna
csendes tag

Szerintetek megkapjuk a véroxigénszint mérési funkciót mi is valaha? Csak akarat kérdése lenne a gyártótól.

(#582) scyllarus válasza Duna (#581) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem nem. Nyomni kell a 2-est.
Most minden edzés után az Egészségben ott a főképernyőn a piros pont a véroxigénszintnél, hogy új adat van, de persze nincs semmi.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#583) Black_Raven válasza scyllarus (#582) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia, az oké rendben van, nem kapjuk meg, a stresszt azért vissza adhatnák mivel volt nekünk. Na ez a pofátlanság, hogy egy működő funkciót elvettek és cserébe kaptunk, óvodás óralapokat.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#584) Duna válasza scyllarus (#582) üzenetére


Duna
csendes tag

Pont ez a bajom a gyártóval. A kettes támogatása mellett az egyet elfelejtik. Kb. két éves a termék a piacon. Ha most vennék kettest, akkor 1-1,5 év múlva annak is megszűnne a támogatottsága. Ilyen feltételekkel nem veszek 60,000 forintért órát. Keresek inkább korrekt gyártót. :((

(#585) scyllarus válasza Duna (#584) üzenetére


scyllarus
veterán

És a telók kapcsán ugyanaz a helyzet. Én már lemondtam erről a gyártóról. Nagyon jó cuccaik vannak, jó áron, de a támogatás kritikán aluli.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#586) consono válasza Duna (#584) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs korrekt gyártó ebből a szempontból, talán csak az Apple (ott telefonokra meg a Mac-ekre 5 évig jön frissítés). Kis pénz, kis foci... Mondjuk engem ez nem zavar, mert nem az "egyszer majd ki tudja mi mindent fog még tudni" miatt vettem meg az órát, hanem a jelenlegi tudása miatt. Többször előjött az elvett stresszmérő a topicban, de én mindenhol azt olvastam, hogy az csak egy kamu valami volt, nem volt mögötte semmi értelmezhető. Szerintem az az önkritika volt, hogy kivették :) Vagy kellett a hely a kémfunkcióknak ;) Számlap tényleg lehetne több jó, de mivel mindig visszatérek ugyan ahhoz a gyárihoz...

A teljes képhez: nekem ez már harmadik "okosórám", ha jól számolom. És van/volt mellé még 3 aktivitás mérő is a családban Egyik sem kapott új funkciókat későbbi fw frissítésekkel, pedig nem csak kínai termékekről beszélünk, van egy Garminom is a szekrényben, az asszonynak meg Fitbitje volt. Igazán ezek mind csak aktivitásmérők, csak van ami jobban hasonlít órára, meg van ami kevésbé...

"In God we trust. All others must bring data"

(#587) scyllarus válasza consono (#586) üzenetére


scyllarus
veterán

Az Apple tényleg sokáig támogat, de hát ugye az IOS alapból f.s, az sokáig támogatva is az marad (van iPhoneom jelenleg is, nem csak úgy utálkozom :) )
Ami a Honornál kiverte a biztosítékot nálam, az a konkrét hazudozás, hülyének nézés és a Google elvárásainak telibe sz.rása. Ezt azért mások nem csinálják egy bizonyos szint felett.
Új funkciókat én sem várok, a stresszmérés nem hiányzik, de mondjuk a világ más részein elérhető funkciókat azért elérhetővé tehetnék itt is (pl. custom óralapok)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#588) scyllarus


scyllarus
veterán

Kaptunk pár új óralapot, van köztük jó is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#589) consono válasza scyllarus (#588) üzenetére


consono
nagyúr

Most vettem észre én is :) Megelőztél.

"In God we trust. All others must bring data"

(#590) SH4D0W2011 válasza scyllarus (#588) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Meg is lepődtem. :D Az a lowkey vagy mi még jól is néz ki.

(#591) consono válasza SH4D0W2011 (#590) üzenetére


consono
nagyúr

Én is a lowkeyt tettem fel:)

"In God we trust. All others must bring data"

(#592) pappfer


pappfer
csendes tag

Köszi a tippet, feltettem én is a Lowkey-t.

Nekem amúgy nem hiányzik az órából a stresszmérés, viszont a magyar nyelv jó lenne, illetve amit igazán hiányolok az a zene tárolás. Épp ezért fel is tettem a Hardverapróra, ha elkel, akkor cserélem MagicWatch 2-re, ha nem, akkor meg jó lesz még nekem sokáig, mert igazából a zene hiányán kívül nekem tökéletes.

(#593) Laca0 válasza #04441088 (#556) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem meg olyan szokott lenni, hogy teljesítem a napi lépésszámot ha rossz minőségű utakon autózom... a rázkódást vagy a gyakori kormánykorrekciót lépésnek veszi.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#594) scyllarus


scyllarus
veterán

Frissült a firmware, új verzió: 1.0.12.8

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#595) Luissimo válasza Laca0 (#593) üzenetére


Luissimo
veterán

Hááát, aki kóvályog az úton, azbizony igyjárhat 😉

(#596) scyllarus


scyllarus
veterán

Kaptunk két új, egész kulturált óralapot.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#597) <Adamsky> válasza scyllarus (#596) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ja-ja, bár ha óra(!)lap, akkor nálam most a "Simplicity" a nyerő. Ami nekem kell:
• idő
• dátum
... ami jó ha van:
• dátumnál a hónap kijelzése
• nap
• akkumulátor állapota
... és ami rohadtul nem kéne, de szinte minden nyavalyás watch face-en rajta van az a lépések száma.
Az ideális számomra két (fajta) óralap lenne. Egy a mindennapokra (ld. fenti tudással) és egy a sportoláshoz (itt már lehet időjárás, légnyomás, pulzus, mindenféle csingi-lingi)

(#598) scyllarus válasza <Adamsky> (#597) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez egy aktivitásmérő, jó, hogy kijelzi a lépésszámot :) Nekem speciel pont az a legfontosabb.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#599) <Adamsky> válasza scyllarus (#598) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... jó, hogy kijelzi a lépésszámot :) Nekem speciel pont az a legfontosabb."
Egy "véletlen szám generátor"? Te tudod :)

(#600) scyllarus válasza <Adamsky> (#599) üzenetére


scyllarus
veterán

Abszolút nem az. Nyilván sosem lesz teljesen pontos semmi, amit kézen hordanak, de elég pontos nekem, igazából úgyis a nagyságrend a lényeg.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.