Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Luissimo válasza SH4D0W2011 (#799) üzenetére


Luissimo
veterán

Mármint a szíjnak?

Én pl. lecserélem :))

(#802) SH4D0W2011 válasza Palos (#800) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én is fogkefével tisztítottam eddig, de gondoltam ti hátha tudtok valami jobb módszert. :D És simán vízzel, vagy valami tisztítószerrel? Nekem van ilyen habos KontrolFreek cucc, nem 100%-os, de viszonylag tisztára meg tudom takarítani.

#801Luissimo
Nem a szíjnak, hanem az órának, körben az oldalát. Nekem nagyon megragad benne a por vagy a fene tudja, lehet a folyékony szappan maradéka ez, szintén ahol a szíjak csatlakoznak az órához, illetve a jobb oldalán, ahol a két gomb van. Szíjból én a gyárit nem is használtam, van egy kívül bőr belül szilikon, meg nemrég rendeltem egy Ali-s szövetet, de az nagyon nem vált be, így ment vissza a hibrid, azt is a fenti módszerrel takarítgatom.

(#803) Luissimo válasza SH4D0W2011 (#802) üzenetére


Luissimo
veterán

Ki kell pattintani a szijat es egy fa fogpiszkaloval vegigkaparni, tisztitani.
Utana esetleg johet a fogkefe...

(#804) Pistike1985


Pistike1985
aktív tag

Sziasztok! Ma lettem tulajdonosa egy Watch Magicnek. Egyelőre a design tetszik, bár a tudása alulmarad az előző óráimhoz képest. (Samsung Gear S3 Frontier, Apple Watch 3). Kíváncsi vagyok mennyire válik majd be. 🤔

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#805) consono válasza Pistike1985 (#804) üzenetére


consono
nagyúr

Visszafelé nehéz váltani... Én a mai napig nagyon szeretem az órát, amure használom azt kiszolgálás :) Egy nyűgöm van csak: droidról iPhone-ra váltottam, itt nincs az Appban számlap letöltési lehetőség...

"In God we trust. All others must bring data"

(#806) Pistike1985 válasza consono (#805) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Akkor neked lehet hogy érdemes lenne váltani Apple Watchra. Nagyon ügyes kis kütyü. Csak azt 1-2 naponta tölteni kell.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#807) consono válasza Pistike1985 (#806) üzenetére


consono
nagyúr

Meg is válaszoltad a problémámat vele, de gyanítom előbb vagy utóbb majd az lesz a vége...

"In God we trust. All others must bring data"

(#808) scyllarus válasza consono (#805) üzenetére


scyllarus
veterán

Az Egészség már tudja, csak valamiért a Watch GT2 sorozatnak, a Huawei Fit/Honor ES-nek, a Honor GS Pronak és a Huawei/Honor Band 6-nak van engedélyezve...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#809) consono válasza scyllarus (#808) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, screens Horton már én is láttam :) Most havonta rápillantok Droidon az újdonságokra, de szerintem egy év nem találok nekem jobbat, mint az SZDGNgw390...

"In God we trust. All others must bring data"

(#810) Pistike1985


Pistike1985
aktív tag

Sziasztok!
Mit kell beállítani hogy eltűnjön az óráról az az üzenet amit már megtekintettem?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#811) gatto_ válasza Pistike1985 (#810) üzenetére


gatto_
senior tag

Legörgetsz az üzenetek aljára és ott lesz a "Clear all".

(#812) Pistike1985 válasza gatto_ (#811) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Elvileg magától törölnie kellene a telefonon megtekintett értesítéseket. A Clear all gombot én is látom. 🙂

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#813) aronpapa


aronpapa
tag

Hát eddig bírta az óra, 2,5 évig.
Az egy dolog, hogy már régen beégett a kijelzője, de most már nem is nagyon érzékeli az ujjamat, csak bizonyos helyeken. Így meg aztán eléggé nehézkes kezelni :(
Az akksija ettől függetlenül még mindig hozza a 3-4 napos üzemidőt.

Sajnálom, mert nagyon jó kis szerkezet volt, és emiatt az utódja is HUAWEI termék lett.
Kíváncsi leszek, az meddig fogja bírni a strapát.

(#814) consono válasza aronpapa (#813) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem nincs beégés bajom még, szerencsére, és az akksi idő is jó. Szeretem még mindig, de lehet, hogy az utódja, ha kimúlik valami smart band lesz, mert alvásnál kezd zavarni a mérete (az alvás analízist meg szeretem benne)...
Mi váltotta nálad?

"In God we trust. All others must bring data"

(#815) scyllarus válasza consono (#814) üzenetére


scyllarus
veterán

A vicces az, hogy engem is zavart, de csere után a HMW2 a nagyobb méretével is kényelmesebb alvásnál (is). Talán jobban felfekszik, nem tudom az okát.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#816) aronpapa válasza consono (#814) üzenetére


aronpapa
tag

Huawei Watch GT 2 Pro
Ma veszem át, kíváncsi leszek rá, főleg "méretügyileg".

(#817) consono válasza scyllarus (#815) üzenetére


consono
nagyúr

Érdekes ez, mert mióta az eszemet tudom órában alszom, de pár hete nagyon el kezdett zavarni, nem tudom mi lelt... Majd valami ergonómikusabbat keresek :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#818) scyllarus válasza consono (#817) üzenetére


scyllarus
veterán

Én viszont, amióta eszemet tudom, hazaérkezés után első dolgom volt levenni az órát, de gyorsan megszoktam a Huawei Band 2Pro - HWM - HMW2 trió egésznapos használatát.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#819) Luissimo


Luissimo
veterán

Van még valakinek ilyen oràja, hogy ilyen anagy a csend?😃
Aztszeretnèm megkèrdezni, hog az egèszsèg alkalmazàsban mièrt nemtudom mostanàban elinditani a kerèkpàrozàs menüt?
Hiàba nyomok rà, nem csinàl semmit, a tavalyi utolso km van csak a kèpen, azota nem indul el.
Mièrt vajon?

(#820) consono válasza Luissimo (#819) üzenetére


consono
nagyúr

Én még használom, de ilyen hibába nem futottam bele, mondjuk bicajozjni pont nem szoktam :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#821) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok

Menbyire használható ez az Alipay kis hazánkban? Érdemes vele foglalkozni?
Ha nem, akkor van e valamilyen megoldás az érintéses fizetésre? (K&H)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#822) <Adamsky> válasza -Maci- (#821) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Semennyire. Ha érintéses fizetést szeretnél, akkor nézz másik órát (márkát, mert szerintem a Huawei / Honor vonalon nincs ilyen).
A K&H-nál már talán van Google Pay, nem? Mondjuk ahhoz olyan óra kell, amin guglis rendszer fut ...
Esetleg csinálj egy Curve vagy Revolut reg.-et, és akkor valamelyik Garmin óra is szóba jöhet.

(#823) -Maci- válasza <Adamsky> (#822) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszönöm szépen :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#824) kene84 válasza <Adamsky> (#822) üzenetére


kene84
senior tag

K&H esetében már van Garmin Pay is, szóval Garmin órákkal már jól járhat KH kártyákkal is.

(#825) -Maci- válasza kene84 (#824) üzenetére


-Maci-
őstag

Nagyon köszönöm a tippet :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#826) Duna


Duna
csendes tag

Sziasztok! A napokban kezdődött, hogy a kijelző alsó része szinte semennyire sem reagál az érintésre. A többi is nehézkes. Teljes reset egy napra oldotta meg a hibát. Ezt háromszor játszottam már el. Eddig védőüveg volt rajta. Sérülés nincs. Az üveg levétele sem segített.
Valaki találkozott már hasonlóval? Megoldási javaslat esetleg valakinek? Jól muzsikált eddig az óra, cserélni nem szeretném, mert ez megfelelne nekem.

(#827) -zaki- válasza Duna (#826) üzenetére


-zaki-
tag

Nekem is így kezdődött, már sehol sem érzékel, most 3 éves az óra. Az érintőképernyőt kellene cserélni gondolom, de nem éri meg.

(#828) Duna


Duna
csendes tag

Az órám három év után teljesen megadta magát. A képernyő nem érzékel(t). Azóta kissé meg is nyomódott. 😁 A lényeg, hogy a kijelző hibás, de minden más jó. Ha kell valakinek, akkor töltővel szívesen odaadom. Természetesen ingyen. Az akksi még annyit bír, mint újonnan. Helyileg Törökszentmiklóson van. Azóta vettem egy Amazfit Stratost. :)

[ Szerkesztve ]

(#829) Luissimo


Luissimo
veterán

Kicsit kihalt a topik.
Mindenki lecserelte az oràjàt?

Merthogy az enyèm csunyàn beègett, az üzeneteket màr el sem lehet olvasni.
Ennyire gagyi lenne?

(#830) <Adamsky> válasza Luissimo (#829) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem fiókban pihen. Nem használtam annyit, hogy beégjen. Gyakorlatilag csak sportolások alkalmával volt rajtam. Arra jó volt, hogy kikristályosodjanak az elvárásaim egy ilyen sport(!) órával kapcsolatosan. Így az AMOLED-et MIP-es LCD-re váltottam, és az utód egy Forerunner 255 Music lett (ez már 0-24 rajtam van, főleg mert a "buta" órám lemerült, és még nem jutottam el vele a Seiko szervizbe).

"Ennyire gagyi lenne?"
Nem hiszem. Persze ez egy olcsó óra (huh, mennyiért is vettem? 25e Ft? :D ), de sajnos nem egy mai, drága óránál hallottam már hasonlóról. Sajnos az AMOLED-nél ez erősen benne van a pakliban. Szép-szép, de sok energiát igényel, és kb. nem az a kérdés, hogy beég-e, hanem, hogy mikor.

[ Szerkesztve ]

(#831) Laca0 válasza Luissimo (#829) üzenetére


Laca0
addikt

Nem használom napi szinten, de nincs semmi baja.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.