Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Black_Raven válasza scyllarus (#500) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Igen .hwt-ből csak 1-et enged, de írtam hogy ha ráfrissitesz a béta appra(amit felajánlott)akkor még 77db óralap közül tölthetsz le amennyit bírsz, vagyis amennyi szabad helyed van.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#502) consono válasza scyllarus (#500) üzenetére


consono
nagyúr

Csak ki kellene már próbálnom, de nincs kedvem a macerához :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#503) scyllarus válasza Black_Raven (#501) üzenetére


scyllarus
veterán

Hopp, az a sor nekem kimaradt :(
Nekem már az is hatalmas pozitívum lenne, ha a sok előre telepített rondaságot le lehetne törölni.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#504) tama2000


tama2000
tag

Nekem sajna nem sikerült a 496 - os hsz-ben leírtak alapján megcsinálni :(( Nekem nem jelent meg a "+" jel, jobb felül a beta appban. :N

Most komolyan! Ezek az új számlapok valami ovis rajzverseny nyertesei!? Elképesztőek :W

(#505) SsPL711 válasza tama2000 (#504) üzenetére


SsPL711
őstag

:DD
Kb.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#506) <Adamsky> válasza tama2000 (#504) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ha csak annyi látszik a "három pötty" után, hogy "privacy statement", akkor arra nyomj rá, utána "disable Huawei ... " (már nem emlékszem pontosan). Utána megint watch faces és a felugró ablakban "allow". Utána kell(ene), hogy legyen upload lehetőség a "három pöttyös" menüben.

(#507) scyllarus válasza tama2000 (#504) üzenetére


scyllarus
veterán

Az utolsó két új jó (bár az analógnál ott a piros csík felül), a többit zsírkrétával rajzolták makákók.
Nekem minden varia nélkül ott volt a feltöltési lehetőség, csak el kellett fogadni, hogy fejlesztési célból használod :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#508) kene84 válasza scyllarus (#507) üzenetére


kene84
senior tag

Nekem sajnos a feltöltési lehetőségnél mikor kiválasztom a hwt file-t, akkor kilép az alkalmazás. Sajnos ezt két különböző telefonnál is eljátsza. :(

(#509) tama2000 válasza <Adamsky> (#506) üzenetére


tama2000
tag

Holnap újra próbálom! Köszönöm a segítséget!

(#510) Black_Raven válasza kene84 (#508) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azt a verziót rakd fel amit írtam és lesz +jel.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#511) kene84 válasza Black_Raven (#510) üzenetére


kene84
senior tag

+ jelem van, és azzal a verzióval próbálkozom, csak mikor kiválasztom a file-t, akkor elszáll hibával az alkalmazás két különböző telóval is, amelyikből az egyik egy huawei p smart.
Köszi azért

[ Szerkesztve ]

(#512) <Adamsky> válasza kene84 (#511) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... akkor próbáld meg ezzel (Huawei_Health_10.0.1.021-wearBeta). Ugyan kellett egy kicsit "trükközni" (ld. előző hsz.-om), de nekem nem fagyott, és többször, egymás után is működött (ja, szerintem ne hagyd frissíteni!).

(#513) kene84 válasza <Adamsky> (#512) üzenetére


kene84
senior tag

Ahh... eskü próbáltam már ezzel a verzióval is, de most működik, hogy miért az nem tudom.
Köszönöm szépen! :R

(#514) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Lehet hogy egy idő után tiltják a feltöltést, nekem nem enged már semmit, négy különböző béta appal próbáltam, és nem. Köztük a sajátom+a neked linkelt 021 végű és két másik. Felugrik az install de letilja 1mp után..érdekes, max regelek másik számmal.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#515) Black_Raven válasza Black_Raven (#514) üzenetére


Black_Raven
veterán

Update! Én is túlkombináltam, rájöttem. Feltöltés előtt a mi Egészség appunkban a Saját óralapoknál törölni kell, az előzőleg feltöltött Custom óralapot, aztán már tolta is fel a + jellel az új Watch face-t.:D Sorry..Mindegy lecseréltem a másik 5 letölthetőt is a kínai kinálatból ami már 90db fölé hízott, mert a miénk elég gyenge.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#516) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Ilyen digit alig van.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#517) SsPL711 válasza Black_Raven (#516) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem rossz, de én speciel az analógot jobban szeretem, kb. ugyanezekkel az kijelzésekkel.
Ma egy kollégám Watch GT-jét párosítottuk össze az én telómmal, mert neki szifonja van.
A watch GT-hez értelmesebb számlapok jöttek ki mint a miénkhez.

Szörnyűek amik mostánában jelentek meg, kb. kettő használható számomra ezek közül.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#518) scyllarus válasza SsPL711 (#517) üzenetére


scyllarus
veterán

Ma is jött pár új makákófestmény.
Már én is bánom, hogy BF alkalmával nem cseréltem le egy HWT-re. Jobb akkuidő, meg a nagyobb számlapon sokkal jobban mutatnak ezek az óralapok is.
A használhatók közül is sok zsúfoltnak hat nekem az 1,2"-on

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#519) SsPL711 válasza scyllarus (#518) üzenetére


SsPL711
őstag

Sajnos nekem vékony a csuklóm, viszont már nem jó a szemem, ezért a nagyobb számlap nekem is jobb lenne, de nem mutat jól egy malomkő a csuklómon. :)
Ezt onnan is tudom, hogy van egy Amazfit GTR-em is, meg sok rendes, nemokos órám.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#520) scyllarus válasza SsPL711 (#519) üzenetére


scyllarus
veterán

Hasonló cipőben járok én is szem és csukló témában :)

Black_Raven : látom, neked is fémszíj van. Azzal sokkal szebb.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#521) Black_Raven válasza SsPL711 (#517) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem is tetszik az analóg, de itt szinte csak az van, meg az agyon zsúfolt pici számokkal operáló digital. Ilyen stílusút még costomban sem találni, pedig a MagicWatch2-nek is van jó. Szeretném cserélgetni a 2 stílust, de nem tudom egyelőre.
scyllarus: igen, ez matt fekete fém szeretne lenni, csak a vakutól fénylik.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#522) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Megint jöttek gyerek óralapok.:(kiváncsi lennék hogy Kínában ezek mennyire menők..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#523) csokimikulas válasza Black_Raven (#522) üzenetére


csokimikulas
tag

botrány. ezeket mégis ki a fene fogja használni?!

(#524) Black_Raven válasza csokimikulas (#523) üzenetére


Black_Raven
veterán

Minden gyereknek ilyen órája van szerintem, pedig nem volt ráírva.:D a vörös csillagosból még nem is kaptunk a 70-es évfordulósból.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#525) scyllarus válasza Black_Raven (#524) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem nem.
Oké, a fiamnak ilyen van :), de a gyerekeknek vagy olcsó perec, vagy Samsung/Apple óra van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#526) csokimikulas


csokimikulas
tag

Na, megint jöttek. Van 1 használható is 😁

(#527) SsPL711 válasza csokimikulas (#526) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem is figyeltem, na mindjárt nézem.
Köszi.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#528) SsPL711 válasza csokimikulas (#526) üzenetére


SsPL711
őstag

A malacos? :D

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#529) scyllarus válasza csokimikulas (#526) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is feltűnt, kifejezetten szép az új analóg lap.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#530) consono válasza scyllarus (#529) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg az! Nekem a Shades of Blue is bejön.

"In God we trust. All others must bring data"

(#531) renamed


renamed
csendes tag

sziasztok,
Stresszteszt hogy működik? Nálam app rinyal hogy csatlakoztassak egy támogatott készüléket.

(#532) scyllarus válasza renamed (#531) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha jól rémlik, a nem kínai órákból kivették valamelyik firmware frissítéssel.
Más: tiszta pánikban vagyok, ma nem jött új óralap :DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#533) Black_Raven válasza scyllarus (#532) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! De igen, nekem.:D Akinek bejött a HuaWatch GT2 óralap az töltheti mert már jól műxik.(javitotta a Dev).[kép] itt egy másik ami nem rossz.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#534) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Szerintetek ezt az órát vegyem 30 k-ért vagy a Huawei Watch GT-t 36k-ért? :D
Igazából ugyanarra a célra lenne, kell egy okosóra, monitorozza az alvást, jöjjenek az értesítések és nagyjából ennyi. :R
Pro és konra érdekel. Annyit tudok, hogy az nagyobb és többet bír az akksija, de ez nem annyira lényeges most.

(#535) scyllarus válasza #04441088 (#534) üzenetére


scyllarus
veterán

Pedig felsoroltad az összes különbséget :)
Nekem alvásnál néha még ez is zavar, a WGT jóval nagyobb, de ez egyéni preferencia. Ugyanakkor az akkuja sokkal jobban bírja annak. Plusz, a legtöbb óralap jobban mutat a nagyobb órán, de ez az én vaksi szemem kritikája is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#536) #04441088 válasza scyllarus (#535) üzenetére


#04441088
törölt tag

Apámnak lenne. Vaksi ő is. :DDD
Vannak normális oralapok alapból? Fekete szilikon szijjal mennyire férfias ez? :R

(#537) scyllarus válasza #04441088 (#536) üzenetére


scyllarus
veterán

Fekete szilikon szíjjal férfias, de fillérekért kapsz akármilyen szíjat. Többen fém szíjjal használjuk, feljebb vannak képek. Most már sok óralap van, hogy mennyire normálisak, az véleményes. De akad analóg és digitális is kulturált. Én analóg párti vagyok, de a digitálisakon jobban láthatók az adatok.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#538) Black_Raven válasza scyllarus (#535) üzenetére


Black_Raven
veterán

Addig mondogatod, ezt a nagyobb kijelzőn jobban mutat dolgot, míg veszek egy MagicWatchot. Már én is gondoltam rá, de ez is csak 3.5 hónapos..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#539) scyllarus válasza Black_Raven (#538) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez a Magic :) Én is így vagyok vele, most tényleg olcsó a GT, de ennek sincs semmi baja, szóval felesleges lenne igazából.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#540) Black_Raven válasza scyllarus (#539) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sima GT-t már nem vennék, a GT2 drága, viszont az óralapja már fönt van, ergo MagicWatch2.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#541) Black_Raven válasza scyllarus (#539) üzenetére


Black_Raven
veterán

Különben meg rakhatom én rá, a sok csicsás szart, mindegyiknek szürke a háttere, amivel sokkal rosszabbul néz ki, mint a fekete háttérrel. Gyors felmérés után, magasan a Minimal vezet, szerintem(és mások szerint is)sajnos (vagy nem)ezzel mutat a legjobban. :K Egy ilyet szeretnék mert ez is egyszerű.[kép] (MW2)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#542) scyllarus válasza Black_Raven (#541) üzenetére


scyllarus
veterán

Arra én is allergiás vagyok, ha már amoled a kijelző. Nekem az MB12 van most fent, annál is fekete a háttér.
Pulzus helyett lépésszám, és jöhet a linkelt.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#543) Black_Raven válasza scyllarus (#542) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezek sem rosszak, de 40cm-ről már nem tudom olvasni az apró betűs(:D)részeket a szinkavalkádban. (A Kínai Health-ről töltöttem le őket.)[kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#544) scyllarus válasza Black_Raven (#543) üzenetére


scyllarus
veterán

A harmadik már itt is fent van a gyáriak között. Az első jó, a második nem tetszik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#545) Black_Raven válasza scyllarus (#544) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ötöt szedtem le onnan plusz ezt.[link] Mondom már üres kézzel nem térek vissza. ;] Még az mb13-at akarom megnézni.Majd..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#546) scyllarus válasza Black_Raven (#545) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez viszont kifejezetten jó.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#547) Black_Raven válasza scyllarus (#546) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez a Watch GT2 gyárija. Meg ezeket is mentettem .hwt-ben.[kép] [kép] [kép]

Itt a linkje:.[link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#548) SsPL711 válasza Black_Raven (#547) üzenetére


SsPL711
őstag

Csak tudnám felrakni.
Vagy nekifutni a leírásod alapján.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#549) Black_Raven válasza SsPL711 (#548) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kb.1 perc az ID, és 5 perc az app.(feltöltéssel együtt) :C Enjoy!

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#550) <Adamsky> válasza Black_Raven (#549) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
... és úgy látom, hogy most már kínai szám sem kell hozzá (én még azzal csináltam), csak követni kell a leírást. Igaz beta-s Health apk-ból kettő is szóba jöhet, de semmiből sem árt kipróbálni.

Nekem most ez van fenn arra az esetre, ha valamilyen rajosabb számlapra vágyok

... de - kivételesen - az újak közül is tetszik a ShadesOfBlue és a Simplicity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.