Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) gyuri2008 válasza tama2000 (#200) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ha megy az alvás monitorozás,meg a pulzus akkor még kevesebb?

(#202) Duna válasza gyuri2008 (#201) üzenetére


Duna
csendes tag

Nekem mindkettő megy. Így 5-6 nap.

(#203) tama2000 válasza gyuri2008 (#201) üzenetére


tama2000
tag

Nem használom egyiket sem. Reggel 6-kor felveszem, délután 18 körül leveszem az órát.

(#204) HunBade


HunBade
csendes tag

Sziasztok!

Össze lehet már párosítani vmelyik applikációval (Strava érdekelne főleg) vagy még mindig csak a Huawei Healthbe nézhetők meg adatok?

(#205) scyllarus válasza HunBade (#204) üzenetére


scyllarus
veterán

Továbbra is csak a MyFitnessPal és a Google Fit játszik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#206) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ha jól értem akkor 3 nap a biztos.

(#207) scyllarus válasza gyuri2008 (#206) üzenetére


scyllarus
veterán

Annyi szerintem még napi egyszeri GPS használattal is megvan.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#208) gyuri2008 válasza scyllarus (#207) üzenetére


gyuri2008
veterán

Hogy érted a napi egyszeri GPS használatot?
Neked amúgy van ilyen órád?
Ha igen, hogy vagy megelégedve vele?

(#209) scyllarus válasza gyuri2008 (#208) üzenetére


scyllarus
veterán

Ilyen van. Amire nekem kell, arra tökéletes. Úgy értettem, hogy ha naponta egyszer végzel valami gps-t bekapcsoló sportot (futás, kerékpár, gyaloglás).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#210) gyuri2008 válasza scyllarus (#209) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én napi 1 óra séta,pulzus monitorozása 24 órában, alvás monitorozása.
Négy applikáció értesítés.
Így mennyit bírhat az akkumulátor.

(#211) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Redmi note 7 is rendesen működik, vagy esetleg Samsung telefonnal?

(#212) scyllarus válasza gyuri2008 (#210) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha az üzemidő fontos neked, akkor a Huawei Watch GT a te órád. Kicsit vastagabb csak, kicsit drágább csak, de üzemidőben nagyon jó.
Esetleg megvárod a 19-ét, akkor mutatják be a Watch GT2-őt, és kiderül jobb-e neked.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#213) HunBade válasza scyllarus (#205) üzenetére


HunBade
csendes tag

Köszi, ez nagyon szomorú!

(#214) aronpapa válasza kgabor89 (#195) üzenetére


aronpapa
tag

A legutóbbi Huawei Health frissítés óta kifogástalanul működik a stressz mérés mindenféle mókolás nélkül.

(#215) ro3000 válasza aronpapa (#214) üzenetére


ro3000
tag

A rezgést lehet már testre szabni? Vagy még mindig alig érezhető?

(#216) scyllarus válasza ro3000 (#215) üzenetére


scyllarus
veterán

Mikor volt alig érezhető? :F
Én mindig észrevettem eddig.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#217) aronpapa


aronpapa
tag

Nekem soha nem volt gondom a rezgés erősségével.
Nem tudok róla, hogy szabályozni lehetne.

(#218) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Ki lehet valahogy kapcsolni (és csak én nem találom) azokat az értesítéseket (rezeg, és bekapcsolja a kijelzőt), amiket akkor ad az óra, ha Xdb lépést elér a user, vagy pl. ha sportol az ember, akkor km-enként ad az óra? Engem eléggé zavar.

[ Szerkesztve ]

(#219) scyllarus válasza <Adamsky> (#218) üzenetére


scyllarus
veterán

Az értesítést küldő alkalmazások közül kiveszed az Egészséget.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#220) <Adamsky> válasza scyllarus (#219) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A Notifications - úgy, ahogy van - ki van kapcsolva.
Ezeket az "üzeneteket" az óra küldi, ez a gond.

(#221) scyllarus válasza <Adamsky> (#220) üzenetére


scyllarus
veterán

Ja, akkor az órán az edzéstípusoknál a fogaskerék - Reminders - Training effects, ugyanez a Displaynél is? Nem biztos, csak tippelek.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#222) aronpapa válasza <Adamsky> (#220) üzenetére


aronpapa
tag

Egészség - Én - Beállítások - Értesítések kezelése

(#223) <Adamsky> válasza aronpapa (#222) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... és @scyllarus: sajna egyik sem nyert. Minden ki van kapcsolva, és mikor "sportolok", a készülék, amivel össze van kötve, km-ekre van az órától.
Nektek pl. egy outdoor walk-nál nem rezeg be minden egész km-nél?

(#224) scyllarus válasza <Adamsky> (#223) üzenetére


scyllarus
veterán

De, csak engem nem zavar.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#225) gatto_


gatto_
senior tag

Sziasztok! Gondolkozom egy ilyen óra vásárlásán. A kiadása óta jött hozzá frissítéssel esetleg AOD funkció?
Itt azt olvasom, hogy igen, de erősítsetek meg.

(#226) ro3000 válasza gatto_ (#225) üzenetére


ro3000
tag

Amúgy sem túl acélos az üzemidő, az AOD funkció nem biztos, hogy jó ötlet.

(#227) gatto_ válasza ro3000 (#226) üzenetére


gatto_
senior tag

Ne haragudj, de nem válaszolnál a kérdésre amit feltettem? A használatot mindenki eldönti maga.

(#228) scyllarus válasza gatto_ (#227) üzenetére


scyllarus
veterán

Beállítható valóban.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#229) -zaki- válasza gatto_ (#227) üzenetére


-zaki-
tag

Van benne, analóg és digitális, piros, zöld vagy fehér. Az üzemidőt felezi.

(#230) gatto_ válasza -zaki- (#229) üzenetére


gatto_
senior tag

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#231) gatto_


gatto_
senior tag

Megvettem az órát. Egy furcsaságot tapasztalok. Hazahoztam, bekapcsoltam, párosítottam. Beállítgattam mindent az órán, és az alkalmazásban is. Köztük a stressz mérést, ami működött is. Aztán több lépésben frissítettem a firmware-t a legfrissebbre.
Ennek következményeként a stressz mérés teljesen eltűnt az óráról. A teljes menüpont.
A telefonos alkalmazás stresszmérő része azt írja, hogy adjak hozzá egy eszközt.
Kivették volna belőle valamilyen okból vagy én bénázok valamit?

(#232) Duna válasza gatto_ (#231) üzenetére


Duna
csendes tag

Android esetén a Play áruházból frissítsd a Health appot (10.0.0.533)! Nekem működik.

(#233) gatto_ válasza Duna (#232) üzenetére


gatto_
senior tag

Ez a verzió van nekem is, és semmi. Pedig most hogy írtál, csináltam egy gyári visszaállítást is az órán.
Sőt a céges telefonomra csináltam egy kínai huawei azonosítót, hogy fel tudjak rakni nem gyári számlapokat, és azzal sem működik. Fura...

(#234) scyllarus válasza gatto_ (#233) üzenetére


scyllarus
veterán

10.0.0.633 a legfrissebb Egészség verzió.
A stresszmérés szerintem az EU-s verziókban nincs benne már, az enyémben sincs.
Inkább firmware-függőnek tűnik, mint szoftveresnek. Akinek van, Kínából rendelték az órát?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#235) gatto_ válasza scyllarus (#234) üzenetére


gatto_
senior tag

Ahogy olvasom a huawei fórumait ez nem egyedi probléma. A watch GT-ből is kiszedték firmware frissítéssel a stressz mérést. Több [topik] is foglalkozik vele.

(#236) Duna válasza scyllarus (#234) üzenetére


Duna
csendes tag

A Play áruházban nem ír frissítést. Nekem az 533 van. Kínából rendeltem. Nekem még van stresszmérés. Bár elég haszontalannak tűnik számomra. Nem hordoz érdemi infót.

(#237) aronpapa válasza scyllarus (#234) üzenetére


aronpapa
tag

Nekem is a kínai verzió van.

(#238) scyllarus válasza Duna (#236) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegnap tovább frissült .638-ra. A Huawei Appgallery jelezte nekem is a frissítést, nem a Play.
Szerintem sem érdekes különben, a Band 2-ben volt hasonló, mókusvakításnak tartom :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#239) ro3000


ro3000
tag

Érkezik még frissítés az órára?

(#240) kene84 válasza ro3000 (#239) üzenetére


kene84
senior tag

Most ránéztem próbaképp és van októberi frissítés.
1.0.10.16

[ Szerkesztve ]

(#241) scyllarus válasza kene84 (#240) üzenetére


scyllarus
veterán

Az meg hogy? Én is ránéztem a kérdéskor és nem volt. Most sem látom, pedig eddig gyorsan megkaptam mindig. Hátha, mire hazaérek, megjön.
Viszont jó hír, hogy nincs elfelejtve. Én áprilisban vettem, azóta 4-6 biztos jött rá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#242) gatto_ válasza kene84 (#240) üzenetére


gatto_
senior tag

Tapasztalsz valami változást, plusz funkciót? Mert eddig inkább csak elvettek az új firmware frissítésekkel, pl a stresszmérést. Amúgy nekem sem jelzi még.

(#243) tama2000 válasza gatto_ (#242) üzenetére


tama2000
tag

Én este tettem fel a frissítést. Semmi változás nincs. Egy nyamvadt új watcface sincs.

(#244) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok,nekem is eltűnt a stressz! Az értesítéseknél csak harmat jelez az óra g-mail, üzenet, :W , ja és a ha kapok hívást!! A többi?????? :W

Üdv. Feri!!

(#245) scyllarus válasza pusihusi (#244) üzenetére


scyllarus
veterán

Most a frissítés után? Újra be kellett állítani, nekem jön minden. (Mondjuk az Egészség is frissült, nem tudom, melyik resetelte a beállításokat).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#246) Duna


Duna
csendes tag

Az új Mechanical watchface kimondottan hasznos számomra. Pont azokat az infókat tartalmazza amikre szükségem van. Várom már, hogy tudjunk saját magunknak is alkotni óralapokat.

(#247) pusihusi válasza Duna (#246) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia más változás stressz stb.?

Üdv. Feri!!

(#248) ro3000 válasza pusihusi (#247) üzenetére


ro3000
tag

Miért hiányzik ez a marhaság annyira?

(#249) pusihusi válasza ro3000 (#248) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem igen,de mikor beüzemelték volt,csak a frissítés el eltűnt. Mennyire pontos a pulzus nálad? Nekem 1 esetleg 2 vél tér el mikor a vérnyomást merem. Omron készülékkel.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#250) Duna válasza pusihusi (#247) üzenetére


Duna
csendes tag

Nem igazán látok más változást. A stresszelemzés meg csak egyszerű diagramm a pulzusértékekből. Nincs igazán értelme számomra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.