Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Búcsúzom a topiktól, sok jó élményt Nektek ezzel a szeretni való órával. Köszönök minden segitséget. :R (A ludas aki miatt ez történt.[kép] )

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#602) consono válasza Black_Raven (#601) üzenetére


consono
nagyúr

Nice! :) Ezek szerint azért túl messzire nem mentél :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#603) Black_Raven válasza consono (#602) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az óvodás óralap megmaradt az összes.:D de legalább több jóval kiegészitve default is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#604) consono válasza Black_Raven (#603) üzenetére


consono
nagyúr

Jól néz ki az is, ami a képeden van! Elfogadnám én is :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#605) Black_Raven válasza consono (#604) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ahogy látom itt nincs gyári(alapértelmezett), van telepitve rá, de minden óralap törölhető, akár a nullára, csak olyan van rajta, amit én is akarok. Nekem ezek vannak egyelőre.[kép] [kép] a Gallery nevű szerkeszthető. De van amelyik minden bekapcsnál más szinű..(Passing) Amúgy ez a bőrszíjas(barna)verzió, de van a dobozban fekete szíj is.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#606) consono válasza Black_Raven (#605) üzenetére


consono
nagyúr

Menő :) Én maradok egyelőre a "réginél", mindent tud, amit akarok, még mindig.

"In God we trust. All others must bring data"

(#607) Black_Raven válasza consono (#606) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az enyém is tudta, kizárólag az óralapok miatt cseréltem, mert Custom sem volt olyan amit akartam.:( Csak féléves a Watch Magic-em, másfél év garival még. Jó hogy mondtad, megy is az Apróra.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#608) scyllarus válasza Black_Raven (#607) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is gondolkodtam, a GT2e nagyon jó áron van most, de igazából én is csak az óralapok miatt cserélnék, azért meg luxus lenne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#609) Black_Raven válasza scyllarus (#608) üzenetére


Black_Raven
veterán

GT2e-t akartam először, de ahhoz nem jó a fémszíjam, meg szélesebb is, így gondoltam a MW2-re. megnéztem és 1 perc gondolkodás után elhoztam, és nem bántam meg, szuper óra, ráadásul rajta vannak a GT2e óralapjai is. :DDD Mennyi az a szuper ár?(mert egyforma árban voltak teljesen.)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#610) scyllarus válasza Black_Raven (#609) üzenetére


scyllarus
veterán

39-ért láttam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#611) Black_Raven válasza scyllarus (#610) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az Aprón? Miért nem csaptál le rá, az tényleg jó ár..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#612) scyllarus válasza Black_Raven (#611) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, hírfolyamban kaptam, új, spanyol raktárból, globál verzió :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#613) scyllarus


scyllarus
veterán

Kifutottam a szerkesztési időből:
[link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#614) scyllarus


scyllarus
veterán

Az Egészségben az óralapoknál feltűnt egy Telepítéskezelő menüpont. Hátha megy majd később a custom óralap telepítése hack nélkül.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#615) Black_Raven válasza scyllarus (#614) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Van itt olyan aki Iphone-nal használja az órát?? Fontos lenne tudnom, van pár kérdésem, köszi a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#616) scyllarus válasza Black_Raven (#615) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, én droiddal használom, de megvan az iPhoneom a szekrényben, ha nem bonyolult, kipróbálhatok neked pár dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#617) Black_Raven válasza scyllarus (#616) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Csak annyi lenne hogy ki kéne próbálni, hogy az App Store-ból letöltött HMS Core+Huawei Health app működik megfelelően, illetve csatlakozik e az óra rendesen? Segitséged nagyon köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#618) scyllarus válasza Black_Raven (#617) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha hazaérek, megnézem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#619) Black_Raven válasza scyllarus (#618) üzenetére


Black_Raven
veterán

:R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#620) scyllarus válasza Black_Raven (#619) üzenetére


scyllarus
veterán

A kapcsolódás gyors, hibátlan.
A HMS Core nem kell, nincs is IOS-re (furcsálltam is, amikor írtad).
A Health fapados, de nagyon. Például az óralapok letöltését sem találtam meg benne, az üzenetértesítések csak ki-be kapcsolhatók, nem adhatók meg, milyen alkalmazásokra kéred.
TrueSleep, folyamatos pulzus, időjárás megy.
IOS a legfrissebb, 13.5.1, Egészség: 8.0.33.300.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#621) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Oké, köszi szépen. Hms-t nem tudtam, mert androidra, mindre kell. Mégegyszer köszönöm.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#622) scyllarus válasza Black_Raven (#621) üzenetére


scyllarus
veterán

Igazán nincs mit.
Az Apple nem fog engedni ilyen szolgáltatáscsomagot a saját hardverén.
Ebben a formában én nem használnám iPhone-nal, ez nagyon kőkorszaki.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#623) Black_Raven válasza scyllarus (#622) üzenetére


Black_Raven
veterán

A fontos dolgokat tudja, az extrák meg maradnak a Huawei/Honor usereknél, ennyi, ez van, mégsem 160k és nem kell naponta töltögetni, ez a lényeg.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#624) scyllarus válasza Black_Raven (#623) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát igen, kicsit húzós a teljes tudású alternatíva. Ez meg most már csak 25k.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#625) chelsi


chelsi
csendes tag

sziasztok
én most tervezek beruházni egy honor watch magicre. Azt szeretném kérdezni, hogyha később telefont váltok (jelenleg egy honor 9-em van) samsungra vagy xiaomira, akkor ezeken a telókon is élvezhetem a huawei health és az óra minden funkcióját? (Black_Raven kettővel fentebbi kommentje bizonytalanított el kicsit, azt írta, hogy az extrák huawei/honor usereknek maradnak meg, bár nem tudom, itt milyen extrákról lehet szó?)
a másik kérdésem az lenne, hogy 30 000 -40 000 Ft környékén szerintetek van jobb választás? Úszásra, biciklizésre használnám az órát, meg sima hétköznapi használat.
Sokat olvasgattam a témában, de ez tűnt a legjobbnak a huawei watch gt mellett (ami sajnos a vékony csuklóm miatt valószínűleg nem állna jól). Láttam azt is itt a blogon, hogy külföldről rendelve még olcsóbban kijön az óra, de az 1 éves gari és a 14 napos visszaküldés lehetősége miatt akarom hazai piacról beszerezni.

Köszi a választ előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#626) tama2000 válasza chelsi (#625) üzenetére


tama2000
tag

Szia! Én S10 Plus - al használom már 1 éve. Szerintem minden működik vele. Én mondjuk az értesítéseket nézem rajta, és az időt. Másra nem nagyon használom. Viszont próbáltam már vele a gyaloglást, és a kerékpárazást is. Szépen rárajzolja az utat a térképre. Kb 5-7 naponta töltöm. Az egyedüli ok, amiért cserélnem kellene lassan, hogy a szemem romlása miatt, már nehezen tudom olvasni az értesítéseket,mert elég aprók a betűk.

(#627) scyllarus válasza chelsi (#625) üzenetére


scyllarus
veterán

Az IOS más, droid alatt megy minden. Ebben az árkategóriában Xiaomi versenytársak lehetnek, de ott továbbra is gond az ő/ű megjelenítése üzeneteknél.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#628) Black_Raven válasza chelsi (#625) üzenetére


Black_Raven
veterán

A gari, az általad emlitett árkategóriában, 2 év. Én is most adtam el nemrég, még másfél év garancia volt rajta.(amit olvastál az extrákról az kizárólag Iphone-ra vonatkozik) :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#629) chelsi válasza Black_Raven (#628) üzenetére


chelsi
csendes tag

tama2000, scyllarus, Black_Raven: Köszi a válaszokat :)
erről az ékezet problémáról olvastam én is, az is abban erősített meg, hogy a magic jobb választás lenne
ez jó hír, sajnos az új telefonjaik GMS hiánya miatt a következő teló már valószínűleg nem huawei vagy honor lesz, de akkor azokkal is pöpecül fog menni az óra
az edigitalon néztem a garanciát, ahol 1 évet írtak (de az gondolom a bolti gari) és a gyártói 2 év (a gyártói gariról el is feledkeztem :D)

[ Szerkesztve ]

(#630) Black_Raven válasza chelsi (#629) üzenetére


Black_Raven
veterán

Viszont hogy vékonyabb a csuklód, az nem jelent semmit. Mindenképpen fel kell próbálnod, vásárlás előtt egy Euronics/MM-ben mert nekem is vékonyabb a csuklóm, és simán jó lett a 46mm-es MW2 is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#631) <Adamsky> válasza Black_Raven (#630) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mennyiért vetted az MW2-t. Én, - ha már váltok - akkor lehet márkát is...
Az érintéses fizetés miatt eléggé szimpatikus a Samu Watch Active 2. Beszerzési forrástól függően, árban nagyon közel van az MW2-höz.

Egyébként nagyon kár, hogy a Huawei Pay alig működik pár országban. A Watch Magic-ben is elvileg ott az NFC, de fehér ember azt működés közben még nem látta. :F

(#632) chelsi válasza Black_Raven (#630) üzenetére


chelsi
csendes tag

Okés, köszi a tippet :R , meg fogom nézni, mert a huawei watch gt-ről csak a 46 mm-es mérete miatt mondtam le látatlanban.

[ Szerkesztve ]

(#633) Black_Raven válasza <Adamsky> (#631) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem volt olcsó, 60k- 2év gyári gari..Viszont ha már érintés, a telefon nélkül, csak az órával ritkán járkál az ember, akkor meg a telót elővenni és ujjlenyomattal gyorsan belépni/fizetni egyszerűbb mert sztem chip nélkül a telón is be kell lépni az appba, hogy az órával fizetni tudj. Ha nem így van, javits ki kérlek, mert nem használok órás fizetést.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#634) scyllarus


scyllarus
veterán

Plusz ott a Huawei WGT2e, ami már kapható itthon is kicsivel 40 fölött (külföldről meg 35), az is tuti vétel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#635) <Adamsky> válasza Black_Raven (#633) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... csak az órával ritkán járkál az ember .... "
De, azért előfordul. Pl. vízpart, strand. Nem azt mondom, hogy most rohanok venni egy Active 2-t, de én egyre inkább hajlok afelé, hogy ez lesz "a következő szint". A zenelejátszás nekem jelent igazi plusz, valamint kicsit csalódtam a Huawei rendszerének testreszabhatóságában (az óralapokról most ne is beszéljünk). Tudom nem Wear OS, de akkor is. A Tizen - így elsőre - jobbnak tűnik (de azért még körbe kell járjam a témát).
Szóval fizetés (nem saját tapasztalat, hanem egy fórumtárs írta): Úgy tűnik elég jól kitalálták. Szóval van egy PIN-es védelem, mert valamivel ugye kell védeni az illetéktelentől ...
... de ezt csak egyszer - mikor felveszed az órát, ill. az első fizetés alkalmával - kell beírni. Egyéb esetben egy gomb megnyomása, plusz egy tapintás a kijelzőn, és lehet fizetni.
Utóbbihoz telefon sem feltétlen kell, mert ez is - mint úgy általában a mobilos fizetés - token-ekkel dolgozik. Azt még nem tudom pontosan mennyit raktároz, de 4-5-öt biztosan.

(#636) chelsi válasza scyllarus (#634) üzenetére


chelsi
csendes tag

Köszi az ajánlást, igen, a watch gt2e-vel is szemeztem. Egyébként nagyon csábító a gondolat, hogy 35-ért egy ilyen jó órát be lehet szerezni külföldi rendeléssel, csak kicsit bizalmatlan vagyok. Neked még nem volt negatív tapasztalatod vagy sosem tartottál attól, hogy meghibásodik az óra és akkor kidobott pénz az egész? Olvastam az itteni kommentek között is, hogy valaki gearbestről rendelte a magic-et, ami később meghibásodott, de a gearbest nem vállalt semmilyen felelőséget.

(#637) scyllarus válasza chelsi (#636) üzenetére


scyllarus
veterán

Az igazat megvallva én ilyesmit csak itthon veszek.
Van ismerősöm, akinek én ajánlottam külföldi forrást, és elégedett a kintről kapott telóval.
A lehetőséget feldobtam, de abszolút megértem, ha valaki nem él vele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#638) Black_Raven válasza chelsi (#636) üzenetére


Black_Raven
veterán

Viszont a GT2e már tényleg nagy. Aki óralapozni akar az ne vegyen MW2-t mert nem működik egyik módszer sem, a GT2-n a kínai ID és Taichi is igen.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#639) <Adamsky> válasza chelsi (#636) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Van az az ár, amikor megéri. Én pl. első között vettem kintről, amikor Magyarországon még nem is lehetett kapni. Mikor pedig megjelent, akkor olyan 55-60e Ft volt. Na, én kb. a feléért vettem. Annyiért - nekem - bőven megérte a rizikót. De - igaz még csak egyszer - vettem már kintről telefont is. Egy Xiaomi Mi2s-t. Ez akkor volt, mikor sokan itt Magyarországon még a márkát sem ismerték. És a Xiaomi inkább Miui volt, és csak másodsorban Xiaomi. Mindegy, ez egy másik sztori, és már egyébként is történelem. :D

(#638) Black_Raven
Ehhez képest Tizen-en pl. az AOD az óralaptól függ. Vagyis nem csak kétféle AOD létezik. Bocsi, nem akarom szét-OFF-olni a topic-ot, csak ha már szóba került ... de azt hiszem be is fejeztem :R

[ Szerkesztve ]

(#640) scyllarus válasza <Adamsky> (#639) üzenetére


scyllarus
veterán

A Samsung "valódi" okosórát ad, de az ára is olyan. bőven kívül van a megadott kereten.
A Huawei/Honor "csak" egy óraformájú aktivitáskövető, jóval olcsóbban.
Kinek, mi az igénye, választhat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#641) <Adamsky> válasza scyllarus (#640) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem a Tizen azért nem Wear OS (szintű). Valamint - igaz, hogy a Watch Active 2 alapból picit drágább, de ha nem elég megfontoltan vásárol az ember, akkor simán vehet WA2 árban egy GT2-t (ami szerintem nagyon csúnyán túl van árazva).

[ Szerkesztve ]

(#642) scyllarus válasza <Adamsky> (#641) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem is túl van árazva A GT2, a WA2 mindenesetre a legolcsóbb helyen is duplája a megadott keretnek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#643) chelsi


chelsi
csendes tag

Na megnéztem a GT és a watch magicet is élőben. Sajnos a GT nagynak tűnik a csuklómra. Viszont amin nagyon megdöbbentem, hogy azt mondták az edigital szaküzletben, hogy az okosóra higiéniai terméknek számít, így a csomag felbontását követően nem állhatok el a termék vásárlásától online rendelés esetén sem. Az eletronics-ben pedig azt mondták hogy nem számít higiénia terméknek.., de értékcsökkentett módon vesznek már csak vissza termékeket (nem csak órára gondolt, hanem tv, hangfal, fényképezőgép stb.) elállás esetén online rendelésnél is. Ti találkoztatok már ilyennel? Ismerősömnek az alzától visszavették minden gond nélkül az okosóráját és visszatérítették a teljes összeget (pedig az egy 80e okosóra volt).
Szerencsére nem sűrűn kellett élnem az elállási jogommal, de idáig abban a tudatban voltam, hogy minden elektronikai kütyütől el lehet állni 14 napon belül, nyílván az olyan termékektől, ami tényleg (higiéniai: testszőrnyíró, borostavágó) attól nem, de hogy az okosóra miért az? Valamint az electronicsben miért tehetik meg ezt hogy értékcsökkentve veszik vissza? (Bár elhiszem, hogy sok a hülye aki arra utazik, hogy megvegye a terméket, szórakozzon vele 10 napig, aztán visszavigye..amit később meg egy komoly vásárlónak eladnak) De akkor is felveti a kérdést, hogy akkor minden cég a saját kedvére szabhatja a 14 napos elállás jogszabályát?
Egy óránál egyébként szerintem tényleg kellhet pár nap amíg kiderül, hogy mennyire áll kényelmesen a kezen (a boltban lévő rácsatlakoztatott biztonsági berendezések miatt nem tudtam normálisan felvenni)

[ Szerkesztve ]

(#644) scyllarus válasza chelsi (#643) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem nem tehetik meg, hogy átminősítik vagy csökkent áron veszik vissza. A törvény vonatkozik rájuk is, csak bepróbálkoztak. [link]

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#645) chelsi


chelsi
csendes tag

Megvettem hétfőn az órát, tetszetős darab. Köszönöm mindenkitől az eddigi segítségeket :R Azt szeretném kérdezni, hogy milyen töltőfejjel lehet tölteni az órát? A honor 9-emhez egy huawei quick charge töltőfej járt (output: 5V - 2A vagy 9V - 2A). Vagy érdemesebb olyan töltőfejjel ami csak az 5V – 2A outputra képes (régi p6-om töltője ilyen), mert a quick charge funkció csökkentheti az akkumulátor élettartamát? Valamint fontos az, ha töltőfejet használ az ember, akkor huawei márkájú legyen?
Gondolom az usb kimenetet számítógéphez csatlakoztatva is lehet tölteni az órát, ez lesz a leglassabb töltési mód, de növelheti az akksi élettartamát az usb-s gépes töltés?
Azt tudom, hogy pl. a sony fejhallgatóm csak számítógépről lehet tölteni, mert kinyírja az akksit, ha töltőfejre rakom rá, okosórákkal még nem vagyok képben.

(#646) scyllarus válasza chelsi (#645) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is Huawei gyorstöltővel töltöm az órát. Sőt, a JBL fülhallgatómat is...Egyiknek sem ártott. Normális cuccnál bármit használhatsz, ő dönti el, mennyit vesz fel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#647) chelsi válasza scyllarus (#646) üzenetére


chelsi
csendes tag

Értem, köszi szépen a választ.
Értesítésekkel kapcsolatban lenne még pár kérdésem. Az értesítések megkapásával járó rezgést ki lehet kapcsolni, hogy a bejövő dolgokat csak az óra felvillanása jelezze?
Valamint az értesítéseket csak a huawei health appon belül lehet kikapcsolni? A "do not disturb" amúgy tökéletes funkció lenne erre az órában, ha nem lőné ki a csukló mozdulatra történő időmutatást is.
Azt be lehet állítani valahol, hogyha nincs az óra a karon, akkor ne érkezzenek meg az értesítések?

[ Szerkesztve ]

(#648) scyllarus válasza chelsi (#647) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom, ezt még nem próbáltam.
Igen, ott.
Igen, az órában, Settings - Do not disturb - Mute when not worn

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#649) chelsi válasza scyllarus (#648) üzenetére


chelsi
csendes tag

Szuper, köszi.
Védőfóliát érdemes rá venni vagy viszonylag strapabíró az üvege?
Te úszásra kipróbáltad már? Érdekelne, hogy vajon heti 1-2 úszással a klóros víz mennyire amortizálja le az órát félév -1 év alatt. Elég jól néz ki az óra, elgondolkodtam, hogy megéri-e ezt kockáztatni az úszással :D Biztos az újdonság varázsa miatt vagyok így még vele.

[ Szerkesztve ]

(#650) consono válasza chelsi (#649) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam az üveggel nincs gond, makulátlan, pedig elég rég óta használom. Csak a bezel-en van pár karcom, de az is csak akkor látszik, ha nagyon akarom.Én meg vagyok elégedve a minőségével. Ja, azt hozzáteszem, hogy nekem az acél - bőr kombó van, nem tudom a fekete hogyan kopik. Pont a bőr miatt vízbe sem vittem még, arról nem tudok nyilatkozni. Van benne úszás activity, szóval szerintem bírná, de majd a többiek megosztják a tapasztalataikat, ha vannak.

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.