Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Duna


Duna
csendes tag


Az alkalmazásban még HUF van.

(#752) scyllarus válasza Duna (#751) üzenetére


scyllarus
veterán

Valahol itt lesz a gond. Amikor én vettem számlapot, végig forintban volt.
Nincs a telefon régiója Kínára állítva?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#753) Duna


Duna
csendes tag

Jó ötlet. Svájcon volt. Átállítottam magyarra. Ugyanaz. Sajnos nem segített.

(#754) consono válasza Duna (#751) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem Samsungon továbbra sincs fizetős számlap...

"In God we trust. All others must bring data"

(#755) Duna


Duna
csendes tag


Így sincs?

(#756) consono válasza Duna (#755) üzenetére


consono
nagyúr

DE :D Hogy ezt hogy nem vettem eddig észre .... :W Köszi!

"In God we trust. All others must bring data"

(#757) Duna válasza consono (#756) üzenetére


Duna
csendes tag

Nekem nem engedi a fizetést. (Fentebb írtam.) Szerintem az app forintot ír, de jüant akar levonni. Valami összeakad. Kíváncsi vagyok, hogy másnál is ilyen-e, vagy csak a Xiaomival dacol.

(#758) scyllarus válasza consono (#754) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is 20 perce vettem észre, amikor félrenyomtam :) De így, hogy már simán fel lehet rakni a letöltött óralapokat, nincs jelentősége.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#759) consono válasza scyllarus (#758) üzenetére


consono
nagyúr

Mi van? A külső számlapokat is lehet telepíteni?????? Azt hol? Nekem a három pöttyösben továbbra is csak az adatvédelmi nyilatkozat van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#760) gatto_


gatto_
senior tag

Nekem is megjelentek a fizetős számlapok, de mikor rábökök az árára, hogy megvegyem nem történik semmi. Csak böködhetem a végtelenségig. Samsung S20 Fe.

(#761) Duna válasza gatto_ (#760) üzenetére


Duna
csendes tag

Hms Core fent van a telefonon?

(#762) gatto_ válasza Duna (#761) üzenetére


gatto_
senior tag

Ja hogy az is kell... 🙂 Köszönöm!

(#763) gatto_ válasza Duna (#757) üzenetére


gatto_
senior tag

Ugyanaz a hibaüzenet jön Samsungon is nekem. Kicsit körülményes eddig.

(#764) Duna válasza gatto_ (#763) üzenetére


Duna
csendes tag

Akkor szinte biztosan az alkalmazások közti összehangolási hiba. A szoftverfejlesztők rövidesen megoldják.

(#765) Duna


Duna
csendes tag

Sikerült már valakinek nem Huawei/Honor telefonról fizetős óralapot letöltenie?

(#766) -zaki-


-zaki-
tag

Sikerült Xiaomi MI9 SE-ről vennem számlapot: apkmirror-ról frissítettem a legújabb Health-re, mert a Play-ből nem frissül mostanában. HMS-ben adtam hozzá bankkártyát (telefon Beállítások-Fiókok-Huawei ID-Account Center), közben a HMS is frissült. Még az Alkalmazáskezelőben kellett a HMS Core-nak az egyéb engedélyeknél a "jelenítse meg a felugró ablakot miközben a háttérben fut"-ot megadni, és már megy is a vásárlás a Health-ben..

(#767) Duna válasza -zaki- (#766) üzenetére


Duna
csendes tag

Király vagy! Minden megvolt, de az Apkmirrorról frissíteni kellett a legújabbra. Már engedi a fizetést. Jó a leírásod. Köszi! 👏

(#768) Luissimo


Luissimo
veterán

Sziasztok,
Valaki rendelt már eredeti szíjat ehhez azórához?
A 40 mm.esre kellene, sajnos elszakadt rajta a bujtató.
Pedig azthittem ez minőségi, kibirja.
Nagyon tetszett rajta az a racsnis megoldás, amikor lukanként lehetett rajta állítani a poziciot, nem csuszkált.
Van fellelési helye, ahonnan szépen megjön az eredeti.
(Belül piros, kivül fekete)

Köszi

(#769) <Adamsky> válasza Luissimo (#768) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ugyanígy jártam én is a napokban. Sajnos a téli viselet - szűkebb, hosszabb kabátujj - nem tesz jót a szíjjnak (folyton beakad, így feszül). Én legalábbis erre tudom visszavezetni a dolgot.
Szóval engem is érdekelne egy megbízható beszerzési forrás.

(#770) Luissimo válasza <Adamsky> (#769) üzenetére


Luissimo
veterán

Kukkold csak meg mit találtam

Mintha még lenne külön bujtato is
:K

[ Szerkesztve ]

(#771) <Adamsky> válasza Luissimo (#770) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Azért ez nem az, ill. nem olyan. Ugye itt nincs az a kis "rece".
1db ugye 499 Ft + a szállítás díj pedig ... te, érted, hogy mennyi lenne? Létezik, hogy ingyen kiküldik GLS-el? → "Ingyenes házhozszállítás futárszolgálattal előreutalással törékenyként biztosítva: 700 Ft"

Akkor már lehet inkább Ali. Itt találtam gyárit, és szerintem ez se (a piros / fekete) rossz.
Kb. 800 Ft darabja.

(#772) <Adamsky> válasza <Adamsky> (#771) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Na, utóbbi meg is érkezett. Az első benyomás, hogy nagyon rendben van. Vastagabb, mint a gyári, picit ridegebb (nem olyan könnyen hajlik, de azért eltörni nem fog), de sokkal masszívabb benyomást kelt, mint az eredeti. Főleg a kis rögzítők (mi ennek a hivatalos neve?), amiből kettő van. Az elsőt két ilyen kis "pöcök" közé rögzíthető.

Ja, a gyárit már 2× ragasztottam. A vicc, hogy másodszor nem ám a ragasztásnál engedett el, hanem mellette kb. 2-3 mm-rel. Tegnap még éppen megragasztottam, ma pedig "landolt" az előbb említett szíj. Úgyhogy most a ragasztott, sokat látott szíj ment a fiókba ...

[ Szerkesztve ]

(#773) Luissimo válasza <Adamsky> (#772) üzenetére


Luissimo
veterán

nekem még úton van, valahol cirkulál a nagyvízen.
Igaz én az original verziot rendeltem, innen, neked is az van még útközben...

a pöckös szíjbujtatót hook-nak hívják, én megírtam a mukinak, hogy mindkét szíjhoz legyenszíves többet adni, minimum 2-2-t.

no, kíváncsi leszek :)

[ Szerkesztve ]

(#774) <Adamsky> válasza Luissimo (#773) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ja, egy eredeti (?) még nekem is úton van.

" ... a pöckös szíjbujtatót hook-nak hívják ... " - van ennek magyar neve is?

" ... megírtam a mukinak, hogy mindkét szíjhoz legyenszíves többet adni ... "
Hmm... nem rossz ötlet. Mondjuk nekem eszembe sem jutott. Valahogy úgy gondoltam, hogy ezt az eladó is így veszi. Nincs "feleslegben" ilyen "hook"-ja, de ne legyen igazam!

Viszont ehhez a verzióhoz, ami most jött, szerintem nem is fog kelleni pót. Nagyon masszív darabnak tűnik. Én most egy ideig - még ha meg is jön majd a másik - egy ideig tuti ezzel fogom használni. Talán rendelek még egy kék fehéret (is). Bár nem vagyok az a nagy "tegyünk minden nap más szíjat az órára" típus :) Viszont azt se szeretném, hogy csak azért ne tudjam felvenni az órát, mert nincs mivel a csuklómra erősíteni.

(#775) Luissimo válasza <Adamsky> (#774) üzenetére


Luissimo
veterán

" ... a pöckös szíjbujtatót hook-nak hívják ... " - van ennek magyar neve is?
szerintem az órásnál is bujtatónak (mint a nadrágszíjnál, vagy a farmer övtartónál) hívta az órás bácsi, mikor kerestem a régi CASIO-ra ilyet nála.
" ... megírtam a mukinak, hogy mindkét szíjhoz legyenszíves többet adni ... "
Hmm... nem rossz ötlet. Mondjuk nekem eszembe sem jutott. Valahogy úgy gondoltam, hogy ezt az eladó is így veszi. Nincs "feleslegben" ilyen "hook"-ja, de ne legyen igazam!
Megírtam neki, hogy az originál tönkrement csak emiatt és hogy mivel ez a darab a "weakest chain" a buliban ezért szeretném kérni , hogy ha lehet küldjön tartalékot is. Olvastam a juser feedbackekben, hogy egyes mukiknak külön kérés nélkül is duplázva küldött némely árus. Hááát, én biztosra akartam menni, remélem működni fog a dolog.
Viszont ehhez a verzióhoz, ami most jött, szerintem nem is fog kelleni pót. Nagyon masszív darabnak tűnik.
próbáltam itthon rá egy olyasmi masszívabb, vastagabb darabot, de a kényelmi komfortja engem nem győzött meg.
Viszont volt olyan rendes az árus, ahol próbáltam, hogy keresett egy bujtatót a ládafiában és nekem adta.
Most így használom az eredeti hiányos szíjat, azt huztam a szíjra, de sajnos lötyög, csúszkál, nem marad meg a kellő helyén, nyilván mert hiányzik belőle a pöcök.
Én most egy ideig - még ha meg is jön majd a másik - egy ideig tuti ezzel fogom használni. Talán rendelek még egy kék fehéret (is). Bár nem vagyok az a nagy "tegyünk minden nap más szíjat az órára" típus :) Viszont azt se szeretném, hogy csak azért ne tudjam felvenni az órát, mert nincs mivel a csuklómra erősíteni.

(#776) consono


consono
nagyúr

Gyári barna "bőr" szíjat látott valaki valahol? Így lassan másfél év után már elég csúnyán lekopott a feték róla, de még mindig ez a legkényelmesebb szíj, amit mostanában viseltem. Meg ezen jó helyen vannak a lyukak, nem túl szoros, nem túl bő :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#777) Luissimo válasza consono (#776) üzenetére


Luissimo
veterán

(#778) consono válasza Luissimo (#777) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, ha nem találok gyárit sehol, akkor ez lesz, itt vannak legalább hasonlók...

"In God we trust. All others must bring data"

(#779) <Adamsky> válasza Luissimo (#773) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... én az original verziot rendeltem, innen ... " - pontosan melyiket? Illetve neked milyen volt a gyári szíj?
Nekem ilyen:

Kívül fekete, belül piros, ill. - ami a lényeg - a "csatt" (hú, de nem értek ehhez :D ) fekete.

A lényeg, hogy megjött az "original" szíj, de sajnos nem ilyen. A piros sem piros, hanem ilyen ... nem is tudom. Nem vészes, de nem olyan, mint az eredeti.

A kép nem adja vissza a színkülönbséget, de az látszik, hogy itt a "csatt" króm, és nincs benne a Honor felírat. A jó hír viszont, hogy kaptam hozzá három bújtatót. 2,8$-ért így (már) nem is vészes. :) Kíváncsi vagyok, neked milyen jön.

[ Szerkesztve ]

(#780) Luissimo válasza <Adamsky> (#779) üzenetére


Luissimo
veterán

Nos,
Hááát arra énis kivancsivagyok.
A pirosát kinemszarjale, levan sajnálva, lényeghogy olyan könnyű, finom anyagalegyen és legyen hozzá "reccenős bujtató" :DD

Meglássuk mint a vakember mondtavolt :))

És hogyhogy kaptál 3 bujtatot, amikor ne is kértél.
Ezmár mindennek a teteje, én aki kértem vajon kapok-e :F

[ Szerkesztve ]

(#781) Sanki válasza consono (#778) üzenetére


Sanki
addikt

Van ali-n eredeti xiaomi szíj, pl. ez is az.
(Hány mm széles kell a watch magic-nek - nekem nincs - illetve, egyenes kell?)

[ Szerkesztve ]

(#782) scyllarus válasza Sanki (#781) üzenetére


scyllarus
veterán

22mm kell.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#783) consono válasza Sanki (#781) üzenetére


consono
nagyúr

Xiaomi van itthon is, Honor kellene... Mondjuk eddig ez a legjobb, amit láttam, lehet, hogy meg is rendelem gyorsan...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#784) aronpapa


aronpapa
tag

Márciusban lesz 2 éves az órám (elsők között rendeltem Olaszországi raktárból).
Hétvégén vettem észre, hogy valami nem okés.
Az elemlámpa funkciónál látni igazán a kijelző bibit :(

(#785) consono válasza aronpapa (#784) üzenetére


consono
nagyúr

Beégett? De fura, óránál még nem láttam ilyent... Az enyém fiatalabb egy fél évvel kb. most meglestem, de nem látszik ilyennek. Hm, nincs ötletem mit lehetne vele csinálni .

"In God we trust. All others must bring data"

(#786) Duna


Duna
csendes tag

Az enyémen sincs beégés. Lassan két éves. Szerintem mindig ugyanazt a témát használtad. Mire zavaró lenne, addigra rég új órád lesz.

(#787) aronpapa válasza Duna (#786) üzenetére


aronpapa
tag

Hát pont ez az, hogy nem.
Kb. 2 hetente váltok óralapot.
Nem értem.

(#788) Luissimo


Luissimo
veterán

háááát,

még mindig várom a rendelt "original(?)" óraszíjakat, remélem mihamarabb ideér.

Addig viszont ad elfoglaltságot ez a nyavalyás vekker.
Bevolt állítva az üzenetek, a messenger, a gmail és a naptár értesítések jöttek is eddig szépen az órára.
multkor letöltöttem egy uj számlapot és azóta csak a messenger jön meg az órára, a többi nem.
Pedig a droidban minden beállítás ugyanugy van, ahogy eddig volt.
Csináltam egy mindent kikapcsot a telefonon, ujraindítottam az órát és megpróbáltam ujra engedélyezni az üzeneteket, de szintén csak a messenger jön meg.
A többi nem és a gmail és az üzenetek nagyon kellenének, hogy rájuknézzek, mikor jelez az óra.

van ötlete valakinek, vagy találkozott már hasonlóval?

(#789) Luissimo válasza Luissimo (#788) üzenetére


Luissimo
veterán

Noshát,
A szíjak már megjöttek.

Desajnos a gmailjeim és az üzeneteim és egyéb dolgok a messengeren kivül továbbra sem érkeznek meg az órára.
Nemértem...

(#790) Duna válasza Luissimo (#789) üzenetére


Duna
csendes tag

Az órát érdemes resetelni. Minden oda lesz, de előlről lehet kezdeni mindent. Utána jónak kell lennie.

(#791) Luissimo válasza Duna (#790) üzenetére


Luissimo
veterán

hja,
ezt próbáltam elkerülni, ettől féltem :)

kapja be a teljes Shenzei :DD

(#792) <Adamsky> válasza Duna (#790) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Minden oda lesz ... " - mi minden? Ha előtte volt szinkron, akkor mi vész el?

@Luissimo: na, és milyen a szíj (pl. színe)? Kaptál extra bújtatókat? :)

(#793) Luissimo válasza <Adamsky> (#792) üzenetére


Luissimo
veterán


baloldalt az eredeti szíj, jobboldalt illetve az órán az új, amit kaptam.
Ez szerintem watch2 szíj, kb. 1 mm.-el vastagabb, de jó és hajlékony.
mindegyikhez 2 bujtatót küldött, recés a belseje, tehát nem csuszkál, szerintem elleszek vele egy darabig.
nem volt tétel, a kettő volt kb. egy ezres vagy picivel több.
nekemteccik :)

az értesítésekkel nemtudok zöldágravergődni, basszus, csak a messenger jelenik meg, pedig már csináltam egy resetet az órán.
most speciel ez jobban zavar, mint az óraszíj bujtatójának hiánya.

A végén még begurulok, veszek egy watch2-t a végén, a zenehallgatás és a telefonálás funkció ugyis izgat.
sőt olyan óra kellene, ami igazságszerint nemcsak pulzust, hanem vérnyomást is mér...

[ Szerkesztve ]

(#794) <Adamsky> válasza Luissimo (#793) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sajnos kicsi a kép (pedig nyomogattam a +/- gombokat, a képen, de nem működtek :DDD), de úgy tűnik a piros az kb. egyforma a két szíjon. Nem tudom, hogy milyen watch2 szíj, de igen, ez a formatervében is eltér a gyáritól. Egyébként ezt rendelted? Mert két piros / fekete van (link1, link2 - a képeden ez van).

"A végén még begurulok, veszek egy watch2-t a végén ... "
Akkor (ismét) be fog jönni a marketing-esek számítása. Rontsd el (de csak picit) a user meg majd vesz újat (talán épp tőlünk) :K

Én a helyedben megpróbálnám egy másik készülékkel (telefon v. tablet) és egy régebbi Health app.-al. Egy óralap nem tudja ilyen szinten hazavágni az üzenetkezelést (szerintem).

(#795) Luissimo válasza <Adamsky> (#794) üzenetére


Luissimo
veterán

Én a második linkedenn lévőt rendeltem, lehethogy nem ugyanattól az eladótól, amelyiktől te rendelted a valóban igazihasonmást?

tegnap véletlenül megjött két gmail értesités az órámra.
se előtte, se azóta semmi :W

innentől végképp nemértem.
a pénzköltős sms-eim pl. nagyon hiányoznak, talán azok a legjobban

(#796) Luissimo válasza Luissimo (#795) üzenetére


Luissimo
veterán

Hali a gali ,

jók a szíjak, jók a bujtatók :)

és váratlanul, meglepetésszerűen és számomra érthetetlen módon tegnap asszem, megjelentek az órán a g-mailjeim.
senki nemondja nekem, hogy nincsenek manók :DD
persze a privát, mobilkankos pénzköltös smseim még mindig sehol, de mivel akkora a bankszámlám, hogy nem férnének ki a displayre a nullák, ígyaztán még várom a megoldást :))

(#797) enonlui


enonlui
tag

Hali mindenki!

Tudtok segíteni abban hogy milyen szijat erdemes venni és hogy hol?
Köszi mindenkinek

(#798) Luissimo válasza enonlui (#797) üzenetére


Luissimo
veterán

bakker
csak nehanyat kellene visszaolvasni ezvolt az utolso tema :D

(#799) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Ti mivel/hogyan szoktátok takarítani a recés oldalát az órának? :F

(#800) Palos válasza SH4D0W2011 (#799) üzenetére


Palos
tag

Szerintem a fogkefe a legjobb rá. Nekem a szíjas résznél koszolódik legjobban, még jó, hogy könnyen levehető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.