Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nagyon tetszik külsőre, de az, hogy hívást nem lehet intézni rajta, az szánalom számomra, pedig simán lecseréltem volna rá a watch2-m a szép forma miatt

I humbly and respectfully decline™

(#2) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Akkor nem is jelzi, ha hívás érkezik? Az gáz lenne...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#3) babosmiki válasza kazsmerlaca (#2) üzenetére


babosmiki
addikt

Persze hogy jelzi és el is lehet utasítani a hívást.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4) Mp3Pintyo válasza babosmiki (#3) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Jelzi a hívást csak éppen nem írja ki, hogy ki hív :O)))

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#5) Drughi


Drughi
addikt

Szép termék és egy avatatlan szemnek órára hasonlít. A bőr szíjjal igazán kellemes, minőségi megjelenést kelt, de ezért az árért már 2 minőségi karórát is kapni, pedig ez még az olcsóbbik okosórák közé tartozik.

Viszont én azt várom, hogy mikor jönnek már tömegessével az "okosabb" karórák, szigorúan mechanikus szerkezetűek.
Nem kell kijelző, semmi csicsa. Pl a Xiaomi MijiA quartz watch már majdnem pont jó, csak egy nyamvadt háttérvilágítást vagy egy fluoreszkáló számlapot kellett volna kapnia...

[ Szerkesztve ]

(#6) babosmiki válasza Mp3Pintyo (#4) üzenetére


babosmiki
addikt

Hogy ne írná ki, legalább is a Watch GT kiírta..

#5: igen, ez nem egy karóra azért ennyi, ez egy aktivitáskövető okosóra..

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7) Freezee


Freezee
senior tag

Sehogyse lehet új számlapokat rávarázsolni? Frissítés vagy bármilyen formában? ez az egy dolog hiányzik igazából nekem :(

ui: jelzi hogy hívnak, el lehet utasítani, szöveges üzenetek ( viber, sms ) látszanak rajta el lehet olvasni és törölni az elolvasott értesítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#8) DanielLong válasza Drughi (#5) üzenetére


DanielLong
senior tag

Esetleg nézd meg a Withings óráját, nekem tetszett, csak kár, hogy nem nagyobb picivel. Használtam pár napig, az anyaga kellemes és okosan is működik, az akku üzemidő meg fantasztikus.

(#9) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

" ... visszafelé pedig nem lehet GPX edzésfájlokat szinkronizálni, ami korlátozza a sporttudást. ... "

Az az én legnagyobb bajom, hogy semmilyen irányba se. De, még egy nyavalyás gpx vagy tcx export-ra sincs lehetőség. Van elvileg Google Fit szinkronizáció, de - mikor legutóbb próbáltam - nem nagyon működött, ill. hülyeségek mentek át a Huawei Health-ből.

Összefoglalva: jó ár/teljesítmény arányú és szép HW, hiányos / gyenge szoftver.

(#10) babosmiki válasza Freezee (#7) üzenetére


babosmiki
addikt

A GT-hez minden frissítéskor jött 1-2 új számlap. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#11) szebe válasza Drughi (#5) üzenetére


szebe
őstag

Jönnek azok, hirtelen ennyi jut eszembe:
-Lenovo Watch 9/X (az app gyenge sajnos, emiatt cseréltem le az X-et)
-Xiaomi Mija
-Fossil Q Hybrid-ek (Commuter-em van, értesítésekre tökéletes, külseje engem megvett)
-Withings Steel HR
-Garmin Vivomove HR

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#12) Freezee válasza szebe (#11) üzenetére


Freezee
senior tag

A Fossil Hybrideken hogyan látod ha értesítés jön?

(#13) tuki2200


tuki2200
senior tag

Kifejezetten csúnnyán néz ki csuklón...

"hátul pedig, négyes elrendezésben optikai pulzusmérő, ami folyamatosan és kérésre is OPERÁLHAT" Mit vesét? Szívet? Vakbelet? Doktorija is van?! Látom a bevételt nem szinonima szótárra költitek..

[ Szerkesztve ]

(#14) Mp3Pintyo válasza babosmiki (#6) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Nekem nem írta ki még egyszer sem pedig a legfrissebb firmware fut rajta.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#15) Mp3Pintyo válasza tuki2200 (#13) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Nekem a színtiszta fekete van és a fiam amikor meglátta azonnal megjegyezte mennyire jól néz ki :O)

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#16) tuki2200 válasza Mp3Pintyo (#15) üzenetére


tuki2200
senior tag

Egy vastagabb csuklón lehet benne potencia, de a képen, azon a vékony kézen nagyon izlestelen.. olyan hatása van mint az óriás gagyi Breitlingeknek amiket a "menők" hordanak. :DDD Nekem a Watch GT jobban tetszik, nem tűnik ekkora bumszlinak, dehát egyéni ízlés kérdése :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Freezee válasza tuki2200 (#16) üzenetére


Freezee
senior tag

A Watch GT sokkal nagyobb ennél, nem is értem az hogyan tűnik neked kisebbnek???

(#18) alexander12


alexander12
aktív tag

kíváncsi, OP8T

(#19) szebe válasza Freezee (#12) üzenetére


szebe
őstag

Rezeg egyet az óra, majd a mutatók az app-hoz/kontakthoz rendelt számra állnak rá a számlapon. Ha esetleg lemaradtál róla, beállítható, hogy gombnyomásra a legutolsó értesítést mutassa.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#20) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Engem a kinézete megfogott, rendeltem is egyet. Tudásban nekem nem kell több, telefonálni nem szeretnék vele, olyan komolyan sem sportolok, bringázáshoz ez is jó lesz. Most Amazfit Pace van, de egy ideje nem működnek rajta az értesítések, meg van egy Lenovo 9 is, de a szoftvere nagyon gyenge.

Laci

(#21) Sanki


Sanki
addikt

A tesztek és a videók alapján jó órának tűnik, kinézetre pedig csillagos ötös szerintem. Eddig egy "okosórán" sem akadt meg a szemem, ez viszont elnyerte a tetszésem. Ami mondjuk érdekes lehet, hogy egy ekkora órában mennyire kényelmes aludni, de biztos hozzá lehetne szokni.

Amiket én hiányolok és egyelőre emiatt nem nagyon venném meg: nincs egyedileg testreszabható óra felület, illetve az értesítések működése (nem mutatja milyen alkalmazásban érkezett és korlátozott az értesítek száma).

(#22) CactuS válasza Sanki (#21) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Képeken nagyon mutatós, élőben se rossz, viszont amikor egymás után kézbe vettem a Watch GTt és a Galaxy Watch-ot, akkor az utóbbival távoztam a boltból. :B Érzetre az egy fokkal minőségibbnek tűnt számomra.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23) Magnum_ válasza CactuS (#22) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azon lehet telefonalni, ugye?

I humbly and respectfully decline™

(#24) CactuS válasza Magnum_ (#23) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen. :K Vagy BTn keresztül vagy ha esim-es, akkor külön SIM kártyával is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25) Magnum_ válasza CactuS (#24) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Koszonom

I humbly and respectfully decline™

(#26) oszto10 válasza Mp3Pintyo (#4) üzenetére


oszto10
csendes tag

Megmutatja azt, hogy ki hív. Az enyém legalabbis tudja ezt. :)

(#27) mjani1172 válasza Drughi (#5) üzenetére


mjani1172
addikt

"okosabb" karórák, szigorúan mechanikus szerkezetűek.

Azt hogy? Mechanikus okosóra? Az az enigma lesz.

(#28) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Engem mar csak az erdekelne hogy ez vagy az amazfit stratos a jobb:)

(#29) szebe válasza ThorsHUN (#28) üzenetére


szebe
őstag

Az nagyban függ attól, hogy te mire használnád.
Egyébként szerintem a Stratos.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#30) Bibby


Bibby
addikt

Mégis milyen női csuklón néz ki jól egy 43 mm átmérőjű óra? Pláne hogy a tokfülek még hosszúak is (szóval a méreteit nem úgyy kellene leírni egy körnek, hogy 42,8x42,8 :U ).

Ελευθερια η θανατος

(#31) Mp3Pintyo válasza oszto10 (#26) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Melyik verzió van fent neked?
Nekem ez: 1.0.5.38.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#32) Mp3Pintyo válasza tuki2200 (#16) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

A Huawei Watch Classicnál sokkal kisebb. Ezért is annyira kényelmes a kicsi csuklómon.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#33) cintula187 válasza CactuS (#22) üzenetére


cintula187
addikt

Milyen telóval használod?
Nem samukkal eléggé válogatósan küldi át az értesítéseket ahogy olvastam.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#34) CactuS válasza cintula187 (#33) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mi8, én nem vettem észre, hogy elmaradt volna valami - bár nekem a lényeg a hívás/email/viber kb. -.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35) Sanki válasza CactuS (#22) üzenetére


Sanki
addikt

Mondjuk 1,5x kerül többe. :)

(#36) Jeanne d'Arc

Külsőre elegáns, de sajnos semmi több.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#37) simihun


simihun
aktív tag

Szép, elegáns, de marad a GT :)

(#38) UnA válasza szebe (#11) üzenetére


UnA
Korrektor

(#39) invalidname


invalidname
csendes tag

Nekem ma érkezett meg, hosszas válogatás és tesztolvasás után. Amire nekem kell, arra tökéletes, valamint a vékony csuklómon nagyon jól áll.
Egy valamire nem jöttem még rá, hogy a stressz-szintet nem mutatja egyáltalán.
Valamint a VO2Max is üres az appban - ez majd edzés közben fogja mérni?

(#40) Sanki válasza invalidname (#39) üzenetére


Sanki
addikt

A stressz szint nem később lesz elérhető?

(#41) Bushhun válasza invalidname (#39) üzenetére


Bushhun
csendes újonc

Stressz szint ígéret szerint egy későbbi frissítéssel jön bár senki nem tudja mikor. Én nem is értem hogy lehet valamit kiadni így hogy tartalmazza a funkciót de csak később fog működni. Nekem több mint 1honapja megvan és gondolom nem a legelső darabot vettem meg.... szóval várunk és reméljük most már hamarosan jön :D
Vo2max szabadtéri futás után lesz. Nekem se beltéri futás se úszás se séta után nem mutat

(#42) Greg Vinous


Greg Vinous
tag

Basszus jól értettem a cikkből, hogy nincs ebben az órában Always On Display funkció?? :(

(#43) Freezee válasza UnA (#38) üzenetére


Freezee
senior tag

Nagyon szép a fossil, de engem zavar hogy a mutatók "pörgetésével" próbál jelezni hogy üzenet jön vagy valami :(
Sport funkciókra mennyire alkalmas? Azokat méri és a telefonba szinkronizálja?

(#44) DanielLong válasza Freezee (#43) üzenetére


DanielLong
senior tag

Ha sport funkció érdekel mechanikus órával, akkor csak a korábbi hozzászólásomban említett Withings-t tudom javasolni. Mér (inkább következtet) vO2 maxot és van rajta kis kijelző, ahol láthatod az értesítéseket, pulzusod, stb.

(#45) Sanki válasza Greg Vinous (#42) üzenetére


Sanki
addikt

Igen.

(#46) UnA válasza Freezee (#43) üzenetére


UnA
Korrektor

A Fossilt nem ismerem, mert nekem Garmin van – ott az üvegben van a kijelző.

(#47) Mp3Pintyo válasza Greg Vinous (#42) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Minek always on? Télen nagykabátban is úgy közlekedsz, hogy folyamatosan kilógatod a csuklódat magad elé teszed és azt bámulod? :)
Remélem vezetés közben nem ezt csinálod mert akkor kérlek előre jelezd (mondjuk itt), hogy aznap merre közlekedsz :)

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#48) Sanki válasza Mp3Pintyo (#47) üzenetére


Sanki
addikt

Biztos van olyan óra, amiben van. :U

(#49) CactuS válasza Mp3Pintyo (#47) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem pl egy normál óra nem jelent semmit, nem is hordtam már hosszú évek óta. A mostani okosórák viszont nekem bejönnek az extra funkciókkal, csak pl egy megbeszélésen a fekete kijelző láttán egyből látom az arcokon, hogy ja igen, ő a kütyüs geek, ami nem minden helyzetben előny... AoD mellett ez kevésbé szembetűnő. Amikor kell bekapcsolom, de a mindennapokat én is anélkül töltöm.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#50) UnA válasza CactuS (#49) üzenetére


UnA
Korrektor

Ezért szeretem a hibrid megoldásokat, ami szép mint óra, de csak csendben gyűjtögeti az adatokat, nem kell mindig pöckölgetni... A mobil értesítést is azonnal kikapcsoltam rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.