Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) scyllarus válasza ro3000 (#147) üzenetére


scyllarus
veterán

Nos, ma megjött mind a kettő. 4 db frissítést (3 nagyot és egy kicsit) kellett telepíteni.
A Huawei Band 2 Proval összemérve a lépésszám különbsége 1% alatt van (7009/7078), a Watch mérte a kevesebbet. A magasságmérés nekem pontosnak tűnik így egy nap után, itt az Alföldön nincsenek nagy szintkülönbségek, de a gyaloglás végén szépen mutatta, hogy feljöttem a harmadikra. Egyelőre pozitívak a tapasztalataim.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#152) ro3000 válasza scyllarus (#151) üzenetére


ro3000
tag

Akkor én kaptam selejt órát.

(#153) scyllarus válasza ro3000 (#152) üzenetére


scyllarus
veterán

Egy teszt nem teszt, de mindenesetre biztató az eredmény.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#154) Lagabor11 válasza oszto10 (#26) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

Szia, én most vettem és sajnos a hívást és néhány üzenetet nem ad át az órának. Csak a Healt van feltelepítve, szinkronizálva.. SMS és Email, az jön értesítésként Messenger nem. Szóval passz, valamit nem jól csinálok, de a menűkben sem találok jelzést, mit kellene beállítanom. HELP....

(#155) scyllarus válasza Lagabor11 (#154) üzenetére


scyllarus
veterán

Adtál hozzáférést a névjegyzékhez?
Gondolom, be van kapcsolva a Messengernél a jelzés.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#156) Lagabor11 válasza scyllarus (#155) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

Szia, igen, az is elvileg rendben van, szóval meg áll az ész, lehet valamilyen fura dolog van, vagy csak figyelmetlen vagyok, szóval bárkinek tippjét örömmel veszem... HELP...

(#157) scyllarus válasza Lagabor11 (#156) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont ebben nem sok ötletem van, nekem a Messenger nincs bekapcsolva...
Minden más működik, ahogy kell.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#158) tama2000 válasza Lagabor11 (#154) üzenetére


tama2000
tag

Próbáld ki, hogy a beállítások - alkalmazásokon belül az egészség alkalmasának adj hozzáférési engedélyt a hívásnaplóhoz. Nekem ezután már kijelzi a hívó fél nevét. A messengert pedig csak az egészség-ben engedélyeztem, de nekem jönnek az órára.

[ Szerkesztve ]

(#159) Jorge


Jorge
csendes tag

Sziasztok!
Ha elindítok egy sport mérést (futás, séta,, bármi) akkor méres közben, hogyan tudok az óra kijelzésre átváltani?

(#160) post


post
tag

Sziasztok!Az óra kijelzőjét ki lehet kapcsolni hogy csak sötét képernyő legyen?

(#161) scyllarus válasza post (#160) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt nem értem. Alapból az.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#162) ro3000 válasza Lagabor11 (#154) üzenetére


ro3000
tag

Ha android, akkor nem elég a Huawei Health. Kell a "Huawei Mobile Services" is, úgy emlékszem.

(#163) scyllarus válasza ro3000 (#162) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt nem tudom, nekem az alapból fent van, arra nem is gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#164) <Adamsky> válasza Jorge (#159) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" .. méres közben, hogyan tudok az óra kijelzésre átváltani?"
Sehogy.
Ez nekem is fáj egy kicsit. Ez vajon más hasonló óránál is így van? :F

(#165) Sanki


Sanki
addikt

Frissítések mennyire jönnek az órára?
Illetve a számlapból mekkora választék van? Esetleg egyedi számlap már készíthető?

Gondolkozok az órán, de még nem rendeltem meg.

(#166) scyllarus válasza Sanki (#165) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem 4db frissítés jött bekapcsolás után, kedden jött meg.
24 féle számlap van, egyedi készítéséről nem tudok.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#167) ro3000 válasza scyllarus (#166) üzenetére


ro3000
tag

A tiednek mennyire erős a rezgése? Mert az enyém a Honor Band 4-nél is gyengébben rezgett. Helyesebben rezgett az elég rendesen az asztalon.... De valahogy a karomnak nem tudta át adni, és a HB4 jobban érződik, pedig az is elég gyengécske.

(#168) scyllarus válasza ro3000 (#167) üzenetére


scyllarus
veterán

Kifejezetten erősnek találom a Huawei Band 2 Pro után. A gyerekeknek HB4 van, majd ránézek, annak milyen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#169) Duna válasza ro3000 (#167) üzenetére


Duna
csendes tag

Szerintem elég erős, csak a rezgés sűrűsége (rezgések közti apró szünetek) miatt tűnik gyengébbnek a Mi Band 3-nál. A Band 3-nak jobb volt a regés elosztása. Nekem a Honor mindig elég felkeléshez, és az éresítések érzékeléséhez is.

(#170) Jorge válasza <Adamsky> (#164) üzenetére


Jorge
csendes tag

Köszi! Közben már én is rájöttem

(#171) jani70


jani70
aktív tag

Ma vettem az órát! Frissítettem a szoftvert jött vagy három verzió! A Pulzusmérő valamiért nem mér, nem villog alul a led,de ez már az első bekapcsolásakor sem működött valamiért! Mit Kell beállítani hogy mérjen pulzust?

(#172) jani70


jani70
aktív tag

Csináltam gyári visszaállítást újraindítottam stb. és alul abszolút nem villog a Szenzor pulzusmérésnél! Most ilyenkor mi van, vigyem vissza cseréltessem ki? Elvileg három napon belül kötelesek kicserélni az Euronicsban lett vásárolva! Járt már valaki így?

(#173) PeterPH válasza jani70 (#172) üzenetére


PeterPH
senior tag

Be van kapcsolva a folyamatos pulzusmérés, vagy indítottál activity-t?

(#174) jani70 válasza PeterPH (#173) üzenetére


jani70
aktív tag

Minden jól van beállítva az alkalmazásban is! Aztán rájöttem hogy mi a hiba! A bal kezem tetoválva van egész csuklóig elég sűrű, és ezért nem érzékeli a Szenzor picit odébb rakom ahol sima a bőrfelület vagyis nincs tetoválás ott már működik! Csak az a vicc hogy előtte Apple Watchom volt És az simán Tudott pulzust mérni tetoválásom keresztül is! Ennyire érzékeny lenne ennek a szenzora?

(#175) jani70 válasza PeterPH (#173) üzenetére


jani70
aktív tag

Vagy várható hogy esetleg frissítéssel javítják a szenzort érzékenységet? Mert részben ezt a funkciót is használnám de így nem tudom mert a jobb kezemet nem tudom elviselni az órát,ott nincs tetoválás! Máskülönben adhatom el így,mert nem tudom kihasználni az órát teljes mértékben!

(#176) scyllarus válasza jani70 (#175) üzenetére


scyllarus
veterán

Fél éves modell, szerintem ilyen alapvető dolgot már javítottak volna eddig, ha akarták volna.
Ez már így marad, ha tippelnem kell.
Ha neten rendelted, akkor van 14 napos elállási lehetőséged indoklás nélkül. Ha nem, akkor sajnos baj van.
Azért ne 3-5x annyiba kerülő szerkezettel mérd össze a tudását.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#177) jani70 válasza scyllarus (#176) üzenetére


jani70
aktív tag

Nagyon tetszik az óra,a tudásod is bőven elég, így kénytelen leszek a jobb kezemen hordani a pulzusmérés miatt! Viszont az időjárás frissítés csak akkor működik ha belépek az alkalmazásba legalábbis nálam így megy iPhonenal!Most jött egy 1.0.9.4 frissítés!

(#178) jani70 válasza jani70 (#177) üzenetére


jani70
aktív tag

Az új frissítésben végre elérhető az hogy legyen állandó óra megjelenés, lehet választani digitális illetve analóg között! Illetve lehet változtatni hogy hány másodpercig maradjon ébren a kijelző!

(#179) scyllarus válasza jani70 (#177) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem mutatja aktuálisan a friss időjárást. Lusta vagyok az iphone-nal összelőni, de szerintem nem az alkalmazásból veszi, nincs is időjárás az Egészségben.
Tényleg jött, köszi a tippet! Végre berakták az időzített kijelző kikapcsolást, a HB2Pro-ra is később jött meg, ott megszoktam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#180) scyllarus


scyllarus
veterán

Most látom, hogy mégis van időjárásra vonatkozó beállítás az Egészségben. Az neked be van kapcsolva, és az Iphone-on is engedélyezve van a hozzáférés mindig (nem csak az alkalmazás használatakor) ?
Jöttek új számlapok is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#181) jani70 válasza scyllarus (#180) üzenetére


jani70
aktív tag

Új számlapok nem jöttek legalábbis én nem látom! Viszont van az órán koppintásos ébresztés, vagyis ha rá koppintasz az órára a kijelző felébred illetve ha letakarod tenyérrel a kijelzőt akkor elalszik úgy mint az Apple Watchnál

[ Szerkesztve ]

(#182) scyllarus válasza jani70 (#181) üzenetére


scyllarus
veterán

Lehet, hogy igazad van, maradt a darabszám, csak nekem tűnt 2-3 újnak :D
A telefonon nézd meg a beállítást, amit írtam, hátha segít.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#183) kene84 válasza jani70 (#181) üzenetére


kene84
senior tag

Én hiába koppintgatom, nem történik semmi és nem találtam erre vonatkozó beállítást a szoftverben.
Valamit elnézek?

(#184) jani70 válasza kene84 (#183) üzenetére


jani70
aktív tag

Nálam működik, rá Kopintok az órára felébred a kijelző!Ha letakarom tenyérrel akkor pedig elalszik a kijelző, bár mondjuk én most ráállítottam 20 mp folyamatos kijelzésre! Ezt a Display menü belül lehet beállítani!

[ Szerkesztve ]

(#185) jani70 válasza scyllarus (#182) üzenetére


jani70
aktív tag

Megnéztem a beállításokat minden rendben van folyamatosan megy telefonom a GPS kapcsolat mégsem frissül az időjárás csak akkor hogyha megnyitom az alkalmazást akkor szinkronizál az órával!Szóval érdekes hogy mindenkinél máshogy működnek a dolgok 😃

[ Szerkesztve ]

(#186) jani70 válasza scyllarus (#182) üzenetére


jani70
aktív tag

Ez a frissítésre hozott a szenzorok érzékenységén változtatást, továbbra sem működik tetovált kézen sajnos, így hordhatom a jobb kezemen ami elég furcsa és szokatlan!Volt pár okosórám és karkötőm is,eddig mindegyik működött a bal kezemen szóval nem értem hogy a gyártónál miért nem tudták ezt megoldani valahogy!

(#187) scyllarus válasza jani70 (#185) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem arra gondoltam.
Beállítások -Adatvédelem-Helymeghatározás: ott alul ott vannak az alkalmazások sorban. Ott a Huawei Egészség mellett legyen: Mindig, ne Használatkor.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#188) jani70 válasza scyllarus (#187) üzenetére


jani70
aktív tag

Úgy van beállítva! Állandóra van engedélyezve a GPS kapcsolat! De az órán nem frissül akkor se az időjárásra, mert most is azt írja legutóbbi frissítés 3.00-kor volt vagyis amikor beléptem az alkalmazásba!Csináltam már teljes visszaállítást is de az se segít!

[ Szerkesztve ]

(#189) scyllarus válasza jani70 (#188) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor nincs ötletem :(
Majd, ha lesz rá időm, megnézem én is, nálam működik-e rendesen.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#190) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

OK. Mi a különbség a "Sleep" és a "Screen On" között?
A "koppintásos" ébresztés - tapasztalatom szerint - akkor működik, ha van beállítva "Standby watch face".

(#191) <Adamsky> válasza <Adamsky> (#190) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

No, akkor válaszolok magamnak :)
A "Sleep" a normál óralap megjelenítésének ideje, a "Screen On" pedig, ha van beállítva "Standby watch face", akkor az az idő, amennyi elteltével kikapcsol a kijelző, ha nincs az ember kezén az óra.
Szerintem elég jó még az is, hogy a "Standby watch face" átmenetileg a kézen is deaktiválható, ha a normál számlapra váltva letakarjuk az órát pár másodpercre.

(#192) tama2000


tama2000
tag

Én csak azt nem értem, hogy ha a Stand by watch face-el kaptunk két új watch face-t, akkor azokat miért nem lehet alapként is kiválasztani. Mert szerintem ez így elég béna, hogy van egy óra alapból, majd duplakoppra előjön egy másik.

(#193) <Adamsky> válasza tama2000 (#192) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Mert szerintem ez így elég béna, hogy van egy óra alapból, majd duplakoppra előjön egy másik."

Igen, ezt én is pont így gondolom. Nyilván a fogyasztás okán nem lehet mindenféle "csingi-lingi" dolgot kitenni a "stand by" kijelzőre, de azt simán el tudnám képzelni, hogy egy az analóghoz hasonló normál kijelző is legyen, amin már rajta lehetne mondjuk az akksi állapota, a nap ill. a dátum. Nekem a normál számlapra nem kell lépésszámláló és pulzus. Ezért is használom a - számomra egyetlen megfelelő - Three Needles számlapot.

(#194) tama2000 válasza <Adamsky> (#193) üzenetére


tama2000
tag

Igen, valószínűleg. De nekem pont, hogy a két új watch face tetszene. Azokat lenne jó, ha állandóra be lehetne állítani.

(#195) kgabor89


kgabor89
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom, volt-e már, de van megoldás a stressz mérésre azokon az órákon, ahol alapból benne van a funkció, csak az app-ban nem lehet bekapcsolni (de az órána felület megvan). Ahhoz, hogy működjön, egy új Huawei ID-t kell regisztrálni egy új e-mail címmel (vagy a meglévő törlése után) és régiónak KÍNÁT beállítani. Ezután bejelentkezve a Huawei Health-ben az új accounttal, megjelenik egy pár új menüpont, köztük ez is.
Üdv!

(#196) kgabor89 válasza Bushhun (#57) üzenetére


kgabor89
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#197) gyuri2008


gyuri2008
veterán

akinek van megtudná mondani a reális akkuidőt?

(#198) Duna válasza gyuri2008 (#197) üzenetére


Duna
csendes tag

Folyamatos pulzusméréssel 5-6 nap. És akkor szokott 20-30% körül lenni.

(#199) scyllarus válasza jani70 (#175) üzenetére


scyllarus
veterán

Most olvastam FB-on, a Huawei Watch GT ugyanilyen, nem megy tetovált kézen a pulzusmérés. Szóval ez ilyen marad :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#200) tama2000 válasza gyuri2008 (#197) üzenetére


tama2000
tag

Nekem a legutóbbi frissítés óta (1.0.9.4) mintha jobban merülne, holott a frissítés szerint jobbnak kellene lennie az akkuidőnek. De az 5 nap simán megvan. (napi 5-10 hívás, 10-20 egyéb értesítéssel, pulzus mérés nélkül)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.