Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) scyllarus válasza chelsi (#649) üzenetére


scyllarus
veterán

Bírja a kiképzést fólia nélkül.
Az úszásról nem tudok nyilatkozni, pedig pont azért vettem ezt az órát, fontos szempont volt, hogy bírja. Sajnos egy műtét, meg a járvány miatt azóta sem tudtam lejárni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#652) Luissimo válasza chelsi (#649) üzenetére


Luissimo
veterán

A kloros viz mindent leamortizál, csak idö kérdése.
Sima vizben semmi gond, de uszodában, medencében én még foliával is meggondolnám

(#653) Black_Raven válasza Luissimo (#652) üzenetére


Black_Raven
veterán

:K +1

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#654) <Adamsky> válasza Luissimo (#652) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... medencében én még foliával is meggondolnám"
Az a baj, hogy nyílt vízen kb. használhatatlan.

(#649) chelsi
Szerintem adjad neki! ;) Végül is, a kütyü van érted, és nem Te a kütyüért. Ez egy nyavalyás aktivitásmérő vagy mi a szösz.

(#655) -zaki- válasza chelsi (#649) üzenetére


-zaki-
tag

Még a Covid előtt úsztam vele párszor 25m-es medencében, a gyári bőr szíj helyett szilikon szíjjal Sajnos úszás közben nem mér pulzust, pedig pont az érdekelt volna. Mell- és hátúszást szoktam váltogatni, az úszásnemet jól felismeri, de hátúszásnál néha kihagyott egy hosszt.

(#656) chelsi


chelsi
csendes tag

Köszi a válaszokat mindenkinek :R

(#657) scyllarus


scyllarus
veterán

Frissült a firmware, 1.0.12.18-ra, elvileg csak hibajavítások.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#658) <Adamsky> válasza scyllarus (#657) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az hagyján! De, jöttek új "csodálatos" óralapok!

Az első "MarbleRY" csak szimplán ízléstelen (bár igaz az ízlés szubjektív, de ez egy szubjektív skálán is sz@r), de ez a második?
Akinek eddig hiányzott volna egy péntek 13 ihletésű óralap, annak most már nem kell tovább várnia. Itt van egy, amin blöki - a hősünk - utolsó kávéját készül elszürcsölni, mert ő is érzi, hogy itt a vég (ugye ég körülötte a ház). Hát nem édes? :DDD

(#659) Luissimo válasza <Adamsky> (#658) üzenetére


Luissimo
veterán

Borzadá(ly)j😃
Pfujj, a belemjönki :W :W

Elcserélem az órámat egy Vosztokra, ha érdekel valakit...

[ Szerkesztve ]

(#660) scyllarus válasza <Adamsky> (#658) üzenetére


scyllarus
veterán

Láttam, tegnap-ma jöttek, de nem akartam rájuk karaktert pazarolni :O

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#661) scyllarus


scyllarus
veterán

1.0.12.26-ra frissült az óra, csak optimalizálás-bugfixek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#662) consono


consono
nagyúr

Meglepetés! Jött új számlap :) Vicces, űrhajósos.

"In God we trust. All others must bring data"

(#663) scyllarus válasza consono (#662) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez csak egy régi számlap újabb verziója, a régi is megvan még, ha lejjebb lapozol.
Amúgy egy másik telefonon megcsináltam a kínai ID-t, és pofátlanság, mennyivel több és jobb számlapot kapnak. Az ingyenesek is jobbak, de van vagy 500, gombokért megvehető (130-400 Ft), mindenféle stílusban.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#664) consono válasza scyllarus (#663) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, emlékeztem rá, hogy volt hasonló :) Ha lesz kedvem majd megcsinálom én is a kínai ID-t, telefon lenne hozzá, de kedvem nincs szórakozni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#665) scyllarus válasza consono (#664) üzenetére


scyllarus
veterán

Eddig nekem sem volt, csak volt egy telóm, ami használatban volt, de nem lesz, így rászántam azt a 10 percet. Nekem megérte. Sajnos a virtualxposed-es megoldás nem működik, pedig az lenne az igazi, máshonnan letöltött számlapok felrakása.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#666) consono válasza scyllarus (#665) üzenetére


consono
nagyúr

A virtualxposed-ot én is próbáltam, nekem sem működött :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#667) scyllarus válasza consono (#666) üzenetére


scyllarus
veterán

Te hol akadtál el? Nekem az Egészség nem futott a vx-en belül, nem tud bejelentkezni, próbáljam később hibaüzivel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#668) consono válasza scyllarus (#667) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem azt hiszem fehér képernyő volt, mikor indítani akartam, már az Egészség sem indul el..

"In God we trust. All others must bring data"

(#669) gatto_ válasza scyllarus (#663) üzenetére


gatto_
senior tag

És sikerült is megvenni bármelyiket? Az ingyeneseket tudom telepíteni, de a fizetőshöz nem fogad el egy sima bankkártyát, hanem még valamit kért és így nem tudtam fizetni.

(#670) scyllarus válasza gatto_ (#669) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem próbáltam. Én vásárolni külön netkártyával szoktam, nem is emlékszem, van-e rajta épp pénz, szóval nem teszteltem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#671) Duna


Duna
csendes tag

Újabb óralap-szerű dolog került fel. Vicces. Nem értem miért nem tesznek fel normálisakat!?

(#672) scyllarus válasza Duna (#671) üzenetére


scyllarus
veterán

Láttam, fura cuccot kell szívni, hogy ilyet alkosson valaki.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#673) lajbii


lajbii
tag

Üdv. Mia véleményetek Emagról? Jelenleg 30.e ft ért adják. Honor Watch Magic -ot
Érdemes tőlük vásárolni? Bp, Erzsébet kőruti személyes átvétellel rendeltem Fekete színűt. Nagyon tetszik.
A másik kérdésem hogy van benne magyar menü? sehol nem írnak róla.
Az elődbe Honor Band 5 -ben volt

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#674) consono válasza lajbii (#673) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs magyar nyelv az órán.

"In God we trust. All others must bring data"

(#675) scyllarus válasza lajbii (#673) üzenetére


scyllarus
veterán

Emaggal nincs gond. Magyar nyelv nincs.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#676) scyllarus


scyllarus
veterán

A múlt héten már látszott a Healthben a megújulás, most megkaptuk végre az óralapboltot, fizetős számlapokkal.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#677) consono válasza scyllarus (#676) üzenetére


consono
nagyúr

??? Én ebből semmit nem vettem észre... Frissítést sem láttam mostanában az appra sem a Play-en sem az App Gallery-ben :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#678) <Adamsky> válasza consono (#677) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ilyen nálam sincs. Talán 1db új óralap ... de fizetősöknek nyomát sem látom.
Mondjuk én ezt a kérdést már elengedtem. A Huawei / Honor-nál nem (nagyon) tudnak szép óralapokat készíteni. Valószínű pénzért sem.

[ Szerkesztve ]

(#679) scyllarus válasza consono (#677) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem sem frissült, mégis megjelent.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#680) scyllarus válasza <Adamsky> (#678) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem is saját kútfőből mennek. Mike Blazich csinál nagyon jókat, a kínai reges Health tele is van velük, 3-6 jüanos áron

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#681) consono válasza scyllarus (#679) üzenetére


consono
nagyúr

Mi az app verziód? Nálam 10.1.2.553

"In God we trust. All others must bring data"

(#682) scyllarus válasza consono (#681) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugyanaz.
Mondom, nem jött app frissítés.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#683) consono válasza scyllarus (#682) üzenetére


consono
nagyúr

Akkor nem tudom mi lehet e különbség :) Majd megjön egyszer.

"In God we trust. All others must bring data"

(#684) scyllarus válasza consono (#683) üzenetére


scyllarus
veterán

Megnéztem a fiam telefonján (ugyanolyan teló, ugyanolyan óra).
Ő nem lép be az Egészségbe gyakran. Amikor beléptem, fel is dobta a témabolt elfogadó nyilatkozatát, és neki is megjelentek ugyanezek. Verziószám ugyanaz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#685) consono válasza scyllarus (#684) üzenetére


consono
nagyúr

Akkor lehet, hogy csak ki kellene lépnem, meg vissza :) Majd kipróbálom!

"In God we trust. All others must bring data"

(#686) consono válasza consono (#685) üzenetére


consono
nagyúr

Nope, ki/be után sincs :) Akkor tényleg várok, majd megjön.

"In God we trust. All others must bring data"

(#687) scyllarus


scyllarus
veterán

Ma is jött egy csomó új számlap (15 db) és sokkal jobb a minőségük, mint az ingyeneseké.
Még a grafikus izék is szebbek, a többi meg pláne. Jó lesz ez így. :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#688) consono válasza scyllarus (#687) üzenetére


consono
nagyúr

Egyszer majd csak hozzánk is ideér :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#689) scyllarus válasza consono (#688) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem értem a késlekedést. Ipnonnál vettem az órát, itthon, ha ez számít, semmi kínai forrás.
TLS-819,Fw.: 1.012.26.
Az Egészséget már beszéltük, három teló, 3 óra, mindegyikre megjött.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#690) consono válasza scyllarus (#689) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is itthoni vásárlás, az fw is ugyan ez... Lehet, hogy le kellene darálom az appot és nulláról feltenni, hms core meg appgallery nélkül simán a playről...

"In God we trust. All others must bring data"

(#691) consono válasza consono (#690) üzenetére


consono
nagyúr

Nem segített ez sem :) Ellenben lett egy felfedezés nevű menüpontom, ami már újra el is tűnt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#692) consono válasza scyllarus (#689) üzenetére


consono
nagyúr

Á. Nálad van felvéve bármilyen fizetési mód? Nálam az üres, de szerintem a menüpont is csak most jelent meg a profilom alatt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#693) scyllarus válasza consono (#692) üzenetére


scyllarus
veterán

Felfedezés nekem nincs.
Nekem először a saját menüpont alatt jelent meg plusz kettő, a Vásárlási előzmények és a Letöltési előzmények.
Amúgy most vettem egyet, jórészt próbából, működik a vásárlás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#694) scyllarus


scyllarus
veterán

Még valami eszembe jutott. A jobb felső sarokban, a három pontnál lépj be az adatvédelmi nyilatkozatba,Aztán az első menüpontban a HUAWEI témák szolgáltatás letiltását válaszd. Tiltsd le, aztán lépj be a számlapokba, kérni fogja az engedélyezést, engedélyezd. Utána lesz boltod?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#695) consono válasza scyllarus (#694) üzenetére


consono
nagyúr

Ezt már próbáltam, de semmi :) Ugyan úgy csak a régi számlapok vannak. Na mindegy, nem fogok a kardomba dőlni emiatt :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#696) -zaki- válasza consono (#695) üzenetére


-zaki-
tag

Nem lehet, hogy (még) csak Huawei/Honor telóval működik? Esetleg más gyártó esetén nem kell a Huawei Themes-t telepíteni?
Nekem Xiaomi telón még a Huawei Health is régebbi, 10.1.1.312-es, és nincs frissebb a Play-en

(#697) scyllarus válasza -zaki- (#696) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt meg tudom nézni, ugyan mindenkinek Honor van a családban, de van egy "dobálós" Redmi is. Mindjárt csekkolom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#698) consono válasza -zaki- (#696) üzenetére


consono
nagyúr

Látod az is lehet, mert én Samsunggal használom :) Erre nem is gondoltam....

"In God we trust. All others must bring data"

(#699) scyllarus válasza -zaki- (#696) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott a pont. A Redmin korábbi a Health is valóban, és nincs bolt. A saját óralapok alatt megjelenik a boltban vett, helyes képpel, de csak az ingyenesek látszanak a telepíthetők között. Akkor csak a Huawei telók kapták meg első körben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#700) consono válasza scyllarus (#699) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi, hogy megnézted, akkor nem kísérletezek vele tovább. Majd megjön valamikor!

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.