Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ro3000 válasza Duna (#99) üzenetére


ro3000
tag

Nekem Mi Band 2 volt, de annak a rezgése olyan harmatos, hogy alig lehetett érezni. Nem tudom, milyen lehet a Band 3, de nem tudom elképzelni, hogy sokkal erősebb rezgése lenne. Na most, ha a Band 3 rezgése erősebb, akkor a Magic milyen lehet?

Jelenleg egy Honor Band 4-et használok. Nap közben csak-csak megérzem a rezgést, de erre felkelni.....

(#102) picsirti válasza ro3000 (#101) üzenetére


picsirti
tag

Én erre szoktam kelni elég erős.

Duna: az akku nem hiszem, hogy 2 év után sokat gyengülne, mivel csak 5 naponta szoktam tölteni. Évente max. 80 töltési ciklus megy bele (nálam).

(#103) baal-amiga válasza picsirti (#93) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én összepakoltam a tabletemmel is, az android, azzal tettem fel másik lapot (mondjuk mind gagyi).

@(#102) picsirti Azért ez erősen használatfüggő. Ma 5 órát tekertem gps trackinggel, simán leszívott 40%-ot. Én csak alvás monitorozására és sportolás közben használom, a folyamatos pulzusmérés miatt, napközben nem.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#104) picsirti válasza baal-amiga (#103) üzenetére


picsirti
tag

Igen, azért írtam, hogy nekem annyi.
Persze ha valaki naponta 5 órát edz, akkor neki duplája lesz :)
A tabletem sajnos olyan régi, hogy a HH nem kompatibilis :(((
nincs valahol fotó az új lapokról?

[ Szerkesztve ]

(#105) baal-amiga válasza picsirti (#104) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nekem sem kompatibilis, leszedtem máshonnan, simán megy. A lépésszámláló hiánya miatt nem teszi fel playből, de rendesen kezeli az órát, minden edzésem úgy van, mint iphone-on, huawei fiókkal szinkronizál. Próbáld ki igy.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#106) szana8


szana8
tag

Ma kaptam meg az órát és az időjáráson kívül mindent sikerült beállítani. Valamiért nem mutat semmit. Azt írja kapcsoljam be a weather function-t az appban de az be van kapcsolva. Jah Xiaomi telefon nem Huawei. Ez lehet gond?

(#107) szana8 válasza szana8 (#106) üzenetére


szana8
tag

Megjavult.

(#108) baal-amiga válasza szana8 (#107) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Igen, kicsit hektikus volt az időjárás frissítése. Az új firmware-nél ha van bt kapcsolat és rámész az órán az időjárásra, azonnal frissít.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#109) picsirti válasza baal-amiga (#108) üzenetére


picsirti
tag

Hát nekem iphone x-zel 2-3 óránként frissül :O

(#110) ro3000


ro3000
tag

Valaki tenne fel fényképet, hogy jelzi az óra , ha hívnak minket, és egy Messenger üzenetet?

(#111) athos84


athos84
újonc

Sziasztok!

Mindenkinek kijelzi a hivo fél nevét,mert nekem nem, a kezdetektől fogva? Egy Mi A1( Android One) teloval használom.

Udv.:
Attila

(#112) szana8 válasza athos84 (#111) üzenetére


szana8
tag

Nálam szintén semmi. Én Mi 9-el használom. Amúgy az NFC-t lehet valamire használni itthon. Gondolok itt pl a simple alkalmazással fizetni.

(#113) Duna


Duna
csendes tag

Előző héten érkezett. Felment rá vagy öt frissítés. A hívó felet kiírja, illetve az alkalmazások ikonjait is kiteszi, ha értesítések jönnek. 1.0.7.36 verzió. Xiaomi Redmi 3s telefon.

(#114) picsirti válasza Duna (#113) üzenetére


picsirti
tag

Szintén kijelzi a hívó nevét és a fb, messenger ikonokat és az üzenet szövegét.
Iphone X.

(#115) ro3000


ro3000
tag

Valaki rendelt már kínából ilyen órát? Meg lehet úszni a vámot?, Mert ha nem, akkor EU raktárból érdemes rendelni.

(#116) Duna válasza ro3000 (#115) üzenetére


Duna
csendes tag

Nekem megfogták. Aliról 101,99-ért rendeltem, vámkezelési díj+áfa az 11050 ft. Így 40.000 körül volt.

(#117) <Adamsky> válasza ro3000 (#115) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem Geekbuying-ról jött (120$). Ők már tudnak úgy ügyeskedni, mint a Gearbest-esek így jó eséllyel nem lesz extra sarc. Most nézem, hogy ott olcsóbb Lengyelországból, mint Kínból.

(#118) Sanki válasza ro3000 (#115) üzenetére


Sanki
addikt

Megoldható, pl gearbest és geekbuying rendelkezik olyan szállítási móddal, ahol ~99%-ban átjön minden gond nélkül.

(#119) aronpapa válasza <Adamsky> (#117) üzenetére


aronpapa
tag

Én Lengyelből rendeltem 3 hónapja, 42e körül volt, és 2 (!) nap alatt itt volt GLS futárral.
Egyedül a stressz mérés nem megy rajta, de ez pont nem érdekel.

(#120) pumsz


pumsz
tag

Sziasztok, ha valaki használja az órát xiaomi telóval segítsen pls! Feleségem órájára az értesítéseket nem minden esetben érkeznek meg. Be kell állítanom, hogy a huawei healthet futtassa a háttérben, ha kikapcsol a teló a kijelzője? Hol lehet? köszönöm

(#121) szana8 válasza pumsz (#120) üzenetére


szana8
tag

A telepített alkalmazásoknál megkeresed a health-t és ott az akkumulátorkímélő-ben a nincs korlátozást kell beállítani. Én még beállítottam az automatikus indítást is de az sztem nem kötelező.

(#122) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Tegnapelőtt érkezett meg a gearvita-ról [link] rendelt kék színű, Honor Watch Dream Ceramic verzió. Az eredeti 240$-os árból lejött 75$ kuponnal és rájött még ~8$ az EU Priority Line szállítás miatt. Így a végösszeg 172.87$ lett.
Április 16-án rendeltem, 1 hetet ültek a rendelésen majd egyszer csak elindult a csomag.
Elsőre hihetetlenül szép és elegáns (eddig egy Amazfit Pace-t használtam). Frissítések után (amik tényleg csiga tempóban másztak át az órára, ahogy a tesztben is írták) 1.0.7.40 fw van az órán és 9.0.4.387 HH van a OnePlus 6T (McLaren)-n. Tudásban jócskán elmarad a Pace-tól de amire használom arra eddig megfelel (óra, dátum, értesítések). A választható számlapok száma egyelőre elég kevés. Értesítésekre a HH-ban az összes app-ot ki tudom választani, kiírja a hívó nevét is csak engedélyezni kell az "Alkalmazásengedélyek" menüpontban, hogy hozzá férhessen a névjegyzékhez és a telefonhoz. Pár képet felteszek (ha sikerül mobilról) :B

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#123) <Adamsky> válasza Kocsó (#122) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hmm... nem is tudtam, hogy ebből van ilyen "Ceramic" verzió. Ennél a kijelző előtti üveg kerámia lenne? Mert a leírás a keretről (bezel) beszél. Nem világos ...

(#124) ro3000 válasza Kocsó (#122) üzenetére


ro3000
tag

"Tudásban jócskán elmarad a Pace-tól "

Ez mit jelent konkrétan? Mi az a jócskán, a zene lejátszás kivételével?

(#125) Kocsó válasza ro3000 (#124) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Kevesebb sport profil van benne, pl. síelés (amire használnám) nincs benne, ahogy a tesztben is írták, nincs lehetőség gpx file-ok ide-oda mozgatására. Zene vezérlése engem hidegen hagy, azt nem tudom negatívumként felsorolni. Az Amazfit Pace root-olható, magyarítható, milliónyi számlap közül lehet választani, az értesítéseket lehet egyenként törölni, van "dupla kopp"-os kijelző aktiválás, 1 hetes részletes időjárás, AoD... (hirtelen ennyi jutott eszembe).
Ami viszont a Honor mellett szól az az elegáns kinézet, smooth LiteOS, érzékeny, éles, színes, szép kijelző, bőr szíj, kerámia ház (bár mintha a Pace is valami ellenálló házban lenne), vízállóság.

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#126) <Adamsky> válasza Kocsó (#125) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Háát, igen. Van pár fájó hiányossága az órának, ami miatt nekem pl. napi használatra alkalmatlan. A kijelző esetén pl. jobban örültem volna, ha nem OLED-et (nem kell az AOD), hanem transzreflektív LCD-t (tudom, az nem lesz sose olyan szép, mint az OLED, de cserébe sokkal használhatóbb).
Viszont mivel elég olcsón jutottam hozzá, ezért annyira nem fájnak a hiányosságai. Második órának - sportoláshoz - nekem megteszi. :)

Síelés: minden esetben felismeri a felvonózást? Ezt tényleg beletehetnék a Magic-be is ...

[ Szerkesztve ]

(#127) pappfer válasza Kocsó (#122) üzenetére


pappfer
csendes tag

Azt már eldöntöttem, hogy ilyen órát fogok venni, de hezitálok a színekben. Első ránézésre a fekete tetszik inkább, de fekete órám már van, jó lenne valami változatosság. Az ezüst színűnél nem tetszik, hogy olyan világos barna a szíj, bár tudom, hogy az cserélhető, de igazából az a nagyon egyszerű ezüst óralap sem tetszik igazán.
Egy sötétbarna bőr szíjjal szívesen hordanám az órát, ahhoz viszont az ezüst óralap jobban passzolna szerintem, mint a feketéhez.
És ott van még a sötétkék verzió, aminek tetszik az óralapja (tetszik, hogy nem sima ezüst az egész, hanem ott az a sötétkék kör), de nem tudom a képeid alapján sem eldönteni, hogy mennyire sötét az a kék szíj hozzá. Tudnál esetleg még egy képet küldeni róla, hogy a csuklódon van? Illetve szerintetek ehhez passzolhat egy sötétbarna bőr szín?

(#128) Kocsó válasza pappfer (#127) üzenetére


Kocsó
aktív tag

küldtem neked PM

és itt egy kép a csuklómon lévő óráról :D

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#129) ro3000


ro3000
tag

Ma rendeltem meg, remélem nem okoz csalódást.

(#130) maximilian4


maximilian4
addikt

Én meg ma vettem egyet hirtelen felindulásomban. Eddig tetszik nagyon. Letisztult szép dizájn, számomra bőven elegendő tudás, szép éles kijelző.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#131) ro3000


ro3000
tag

Nektek jelzi az óra, ha Gmail-ra üzenet érkezik? SMS-t, Messengert jelez, de a Gmail nem. (iphone 8+)

(#132) pappfer válasza ro3000 (#131) üzenetére


pappfer
csendes tag

Jelzi, igen. Legújabb firmware, 1.0.7.40 van rajta.

(#133) maximilian4 válasza ro3000 (#131) üzenetére


maximilian4
addikt

Lépj be a Huawei healt-be és engedélyezd. :)

Jobb felül óra ikon, Értesítések

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#134) ro3000 válasza maximilian4 (#133) üzenetére


ro3000
tag

Bocsi, de direkt oda írtam " (iphone 8+)"

(#135) ro3000


ro3000
tag

Másfél hét használat után az a tapasztalat, hogy a lépések cirka 20-30%-al több a Magic-nél, mint a Band 4-nél. A Band 4 rezgése is erősebb egy picit. A pulzus mérés szinte ugyan annyit mutat.

(#136) athos84 válasza maximilian4 (#133) üzenetére


athos84
újonc

[kép] Engem is erdekelne,hogy a nyavajaba tudom beallitani az ertesiteseket. Ceges telo valtas tortent,eddig Androiddal tokeletes volt. Ez az IOS nekem uj,még meg kell szokni. A kepen az ertesitesek beallitasa latszik. Semmi tobb. Iphone 8 amit hasznalok.

[ Szerkesztve ]

(#137) kene84


kene84
senior tag

Sziasztok,
nos tegnap nekem is megérkezett az óra, a kék "ceramic" verzió, ismerkedek vele, de az időjárás pl. nem működik. Az egészség appban engedélyezve van az időjárás jelentés, illetve GPS-nél is engedélyezve látom az egészség appot, mégsem mutat semmit.
Van esetleg ötletetek?
Köszi

(#138) maximilian4 válasza kene84 (#137) üzenetére


maximilian4
addikt

Először is indítsd újra az órát. Vagy reinstall huawei health és a háttérben mindig hagyd futni, gps, bluetooth legyen állandóan bekapcsolva a telódon is.

Maxi

(#139) pappfer válasza kene84 (#137) üzenetére


pappfer
csendes tag

Nekem működik az időjárás, úgy is, hogy a Huawei Health-ben az értesítések között inaktívra tettem az "Időjárás" appot, aktív viszont a Chrome, szerintem az küldi az infókat.

(#140) V@ns


V@ns
aktív tag

Tudtok esetleg egy linket, ahol lehet venni gyári, vagy majdnem gyári szíjat az órához? Egy ezüst darabom van, tehát kívül barna bőr belül fekete szilikon szíjra vadászom.
(A stressz funkció melyik régióban elérhető?)

(#141) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Sziasztok!
Nekem is van egy ezüst verzió és nagyon szeretem is, de van egy olyan problémám, hogy ha hívnak nem tudom elutasítani a hívást. Elutasítom, de ugyanúgy csörög tovább a telefon. Engedélyek rendben, fw a legújabb, telefon egy MI8. Másnak nincs ilyen gondja?

(#142) Duna válasza Nyiscsák (#141) üzenetére


Duna
csendes tag

Szia! Nálam tökéletesen működik. Óra verzió : 1.0.7.40.
Egészség : 9.0.4.397
Telefon : Redmi 3s.

[ Szerkesztve ]

(#143) aronpapa válasza V@ns (#140) üzenetére


aronpapa
tag

22 mm szélességűt keress a kínai webáruházakban.
Van bőven választék.

(#144) hegedusadam válasza V@ns (#140) üzenetére


hegedusadam
csendes tag

Szia,

Én nemrég rendeltem innen:
https://s.click.aliexpress.com/e/buna0ZzO

Eredeti bőr - szilikon szíjjal még nem találkoztam de számomra elég jó minőségű. Bár a szilikont továbbra is jobban kedvelem.

Üdv, Ádám

(#145) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Jártatok már így?

Az első képen szabadtéri futásként rögzített mozgás igazából kajakozás volt. Minden szakasz mellett megjelent egy kis felkiáltójel, és ha megnyitom, akkor a második képen lévő szöveg ugrik fel. Viszont el sem tudom képzelni, hogy milyen "key data" hiányzik neki. A távolságokat - szemlátomást - jól mérte. Esetleg az úszást kellett volna válassza? :F Csak tempóban és távolságban a futáshoz közelebb az evezés.
Most nézem ... vajon mi lehet az az 5,72 km futás, és 3,16 km séta? Ez, hogy jött ki? :F

Egyébként szvsz. gáz, hogy ennyire kevés sportot ismer az óra. Szerettem volna - legfőképp vízen - kiváltani a telefont, de ez így nem fog menni. :(

[ Szerkesztve ]

(#146) V@ns


V@ns
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget! :R

(#147) ro3000


ro3000
tag

Nekem óriási csalódás volt ez az óra. Nem elég, hogy a lépésszámláló nagyon sokat csalt, olyan 20-30%-al többet mért, mint a HB4, vagy a Mi Band, ráadásul az összes többi fícsőr, csak dísznek volt. A légnyomás mérés és a magasság mérés kimerítette a saccográf fogalmát, tehát tök felesleges hogy van. Ráadásul az enyém aksija rossz is volt, 1 napot bírt. Visszaküldtem, már vissza is fizették az árát. De nem rendeltem másikat, ugyan azt tudja mint a Honor Band 4, csak sokkal drágábban.

(#148) scyllarus válasza ro3000 (#147) üzenetére


scyllarus
veterán

Én most rendeltem meg. A gyerekeknek HB4 van, nekem jelenleg egy Huawei Band 2 Pro, azzal majd összemérem a lépésszámot.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#149) ro3000 válasza scyllarus (#148) üzenetére


ro3000
tag

kíváncsi vagyok, hogy csak az enyém volt rossz, vagy te is ezt fogod tapasztalni.

(#150) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !
Nekem van egy eladó, tökéletes állapotban, karc es sérülésmentes, mennyit lehet érte kérni kb ?

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.