Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36101) Sanki válasza gps76 (#36100) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Másold le, tedd a legvégére a megfelelő ip-t, mentsd le, töröld ki a kiterjesztést és úgy másold vissza a helyére.

(#36102) gps76 válasza Sanki (#36101) üzenetére


gps76
őstag

Jó lett, csak a wipe-olással kell szórakozni kicsit, mert nem csinál teljes törlést, ahol szűz állapotra kerülne a telefon, beindul de angol nyelven a rendszer, se nyelv, se bejelentkezés, beállitások, hanem bejön egyből az oprendszer, se billentyűzet, se google cuccok, mi a bánat ez?
És hiába rendszer alól rendszervisszaállitás,, meg recoveryből wipe data, nem csinálja meg.

[ Szerkesztve ]

(#36103) Lackooo84 válasza gps76 (#36102) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Most már erecoveryből újra tudod húzni a romot és jó lesz, hajrá!

The Truth is out there...

(#36104) gps76 válasza Lackooo84 (#36103) üzenetére


gps76
őstag

A system update menüben ugyanazt az 562-t pirossal frissitésnek látja most tölti le.

(#36105) Lackooo84 válasza gps76 (#36104) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én ecerovery-vel raknám újra + low level format.

The Truth is out there...

(#36106) gps76 válasza Lackooo84 (#36105) üzenetére


gps76
őstag

És azt hogy csalom elő, mert fel hangerő + bekapcsra sima recovery jön be, ahol Wipe-olni lehet csak?

(#36107) Lackooo84 válasza gps76 (#36106) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Teló kikapcs utána hangerő fel nyomvatart, miközben rádugod USB-n PC-re és tartod amíg bejön az erecovery.

The Truth is out there...

(#36108) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Sziasztok!
Váltottam egy honor 20 pro - ra. Nagyon szokni kell a 8-as után. És sajnos a közösség sem olyan, mint itt volt. :(
Nem pörög úgy a topik, mint itt régen, nincsenek kísérletező kedvű userek sem.
Amúgy a telefon szép, gyors, fényképező jó, de a 10es droid hányinger, hiányzik nagyon az infra és a programozható okos gomb.
Azért még követem egy darabig ezt a topikot is. :)

(#36109) gps76 válasza Lackooo84 (#36107) üzenetére


gps76
őstag

Köszi, nem volt rá szükség, mert működő rendszer alatt rendszerfrissitésnél ugyanazt a verziószámút frissítésnek látta, letöltötte és most már jó.

(#36110) Pityu89


Pityu89
senior tag

3 éves lett a mobilom, kiváló egészségnek örvend. Sajnos nem találtam még olyat, amit megengedhetnék magamnak és mindenben megfelelne.

Viszont szívesen aktiválnám a VOLTE funkciót.
Ki tudom még nyitni a bootloadert valahogy, vagy már lecsúsztam róla?
Ha igen, akkor VOLTE aktiválása után vissza tudom zárni, hogy a banki appok is működjenek?
Köszönöm

(#36111) RootRulez válasza trebrona (#36085) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha gyári garis a teló akkor sem kell küldözgetni, felhívod a Huawei Magyarországot és a H8-asért érte jönnek. :K

═════════════════════════════════════════

(#36112) Lackooo84 válasza Pityu89 (#36110) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

DCunlocker 4 ojro.

The Truth is out there...

(#36113) Pityu89 válasza Lackooo84 (#36112) üzenetére


Pityu89
senior tag

Szuper, köszi! Ha a folyamat után csinálok egy rendszer visszaállítást, megmarad a VOLTE?

(#36114) RootRulez


RootRulez
félisten

Van e benne olyan opció, hogy X%-nál jelez, amikor töltőn van? Nem szeretném ha sokáig rajta felejtödne. Bár általában elkapom 94-99% között...

═════════════════════════════════════════

(#36115) Sanki válasza RootRulez (#36114) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Gyárilag ilyen nincs a telefonba, esetleg külső alkalmazással lehet ilyet.

(#36116) skyrush7 válasza RootRulez (#36114) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Ahogy az előttem szóló is írta, külön alkalmazással megoldható. "Charge alarm" kifejezéssel érdemes keresni az áruházban.

Pityu89:
Persze, de nem szükséges visszazárni. Root-tal és nyitott bootloaderrel használom a telefont, a VoLTE és a banki appok is gond nélkül működnek ugyanúgy.

[ Szerkesztve ]

(#36117) Pityu89 válasza skyrush7 (#36116) üzenetére


Pityu89
senior tag

KH is?

(#36118) trebrona válasza RootRulez (#36111) üzenetére


trebrona
nagyúr

Eddig is gyári gariról volt szó.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#36119) Lackooo84 válasza Pityu89 (#36113) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

VoLTE csak bizonyos rendszerfájlok moddolásával lesz, így ha gyári visszaállítást csinálsz akkor ugrik természetesen és újra meg kell csinálni mindent.

The Truth is out there...

(#36120) skyrush7 válasza Pityu89 (#36117) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Minden megy, ami problémázna/problémázott a root miatt. a KH-val speciel nincs személyes tapasztalatom, de 99% hogy menni fog.

Update: ha mégsem így lenne valamilyen csoda folytán, csak "kikapcsolod" a Magisk-ot. Ha bezárod a bootloadert és visszaállítást csinálsz, akkor bukod a VoLTE-t. Viszont nyitott bootloaderrel és root nélkül nem lesz semmi gond és még a VoLTE is megmaradhat.

[ Szerkesztve ]

(#36121) mumtaz válasza RootRulez (#36114) üzenetére


mumtaz
senior tag

Magisk-ot használtam. Ahhoz volt egy modul, amiben be lehetett állítani, hogy mennyinél álljon le a töltés. Onnantól mondjuk 95%-nál, ha a töltőn maradt, akkor 1% esésnél újraindult a töltés.
Bár ezeket mind be lehetett kapcsolni illetve állítani benne.
Egyetlen hibája azért volt. Mégpedig az, hogy ha ez a modul fent volt a telefonon, akkor semmi OTG-s eszköz nem működött az USB-n, vagy csak néha-néha.
Például az endoszkópomat hiába dugtam rá, 3mp után kikapcsolt.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#36122) lappy


lappy
őstag

Debrecenben hol cserélnek Honor 8 akksit és kb mennyi?

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#36123) Lackooo84 válasza lappy (#36122) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Itt. Ára olyan 8K. Ha nem akarnak kijelzőt is cserélni mellé. :DDD

The Truth is out there...

(#36124) lappy válasza Lackooo84 (#36123) üzenetére


lappy
őstag

Semmi baja a kijelzőnek :)

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#36125) Lackooo84 válasza lappy (#36124) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az nem jelent semmit. Hivatalosan kijelzőcserével jár az akkucsere. Ha bevállalják anélkül, akkor csak az akkut kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#36126) lappy válasza Lackooo84 (#36125) üzenetére


lappy
őstag

És akkor az úgy mennyi szokott lenni?

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#36127) Nirvatti válasza lappy (#36126) üzenetére


Nirvatti
tag

szerk. félreértettem

[ Szerkesztve ]

(#36128) Lackooo84 válasza lappy (#36126) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát az úgy sok. Azt tudom, hogy a József körúton gari után csak úgy adnak árajánlatot, hogy a kijelző is benne van, volt itt a topikban róla szó keress rá.

The Truth is out there...

(#36129) domperke válasza Lackooo84 (#36125) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Nekem utoljára a tmx garanciában nem cserélt mást mint akkut meg hátlapot.Előtte a másik 2 honor 8 as ami a családban van ott hátlap előlap akkuval stb minden csere volt.Igaz ennek több mint 1 éve az utolsó meg 2 hónapja volt.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#36130) Lackooo84 válasza domperke (#36129) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja hát a garancia az más, akkor vigyáznak rá, hogy minél kevesebb dolgot cseréljenek, mert azokra az alkatrészekre újra 2 év gari van. :DDD Nekem sem cseréltek kijelzőt a nyavalyások, csak hátlap, akku, usb panel. Pedig a Honor topikban volt róla szó, náluk a kijelző+akku egybeépítettt alkatrész, és mivel az akku kibányászása során könnyen károsodhat a kijelző azért is van így megoldva. Csak sajnos már trükköznek (magyar szerviztől nem isvárok mást) így nem mindenkinek cserélik már ki a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#36131) Diák66 válasza Lackooo84 (#36130) üzenetére


Diák66
őstag

A fődarab cserével kijelzőt is cserélnek? :D Amúgy én nem vagyok megelégedve az akku üzemidővel. Meg is mértem, de fél év után már csak kb 60%-os. :(

(#36132) athomi válasza Lackooo84 (#36123) üzenetére


athomi
veterán

Jó gané munkát tudnak ott is végezni. :K

(#36133) Lackooo84 válasza Diák66 (#36131) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen a Honor Magyarország hivatalos álláspontja itt a fórumon (amit azóta töröltek a mocskok - ez is tök korrekt nem? Na de az internet nem felejt... :DDD ) az volt, hogy:

De itt a képen látható melyik alkatrészről is van szó cikkszám alapján 02350USN.

Nekem sem így cserélték, csak hátlapot, meg akkut. Gondolom jól szétfeszegették a kijelzőmet, ahogy azt kell.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#36134) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Kérdezném hogy,hova tünhetett az "Okos vezérlő"funkció a honor 8-amról ? Most vettem észre csak hogy [kép] (a rendszeremröl) nincs sehol...Tán száműzték ezt a funkciót a 8-as frissítéséből ?
:(

[ Szerkesztve ]

(#36135) Sanki válasza DonMarco (#36134) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Törölhető alkalmazás, véletlen nem törölted le? :)

(#36136) DonMarco válasza Sanki (#36135) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Háát akkor lehet hogy le lett törölve...

(#36137) zmtTom


zmtTom
tag

Ha veszek a telefonhoz egy huawei watch gt2 okos órát és bejövő hívásom lesz,
1. ki írja mind a két kártyára érkező hívásokat?
2. Jelzi hogy melyik kártyára érkezett a hívás?
3. Ha egy időben érkezik kettő akkor melyiket jelzi ki? Mind a kettőt?

Ha a watch gt 2 nem, akkor melyik okos óra javasolt?
köszönettel :R

(#36138) Sanki válasza DonMarco (#36136) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Neten keress rá az apk fájlra, hátha megtalálható.
Ha nem lesz meg, akkor szólj és hétvégén megpróbálom leszedni saját telóról.

(#36139) Sanki válasza zmtTom (#36137) üzenetére


Sanki
Topikgazda

1. Szerintem mind a kettőt jelzi, nekem sima miband 2 volt, ez ettől független.
2. Passz.
3. Passz.

Lehet az óra topikjába kellene benézni és érdeklődni. :)

(#36140) zmtTom


zmtTom
tag

Meg próbálom ott is. Köszi szépen

(#36141) DonMarco válasza Sanki (#36138) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Oké,köszi szépen ! Ma kerestem,de nemtaláltam az eredetit... Ha lesz rá időd és megosztod,akkor megköszönném...de nem sűrgős a dolog ! :R

(#36142) Sanki


Sanki
Topikgazda

Van olyan ingyenes hívásrögzítő, ami automatikusan indul, ha hívást kapok?

(#36143) trebrona válasza Sanki (#36142) üzenetére


trebrona
nagyúr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#36144) Sanki válasza DonMarco (#36141) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem ez a verzió van: smart controller 8.0.0.300
Ezen az oldalon meg is találtam, ezt megnézed? [link]

(#36143) trebrona: köszönöm, megnézem. :)

(#36145) clon válasza Sanki (#36142) üzenetére


clon
aktív tag

Fel kell oldani a gyárit ami blokkolva van az EU direktívák miatt (nekem Play van és ott fel is oldottam app-al).
Esetleg ez működhet [link]

Én a Play-re innen szedtem le [link]

[ Szerkesztve ]

(#36146) peti85 válasza Sanki (#36142) üzenetére


peti85
senior tag

Az ACR 31.1-unChained ami nekem bevált. De frissíteni nem szabad, mert az újabbakkal nekem nem rögzített. Ez tökéletesen teszi a dolgát. Beállítható meddig őrizze meg a felvételeket, illetve mindenféle felhőszolgáltatóra is tud automatikusan menteni, így tényleg minden igényt kielégít szerintem. Ezeken kívül még mindenféle beállításokkal finomhangolható. (Formátum, minőség,...)

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#36147) V@ns


V@ns
aktív tag

Nem hirdetem meg és remélem nem minősül annak, de
ha valakit érdekel egy nem tökéletes Honor 8 tok ingyen az írjon egy repostot vagy valamit.

SIM extendert használtam anno ezért a szilikon részébe belevágtam egy téglalap formát, Aliról rendeltem pár éve, van hozzá egy mágneses szellőzőrácsba tehető tartó is.

Budapesten leledzik a tok, vidékre akkor küldöm ha valaki állja a postát, Pesten értelem szerűen személyes átvétel.

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5

(#36148) Crystalheart válasza Lackooo84 (#35821) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szia, megpróbáltam a leírásod alapján frissíteni Oreora, de miután a mókolt HiSuite letöltötte a frissítést, elszállt, mondván, nem lehet. Már órák óta próbálgatom a különböző módszereket, egyszerűen nem tudom Oreora frissíteni. (A kamera app tönkrement, azt remélem tőle, hogy az visszahozná.) Nem hiszem el, hogy ez ilyen bonyolult...

(#36149) Lackooo84 válasza Sanki (#36142) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

ACR. A legjobb egészen Andriod 9-ig tökéletes. Sajnos a 10-esen még nem működik...

The Truth is out there...

(#36150) Lackooo84 válasza Crystalheart (#36148) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Van akinél sehogy nem megy sajnos. Annyi tudok segíteni, hogy elhozod/elküldöd a készüléket, és megcsinálom. Pár emberkének mér megcsináltam innen.

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.