Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) zzola válasza gaben88 (#10850) üzenetére


zzola
félisten

Így van...

(#10852) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Valaki tudja, hogy a beállításokon belül, a beállítások keresés-nél (első) az előzményt hogy lehet törölni? (NOUGAT)

(#10853) bnorbi93


bnorbi93
csendes tag

B360-on másnak is előfordul az, hogy az összes alkalmazás bezárása gombra kattintás után a főképernyő lapozása beszaggat?

(#10854) Quqesz válasza bewen (#10840) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi az írást, mert most így már tudom biztosan, hogy egyelőre marad a 6-os android.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10855) bryan159


bryan159
csendes tag

Ma témázgattam egy kicsit, mert nem annyira tetszik az új emui, de bár ne tettem volna... :W Nincs sehol egy igazán jó téma, és az egyikkel sikerült elállítani a betűtípust, és most sehogy sem tudom visszaállítani az eredeti állapotot. Van valakinek ötlete? :))

Google Pixel 8 Pro | Huawei P10 | Huawei Band 7

(#10856) jatszo válasza bryan159 (#10855) üzenetére


jatszo
aktív tag

[link]
Nevezd át hwt-re, és tedd a témák közé. P9 lite-hoz használtam, lehet jó lesz neked is.

[ Szerkesztve ]

(#10857) bewen válasza atosan (#10844) üzenetére


bewen
csendes tag

Két naposan visszavittem a vásárlás helyére, ott azt mondták, hogy normális a melegedés. Biztos a program a gond, aminél csinálja. De töltés közben is nagyon meleg tud lenni.
Akkor ezek szerint ez annyira nem normális :(

(#10858) newman8929 válasza bnorbi93 (#10853) üzenetére


newman8929
tag

Nálam is rendszeres. Bejön a főképernyő, rá 1-2 mpre az ikonok.

(#10859) bryan159 válasza jatszo (#10856) üzenetére


bryan159
csendes tag

Köszönöm!

Google Pixel 8 Pro | Huawei P10 | Huawei Band 7

(#10860) Gabatka


Gabatka
újonc

Üdv. Lefrissült emui5 és android 7 re,azóta hiába kapcsolgatom a képernyőfelbontást,nem változik semmi,minden marad full hd-ben. Valami ötlet? Esetleg azt,hogy lehet visszaállitani az előzőre?

[ Szerkesztve ]

(#10861) glacious válasza Gabatka (#10860) üzenetére


glacious
addikt

Csak játékoknál fog változni, ahol értelme is van. De sajnos nem mindegyik támogatja.

(#10862) Matthew


Matthew
senior tag

Sziasztok!
Honor 8 beüzemelésnél szeretném a régi telefonra telepített alkalmazásokat (wifi hálózatok, beállítások, stb.) átköltöztetni. Tud ez a telefon ilyet? Nexus 5->5x költözés simán ment, itt nem találom ennek módját.

(#10863) Gabatka válasza glacious (#10861) üzenetére


Gabatka
újonc

De eddig a komplett kijelző minden váltott hd-re.Akkor ez mostmár csak a játékokra igaz???

(#10864) istnag válasza Quqesz (#10854) üzenetére


istnag
addikt

Azért elég szubjektív dolgokat írt. Én nem mennék vissza MM-re.
Igazából nehéz lehet a gyártónak, ha nem ad frissítést az a baj, ha ad akkor az, mert valakinek nem tetszik. Ha van változás az a baj, ha nincs akkor az.
Katasztrófa amúgy.

(#10865) zzola válasza istnag (#10864) üzenetére


zzola
félisten

Az a baj, hogy ha ad, azt is ritkán illetve tele van hibával. A Google nem véletlen adja ki a főverzió utáni frissítéseket, tele van javításokkal/újításokkal..itt mi van? Össze-vissza érkeznek frissítések...ect.
Hiába, Nexus az Nexus.

(#10866) zzola


zzola
félisten

Visszatettem a MM-ot és láss csodát, megjelent a frissítőben a B360.

(#10867) istnag válasza zzola (#10865) üzenetére


istnag
addikt

Nekem volt Nexus om. Egy szó: Fapad. Köszönöm nem kérem és ott kicsit mások az erőforrások, és azokat a számok, amikre ezeket az erőforrásokat fordítják. Én egyébként nem tapasztaltam nagyobb hibákat , mint az MM -ben sem. Tetszik az új értesítési sáv pl. Van problémám, de az nem a Nougat miatt.

(#10868) Sragi válasza bewen (#10857) üzenetére


Sragi
őstag

Hát nem tudom de nekem töltés közben nincs melegedes. :)

(#10869) Aryon87 válasza Quqesz (#10854) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig nyugodtan felfrissitheted. Nalam akadasmentes, ujratoltesmentes az egesz.
Melegedes az sincs, ami eddig megszokott volt az LG-k reszerol...
Most is tolton van, semmi melegedes nincs

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10870) zzola válasza istnag (#10867) üzenetére


zzola
félisten

Nekem épp a fapad tetszik benne, a nyers erő és gyorsaság... :)

(#10871) istnag válasza zzola (#10870) üzenetére


istnag
addikt

De nekem nem ért semmit, mert mire mindent pótoltam, ami a másik rendszereken alap volt, ugyanoda értem, ahonnan pl egy HTC vel indultam.

(#10872) Adami83 válasza gery2123 (#10826) üzenetére


Adami83
tag

Ez sajna nekem nem működött😟

(#10873) bewen válasza istnag (#10864) üzenetére


bewen
csendes tag

Pontosan, szubjektív, egyetlen nézőpont, egy vélemény. Főként első benyomás, és külsőségek. Semmi mélyebb rendszerszintű észrevétel, mivel összesen nem volt annyit nálam, az előző rendszer, hogy ilyen szinten összehasonlítási alapom legyen. Éppen ezért a külsőség tűnik fel először, amit azonnal észrevesz az ember, főleg, ha tetszett, szerette és eltűnik.
Biztosan jó dolgok vannak és szükséges dolgok vannak az új verzióban rendszerszinten is. Nem gondolom, hogy ne lenne hasznos. Csak nekem itt a külsőségek kárára ment az újítás. Ennyi. Azt is tudom, hogy pont az általam felsorolt, nekem tetsző dolgokat nem szeretik sokan az emuiban.
Nincs könnyű dolgok a szoftver fejlesztőknek, aláírom. Nem lehet, mindenkinek megfelelni, nincs olyan, ami mindenkinek, minden szempontból megfelelne.

(#10874) bewen válasza Sragi (#10868) üzenetére


bewen
csendes tag

Akkor csak futnom kell ezzel még egy kört ezzel és nem szabad hagyni lerázni magam a szolgáltatónál.

(#10875) atosan válasza bewen (#10873) üzenetére


atosan
addikt

Nem tart sokáig visszaállni, még pc sem kell hozzá. Nagyon jó a leírás is az összefoglalóban, egy hátrány, hogy fr-t kell csinálni. Ha van rá időd, egy próbát megér, hátha a melegedésen is segít.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#10876) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hmm ez a gmail szinkronizálás nem kerek. Szóval 4g bekapcsolva és nézem amit kültem másik emailről nem jön meg. Fiókoknál szinkron hiba, ami a naptárnál jeletkezik. Újraszinkron..hiba. Gmail kiírja:nincs kapcsolat mikor lehúzással frissíteném az appban. Szumma summárom addig nem állt helyre a szinkron, míg a wifit be nem kapcsolta. Akkor helyrerázódott.......wtf???(max egyre tudok tippelni, mikor tegnap kijelzó bekapcs után átraktam 2g-->4g-re + wifit kikapcsoltam beragadt a frissítés)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10877) Sragi válasza bewen (#10874) üzenetére


Sragi
őstag

Mindenképpen!
Fogyasztovedelem akár!

(#10878) nrbii válasza ntomi0730 (#10852) üzenetére


nrbii
tag

Nougat-on nem próbáltam, de a 6-oson a Beállítások nevű alkalmazás adatait kell törölni, majd nyomni rá egy kényszerített leállítást, aztán utána eltűnik az előzmény. Nem kerül gyári állapotba a telefon, minden beállítás megmarad, ez maga a Beállítások nevű alkalmazás adatait (pl. előzmények) törli.

(#10879) rozsi71 válasza Quqesz (#10876) üzenetére


rozsi71
tag

Ilyen nekem is volt. A google play szolgáltatásoknál a háttéradat le volt tiltva. Engedélyeztem, és azóta rendesen szinkronizál mobilneten is.

(#10880) Dwatti


Dwatti
addikt

Nugaton hol van az a beállítás hogy az értesítések feléleszthetik a kijelzőt ? Zárolt kijelző esetén is megjelennek egy ideig.
Valahol 1 x már megtaláltam de fr után eltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#10881) DaWehun válasza Dwatti (#10880) üzenetére


DaWehun
tag

Értesítési és állapotsáv menüben van

...

(#10882) Dwatti válasza DaWehun (#10881) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem is ott volt de most nincs.... :F

[ Szerkesztve ]

(#10883) DaWehun válasza Dwatti (#10882) üzenetére


DaWehun
tag

nekem még a HiCare-s b360-on ott van, esetleg menüben próbálj meg rákeresni az "értesítések" kulcsszóra hátha feldobja valahol.

...

(#10884) ntomi0730 válasza nrbii (#10878) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Köszönöm, sikerült!!

(#10885) istnag válasza Dwatti (#10882) üzenetére


istnag
addikt

Nekem továbbra is ott van.

(#10886) Dwatti válasza DaWehun (#10883) üzenetére


Dwatti
addikt

Igen a kereső behozza de hiába kattintok rá nincs ott. FR óta van ez....

(#10887) Seduxen33 válasza Dwatti (#10886) üzenetére


Seduxen33
csendes tag

Nálam is ott van.

(#10888) Dwatti válasza Seduxen33 (#10887) üzenetére


Dwatti
addikt

Akkor most mi a F**** van ? :F

[ Szerkesztve ]

(#10889) DaWehun válasza Dwatti (#10886) üzenetére


DaWehun
tag

ez viszont így érdekes. fogalmam sincs, hogy mi okozhatja. :/ ha még friss az FR lehet érdemes lenne csinálni még egyet.

*próbáld meg, hogy az értesítési módokat átrakod ikonokra. nekem az van beállítva, hátha neked is beadja ha átrakod arra.

[ Szerkesztve ]

...

(#10890) Dwatti válasza DaWehun (#10889) üzenetére


Dwatti
addikt

Már próbáltam .... téma sincsen most beállítva. Csinálok egy újabb FR-t.

[ Szerkesztve ]

(#10891) Dwatti válasza Dwatti (#10890) üzenetére


Dwatti
addikt

Ráfrissítettem újból a február 14-et és ismét megjelent a beállításban. :W
Lehet a külső témák közül ragadt valami be. Mivel frissítés előtt kitöröltem a téma mappát is.

[ Szerkesztve ]

(#10892) peanar válasza Dwatti (#10890) üzenetére


peanar
senior tag

Könyörgöm, hagyjátok már ezt az FR-el (a hátamon is feláll a szőr amikor olvasom...van szép magyar megfelelője is) való dobálózást. :)
Mint ahogy már írtam, okozhat galibákat és nem egyenlő a full wipe-al.

Nem azt mondom, hogy tökéletes a rendszer, vannak kisebb hibái (mint ahogy az összes telefonon futó oprendszernek, beleértve akár az iphone rendszerét is) amit a későbbiekben biztosan javítani fognak, de itt a fórumot olvasgatva a problémák 98%-a felhasználói hibából ...de ha már mindenki az FR-el dobálózik, akkor már én is...user error-ból adódik ;)

Telepítsd fel újra a full romot, az is orvosolhatja a hibát és nem jár adatvesztéssel.

Most olvasom, hogy már feltelepítetted :)

[ Szerkesztve ]

(#10893) dave0825 válasza peanar (#10892) üzenetére


dave0825
őstag

+1

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#10894) Aryon87


Aryon87
félisten

H8 képcsomag Szentendréről: [link]

+ éjszakais: [link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10895) Quqesz válasza rozsi71 (#10879) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nagyon köszönöm! Ki volt nálam is kapcsolva. Néztem a párom lg telefonján és ott engedélyezve volt, nem is volt gondja.
:R

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10896) Quqesz válasza peanar (#10892) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van user error is, de pl én is most tanulok meg dolgokat, ami más telón másképp volt(van ami pont fordítva működik). Viszont azzal egyet értek, hogy nem kell mindég egyből gyári visszaállítani mindent, meg lehet találni az okokat sokszor.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10897) szendo777 válasza Quqesz (#10896) üzenetére


szendo777
tag

Sőt, szinte mindig, csak keresni kell és nem pánikolni. :)

Honor 10 kék

(#10898) Quqesz válasza szendo777 (#10897) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vagy kérdezni itt a fórumban :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10899) Exoon


Exoon
csendes tag

Üdv!

Nem akart sehogy megjönni b120ra a 131 nekem, ezért feltettem FF-el. Utána már a telefon frissitője rendesen kidobta a b360at, de az most a 02.06 vagy a 02.14 b360?

A másik kerdes, hogy nougaton most nekem nem írja hogy gyorstöltès amikor felteszem töltőre...Nálatok mi a helyzet? Köszi 🙂

[ Szerkesztve ]

(#10900) peanar válasza peanar (#10892) üzenetére


peanar
senior tag

Csak hogy értsétek mire gondolok...
Ha netán bármi gond probléma lenne (sajnos bármikor benne lehet a pakliban), akkor felejtsétek el az (hú de gyűlölöm már ezt a két betűt ☺️) FR-t (főleg telepítés előtt és után is...semmi értelme), ha már gyalulni szeretnének/kell, akkor recoveryben full wipe! Ha wipe data és wipe cache után is fennállna a hiba, akkor még belakás elött jöhet a teljes rom (újra) feltelepítése és így tuti hogy elszáll minden gond és probléma 😉
Aki nyitott bootloadert, az tudja hogy milyen a wipe data, hisz a nyitás azzal jár...ilyenkor kapunk egy teljesen szűz telefont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.