Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) m1lan


m1lan
őstag

Éppen töltődik lefelé OTA a B131. Érdekes, hogy osztálytársam S7 Edge telefonja is pont ma jelezte a Nougat frissítést.

Telekomtól vásárolt, Telekomos kártyával használt telefonról van szó.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11752) gianone válasza Sanki (#11750) üzenetére


gianone
őstag

Ha nagyon szigorúan vesszük, akkor a szervizmenüs frissítés a "hivatalos", a 3 gombos már forced. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#11753) Sanki válasza gianone (#11752) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Felfele oké, de lefele lehet nem működik. Akkor miért is adták volna ki ezt a leírást?

(#11754) Becksman


Becksman
őstag

Na fenn van a B131, Frissítgetés, pár app fel és kész is :)
Gyári képernyőzár app 6.0-án nem tehető ki úgy mint a 7-esen?

Sanki:
A downgrade lényegében hivatalos. Honor 6on nem kellett wipelni meg semmi.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#11755) atosan válasza m1lan (#11751) üzenetére


atosan
addikt

A b131 még nem a nugát, a 360 már igen.

Maine coon

(#11756) Sanki válasza Becksman (#11754) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Meg lehet próbálni és akkor lesz róla tapasztalat, én inkább a kipróbált utat javaslom. :K

(#11757) gianone: semmi gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#11757) gianone válasza Sanki (#11753) üzenetére


gianone
őstag

Mea culpa, ezt benéztem. A legelejét nem olvastam vissza.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#11758) Becksman válasza Sanki (#11756) üzenetére


Becksman
őstag

Most azt furálom , hogy felraktam fel is dobta a frissítést, de már nem jelzi a beállításokba a piros egyessel se azalatt a frissítések menün :D :Y

Samsung A54 5G 8+256GB

(#11759) m1lan válasza atosan (#11755) üzenetére


m1lan
őstag

Igen, de ha a B131 lejött, utána jön a B360 is egyből, már tölti is lefele. :D

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11760) atosan válasza m1lan (#11759) üzenetére


atosan
addikt

Ja, úgy igen. :D

Maine coon

(#11761) Dwatti válasza gery2123 (#11721) üzenetére


Dwatti
addikt

Sem az XDA-n sem a német honor oldalon nem panaszkodnak az akku időre B380 alatt - igaz azt sem írják ,hogy javult volna.

(#11762) DaWehun válasza Dwatti (#11761) üzenetére


DaWehun
tag

[link] mivel fogalmam sincs hol kell részletesen megnézni, hogy mi mennyit használt ezért csak nagy vonalakban írom, hogy mobilnet és hotspot ment rajta egész délelőtt és mióta itthon vagyok folyamatosan wifi-n megy rajta facebook és hasonló appok. ja és korai verziós b360! :) nem tudom azok mit csinálnak vele akik naponta 3x töltik mert valaki már fikázta emiatt is a telefont illetve a 2-3 órás SOT-ot sem tudom,hogy lehet produkálni vele. teljesen korrektnek tartom ezt az üzemidőt...

...

(#11763) atosan válasza DaWehun (#11762) üzenetére


atosan
addikt

Szerintem is az. Nekem sem ment még 5 óra alá, de akkor már tényleg nagyon nyaggattam.

Maine coon

(#11764) Dwatti válasza atosan (#11763) üzenetére


Dwatti
addikt

Azért áruljátok már el hogy a fenébe jön ki az 5+ óra... nekem sehogy sem sikerül :)
Ez 1 nap alatt vagy 2 nap alatt van meg ?
Nekem átlag 2 nap de inkább 1.5 de akkor is 3.5 - 4 óra de nem több. MM alatt meg volt az 5 óra.
Én amit gyakran használok: Chrome - napi 1-2 óra, fb -néha ránézek kb napi félóra össz használat.
telefon napi 5-6 hívás, 3-4 bejövő. Napi 3-4 e-mail fogadás.
Wifi + állandó, mobilnet szintén folyamatosan be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#11765) DaWehun válasza Dwatti (#11764) üzenetére


DaWehun
tag

teljesen átlag használattal jön ki szerintem. 1 nap alatt jön össze, de van, hogy 2. változó... ja meg mondjuk nincs csutkán a fényerő, mert az teljesen felesleges. napfényes időben még ígyis tökéletesen látható rajta minden és nem sötét. szerintem az is sokat számít. meg mondjuk alvó állapotban max 2-3 fontosabb app fut a háttérben ami ébreszti a telefont. az is sokat nyom rajta talán. ezen felül fogalmam sincs mitől jön össze ez a SOT. én inkább arra lennék kiváncsi, hogy az ennél kevesebb, hogy jön össze másnak :D :D :D

...

(#11766) P. Laci1975 válasza Dwatti (#11764) üzenetére


P. Laci1975
tag

Szia! B 360 alatt kb nekem is ennyi volt. De b 380 sokat javított rajta. Most tartok 3+ óránál és 48% van a telefon😉

(#11767) clon válasza Dwatti (#11764) üzenetére


clon
aktív tag

4 óra és 100 óra készenlét
- Csak akkor van bekapcsolva bármi, ha használom.
- A programok nem futnak a háttérben mert kilövöm ha nem kell.
- Éjszakára Ultra enegiatakarékosba teszem (mondjuk már nem, mert kiderült a repülős mód az ultra felét fogyasztja éjszaka).

Nincsen órám vagy fülesem vezeték nélkül, így ezek miatt sem kell bekapcsolva tartani bármit.

[ Szerkesztve ]

(#11768) sayCet


sayCet
aktív tag

Nekem van, mikor egész nap nyomkodom a készüléket. És ezt értsétek komolyan. Kb. 5-6 óra SOT mindig megvan, ebből 2 óra játék, kb. 2 óra youtube, a többi FB, Messenger kombó, és még ezen felül a készenléti idő. Szinkronizáció be van kapcsolva 4 google fióknál. Fényerő automata nélkül 50%-on van, néha 100%-on.
Amikor így használom, akkor napi 2x töltöm.
Teljesen meg vagyok ezzel elégedve, előző készülékem (I9506 S4) ezt nem tudta hozni.
B360 van rajta belakva jó ideje, de most gondolkodom, hogy ráhúzom a B380-at.

Éjszakára nem optimizálok semmit, nincs bekapcsolva a repülő üzemmód, és néha 4%-ot merül, néha csak 2-t.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#11769) gery2123 válasza Dwatti (#11761) üzenetére


gery2123
őstag

Lehet nálam volt gond , de most egyelőre fent a b360 aztán majd ha megjön a hivatalos OTA akkor frissítek. :)
Csak magam tudom hibáztatni mert ami jól megy azt minek barmolom el.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#11770) atosan válasza Dwatti (#11764) üzenetére


atosan
addikt

Kb másfél nap alatt jön össze. Ezek vannak engedélyezve. Nagyrész chrome böngészés, allo, néha messenger viber, egy-két videó, 5-6 hívás. Melóban nincs térerőm, ezért én ott rakom repülő üzemmódba, viszont 1,5-2 óránként szünet, ami vagy hívás vagy mobilnettel telik. Éjjelre semmit nem kapcsolok ki, csak leteszem, oszt annyi. Persze ha nappalos vagyok.

Maine coon

(#11771) atosan válasza atosan (#11770) üzenetére


atosan
addikt

Ja, lekéstem. Facebook appot nem használom, böngészek.

Maine coon

(#11772) ChrisLowe válasza istnag (#11710) üzenetére


ChrisLowe
csendes tag

Uh, köszi, így akkor az is kiderült, hogy fölösleges vissza majd újrarakni a rendszert.

(#11773) Dwatti válasza atosan (#11770) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem a Fb, messenger meg a Blackberry Hub , Chrome a nagy fogyasztású alkalmazás.
Ezek állandóan futnak. Energiatakarékos vagy repülő üzem módot nem használom csak a ne zavarj + fehérlista kb 20 számmal és a szemvédelem van beprogramozva estére.
majd lehet kicsit kurtítok meg többet kapcsolgatok.. de ezzel a beállítással mm alatt megvolt az 5 óra.
Majd kíváncsi leszek a B380 hátha javít valamit. Csak kivárom a frissítést mert idáig mindent felraktam kézzel és most kíváncsi leszek megérkezik-e hivatalos úton. Aztán ha sokáig nem jön úgyis felrakom. :)

[ Szerkesztve ]

(#11774) Sragi válasza Dwatti (#11773) üzenetére


Sragi
őstag

Nagy ritkán 5 óra megvolt MM alatt.(3-4 volt a jellemző) De az is inkább úgy,hogy wifiről. Nougat alatt jó ha 3 óra összejön :D
Messenger,Facebook,Chrome, ezek nálam is nagyfogyasztásúak. Ehhez jön még a viber,instagram és spotify alkalmazás. Remélem a B380 javít majd.

[ Szerkesztve ]

(#11775) Milli82


Milli82
tag

Na végre b131 megjött ota. Pont mikor neki álltam volna. De ez az akku téma kicsit zavar. 7.0 ilyen nagy romlás lenne majd kiderül... mert nekem ez a nagy pozitív a telefonban. 2nap simán megvolt eddig majd mindig. Persze ha hotspot volt akkor 4-5óra alatt kikészült. De az más téma...

Asus AC85P - DS118

(#11776) Sragi válasza Milli82 (#11775) üzenetére


Sragi
őstag

Hotspot az durván merít :) Én úgy veszem észre az appokon nagyon sok múlik és az,hogy wifi vagy 4G. :)

(#11777) Quqesz válasza Sragi (#11776) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+a kamera szopja rendesen...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11778) Tina77 válasza Sanki (#11743) üzenetére


Tina77
csendes tag

Köszi. Megpróbáltam. Nem sikerült.
A " keress rá egy frissítésre " amikor nem volt benne a Sim kártya akkor kellett rákeresni a frissítésre? Úgy csináltam. De ugyanúgy ott volt a megkezdett letöltés.
Nem nagyon értek én ehhez. :(

(#11779) Sragi válasza Quqesz (#11777) üzenetére


Sragi
őstag

Aryon87 fotózik sokat ő is említette. Nekem is feltűnt most. :K

[ Szerkesztve ]

(#11780) Tina77 válasza Musaka (#11744) üzenetére


Tina77
csendes tag

Köszi. Erre gondoltál? Ezt írja ki. Merjem törölni? Nem lesz gond utána?

(#11781) Dwatti válasza Tina77 (#11780) üzenetére


Dwatti
addikt

Igen ez jó lesz, meg a gyorsítótárat is törölheted

(#11782) Aryon87


Aryon87
félisten

Ujabb pluszpont a H8-nak.
Van egy ezer eves Daewoo markaju hifim, ami ugyan ismert a telonak, de nem tudtam vezerlesre birni.
Akkor tanitsuk be. Pillanatok alatt bevette a taviranyito jeleit, igy most mar mukodik a hifi is :)

Korabbi temahoz a meruleshez:

Mintha a B380 jobban banna az akkuval. Ma is fotozgattam, de ugy vettem eszre, hogy a kamera most nem meritette olyan mertekben a telot, mint legutobb.
Ettol fuggetlenul atlagos napon 15+ orak megvannak, atlag 5-6 oras SoT idokkel. B380 meg nem tudom milyen ezen a teren, meg friss.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11783) m1lan


m1lan
őstag

6.0 alatt az utóbbi pár hétben már nem volt olyan jó az akkuidőm, mint korábban. Felraktam a 7.0-t (B360) és egyelőre úgy néz ki, visszahozta a régi akkuidőmet, talán még jobbat is. 95%-on áll az akksi 52 perc kijelzőidővel :D

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11784) Tina77 válasza Dwatti (#11781) üzenetére


Tina77
csendes tag

Nagyon köszönöm! :C
Végre eltűnt a piros 1-es és visszaállt B131-re! :)

(#11785) bkercso


bkercso
nagyúr

Üdv!
Működik külső USB-s DAC-kal próbálta valaki? Keresem a tapasztalatokat a neten, de még nem egyértelmű...
Ok, e szerint működik. De azért érdekelnének a tapasztalatok. :R

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11786) lappy válasza bkercso (#11785) üzenetére


lappy
őstag

Nekem ilyen van (nem innen) a pendrive-t simán olvassa

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#11787) Aryon87


Aryon87
félisten

Újabb képcsokor, akit érdekel. Full automata mód, az éjszakai képekkel rosszabbra számítottam, nem lettek rosszak a teló képességeihez képest: Fotós topik

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11788) clon válasza bkercso (#11785) üzenetére


clon
aktív tag

Devia Type-C - USB 3.0 adapter H8-al kipróbáltam működik.

(#11789) bkercso válasza clon (#11788) üzenetére


bkercso
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek. Azonban én az USB audio támogatásra lennék igazán kíváncsi, mert sajna nem minden OTG-képes mobilnál megy ez még gördülékenyen..

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11790) Snike válasza bkercso (#11789) üzenetére


Snike
aktív tag

És igen!

Sztereoban szól az OTG-ra dugott bluetooth PS4 usb dugasz! :)
Bluetooth fülessel!

(jó, lehet hogy kicsit perverz a Jenga torony a telefon alján...)

Hama átalakító-t használok, és kissé féltem, hogy nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#11791) bkercso válasza Snike (#11790) üzenetére


bkercso
nagyúr

:C :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11792) Snike válasza bkercso (#11791) üzenetére


Snike
aktív tag

Azt hozzáteszem hogy B120 alatt mono volt!
A B360-al zseniálisan szól! :)

nekem már megérte váltani!

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#11793) bkercso válasza Snike (#11792) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ez nekem sajna így kínai... :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11794) Snike válasza bkercso (#11793) üzenetére


Snike
aktív tag

Van egy ps4-em, amihez van egy bluetooth füles,
A füleshez van egy usb audioadapter,

Szerettem volna ha a telefon is kezelte volna az usb adaptert, ezért vettem hozzá egy hama átalakítót, aminek révén rá tudtam dugni a telefonomra az átalakítót.
Ez volt az elmélet. Gyakorlatban a telefon kezelte az adaptert de csak mono hangot hallottam a fülesben.

B360, viszont vezérli rendesen az usb adaptert (sztereoban szól a füles).
(eddig csak zenével teszteltem, majd hamarosan telefonálok is a fülessel)

PS5, mert az jó! :)

(#11795) bkercso válasza Snike (#11794) üzenetére


bkercso
nagyúr

Értem köszi! Csak mi az a B360? :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11796) Sragi válasza Aryon87 (#11787) üzenetére


Sragi
őstag

Lánchídas kepek elkepesztoen jók lettek :)

(#11797) Sanki válasza bkercso (#11795) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Firmware verzió, nougat.

(#11798) donpedrog


donpedrog
csendes tag

Sziasztok !

A mobilcorner.hu-nál vett már valaki honort 8-at ? Miből tudom megállapítani hogy ténylegesen gyártói a garancia amit adnak rá?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#11799) clon válasza donpedrog (#11798) üzenetére


clon
aktív tag

Megveszed, kézhez kapod és utána IMEI alapján angol vagy német oldalon ellenőrizheted, hogy az adott országban van-e rá garancia tehát ha EU-s akkor van ha nem akkor ... és ott lesz mikor regisztrálták az eladást a garancia megkezdéséhez. (az angol oldalt már talán mellőzni lehet a BREXIT miatt ki tudja mi lesz az EU-s garanciákkal ha kiléptek)
Ha nem tetszik még aznap visszaküldöd és élsz a netes vásárláshoz hozzárendelt elállás joggal (14 nap).

[ Szerkesztve ]

(#11800) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok! Végre 4 hónap Tcom használat után feldobta a b131-et amikor már lemondtam róla. Nagyon gyors lett jó lett az autómata fényszabályzó és megérkezett egyből a b360 is. Viszont a főképernyőre kirakott időjárás nem frissül beragadt pedig előtte wifire mentem egyből csinálta. Ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.