Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) JÁCINT01 válasza bkiky01 (#2857) üzenetére


JÁCINT01
csendes újonc

szia en is igy jártam.honor 6 l60-l04 van 527 rol 803 ra frissítettem es egy fajtában újra indul a készülékem, utána olvastam elsőnek az 550 et kelet volna fel raki .találtál megoldást? mert en nem találok

(#11802) Szultino


Szultino
csendes tag

Sziasztok!

Esetleg valaki használ Huawei Band Zero okosórát? Kíváncsi lennék, hogy a Honor 6-al milyen tapasztalatok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#11803) fil


fil
őstag

Google play-el tapasztalom azt ,hogy ,ha a telefonról megyek rá akkor rendben letölti az appot. Viszont ,ha a pc-ről és ott választom ki a Honort-a letöltésre ,akkor nem jön le..
A legfrissebb play áruház és service van fenn. Más is tapasztal(t) ilyent? Megoldás?
(H60-L12 V16.1.1.)

(#11804) Vitya103 válasza Liliom9 (#11800) üzenetére


Vitya103
tag

Köszönöm szépen

(#11805) bandigyerek válasza fil (#11803) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nekem L04 -em van és ugyanezt csinálja. Csak akkor kezdi mutatni, hogy csinálja, ha megnyitom a telefonon a Play-t.

(#11806) Pystyke


Pystyke
tag

Sziasztok!

Edigis készülékből loli-ra váltás után elveszett az arcalapú feloldás lehetősége...
Úgy tudom, a loli nem tudja...
Van erre valami megoldás a play áruházból?
Szerettem azt a funkciót...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#11807) elroysk


elroysk
tag

tegnap full resetet csinaltam a beta (b805) szoftveru telon, minden okes csak a kepernyozar borito frissitesnel egy 4,85MB-so frissitest eloszor letolti majd ujbol kezdi es 74 szazalekon megall es vege, a frissites sosem sikerul. valaki megprobalna frissiteni hogy sikerul-e letoltenie vagy csak nekem csinalja? koszi.

(#11808) doongoo válasza Szultino (#11802) üzenetére


doongoo
addikt

Próbáltam vele, minden okés volt, épp árulom feketében a band zerót

(#11809) Kovaratis válasza fil (#11803) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ha feloldod a képernyőzárat a telón, akkor sem kezdi tölteni? Kikapcsolt adatkapcsolattal nem fog menni! 😃

(#11810) doongoo válasza Vitya103 (#11799) üzenetére


doongoo
addikt

itt leírja, hogyan tudod eltüntetni a betűket és maradhat a feliratkozás is

(#11811) fil válasza Kovaratis (#11809) üzenetére


fil
őstag

Nem. Mondjuk nincs is képernyőzár. de ha belépek a telóról a play-re ,akkor sem kezdi letöltani azt amit korábban a PC-ről indítottam.

(#11812) de_k_ron


de_k_ron
csendes tag

Szép napot mindenkinek.
Kérdésem lenne a következő: H60-L02 6.2.1-es szoftverrel ellátva, de a hangbevitel sehol sem működik. Ez a kínai belpiacos származásnak tudható be? Ha hangalapú utasítás akarok indítani, akkor a Hivoice indul csak el...az meg persze kínaiul beszél :)

(#11813) csapee válasza de_k_ron (#11812) üzenetére


csapee
senior tag

Google billentyuzetet hasznalsz? :U

Csapee

(#11814) de_k_ron válasza csapee (#11813) üzenetére


de_k_ron
csendes tag

Nem. Huawei Swipe-ot :)
Akkor ez a megoldás kulcsa?
Bár, most nézem, hogy nincs is google billentyűzetem. Csak android vagy huawei swipe és kínai. Hogy tudnám hozzáadni?

[ Szerkesztve ]

(#11815) Kbali válasza Pystyke (#11806) üzenetére


Kbali
nagyúr

Keress rá a "face recognition" kifejezésre és ad több találatot, próbálgasd, melyik jön be legjobban.

(#11816) doongoo válasza de_k_ron (#11814) üzenetére


doongoo
addikt

rákeresel a playen és telepíted

(#11817) de_k_ron válasza doongoo (#11816) üzenetére


de_k_ron
csendes tag

Google billentyűzettel sem működik....

(#11818) Shoo


Shoo
senior tag

Hali!

2 napja felraktam a B524es romot a telora. Rendesen müködött, még jobb is volt mint B521el, de egy fél órája fogta magát és elkezdett ujraindulgatni. Bekapcsolom, picit megy, de ahogy akarok valamit csinálni kikapcsol. Ez a B524től van vagy más a hiba?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#11819) doongoo válasza de_k_ron (#11817) üzenetére


doongoo
addikt

nem én ajánlottam én csak leírtam, hogyan teheted fel.

(#11820) plaschil


plaschil
aktív tag

Sziasztok!

Ismertek olyan app-ot (ami működik is ezen a készüléken) ami hasonlóan működik, mint az LG gyári app-ja? Ez a dupla kocc felébredés, dupla kocc alvás dolog. :)

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#11821) akitto válasza plaschil (#11820) üzenetére


akitto
tag

A dupla cocc felébredést nem igen tudja (és nem is igen fogja tudni) viszont a Nova launcher az tudja a dupla cocc alvást!

Honor6 - H60-L04C900B521 / Amazfit GTR 47 / Redmi Note 9 Pro

(#11822) Shoo válasza Shoo (#11818) üzenetére


Shoo
senior tag

Úgy látszik csak akkor csinálja, ha be van kapcsolva a mobilnet. Kikapcsolás előtt az akku közepén megjelenik egy felkiáltójel és kikapcsol.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#11823) MunezXBK válasza plaschil (#11820) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Playen knock knock app. Egy moslék, de kipróbálhatod. :D

(#11824) csapee válasza de_k_ron (#11817) üzenetére


csapee
senior tag

Be kell allitani a billenyuzeten belul van egy foldgomb jel, megnyomod. Beviteli modok konfiguralasa, hangalapu bevitel on.
Ha nincs olyan menu a hanalapu kereses vagy a google appot meg fel kell rakni. Jogosultsagot kell adni, mert netrol szedi a magyar szavakat, offline csak angol van mint "legkozelebbi" nyelv.

Mondjuk egy kis onallosag nem artana neha, nem kellene alap dolgokert is irkalni. Tuti hogy a google elso talalati oldalan ez is fenn van a "google voice input" keresoszora. ;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#11825) Black&White válasza Shoo (#11822) üzenetére


Black&White
addikt

Recovery alól (hang fel plusz bekapcs) csinálj egy factory resetet + wipe cache-t.

(#11826) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Alkalmanként előfordul, hogy a névjegyekbe belépve nincs egy névjegy sem, ilyenkor a híváslistám is üres (sőt a viber partnerlista is kiürül).

Ezt mi okozhatja? Orvosolható?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#11827) akitto válasza RootRulez (#11826) üzenetére


akitto
tag

Nálam is előfordul ritkán, én Pixelphone Pro-t használok...

Honor6 - H60-L04C900B521 / Amazfit GTR 47 / Redmi Note 9 Pro

(#11828) RootRulez válasza akitto (#11827) üzenetére


RootRulez
félisten

Gyári tárcsázóval és exDielar-rel is, bár ez a gyári hibája lehet, mert gondolom az exDialer is onnan szedi az adatokat...

═════════════════════════════════════════

(#11829) Shoo válasza Black&White (#11825) üzenetére


Shoo
senior tag

Úgy néz ki hogy csak pillanatnyi elmezavar volt. Kb. 30% volt benne és akkor csinálta. Egyszer már csinált olyat, hogy kiirta hogy lemerült és kikapcsolt, de ez most folyamatos volt. Rádugtam a töltőre és megy minden rendben. Nem kellett vele csinálni semmit.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#11830) Figur10


Figur10
tag

Sziasztok
Lenne egy kérdésem H60-L04 -es telefonom van szeretnék visszatérni B527-röl B521-re a B527-re mehet egyből három gombossal a B521, ha nem mi a menete?
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#11831) Kovaratis


Kovaratis
őstag

http://www.gizdev.com/ota-honor-6-honor-4x-honor-4c-latest-android-m-emui-4-0-beta-ota-update/

(#11832) elroysk válasza Kovaratis (#11831) üzenetére


elroysk
tag

tegnap felraktam, a telot atalitottam eu-rol normal-ra, egyenlore jobb mint az eu-s beta (b805)

(#11833) Steelers


Steelers
senior tag

Sziasztok! Hol lehet jó áron, magyar 4G-s verzióhoz hozzájutni?

(#11834) Shoo


Shoo
senior tag

Nem csak pillanatnyi elmezavar volt a kikapcsolás....Sajnos ma újra elkezdte és wifi bekapcsolásakor is. Nézegettem, hogy mit lehetne tenni és gondoltam feljebb váltok B524ről B550re. Nem írta, hogy lenne-e előkövetelménye, így fogtam és feltettem. Az eredmény egy jó bootloop lett. 3 gombosra reagál, újratelepül a szoftver, de marad bootloopban.
Van valami ötletetek? Hang fel és bekapcsra nem reagál....

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#11835) Black&White


Black&White
addikt

Itt mindenki pörget egy számot firmware terén, oszt' flash?!
Akkor hajrá! :))

(#11836) csapee válasza Black&White (#11835) üzenetére


csapee
senior tag

Ugy erzem felesleges ido volt a tema osszefoglalo megirasa. ;]

Csapee

(#11837) gulyasa


gulyasa
őstag

Érdekes...
Én még mindig a B316-ot használom (H60-L02) és semmi problémám a telefonnal...
Lehet, hogy én vagyok a hibás...? :F

:)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#11838) fant0mi válasza Black&White (#11835) üzenetére


fant0mi
addikt

Úgy hiányzik a 6.2.16. Hadd tegyek fel helyette valamiiit. :)

(#11839) de_k_ron válasza csapee (#11824) üzenetére


de_k_ron
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszodat.

ps: nem volt elvesztegetett idő az összefoglaló, sem a többi :) Hidd el, vannak emberek, akiknek olyan szinten nincs idejük, hogy utánanézzenek dolgoknak, tájékozódjanak - nem lustaságból-, ezért kérnek segítséget és bíznak az olyan emberekben, mint Ti. Ezért ezer hála és köszönet :)
Ha most azt mondom neked, hogy öt gyermekkel bírok, egy céget vezetek és mellette két vállalkozásom és egy családi gazdaságom van, hidd el, nem felvágni akarok....

(#11840) Lagabor11


Lagabor11
csendes tag

Sziasztok, H60 L02-esnél Most 532 van fent, de látom van új is a http://www.emui.com/-on 535. Érdemes frissíteni, kinek mi a tapasztalata?
Köszi előre is.

(#11841) Kbali válasza de_k_ron (#11839) üzenetére


Kbali
nagyúr

DE ezért kelljen kétszer-ötször-tízszer leírni valamit, ami már kész, csak el kellene olvasni?

(#11842) Vitya103


Vitya103
tag

Merre találni az össze foglalót?

(#11843) pistuka25 válasza Vitya103 (#11842) üzenetére


pistuka25
csendes tag

Lap tetején, Honor 6 felirat alatt: Összefoglaló kinyitása ^^
És ott a link: Összefoglaló

[ Szerkesztve ]

"Az élet az egy sörnyitó csak legyen hozzá söröd" ~ Xiaomi Mi 11 lite 5g

(#11844) tgeri


tgeri
tag

Sziasztok!

Használ-e valaki olyan appot, ami beolvassa a hívó fél nevét? Én még Galaxyn évekig használtam egyet minden gond nélkül, de H6-on nem működik jól. Csomószor (mondjuk 10ből 7x) akkor is azt mondja, hogy "ismeretlen", ha ki van írva a név. Megnéztem még 1-2at, ami nem tűnt túl gagyinak, de sajnos egyik sem akarja az igazságot. Védettek közé természetesen betettem, de nem segített!

Előre is köszönöm,
TG

(#11845) doongoo válasza Lagabor11 (#11840) üzenetére


doongoo
addikt

B535: L12-n volt vele gondom, egyszercsak elkezdett hülyéskedni az akksi vele,

(#11846) Vitya103 válasza doongoo (#11845) üzenetére


Vitya103
tag

A nagyobb fájl méretű vagy a kisebb fájl méretű a stabil változat?

(#11847) Vitya103


Vitya103
tag

Csak mert én elvileg a stabil töltöttem és telepítettem fel viszont ezt írja

(#11848) doongoo válasza Vitya103 (#11847) üzenetére


doongoo
addikt

Az elírás lesz. Bxxx mindig stabil változat. A fejlesztői ág az dátumjeles pl. most 6.2.1 az aktuális

(#11849) Shoo válasza Kbali (#11841) üzenetére


Shoo
senior tag

Nem lenne szükség a forumra, ha valamit nem kellene 10x leirni. :DD Minden téma ilyen, pár hete engem egy két és fél éve felmerült hibával kerestek meg... A kereső meg nem annyira jó, hogy megtalálja azt amit mi szeretnénk.
Amig ujraindulgatott, addig nem nagyon volt ali hozzászolt volna. Most tönkrement.... Ott az összefoglaló, le van irva hogy 3 gombossal meg lehet oldani, amig az sd-n a b550 volt addig ment, felmásoltam rá a b524et és nem megy a 3 gombos, se a 2 ki se lehet kapcsolni, csak folyamatosan ujraindul és felvillan a honor logo.
Biztos én nem vagyok elég jó hogy megtalálkam az összefoglaloban a megoldást, ezért is kérdeztem.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#11850) Vitya103 válasza doongoo (#11848) üzenetére


Vitya103
tag

Köszönöm szépen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.