Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) kecso2009


kecso2009
tag

Sziasztok!
A rendszer nyelve magyar igaz?

(#1052) fornettisuti válasza kecso2009 (#1051) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha magyarra állítod, akkor az. :K

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1053) kecso2009 válasza fornettisuti (#1052) üzenetére


kecso2009
tag

Köszi!
Tudnátok ajánlani olyan oldalt, vagy üvegfóliát ami megfelelő, és teljes kijelzőre passzol, szóval nincs "hézag" a kijelző széle és a fólia vége között, mert szerintem az nagyon idegesítő, és sokkal befürödtem már.. :U

(#1054) fornettisuti válasza kecso2009 (#1053) üzenetére


fornettisuti
veterán

esetleg a ragacsos szélű, ami full, amúgy gyakorlatilag nem létezik olyan.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1055) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!
Segítsetek kérlek!
Feleségemnek két telefon van kinézve, a Honor 20 és a Samsung A51!
Nem igazán tudunk dönteni...
Én előbbire hajlok de érdekelne a véleményetek.

[ Szerkesztve ]

(#1056) fornettisuti válasza Hoes (#1055) üzenetére


fornettisuti
veterán

Honor

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1057) Mátésum válasza Hoes (#1055) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Szia, nekem A50 volt, közel van az A51-hez. Feleségemé lett, nekem Honor 20. Ha fontos a fényképezés, akkor Honor. A Samsung kijelzője és rendszere szerintem sokkal jobb, a Honor gyorsabb és jobb képeket készít.

(#1058) lacib válasza Hoes (#1055) üzenetére


lacib
tag

Vagy Huawei Nova 5T . Az ugyanaz mint a Honor 20.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#1059) Hoes válasza Mátésum (#1057) üzenetére


Hoes
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Ma voltunk a Telekomnál, ott Honor 20 nem volt így azt nem tudta megnézni,, csak a Samsungot, de az viszont tetszett neki ( külsőleg ).
Fényképezés nem annyira fontos neki de automatán vállalható képet készítsen, ha netán a gyerkőcöket fotózná egy-egy emlék megórókítése céljából.
Nehéz döntés lesz úgy érzem... :D

(#1060) fornettisuti válasza Hoes (#1059) üzenetére


fornettisuti
veterán

3 év Samsung S7 után váltottam Honor 20-ra, nem bántam meg.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1061) Mátésum válasza Hoes (#1059) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Feleségem pont ezért szeretne új telefont az A50 helyett. Sajnos a Samsung (bár az összes többi gyártó is) szerintem csak a felső kategóriában ad olyan telefont, amivel lehet fényképet készíteni mozgó témáról. Két gyerekünk van, sajnos a Samsung képei, főleg beltérben semmire nem jók. Statitikus, kültéri, jó fényben tud vállalható tájképet, de nagyjából ennyi. Tudom, hogy a Honor 20 sem az a nagyon felső kategória, de ilyen szempontból közelebb van hozzá.

(#1062) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Szerintetek mi lesz a támogatással? Szoftverfrissitesre gondolok konkrétan. Eddig a Huawei szoftveret kaptuk némi módosítással, de a Huaweinek semmi köze már a Honorhoz. Írtam messengeren a Honornak két napja, de nem válaszolnak. Vagy a markaszervizzel?

[ Szerkesztve ]

(#1063) fila válasza Pinyo16689 (#1062) üzenetére


fila
senior tag

Remélem nem szívjuk meg.

Elvileg azért adta el, hogy Google dolgok menjenek tovább a honorokon..

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1064) Pinyo16689 válasza fila (#1063) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Tudom, de a Huawei odaadja egy társaságnak az Emui-t, amihez semmi köze? Nem ertem...

(#1065) AnTigy


AnTigy
tag

Én a napokban azt olvastam, hogy NEM adja el. A Honor igazgatója nyilatkozta ezt.

Minél többet megismersz, annál világosabbá válik milyen keveset is tudsz

(#1066) Pinyo16689 válasza AnTigy (#1065) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

A Huawei a Honort? Már eladta.

És a Honor azóta sem válaszolt.

[ Szerkesztve ]

(#1067) fornettisuti válasza AnTigy (#1065) üzenetére


fornettisuti
veterán

Az alapító nyilatkozott

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1068) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Tokot és üvegfóliát/üveglapot szeretnék vásárolni a telefonomhoz.
Hol érdemes nézelődni? Illetve mely termék ajánlott?

Köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1069) fornettisuti válasza Predator2 (#1068) üzenetére


fornettisuti
veterán

nillkin/mofi

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1070) Predator2 válasza fornettisuti (#1069) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a választ.

Van esetleg ajánlott bolt, ahol olcsón lehet beszerezni ezeket?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1071) fornettisuti válasza Predator2 (#1070) üzenetére


fornettisuti
veterán

Itthon nemtudom.
Külföldről: AliExpress

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1072) Predator2 válasza fornettisuti (#1071) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Üvegfólia: [link] Melyik ajánlott a 3 verzió közül?
Tok: Sajnos a Mofi nem lesz jó nekem :(, vettem egy Quad lock telefon tartót a motoromhoz, és emiatt olyan tokot kell vennem aminem teljesen sík/sima a felülete, és 2 oldalú ragasztót lehet rá ragasztani. Milyen gyártó jöhet még szóba? Sajnos a Nillkin is kiesett, nincs semmi. :(

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1073) Zola01


Zola01
tag

Sziasztok!
Használtan, garanciával, 50-60k körül jó vétel még ez a teló?
Van valami komolyabb hibája?
(Egy Honor 10-et váltana, amit nem szerettem meg, a Honor 8-at imádtam.)
Köszi

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#1074) fornettisuti válasza Zola01 (#1073) üzenetére


fornettisuti
veterán

igen
nincs

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1075) Orgi válasza Zola01 (#1073) üzenetére


Orgi
őstag

Én lassan 1 éve használom, egyszer se fagyott ki, semmi bajom nem volt vele sose. Egész pofás képeket lő és a sebességével sincs bajom. Magam részéről túrázóként a tárhelyét növöm ki lassan egyedül ezért cserélem majd. Szintén Honor 8 után vettem különben...
Bízok benne, hogy az új Honorok majd hátha kapnak GMS-t és akkor hű maradnék a márkához is...

(#1076) Zola01 válasza Orgi (#1075) üzenetére


Zola01
tag

és fornettisuti
Köszi a választ!
Akkor ez lesz a következő telóm.
Redmi Note 9 Prót néztem még, de az még mindig 80k normális helyről, és már amúgy is megszoktam a honorokat ;)
Én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a Honor sorsa. Bízzunk a legjobban :)

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#1077) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Novemberi biztonsági frissítés érkezett ma.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1078) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Üveg fólia (de utálom ezt a szót, egy üveglap hogy lehet fólia?) felhelyezés előtt a gyári fóliát le kell szedni? Maradhat is akár?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1080) Predator2 válasza #46372352 (#1079) üzenetére


Predator2
addikt

Kénytelen vagyok üvegfóliát használni.
Olyan munkahelyem van, ahol folyamatosan le kell ragasztani a kamerákat biztonsági okokból. Viszont a fólia így feljönne.
Üvegfólia nem tudom, hogy tapad egy fóliára.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1082) fornettisuti válasza Predator2 (#1078) üzenetére


fornettisuti
veterán

Gyári fólia le, üveg fel, már csak a megfelelő adheziv tapadás miatt is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1083) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Nincs valakinek eladó üvegfóliája véletlenül?
Privátban a többit.

Thx

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1084) dunc válasza Predator2 (#1080) üzenetére


dunc
nagyúr

Szedd le, de tapasztalatból mondom, ha teszel rá, fel fog jönni, el fog válni. Nálam fólia nélkül nulla karc. (jóféle kijelző)

(#1085) mcsm88


mcsm88
senior tag

Üdv!

Van egy usb type c-ről hdmi-re átalakító kábelem.
Hogy tudom ezzel a telefon képernyőjét a tv-re küldeni?

(#1086) dunc válasza mcsm88 (#1085) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem, de van esély, hogy tönkreteszed valamelyik eszközöd.

(#1087) baly81 válasza Zsoltg4s (#1036) üzenetére


baly81
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm ezt a hangrögzítő alkalmazást!
Nagyon jól jön majd néha! Egyébként teljesen jól működik a készüléken!
Az a legjobb, hogy be tudom állítani, hogy minden hívást, vagy csak bizonyos felek hívásait rögzítse automatikusan. Illetve, ha nincs automata rögzítés beállítva, akkor manuálisan is el lehet indítani a beszélgetés közben.
Még egyszer nagyon kösz! :R

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1092) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok,
Mostanaban amikor telefonalok rendszeresen benyomom az arcommal a nemitas gombot, mintha a tavolsagerzekelo nem lenne eleg erzekeny, de zsebben meg nem oldodik fel. Ez masnal is elofordult?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1093) fornettisuti válasza oszi666 (#1092) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ne az arcoddal telefonálj. :)
Tetején van a közelség érzékelő, nem az elején, ezért érdemes a telefon alsó részét az arctól távolítani kissé, nem rásimítani arra.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1094) oszi666 válasza fornettisuti (#1093) üzenetére


oszi666
őstag

Igen kozben kiteszteltem, hogy az a fekete lyuk a kozelsegerzekelo, szval iPhone 4 szeru, rosszul tartom a telefont error volt :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1095) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Decemberi biztonsági frissítés érkezett.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1096) baly81 válasza fornettisuti (#1095) üzenetére


baly81
aktív tag

Nálam még naprakésznek írja...

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1097) Orgi válasza baly81 (#1096) üzenetére


Orgi
őstag

Nálam is, mindig ő kapja meg előbb, nekem 5-6 nappal később szokott jönni kb hozzá képest :)

(#1098) baly81 válasza Orgi (#1097) üzenetére


baly81
aktív tag

Köszi az infót! Akkor várjuk szeretettel! :D

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1099) fornettisuti válasza Zsoltg4s (#1036) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nagyon jól működik, ezer hála! :C :R

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1100) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szeretném a két kártyás beállítást az asztalra kitenni. Nem szeretnék folyamatosan a menüben matatni, ha az egyik sim kártyat ki akarom kapcsolni.
Honor8-nál simán működik, de ennél nem találtam hol lehetne ezt megoldási.
Aki tudja erre a megoldást, kérem ossza meg velem.

Köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.