Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) fornettisuti válasza Orgi (#1300) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ez az "Egyéb" mappa:

/storage/emulated/0/Pictures

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1302) ftc


ftc
nagyúr

Volt már valaki ami megkapta decemberi frissiítést?

(#1303) Orgi válasza fornettisuti (#1301) üzenetére


Orgi
őstag

Szia, most jutottam géphez, de rádugva a telót nem látok ilyen mappákat, ezt hogy lehet előcsalogatni? :(

(#1304) fornettisuti válasza Orgi (#1303) üzenetére


fornettisuti
veterán

Én telefonon Total Commanderrel néztem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1305) fila válasza ftc (#1302) üzenetére


fila
senior tag

Van decemberi? Nekem július az utolsó....

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1306) Orgi válasza fila (#1305) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem senki sem kapta még meg itt, nem tudom miért, ez lenne az amúgy:
[link]

(#1307) oszi666 válasza ftc (#1302) üzenetére


oszi666
őstag

szerintem ezt a témát el kell engedni, ezt a telefont nem supportálja tovább a honor semmilyen szinten és kész. mínusz egy vásárló részemről

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1308) svgyula válasza oszi666 (#1307) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Sajna nem a honor engedte el mivel ez a telefon soha nem tartozott oda. Ezt még a Huawei fejlesztette és ezért náluk maradt bedobva egy félreeső sufniba letakarva egy sz@ros zsákkal...... Még a telepi kutyák is kerülik azt a helyet!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1309) oszi666 válasza svgyula (#1308) üzenetére


oszi666
őstag

hát akkor huawei, nekem mindegy :)

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1310) Orgi válasza fornettisuti (#1304) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi a tippet, felraktam én is telóra a TC-t, de ez nem az "egyéb" mappa, ez a sima normál képek könyvtár.

(#1311) fornettisuti válasza Orgi (#1310) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem amik, az egyéb mappában vannak, azokat mutatja azon az elérési útvonalon, amit írtam.
A normál képek útvonala, más.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1312) Orgi válasza fornettisuti (#1311) üzenetére


Orgi
őstag

Ez érdekes, nekem az általad írt mappa az a normál fotós könyvtár. De az is érdekes, hogy a mobilon a Galéra alkalmazásban átneveztem az utolsó túrám nevét több napja AK 8_Biharugra-Berettyóújfalura, és ha rádugom gépre a telót és ott nézem, akkor még AK 8_Biharugra-Vésztő a neve... lehet ideje egy fr-nek :(

(#1313) fornettisuti válasza Orgi (#1312) üzenetére


fornettisuti
veterán

/storage/emulated/0/DCIM/Camera

ez a sima fényképek helye

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1314) Orgi


Orgi
őstag

Nem értem, látom már a 2022 januári patch is kijött a telefonunkra, szóval csak mi nem kapjuk meg ezeket... Rá kéne jönni, hogy lehet kézzel felrakni vhogy :(
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1315) ftc válasza Orgi (#1314) üzenetére


ftc
nagyúr

Csak ezekre jön...

Honor 20 (YAL-AL00)
Honor 20 (YAL-TL00)

Nekem YAL-L21 van

Frissítés sztem már nem várható...

[ Szerkesztve ]

(#1316) Gabenga


Gabenga
csendes tag

Sziasztok, segítség kellene. A telefon egyik napról a másikra úgy döntött hogy a bluetooth fülesen nem hajlandó zenét lejátszani. Reggel még jó volt, este már hiába csatlakozik fel (kijelzi rendesen), nem küld hangot a fülesre. Rendesen tudom vezérelni a fülhallgatóról a számok indítását stb, kijelzi hogy el is indul, de semmi hang. Esetleg valaki találkozott már hasonlóval? (a fülhallgató jó, más készüléken működik)

(#1317) svgyula válasza Gabenga (#1316) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha hosszam tapizod az eszközt a listában akkor elméletileg felugrik egy menü, vagy fogaskerék. Ott nézd meg, hogy mind a 3 opció be van-e kapcsolva. Nálam az autórádióval csinálta ezt ha manuálisan hívást átkapcsoltam a telefonra, vagy kimentem a hatókörből és közben volt hívásom.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1318) Gabenga válasza svgyula (#1317) üzenetére


Gabenga
csendes tag

Be volt, de próbáltam kapcsolgatni, semmi változás. A hálózati beállításokat is reseteltem utolsó ötletként, de az sem jött be :(

(#1319) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok! Ez megkapja a Magic UI 5.0 -öt ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1320) fornettisuti válasza gthomma (#1319) üzenetére


fornettisuti
veterán

A 4.2-t sem kapta meg...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1321) gthomma válasza fornettisuti (#1320) üzenetére


gthomma
senior tag

Valami értelmes indok van, hogy miért nem, a teljesen ugyan ez a telefon a Nova 5T megkapta az EMUI 12-őt.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1322) fornettisuti válasza gthomma (#1321) üzenetére


fornettisuti
veterán

EMUI, lokalizáció...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1323) ftc válasza fornettisuti (#1320) üzenetére


ftc
nagyúr

Már a decemberi biztonsági javítást se :N Sajnos lekestem Samung S22 akciót szóval jövőre csere...

(#1324) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ez másnál is így néz ki, Mainline frissítés 2022-04-01Q?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1325) ftc válasza fornettisuti (#1324) üzenetére


ftc
nagyúr

(#1326) baly81 válasza fornettisuti (#1324) üzenetére


baly81
aktív tag

Igen, teljesen ugyan ez nekem is.

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1327) fila


fila
senior tag

kb 22 hónapos a telefonom, van még rajta gari,
a hangszóró elkezdett elhalkulni,
küldeném szervízbe,

működik még az ingyenes postán feladás?
vagy a firstphone vidéki üzleteibe le lehet adni javításra esetleg (nem szervízpont az itteni)

Köszi

megvan a honlapon.

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1328) fila válasza fila (#1327) üzenetére


fila
senior tag

Beért a telefonom a szervízbe, ahol sikeresen megállapították , hogy semmi baja.
Telemax szervíz, gondolom jó sokáig tesztelték... Délelőtt megkapták, 10 óra után már kész is volt a munkalap.

Nem gondolják, hogy ilyen hibával nem véletlenül küldi el az ember szervízbe a telefont??

Na most vagy küldözgethetem nekik, míg meg nem javítják, vagy utazhatok egy firshphone szervízig...

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1329) svgyula válasza fila (#1328) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A rossz hír az, hogy tényleg ki lehet ennyi idő alatt tisztítani a hangszóró elé lerakódott por/fém reszelék/egyéb anyagot. Én pl. azt szoktam csinálni, hogy kis mágnes ami HDD-ben van és jó erős(talán neodium) betekerem egy réteg papír zsebkendővel és elhúzogatom a hangszóró(k) előtt. ami rátapad azt egyszerűen a papír leszedéssel együtt lejön. Meg lehet levegővel is óvatosan a por részt kifújatni. De ez ahogy leírtam tovább tart mint a valós esemény. A szétszedéshez meg ugye, hátlap, ragasztó akkor már aksi is mert szinte biztosan nem lehet kivenni a hangszóró panelt az akumlátor alatt áthúzott vezetéktől. Na és itt a költség/érték már kérdőjeles. De ez profinak, ha van alkatrész ~1,5 óra.... Távol álljon tőlem a szerviz(ek) védelme mert amit én láttam saját szememmel az nem volt szívderítő...

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1330) fila válasza svgyula (#1329) üzenetére


fila
senior tag

Na szuper, remélem akkor tényleg legalább ezt megcsinálták.
Köszi az infót. :R
Nemrég jött meg, helyreállítom amit kell, és kiderül okés-e.
Legalább írhatták volna a munkalapra, hogy hangszóró megtisztítva...
Honor 8-at nomrálisan kezelték, más tapasztalatom nincs velük.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1331) fornettisuti válasza svgyula (#1329) üzenetére


fornettisuti
veterán

Meg lehet levegővel is óvatosan a por részt kifújatni.

Nem ajánlott, mert a levegő befelé viszi a retket, nem kifelé.
Esetleg, kis sűrű vékony szőrű kefével fellazítani, aztán porszívó, töltőportnál is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1332) svgyula válasza fornettisuti (#1331) üzenetére


svgyula
addikt

"Nem ajánlott, mert a levegő befelé viszi a retket,"
Azt meg hogyan? A hangszóró membránon keresztül?? A hangszórók pereme körbe le van ragasztva ott nincs "befele". :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1333) fornettisuti válasza svgyula (#1332) üzenetére


fornettisuti
veterán

A hangszoró rostélyon lévő lyukakról van szó. Ahol nyílás van a készülékházon, ott fújkálva bőködve, belülre megy, aminek nem kellene.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1334) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Véletlen letöröltem az időjárás app-ot a honor20 telefonomról (nem,a widgetek között sincs ott) meg tudná valaki mondani,hogy melyik a gyári időjárás app honor telefonon?

(#1335) fornettisuti válasza ToBeY (#1334) üzenetére


fornettisuti
veterán

App galery: Weather

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1336) ToBeY válasza fornettisuti (#1335) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszönöm a segítséget, ez volt az amit véltlen letöröltem. :B

(#1337) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Igazából kijelenthetjük, hogy befejezte a Honor 20 a termékciklusát, szerintem zárható a topik.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1338) Orgi


Orgi
őstag

Én kb egy hónapja cseréltem le, de családon belül tovább ment, mert mai napig egy remek készüléknek tartom, ami teljesen használható és emberi méretű is. Egy Realme 9 Pro+ lett az utódja.

(#1339) ftc válasza fornettisuti (#1337) üzenetére


ftc
nagyúr

Lényegében igen, ami érdekes Huawei 5T-re illetve Indiában máig érkeznek frissítések...

Új dolgok már nem fognak történni.

(#1340) Sanyamaci73


Sanyamaci73
tag

Sziasztok! Létezhet, hogy megkapja a Honor 20 a Magic Ui 5.2-t?

[link]

(#1341) fornettisuti válasza Sanyamaci73 (#1340) üzenetére


fornettisuti
veterán

Eddig is kapogatott dolgokat, régió függő.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1342) ftc válasza Sanyamaci73 (#1340) üzenetére


ftc
nagyúr

India eddig is kapott pl mindem frissítést.. EU nem.. Pl Huawei 5t a mai napig kap itt is...

(#1343) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Sziasztok! Yettel Volte opciója müködik a 20-ason vagy a 20pron?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.