Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jololo89


jololo89
tag

Na lássuk! :)

(#2) mjani1172


mjani1172
addikt

Miért jobb ez valamiben is mint a P30? az 169900.- hivatalos viszonteladó, 2 év garancia.
A kamerát én gyengének látom, a P30 fotói sokkal szebbek.

(#3) Mans20


Mans20
addikt

A szokásos Huawej képalkotás. Most sem igazán sikerült a fejlődés.

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kár az Ois hiánya miatt, az type c is lehetett volna gyorsabb. A fotók se nagyon tetszenek. Ennyiért jobbnak tűnik a Zenfone 6 alap verziója.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5) szentkuti11 válasza mjani1172 (#2) üzenetére


szentkuti11
addikt

Tényleg hivatalos viszonteladónál 190-225 inkább a P30 hivatalos ára, de a képei valóban jobbak. :)

(#6) fateless válasza mjani1172 (#2) üzenetére


fateless
veterán

Szerintem is jobb, de nem találtam 170-ért én sem

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) Graphics válasza mjani1172 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol kerül annyiba? Melyik az a hivatalos viszonteladó?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) csako válasza Graphics (#7) üzenetére


csako
veterán

Itt éppen akciós.
De Árukereső még tartalmaz helyeket gyári garival.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9) Aryon87


Aryon87
félisten

160k árért vinni fogják mint a cukrot. Egy Lite vagy Y szériától sokkal jobb ajánlat. A kamerás dolgokért kár, de ismerve a Honor 8 és 9 amik voltak nekem régen, OIS nélkül se kell félteni majd, mert a szoftver gyors, nem érzékelteti hogy nincs benne. (én éjjel is tudtam velük jó képeket csinálni)
A Pro változatra kíváncsi leszek, főleg, hogy az szolgáltatónál is elérhető lesz-e? Családban a P9-et simán váltatnám rá.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10) szkaroly válasza csako (#8) üzenetére


szkaroly
senior tag

Annyi eszük sem volt hogy a P30 Pro helyett a p30 képét rakják be.

Poco X3 Pro

(#11) bear_


bear_
aktív tag

Nem értem az ajánlott plecsnit. A telefon fogása valószínűleg borzalmas, mert ezen sincs lelapolva a hátoldal két éle. Az EMUI az egyik leggagyibb android fork a piacon. A kijelzője is IPS, a samsung és a xiaomi már 100 000 ft alatt is amoledet ad.
Egyetlen pozitívuma a high end hardver, meg talán az ára.

(#12) szkaroly válasza bear_ (#11) üzenetére


szkaroly
senior tag

1 Nem mindenki akar amoledet
2 Sokan annyira nem szeretik a MIUI-t mint te az EMUI-t

Poco X3 Pro

(#13) nozs23


nozs23
addikt

Ezek a képek: [link] [link] [link] Komolyan mi ez? 5-6 éves készülékek vállalhatóbb képeket csinálnak. És vannak, akik szerint a nappali fotók között nincs már különbség. Ja mindegyik fos amúgy, csak kiemeltem párat.

[ Szerkesztve ]

(#14) bear_ válasza szkaroly (#12) üzenetére


bear_
aktív tag

Nem a szívem csücske a MIUI, de az EMUI-nál azért különb.
Az amoldet meg azért írtam, mert az emberek nagyrésze azt részesíti előnyben. A kamerája is gagyi ahogy nozs23 is említette.
Egy kicsit több pénzért az OP7 sokkal többet ad.

(#15) fateless válasza bear_ (#11) üzenetére


fateless
veterán

Megértem, hogy számodra ezek olyan tényezők, ami miatt nem értékes a telefon.

Ugyanakkor a felhasználók döntő többsége még mindig tokban hordja a készülékét.
Az EMUI vs más és az IPS vs AMOLED pedig izlés kérdése, ki melyiket preferálja inkább, azaz három olyan ttényezőt hozrál fel kritikaként, ami kifejezetten szubjektív.

Én is inkább vennék egy MI 9T-t ehelyett, de nem a fenti okok miatt (sőt, számomra ott az AMOLED inkább hátrány)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) Emericus Max


Emericus Max
tag

Hát nincs wow érzésem és must buy érzésem sem. Annó szerettem a Honor8-at, de nem érzem hogy sokat fejlődött volna a dolog azóta. Kinézet is szinte ugyanaz, viszont nekem a lyukas kijelző, LCD, nincs tok a dobozban, szar kamerák, csúnya fém megmunkálás és az ár sem világbajnok. Pozitívum a gyorstöltés és az akksi mérete. De mindent egybe vetve a Mate 20 pro, Mi 9, Mi Mix 3 is jobb vétel szerintem. Szolgáltatói kínálatban lehet csak jó max. 100e Ft körül...

(#17) szkaroly válasza bear_ (#14) üzenetére


szkaroly
senior tag

Emberek nagy részének fogalma sincs hogy mi az hogy amoled. Évekig csak Samsungokban volt - sokan szerették sokan utálták -, pár éve van a prémium telefonokban és most kezd jönni a középkategóriába. És bár van pár előnye, vagy néhány nagy hátránya is.

Poco X3 Pro

(#18) Atocha


Atocha
senior tag

Én konkrétan totálisan semmit nem értek hüvely fronton. Készülék készülék hátán. Mind ugyanolyannak tűnik. Nem rosszak, csak éppen fogalmam sincs mi a különbség. p10, p20, p30, liteok, heavyk, artyk... ja nem az már a wot-ban van hogy szakadna rájuk egy mázsa *zar.
Aztán van .... fogalmam sincs de még van nekik vagy 100 másik ugyanilyen telojuk xy néven.

Van bármilyen olyan oldal ahol egy táblázatba van ez rendezve? Érti bárki is melyik telo merre? :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#19) magmakamra


magmakamra
csendes újonc

Kicsit off a hozzászólásom, de olyan mintha valamit nagyon nem értenék a telekomos konstrukciókkal kapcsolatban. Ebben és számos más tesztben említve van, hogy amennyiben a szolgáltató felveszi a kínálatába, akkor ott kedvezőbb áron vásárolható meg. Na ehhez képest a telekomnál az elvileg kedvezményes áraknál eddig minden esetben találtam olcsóbbat kedvezmény nélkül at arukeresőn. Sőt olyat is láttam már, hogy a telekomos akciós ár drágább volt bármilyen más lehetőségnél! Ezek után nem igazán értem, hogy miért vásárol vki a telekomnál készüléket. Kérem vki világosítson fel ha vmit teljesen félreértek. KSzép napot és kösz előre is.

(#20) bear_ válasza fateless (#15) üzenetére


bear_
aktív tag

Az OK, de itt most az értékelésről van szó. Nem érdemel ajánlott plecsnit ez a telefon.

(#21) szkaroly válasza magmakamra (#19) üzenetére


szkaroly
senior tag

Némelyik dzsunka gsmben persze hogy olcsók az árak. Ettől függetlenül a szolgáltatók árképzése is elég rossz általában.

Poco X3 Pro

(#22) Csapoati válasza magmakamra (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az árukeresőn is vannak áfacsaló cégek, amik emiatt nyilván olcsóbban is tudnak adni termékeket. Nézd meg, a legolcsóbb pár bolt után mindig jön egy nagyobb ugrás és a nevesebb helyek ott kerülnek elő - mert ők nem csalnak áfát.

A telefon pedig tetszik, igaz a Pro változatra leszek inkább kíváncsi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) dastier


dastier
tag

500 évet késett ez a készülék. Gyönyörű reneszánsz festményeket készít.
Persze fészbukra jó a kép az átlagnak, de engem kiráz a hideg tőlük, még mindig jobban elviselem a zajt mint az agyatlan zajszűrést fényes nappal is. És ehhez még csak nem is kell natív felbontásban nézni 1:1 zoomban. Egyszerűen borzalom.

Kár mert amúgy a színek kellemesek és aránylag helyesek.

[ Szerkesztve ]

(#24) Sn00k


Sn00k
veterán

Koszi a tesztet✌🏼
Jo kis telefon lett a kicsike.
A PRO-t fogjatok mostansag tesztelni?

3njoy the Lif3

(#25) atike


atike
nagyúr

"ami 4 centiméteres távolságból, kiváló fényviszonyok mellett tud vállalható fotókat csinálni"

A tesztben szereplő ilyen módon készült képek közül melyik a vállalható...? :U

Részemről inkább fotóznám le normál módban és vágnám ki a részletet amire szükségem van - még az is normálisabb eredményt adna... :U

(#26) mjani1172 válasza Graphics (#7) üzenetére


mjani1172
addikt

Csak neked hogy ne kelljen keresgélni. :)
Évek óta hivatalos Huawei dealer.
Több telefon van onnan, magyar papírral,áfás számlával.

[ Szerkesztve ]

(#27) retroid válasza mjani1172 (#26) üzenetére


retroid
senior tag

Ez bolti garancia....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#28) K0vasz válasza magmakamra (#19) üzenetére


K0vasz
aktív tag

csak akkor éri meg szolgáltatónál venni, ha valami drágább csomaggal veszed. ha viszont neked elég valami alapcsomag, mert keveset telefonálsz meg nem szoktál egész nap mobilnetről youtube-ot nézni, akkor már nagyon vadászni kell azokat az ajánlatokat, ahol tényleg jobban megéri szolgáltatónál venni.
ja, illetve még annyi előny van a szolgáltatónál, hogy ott meg tudod venni kamatmentes részletre, de ha neked nem gond, hogy egy összegben kell kifizetni a készüléket, akkor ugye ez se nyom sokat a latba

(#29) mjani1172 válasza retroid (#27) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem.

(#30) Ákos45 válasza Graphics (#7) üzenetére


Ákos45
csendes tag

(#31) hroberto válasza Ákos45 (#30) üzenetére


hroberto
veterán

Elvileg a Turbado is bolti garanciát ad, igaz nem lehet egy lapon említeni a sufniGSM boltok garanciáival.
(Én is Tőlük vettem a jelenlegi telefonom.)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#32) DanielVon


DanielVon
csendes tag

HEHE, írtam kb egy full oldalas cikket,hogy miért nem érdemes ezt megvenni egy P30-cal vagy View 20-al szemben, de nem mentettem el, és kiléptem. :-) :-)

(#33) DanielVon válasza dastier (#23) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Ezt mondjuk adom, főleg az első mondtaot. Jah, és az AI fotózás általában nagyon aggresszív...

(#34) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

" a mindennapokban jellemző kijelzőidők pedig 4-5 órásak voltak a statisztika szerint."

"Legijesztőbb konkurensként nyilván a Xiaomi Mi 9-et említhetjük, ami jobb kijelzővel és erősebb hardverrel, viszont gyengébb üzemidővel és"

Mi9-cel is bőven kijön 5 óra SOT 2 kártyával, mobilnettel, GPS-el, BT, NFC-vel.
Az árról, és a kameráról nem is beszélve ezeket a képeket és videókat elnézve.
Nem értem ez hogy lehetett egy 10-essel hosszabban és gyengébben ugyanúgy ajánlott IPS-el(tudom ez sok embernek szög a cipőjében, de akkor is)

Max ami jobban hangozna a ~400mAh több akksi, de ahogy látom az sem jön ki gyakorlatban pluszként.

[ Szerkesztve ]

(#35) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az első pillanattól kezdve szimpatikus ez a telefon, és S10 tulajként mondom, a bal oldali kameralyuk szerintem messze ízlésesebb, ráadásul megpróbálták itt tényleg a lehető legjobban a sarokba tenni a lyukat, míg az S10-nél van egy kis házag. Kár lett volna ezért a telefonért ha eltűnik a süllyesztőben.

All→M8

(#36) thomboy


thomboy
tag

Nem rossz, lehet még érdekelne is.
Egy egyszerű kérdés, mivel is tud többet ez a készülék mint a Honor View 20?

| Trance 4ever |

(#37) DanielVon válasza thomboy (#36) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Azzal, hogy ujabb, es emiatt 40 ezerel drágább, es több a kamerája. Marpedig manapság a fogyasztók többségét meg kell fogni valamivel, es ez nem a forumokon elolvasott tobb szaz fogyasztoi viaszajelzes lesz, hanem a külsőleg megjelo trendek. Amugy az egyre olcsobba valo mate 20 pro, p30, es view 20 a valodi konkurensek, nem a cikkben szereplo xiaomi es asus phone. Sot, mivel az elobb emlitett keszulekek 2-6 honapja a boltokban vannak, igy mostanra mar tele van a piac olyan keszulekekkel, amiket par honap használatát utan valami okbol eladnak nagyon kedvezo aron....

(#38) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Én 170e vettem vodában, nem részletre és nem szolg miatt még áprilisban a P30-at.
De maradjunk a cikknél, amiért köszönet.
A teló jó, de a kamera szuper macro része kuka. Az aksi mérete elég lesz, mert kb P30 ega, és aod-vel 5 óra sot után is marad 35%. Az emui meg lehet nem tetszik vkinek azt elfogadom, de samsung után felüdülés(S8+) .

Mindenesetre én inkább picit rárakva P30-at vennék,

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#39) Doki42


Doki42
őstag

Inkább p20 pro....................
Szerintem :Y

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#40) 7Heads Drago válasza csako (#8) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez nem hivatalos magyar garis.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#41) 7Heads Drago válasza bear_ (#14) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem sokáig ips volt, most mate 10 pro. Nem vágom m8t láttok bene amitől meglenne a hűha. Nekem az ips is pont ilyen jó.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#42) 7Heads Drago válasza magmakamra (#19) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hivatalos magyar garis cuccként nem rossz a telekom. Én előzőleg vodás voltam ott nulla a kedvezmény a telo vásárlásnal. Legutóbb P10et hoztam ki a T-től elég jó áron. Az ősszel meg a mate 10 pro volt jó áron leakciózva.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#43) 7Heads Drago válasza retroid (#27) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hivatalos Huawei forgalmazó. 🧐

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#44) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#43) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Eddig a Firstphone hivatalos forgalmazó volt, viszont most nem látom a nevüket a listában. [link]
Viszonta szervizes listában meg bene vannak.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#45) mjani1172 válasza 7Heads Drago (#44) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez egy egyszerű blog, ami ráadásul 3 éves.
Valami konkrétabb dolog jó lenne.

(#46) csako válasza 7Heads Drago (#40) üzenetére


csako
veterán

Ez számít "​2 év teljes körű gyártói garancia" mellett?
Mármint azt értem, hogy hivatalos viszonteladót kérdezett, csak érdekel, hogy tényleg fontos-e, ha nem bolti a garancia.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#47) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Edigital kínálatát néztétek mostanában?

Huawei P20: 100.000 Ft

Huawei P20 Pro: 150.000 Ft

Huawei Mate 20: 150.000 Ft

Huawei Mate 20 Pro: 180.000 Ft

Huawei P30: 200.000 Ft

Huawei P30 Pro: 300.000 Ft.

Ezek persze akciós árak, de közülük a Mate 20 Pro áresése döbbentett meg a legjobban!

[ Szerkesztve ]

(#48) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Tehát:

Honor 20: 160e
Huawei P20 Pro: 150e
Huawei Mate 20: 150e
Huawei Mate 20 Pro: 180e
Huawei P30: 170-200e

Ezek mind hazai, gyártói garanciás telefonok (Edigital).

Tessék, lehet választani!

Nagy a dilemma?

[ Szerkesztve ]

(#49) Indy1 válasza Wallenberg (#48) üzenetére


Indy1
tag

ezeket az arakat latva...nincs dilemma
en egy hasznalt Mate 10 pro- ra vadasznek:
6 inches Amoled, 6/128 , dupla leica kamera, 22,5W toltes.
ara kb 60 ezer (fel/harmad ara). minek a garancia, ha leejted , ugyse ervenyes
a kamera kulombseg, normalis napsutesben, az ujakkal szemben - elenyeszo.
hacsak nem koromsotetben az algutban keszitsz mestermunkakat

[ Szerkesztve ]

(#50) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

Nem értem az ajánlott plecsnit.....csak vicceltem....dehogynem értem.
Na ezért utálok mindent ami kínai cégtől ered ...... nem Kínában történő gyártásról beszélek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.