Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) ftc válasza fornettisuti (#1250) üzenetére


ftc
nagyúr

Telon nem ment át:

[link]

[link]

(#1252) oszi666


oszi666
őstag

sziasztok, tudtok olyan tokot ajánlani, aminek recés vagy nem annyira csúszós a háta? Eddig egy nilkin super frostedet használtam, de valahogy bumfordinak érzem még mindig.
Van egy tartalék TPU vagy mi tokom, de annak is nagyon csúszik a háta

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1253) Faresz1976 válasza oszi666 (#1252) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Nekem ennek a középen fémkarikás verziója volt.
[link] . Stabil nem csúszós,

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#1254) oszi666 válasza Faresz1976 (#1253) üzenetére


oszi666
őstag

uh, ez is bumfordinak néz ki :D szerencsére már nem járok terepre, nem kellenek ilyen bombabiztos tokok :D de köszi a tippet :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1255) Faresz1976 válasza oszi666 (#1254) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Nem bumfordi. Nem az a "ütésálló vagyok" típus. Ütésálló kinézet de nagyon szolíd, lapos. Kár, hogy eladtam meg tudtam volna mutatni. Persze nem az az ultravékony szilikon. Nem vastag hanem a telefon inkàbb szélesebb tőle.

[ Szerkesztve ]

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#1256) Rosy


Rosy
csendes tag

Üdv! Valakinél nem jelentkezett wifi probléma? Az itthoni wifi hálózatnál felkiáltójeles ikonnal figyelmeztet,hogy nincs internetelérés...ennek ellenére stabilan működik! Furcsállom az egészet,családon belül Samu és Xiaomi telókkal nincs ilyen érdekesség. Ötlet esetleg?

(#1257) fornettisuti válasza Rosy (#1256) üzenetére


fornettisuti
veterán

Globális hálózati hiba, nem a készülék hibája.
FB és hozzá tartozó rendszerek nem elérhetőek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1258) miauut


miauut
tag

Milyen okos tokot ajánlotok?

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#1259) ftc


ftc
nagyúr

Nektek is néha befagy böngészés közben? Csak lezárás/ feloldás oldja meg.

(#1260) oszi666 válasza ftc (#1259) üzenetére


oszi666
őstag

Nekem egyre tobbszor fagy le meg csinal hulyesegeket foleg telefonalas kozben, es sem ujratelepites sem semmi nem segit.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1261) Orgi válasza oszi666 (#1260) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem még soha az életben nem fagyott ki ez a telefon, esetleg egy FR-t nem próbálsz meg?

(#1262) fornettisuti válasza Orgi (#1261) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nálam sem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1263) ftc válasza oszi666 (#1260) üzenetére


ftc
nagyúr

Kollégám nova 5t-n is ilyet tapasztalt...

(#1264) fila válasza ftc (#1263) üzenetére


fila
senior tag

Nálam sincs gond 😀

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1265) fornettisuti válasza fila (#1264) üzenetére


fornettisuti
veterán

csak a frissítések miatti kötelező újraindítás miatt van újraindítva

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1266) fila válasza fornettisuti (#1265) üzenetére


fila
senior tag

:C

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1267) miauut


miauut
tag

Nagyon úgy néz ki, hogy mi már nem fogjuk megkapni a 11-es android-ot.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#1268) ftc válasza miauut (#1267) üzenetére


ftc
nagyúr

12??

[link]

Nova 5t lesz honor 20 nem?

(#1269) bubus66 válasza ftc (#1268) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia mert a Honor 20 A Magic 4.0.0 kapta meg. Úgyan az mint az EMUI 12.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1270) ftc válasza bubus66 (#1269) üzenetére


ftc
nagyúr

11-et akartim írni.

Volt róla szó, hogy havi frissítést kap a Honor 20. Semmit nem kaptunk...

Android 11-et szerintem felejtsük el.

Itt jelen van még Honor 20 [link] amint fentebb linkeltem már nincs...

Én már nézelődök mire is cserélném

(#1271) oszi666 válasza ftc (#1270) üzenetére


oszi666
őstag

Tudom szentsegtores egy androidos topikba ilyet irni, de nekem a kovetkezo telefonom iphone lesz szerintem. Meguntam ezt a szopodast a frissitesekkel, meg hogy Amerika eppen melyik kinai mobilceget cseszteti.
Meg egy google pixel 6-on gondolkodtam de sztem felhaborito, hogy ott is csak harom ev foverziot biztositanak, pedig ott eleg szuk a paletta amire fejleszteni kellene.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1272) svgyula válasza oszi666 (#1271) üzenetére


svgyula
addikt

Igazad van! Sajna az én telefonom is elérkezett a végállomásra! Már nézegetem az utódot DE! biztosan nem honor/huawei lesz! Sajna 6 évig volt Honor telefonom! Előbb kellett volna váltani! Nem a vas hibája hanem azoknak akik a szoftvert rárakták! Volt érdekes veszekedésem a vevőszolgálattal! Több helyre írtam levelet. Mindenhol megmagyarázták azt ami nekem nem jó az miért is jó!
Erről az a pszichológiai tanulmány jut eszembe amit egy nyilvánvaló hazugsággal folytattak. Ez szerint ha egy embernek egyszer mondasz el egy nyilvánvaló hazugságot kinevet és otthagy. Ha ezt 100 embernek mondod el 1 legalább elgondolkodik rajta! Ha ezt 1000x elmondod több ezer embernek akkor az nyilvánvaló igazság lesz! Pont ilyen az android is! Mindenki elhiszi, hogy az adatai "húde" biztonságban vannak mert van húzogató, ujjlenyomat olvasó, meg pinkód, arcfelismerés, Ja! és a hálózatról meg minden megerőltetés nélkül le lehet az egész telefon adatait tölteni nagyjából csak az aku merülés jelzi! Tehát van biztonság :))android! De kinek is?
Ja BUÉK android!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1273) gretzky77 válasza svgyula (#1272) üzenetére


gretzky77
veterán

Lehet igazság abban amit mondasz, de azért ne hidd azt, hogy iPhone esetén nem így van!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1274) ftc válasza oszi666 (#1271) üzenetére


ftc
nagyúr

Én anno Iphone Se-ről jöttem át Dual Sim végett...de utóbbi időben egyre többet szórakozik a telo - Leginkább company portal szórakozik rajta(MS cucc) illetve random bluetooth füles eldobás teams használat közben

(#1275) oszi666 válasza ftc (#1274) üzenetére


oszi666
őstag

nekem a phone app egy trágya amikor telefonálok, felold, bekapcsol a zseblámpa stb. tudom tudom mint az iphone 4-nél én tartom rosszul.
messenger random lefagy meg egyéb idegesítő dolgok amiken sem factory reset sem semmi más nem segített.
igazából elvagyok vele még együtt is tudnék élni ezekkel a hibákkal, de ki akarok próbálni egy iphonet megint

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1276) fornettisuti válasza oszi666 (#1275) üzenetére


fornettisuti
veterán

Érdekes, nálam semmi ilyesmi nem jött elő sosem a két év alatt, és még factory resetet semi csináltam a Honoron soha.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1277) Orgi


Orgi
őstag

Így lassan 2 év használat után én is azt tudom mondani, hogy talán ez az eddigi legproblémamentesebb telefonom. Semmilyen problémával nem találkoztam igazából, kicsit fájó hogy mostanában nem jön legalább biztonsági frissítés, de ettől még minden gond nélkül, akadás mentesen működik.

(#1278) oszi666 válasza fornettisuti (#1276) üzenetére


oszi666
őstag

lehet csak én látok bele hibákat, régen vettem drága kütyüt és viszket a tenyerem hogy legyen okom lecserélni :D
szörnyű, mert közben meg egyébként jól működik és kielégíti az igényeimet (netflix spotify böngészés email chatelés) de hát az érzés amikor megjön a futár a dobozzal amikor lehúzod azt a műanyag fóliát a kijelzőről, amikor belakod a készüléket stb
alapvetően tudatos vásárlónak tartom magam, aki alaposan körüljár minden témát terméket, inkább spórolós vagyok és lebeszélem magam a felesleges vásárlásokról, egy terméket ált addig használok amíg használhatatlan nem lesz (pl szétesik a laptop, vagy totál belassul a telefon), de közben meg érzem, hogy befurakodik az agyamba az ésszerűtlen akarás zéró racionális érvvel megtámogatva és azt érzem, hogy nekem ez KELL. de minek? akkor elkezdek eljátszani a gondolattal és amikor odajutok, hogy najó megveszem és ott van a kosárban a cucc akkor meg hirtelen áh hagyjuk mi a bánatnak ennyi pénzből kijön két hét szabadság fullosan

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1279) Orgi válasza oszi666 (#1278) üzenetére


Orgi
őstag

Ehhez még annyit, hogy én mondjuk mostani konkurenciának kb a Xiaomi Mi 11 lite 5g-t és a Samsung a52s-t gondolnám, de érdemes benézni mindkettő topicjába. A Xiaominál szoftveres dolgokra panaszkodnak, a Samsungnál meg hardveresre, elborzasztó mindkettő picit.

(#1280) fornettisuti válasza oszi666 (#1278) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ilyen impulzusok nálam is szoktak lenni, nem szabad engedni ezeknek, mert utána gyorsan elillan a varázslat.
Asszonynak 11-et vettem, semmivel nem ad többet nekem a hétköznapi használat során, (neki igen, mert Samu J7 2017 lett cserélve), mint amennyibe kerül.
Egy pozitívum szólhat az alma mellett az frissítések megléte hosszútávon. Nálunk nincs okos otthon vagy alma ökoszisztéma sem, amibe be kellett volna illeszkedni. Neki megváltás volt, én nem lennék előrébb annyival, hogy megérje almára váltanom most rögtön, de ha a Honor lepusztulna, akkor i13 mini vagy annak utódja lesz, amit veszek. Mert az én személyes preferenciám szerint, nincs más alternatíválya, annak a tudású és !méretű! mobilnak jelenleg.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1281) ftc válasza fornettisuti (#1276) üzenetére


ftc
nagyúr

Ez betudható annak is, hogy mindenki másképp használja a telót.

Kollegámnak Nova 5T-je van, neki pl előjött ami nálam is - weboldal fagyás - lezárás/feloldás után megy.

Ha a Teams-el nem akadna sokszor a bluetooth füles akkor nem keresnék alternatívát. Ami valljuk be nem nagyon van ebben a kategóriában. Samsung S20FE-n gondolkozok

(#1282) oszi666 válasza fornettisuti (#1280) üzenetére


oszi666
őstag

En is iphonera valtanek es a frissitesek miatt elsosorban. Ez lenne az elso almas kutyu a csaladban

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1283) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Urak..
cserélném a H10em.... vártam a H50-et, de... a belepakolt "cuccok" hiánya miatt kicsit gáznak érzem...
gondolkodtam a H20-on... de fő kérdés, hogy meddig kap hivatalos frissítéseket? csóri H10em már köhög bizonyos appok alatt. 2020.08.01 az utolsó biztonsági frissítés...
használ vki perpill ilyen telót?! 2022-ben

jah, hogy ide is 2019 az utolsó poszt.. jóvan' :C napi régész megvót' ma is :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1284) svgyula válasza - = Zk = - (#1283) üzenetére


svgyula
addikt

Szemüveg esetleg? :DD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1285) - = Zk = - válasza svgyula (#1284) üzenetére


- = Zk = -
félisten

minek?! :D
látod, máris "csevegünk" :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1286) Orgi válasza - = Zk = - (#1285) üzenetére


Orgi
őstag

Gondolom azért a szemüveg, mert nem 2019-es volt az utolsó poszt, nem egy pörgős topic, de azért nem halott. És igen, én pl fő telefonként használom, probléma és akadás nélkül. A frissítések viszont nem érkeznek, legalább biztonsági jöhetne még, de 2021. júliusi az utolsó. Lehet mindenkinek írnia kéne a supportnak, hátha eszükbe jutna, hogy van még ilyen telójuk is... (írtam is csak úgy kíváncsiságból)

[ Szerkesztve ]

(#1287) - = Zk = - válasza Orgi (#1286) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaah, jogos, nem "lapoztam".... én hibám, sry :R

akkor viszont ink +2 évet aláírok egy H50-re, annak ellenére, hogy 1-2 dolgot hiányolok belőle, megszoktam, hogy van benne pl infra.
köszi az infót, hasznos volt :R :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1288) ftc


ftc
nagyúr

Talán mi is megkapjuk a decemberi frissítést...


Honor 20 running on Magic UI 4.0 is receiving a new software update that installs a security patch released in December 2021. This latest Magic UI update enhances the system security by fixing exploits and issues found in the system.
According to the information, the December 2021 update for Honor 20 arrived with Magic UI version 11.0.0.1884 (C675E3R1P4) in India. However, it comes with a software update package size of 199MB. [link]

(#1289) fornettisuti válasza ftc (#1288) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha más nem is, a HMS core frissült a napokban.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1290) oszi666 válasza ftc (#1288) üzenetére


oszi666
őstag

ez azt jelenti, hogy lassan biztonsági frissítések sem érkeznek majd a honorra?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1291) fornettisuti válasza oszi666 (#1290) üzenetére


fornettisuti
veterán

jelenidőbe tenném ezt a mondatot

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1292) ftc válasza oszi666 (#1290) üzenetére


ftc
nagyúr

Először havi szinten kellett volna - nem jött
Azt 3 havi - nem jött.

Talán a decemberit megkapjuk Februárban. Nagyon frissítésre ne várjunk.

(#1293) oszi666 válasza ftc (#1292) üzenetére


oszi666
őstag

Igazatok van teljesen, nekem ez fel sem tunt...
Lehet errol valami hivatalos infot talalni?
Azert ez a telo most lesz harom eves nem? 2019ben adtak ki. A foverziot meg megertem mert masok is leszarjak ket ev utan de az h biztonsagi frissitesek sem jonnek ultragaz

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1294) fornettisuti válasza oszi666 (#1293) üzenetére


fornettisuti
veterán

Jöttek és jeleztem is őket, kb. négy hónapja nem jött biztonsági frissítés.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1295) kokloffolo


kokloffolo
újonc

A furcsa az, hogy a családban van Honor 20 és Huawei Nova 5T is. Ami ugye tök ugyanaz. A Novára jött októberi is, és már pár hete a decemberi is megvan. Nem értem.

Iphone 11 and Samsung Galaxy S21

(#1296) svgyula válasza kokloffolo (#1295) üzenetére


svgyula
addikt

Az a baj, hogy az elmebeteg kicci kínai amikor szétszedte a céget azt csak részben tette meg! Vagyis ami még az anyacéggel lett kiadva az ott is maradt! Vagyis a Huawei attól kezdve az össze Honor telefont
lesz@rja! Ezt úgy kellet volna szétszedni, hogy a-z-ig az összes honor megy. De ugye akkor az ezekből származó bevétel, ill alkatrész utánpótlás szerviz stb. is menni kellett volna. De nem így volt/van.
Ha akarsz valamit most is a Huawei vevőszolgálathoz irányít a telefon. Azok pedig már 2020-ban sem akartak ezzel foglalkozni! Volt velük jó pár levélváltásom. Nekem úgy jött le, hogy vagy teljesen elmebeteg dilettánsok vannak az ügyfélszolgálatnál, vagy csak le sem sz@rják azt aki hiba miatt keresi őket. Olyan volt mintha nem is értenék nyelvet, a szakmai részről nem is teszek említést! Ez nekik tényleg "kínai" :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1297) stefihh95


stefihh95
újonc

Sziasztok, Adott egy Honor 20-as telefon, aminek elfelejtették a feloldó kódját, valamint a google account felhasználóját, gondoltam egy egyszerű hard reset megoldja a dolgot, de sajnos nem, ugyanis biztonsági okokból hard reset után is ezeket kéri a telefon, volt már szervízben, nem tudtak vele mit kezdeni, a neten található módszerekkel én is kínlódtam, de nem sikerült, esetleg valakinek valami ötlet? előre is köszi.

(#1298) ftc válasza stefihh95 (#1297) üzenetére


ftc
nagyúr

[link] összes lehetőség...bár nem értem, hogy hogyan lehet elfelejteni az email cimem...

(#1299) stefihh95


stefihh95
újonc

inkább avlami frp megkerülés kellene.

(#1300) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok! Töménytelen fotó van a telefonomon és mentegetem le őket, szépen túránként dátummal könyvtárakba rendeztem mindig még a telón. Viszont a Galériába belépve a telón van egy Egyéb nevű könyvtár, amibe elég sok fotóm került vmi miatt és ezeket nem találom fizikailag a telón, mikor rádugom gépre és keresném az Intézővel. Meg tudnátok mondani, hogy lehet innen kivenni az albumokat és visszarakni a többi fotó közé, vagy legalább hogy hova teszi ezt az Android a belső tárhelyen? Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.