Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) fornettisuti válasza nolan42 (#450) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#452) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

hosszas vajúdás után ezt a készüléket választottam Mi 9t-vel szemben, a kezelhetőbb méret miatt meg most is Honor 8-am van. Remélem a kezdeti problémák után a kamerája már sokat javult... Költözésnél a Huawei fióknál van vmi különösebb teendő vagy csak bejelentkezek az újon is, a régin meg úgyis gyári állapot visszaállítása lesz? Illetve milyen üvegfóliát érdemes venni és hol rá Pesten,a hol fel is rakják és nem horror árú? Eddig minden telómon Nillkin volt... köszi!

(#453) atosan válasza Orgi (#452) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Üdv itt. Ha Honorról jössz, akkor elég a Huawei fiókba belépni, persze attól függ mi minden van oda szinkronizálva. Részletesebb átköltözést a Phone clone alkalmazással tudsz.
Szerintem jól választottál, nem lesz itt gond. Xiaomi párti vagyok, volt is kettő. Utoljára egy Redmi note 7, kb két hétig. Számomra nagyon zavaró bugokkal. Néha beleolvasok az Mi 9t topikba is, igazán akkor nyugszom meg, hogy ezt a telefont választottam. Nekem úgy tűnik, hogy a Xiaomi az utóbbi egy-másfél éve kezd saját magába belekeveredni.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#454) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Az értesítő led ennél a telefonnál is lassan villog? Asebességét és a színét lehet állítani?

(#455) szendo777


szendo777
tag

Sziasztok. Én is beléptem a táborba egy remek példánnyal. :) És mennyi ismerős név van itt korábbi fórumokból. Ez már meggyőz hogy jól választottam. :R

Honor 10 kék

(#456) fornettisuti válasza szendo777 (#455) üzenetére


fornettisuti
veterán

:C

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#457) Energie X


Energie X
őstag

Ma reggel hicare-ben rákeresve feldobta a 10.0.0.184 frissítést:). (nova 5t)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#458) atosan válasza Energie X (#457) üzenetére


atosan
addikt

Mármint 9-ről dobta fel, vagy a 10-es újabb változata?
Nálam semmi

Maine coon

(#459) Energie X válasza atosan (#458) üzenetére


Energie X
őstag

9-es droidon voltam, onnan lett ma reggel 10-es. HiCare appban keress rá a frissítésre. Mondjuk a huawei imei alapján dobálgatja ezeket, lehet te később kapod majd.

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#460) atosan válasza Energie X (#459) üzenetére


atosan
addikt

Ja, 10-es már meg van november óta, azt hittem az frissült. Azért köszi!

Maine coon

(#461) bubus66 válasza Energie X (#459) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igy van IMEI alapján megy mert én se kaptam még meg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#462) bubus66 válasza atosan (#460) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia az övé Nova 5T és nem Honor20.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#463) Energie X válasza bubus66 (#462) üzenetére


Energie X
őstag

A két telefon a színén és az elnevezésén kívül ugyanaz.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#464) szemesi69 válasza Energie X (#463) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv!
Biztos? Honor 20 Magic UI
Nova 5t Emotion UI
Azért van itt még eltérés :) Ezért a frissítési ütem is más :K

Xiaomi redmi note 12 pro

(#465) bubus66 válasza Energie X (#463) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az igaz mert nekem is van mind kettő a és a Honor20-at már november frissítettem a 10-re, a Nova5T meg csok most kezdi kapni egy-kettő kivételével.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#466) bubus66 válasza Energie X (#463) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked is Telekomos és van a DT Custom patch?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#467) Cunaja válasza Energie X (#463) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia, teszteld, mert ha gond van, akkor nem kell a 10. :)
Amúgy a Nova 5T-Ben 2 csatornás a GPS, a kamera lencse csiszolás is más, illetve 3G-n, 2-vel több frekit támogat.
A Nova 5T-nél az ujjlenyomat olvasó is jobban ki van dolgozva.
Elvileg így is 98%-ban egyformák.
A Honor 20 lett egy kicsit javítva.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#468) Orgi válasza Cunaja (#467) üzenetére


Orgi
őstag

Én most állok a konkrét vásárlás előtt, ezek alapján érdemesebb a Novát választani? Ha jól látom egyes helyeken 10k különbség van a kettő között.
A Honorból csak kék van ott, ahol venném és annyira nem tetszik, a másikból akad fekete is...
Mondjuk érdekes, hogy Honor 2 év gari, Huawei csak 1...

[ Szerkesztve ]

(#469) Cunaja válasza Orgi (#468) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha most vennék telót, akkor is Nova 5T-t választanám. A kollégámnak Honor 20 van, ha egymás mellett van a kettő és megfogdosom, érzem a különbséget.
Fénykepezéskor, mint ha a Nova picit gyorsabb lenne.
Azt mondja a kolléga, ő ezért nem adna +10K-t.
Egyszóval egyforma a kettő, egy normál usernek. Ha kifinomult a kezed és értesz is a telefonokhoz, akkor észreveszed az eltérést.
A Honor előbb kap frissítést, ezért biztonságosabb.
Nagyon nehéz dönteni, próbáld megfogdosni és megnyomkodni mindkettőt.
Szerintem nagyon jó telefonok a maguk kategóriájában. A másik kollégám P30-a, semmivel sem gyorsabb és a képei közt sincs nagy különbség. Egyszóval olcsóbb kivitel, jó minőségben.
Ez nem 1-év.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#470) atosan válasza bubus66 (#462) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Igen, tudom.

Orgi mindkét márka 2 év garit ad. Ahol nézted, onnan nem venném ha 1 évet írnak.

Maine coon

(#471) Dhampir válasza bubus66 (#465) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekes, pont fordítva gondolná az ember, ám erre a Honor jobban belehúzott. :)

(#472) bubus66 válasza Dhampir (#471) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia én nem gondolnám fordítva a Huawei mindig is tökölt a frissítéssekel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#473) Dhampir válasza bubus66 (#472) üzenetére


Dhampir
félisten

Valószínűleg típusoktól is függ. Például a Honor Play megérkező frissítései elég változatosak, még azonos készülékek esetében is.

(#474) Orgi


Orgi
őstag

Edigitalban néztem, a Honor 8-am is onnan van és ott 2 évet írt a Honorra, 1 évet a Huawei-re.

(#475) Norbi. válasza Orgi (#474) üzenetére


Norbi.
őstag

Valszeg elírás, 2 év lesz az.

(#476) nolan42


nolan42
tag

Kicsi segítet hadd kérjek már. Szóval minap említettem, hogy a kijelző alja és teteje szerintem kékes kicsit, mikor fehér háttér van. Srác a linkelt videóban 3.32 - től ugyanezt a hibát említi, szóval nem vagyok teljesen sík. Nektek fennáll ez a hiba? Egyáltalán hiba vagy ez ilyen?

kijelző

[ Szerkesztve ]

(#477) atosan válasza nolan42 (#476) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nézegetem, de én nem látok olyasmit.

Maine coon

(#478) Orgi válasza Cunaja (#469) üzenetére


Orgi
őstag

Köszönöm a segítséged! Még annyi, hogy már behúztam egy Nillkin tokot ebayről, fizikálisan teljesen egyezik a 2 teló, tehát ha én Honor 20-ra rendeltem tokot, az jó a Novára is, vagy vannak olyan akár milllis eltérések, hogy nem passzol?

(#479) Cunaja válasza Orgi (#478) üzenetére


Cunaja
addikt

Pont jó!
Az enyémen is Honor 20 tok van. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#480) Dhampir válasza Cunaja (#479) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a gyári tok esetében is így van?

(#481) Cunaja válasza Dhampir (#480) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#482) Dhampir válasza Cunaja (#481) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

(#483) Energie X válasza szemesi69 (#464) üzenetére


Energie X
őstag

Annyira nagyon sok eltérés nincs a két ui között
"Magic UI and EMUI nearly looks the same with very minor differences.
Magic UI 2.X provides some extra AI features which EMUI can't.
The extra features on Magic UI includes real-time translation during calls, smart assistant, HiVision and AR measurment tools. Apart from that some Magic UI powered devices can be also used as smart key for some Audii cars. Also the AI features of Camera are quite advanced on Magic UI than the EMUI. For example background blur while recording video, change the video's background color."

(#467) Cunaja: A szakikon kívül más nem is fogja tudni ezeket. A kamera ugyanúgy imx586 stb. Méretek ugyanazok hiszen Honor 20 tok jó rá, Honor 20 üvegfólia jó rá (nem is lehetett kapni külön nova5t-re valót)

(#466) bubus66: Igen van külön dt patch is.

A minimális eltérésekkel én nem is foglalkoznék. Ez kb ugyanolyan minthogy a P szérián meg van leica camera mód ami megint csak egy +feature, az alapok ugyanazok.

Nem is vitatkoznék senkivel nekem a két telefon a színében különbözik, egyébként ugyanaz (Tech2 Laci is megmondta)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#484) szemesi69 válasza Energie X (#483) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem a sok a lényeg, hanem, hogy van különbség. Elég lett volna a link is, mert az könnyen fordítható, nem beszélek és olvasok angolul.
A lényegi különbségeket cunaja már le írta, így el engedem a témát.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#485) Cunaja válasza Energie X (#483) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, Tech2 Laciban kicsit csalódtam, mert teljes mértékig nem járt utána.
Szedje szét a két telefont és látni fogja a különbséget.
Egyszerűbb volt rámondani, hogy tök egyforma.
A Dji gimbaldnál se mondják, hogy az Android telefonokon nincs meg minden állítási lehetőség.
Tiszteletem a teljes Tech2-stábjáé, de néha nagyon átmegy marketingbe a dolog és elfordul a tényekről.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#486) Dhampir válasza szemesi69 (#484) üzenetére


Dhampir
félisten

Kis segítség a nyersfordításhoz:

Google Fordító

Néha ez is jól jöhet, előfordul, hogy egyszer pontosabban, másszor pontatlanabbul fordít:

Yandex Translate

[ Szerkesztve ]

(#487) Cunaja válasza Dhampir (#486) üzenetére


Cunaja
addikt

;) :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#488) szemesi69 válasza Dhampir (#486) üzenetére


szemesi69
addikt

Köszi, ez eddig is megvolt :) Arra céloztam, hogy elég lett volna a link is, mert ha megnyitom a böngésző is lefordítja, így nem kell copy- paste, új lap nyitás :R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#489) szendo777 válasza bubus66 (#465) üzenetére


szendo777
tag

Nekem Telenoros vásárlás, nem frissült még 10-re. Nem is talál frissítést.

Honor 10 kék

(#490) nolan42


nolan42
tag

Mitől lesz jobb a 10?

(#491) Dhampir válasza nolan42 (#490) üzenetére


Dhampir
félisten

Elhozza az EMUI 10 újdonságait is.

(#492) nolan42 válasza Dhampir (#491) üzenetére


nolan42
tag

Köszi. Bár nagyon nem fogott meg. Üzemidő, sebesség tapasztalatok esetleg?

(#493) Dhampir válasza nolan42 (#492) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem még EMUI 9.1.0 van, Android 9-en.

(#494) atosan válasza nolan42 (#492) üzenetére


atosan
addikt

A sebesség szerintem javult, üzemidő változatlan.

Maine coon

(#495) nolan42 válasza atosan (#494) üzenetére


nolan42
tag

Köszönöm

(#496) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Ma lettem tulajdonosa eme készüléknek!
A kérdésem rögtön az lenne, hogy van-e Gcam a Honor 20-ra és ha igen használja valaki? Jobb, mint a gyári?
Köszönöm a válaszokat!

(#497) atosan válasza Dimond G (#496) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Használd egészséggel!
Nem kerestem gcamot rá az az igazság, de nekem nem is kell. Más telefonon használtam, itt nem érzem szükségét. A H20 pro topikba néhe benézek, nekik van, de nem minden működik vele. Néhányan írták, hogy lebutítja a kamerát, amivel egyetértek.

Maine coon

(#498) Dimond G válasza atosan (#497) üzenetére


Dimond G
senior tag

Más készüléken én is használtam!
Mivel a pixel telók 1 kamerásak, ezért butitja le. Gondolom!

(#499) Dimond G


Dimond G
senior tag

Tud valaki távirányító app-ot ami működik majdnem minden tv-hez?

(#500) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia mihez kell?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.