Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) espi38 válasza BiP (#99) üzenetére


espi38
őstag

"BiP" ebben maximálisan igazad van-de ha tokban rakod még mindig szebb mint a P20 pro alsó 1cm széles kávája:)
Én sem csak a külső alapján választok-de tény hogy a a huawei telefonok nagyon elszaladtak árban cserébe nem sok újjítást adnak.

(#102) #95763968 válasza espi38 (#97) üzenetére


#95763968
törölt tag

No igen, az esztétika az ott van :C Mondjuk mindig lesz valami, ami adott dologban veri a másikat. Például a Honor 10 kisebb, az abban veri a Honor 20-at. Na meg az ára... :))

(#103) espi38 válasza #95763968 (#102) üzenetére


espi38
őstag

Szerintem is túlárazott a típus, viszont a honor 20 wiev az 200 körül kezdett ha jól emlékszem.
100 ezernél nem veszek drágább készüléket ezt kőbe véstem magamnak, az efölötti kategória az én használati szokásaimhoz fölösleges meg szerintem nem sokkal tudd többet, de ez csak az én véleményem

(#104) espi38 válasza #95763968 (#102) üzenetére


espi38
őstag

Szerintem is túlárazott a típus, viszont a honor 20 wiev az 200 körül kezdett ha jól emlékszem.
100 ezernél nem veszek drágább készüléket ezt kőbe véstem magamnak, az efölötti kategória az én használati szokásaimhoz fölösleges+szerintem nem sokkal tudd többet, de ez csak az én véleményem

(#105) #95763968


#95763968
törölt tag

Akinek ilyen van már, elmesélné, hogy a színes LED milyen színeket takar? :) Illetve, hogy előre definiált, hogy melyik értesítés milyen szint mutat, vagy 3rd party appal állítható? Köszönöm!

(#106) Rosy


Rosy
csendes tag

Üdv! Most kaptam az infót hogy a teló bekerült a Telenor ajánlatába! Saját tarifámban 110ezerbe kerül... elgondolkodtató,H8 kerülne nyugdíjba.

(#107) peterr85


peterr85
tag

Én most váltottam H8-ról. Igazából csak azért cseréltem, mert a régi telefonom akksija már nagyon elfáradt, gyorsan merült, lassan töltött. Eddigi, 1 napos tapasztalat alapján meg vagyok elégedve. Bár jobban preferálom a kisebb telefonokat és az oldalra költözött ujjlenyomat olvasót is szokni kell, a rendszer gyors, a képek minősége számomra megfelelő, az üzemidő pedig rendben van. Telenornál az előfizetésem meghosszabbításával 80k huf-ba került, ennyit meg simán megér :K

(#108) Redchucky válasza peterr85 (#107) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Szia, had kérdezzem meg, telenor függő a telefon, vagy próbáltad más kártyával is?

(#109) peterr85 válasza Redchucky (#108) üzenetére


peterr85
tag

Szia,

Nem függő, Telenoros és Telekomos kártyát is használok.

(#110) Redchucky válasza peterr85 (#109) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Köszi szépen, úgy nézem náluk a legolcsóbb, még kártyásan is, ha gyári garanciát akarok.

(#111) Hexán


Hexán
csendes tag

20-25 napja használom a telefont. A hardver nem rossz, de a felhasznált anyagok minősége elég gyatra. A készülék tokban volt hordva és már totál hajszálkarcos a pereme. Arról már nem is beszélve, hogy az üveg felület kaphatott volna egy GorillaGlass réteget...

[kép] [kép] [kép]

(#112) #95763968


#95763968
törölt tag

Sziasztok! A LED milyen színeket tud? Köszönöm!

(#113) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen készüléket,most ismerkedek meg vele.
:K :C :Y

NAGYPAPA

(#114) peterr85 válasza #95763968 (#112) üzenetére


peterr85
tag

Kék, zöld, lila, narancs megy neki azt hiszem :)

szerk.: + piros, talán

[ Szerkesztve ]

(#115) espi38


espi38
őstag

Szerintem meg nagyon drága készülék ahhoz képest, hogy nem amoled panel van benne.
Nem véletlen nincs sikere, max elofizetessel érdemes megvenni de 144 ezer Ft hivatalos garanciával fájó

(#116) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Akit érdekel, megjelent a Honor 20 a Telekom kínálatában.

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#117) Indian74 válasza Totis (#116) üzenetére


Indian74
senior tag

Jaja én is ott vettem 2 napja,majd ha lesz tapasztalatom róla hogy milyen írok ide...bár így elsőre furcsa a kijelző Samsung a70 után,de a kamera szerintem szuper,ujjlenyomatolvasó gyors..eddig ennyi. :C

NAGYPAPA

(#118) Raybeck


Raybeck
friss újonc

Én most vettem eggyet és valamit nem értek végig olvastam ezt a cikket és van olyan benne amit nem találok a telefonon viszont van Infra port Honor 9 em is volt simán irányítottam vele a Tv-t stb cikkben is szerepel YT videón is csak én nem találom??

(#119) #95763968 válasza Raybeck (#118) üzenetére


#95763968
törölt tag

Ugyan nem ehhez, de talán ez segít https://club.hihonor.com/in/topic/357339/detail.htm

(#120) Totis válasza Raybeck (#118) üzenetére


Totis
aktív tag

Én úgy láttam a képeken, hogy a tetején van de - tudtommal - szoftveresen még nem aktív.

Igazából egy Huawei P20 Pro-t rendeltem a Telekom-tól de azóta semmi hír. Email, SMS jött de nem keresett senki illetve a rendelések között sincs. Írtam az ügyfélszolgálatra de nincs reakció.
Most már úgy vagyok, hogy Samsung A50 (A70 nekem nagy. Legalábbis annak találom) vagy ez esetleg a sima P20. Többet nem szeretnék áldozni telefonra.
Ezzel az a gond, hogy relatív kevés jó tok van hozzá ami nekem is tetszik.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#121) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Milyen tapasztalatok vannak így pár nap után? :)

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#122) Indian74 válasza Totis (#121) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos én tapasztalataim alapján így kb 1 hét után:
Pozitívum:
Akadásmentes rendszer,nem akad,szépen fut.
Szép képeket készít,még éjszakai is (véleményem szerint,bár vannak jobbak,és rosszabbak is )
Újlenyomatolvasó valami parádés,szerintem nem zavaró a széle (Samsung A70 után főleg)
Anyaghasználat,képernyőméret,képernyő színei szerintem jó.(Amoled után is,bár az szebb)

Negatívum:
Lassított felvétel 960 fps nem a legjobb,behomályosodik,néha
Hívásnál ha felveszem,pl 1 perc után leraknám,nem tudom mert sötét marad a kijelző.

Így gyorsban ennyi,de aksi sem rossz bár nem Samsung A70,de kb 1,5 nap átlag.(még nem állt be az aksi)
Videofelvevő szerintem átlag,nem rossz

Ha kell teszek fel teszt képeket,meg miegymást,de szerintem,jó telefon,kb P30-hoz hasonló,kicsit elmarad tőle,de nem sokkal,pl ár érté arányban...olcsóbb.
Vagyis szerintem így elsőre jó telefon.

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#123) peterr85 válasza Totis (#121) üzenetére


peterr85
tag

1,5 hét után hasonló, mint a kollégának fentebb:

Nagyon szépen, gördülékenyen fut minden. Az ujjlenyomat olvasó nekem ugye fura volt elsőre, mert akkor is sokszor feloldottam amikor nem akartam, csak időt nézni pl. Megoldásként úgy állítottam be az ujjlenyomatokat, hogy véletlenül ne tudjam feloldani. Ezt mondjuk tanulni kellett picit, de már egész jól megy :) Képekkel teljesen meg vagyok elégedve, bár csak koca fotós vagyok, de telefonon nagyon jól mutatnak. A kijelző nekem alapvetően tetszik, egyáltalán nem hiányolom az amoled panelt.

Az arcfelismerés funkcióval küzdöttem egy darabig, aztán elengedtem végül. Nekem picit pontatlannak és lassúnak érződik a dolog, elég a ujjlenyomat olvasó. Akksi ügyileg a H8-at újkorában erősebbnek éreztem, de 1.5 nap ezzel is kijön (nem lógok egész nap a telefonon amúgy). A készenléti fogyasztása viszont nagyon baráti, a töltés pedig gyors.

Összességében egyáltalán nem bántam meg a vásárlást, remélem elketyeg 2-3 évig :K

(#124) Totis


Totis
aktív tag

Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :R Egyre jobban Honor 20 felé húz a szívem. A panel miatt vagyok még egy kicsit kétségek között, hogy AMOLED-nél mennyivel lehet rosszabb. Illetve a szűk tok-kínálat miatt.

Nem fotózom túl gyakran. A kamera annyiból fontos, hogy ha megy a család kirándulni, tudjak egy-két jó képet csinálni a kölykökről.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#125) peterr85 válasza Totis (#124) üzenetére


peterr85
tag

Nekem is ez volt az egyik aggodalmam vásárlás előtt, hogy vajon mennyire lesz gáz az IPS. Plusz az itt lévő tesztben volt 1-2 kép, ahol a fehér inkább szürkének tűnt (és előben egyébként tökre nem az). Aztán az is eszembe jutott hogy a H8 sem AMOLED volt és azzal sem volt soha semmi problémám. Közvetlen kollégámnak P30-asa van, ha egymás mellé teszem a 2 telefont, személy szerint nem sok különbséget látok.. :N Tok és kiegészítő elérhetőség még valóban necces ha helyben akarod megoldani, én jó pár boltot végig jártam mire találtam tokot meg fóliát. A fóliát egyébként fel sem tettem még, mivel a gyárival sincs probléma.

(#126) Totis válasza peterr85 (#125) üzenetére


Totis
aktív tag

Köszönöm! Feleségemnek Honor 8-a van és teljesen rendben van. Még mindig. Nagyon szereti.
A kék szintől kicsit félek mert élőben még nem láttam, de egy jó tok majd segít. Közben találtam hozzá jó pár tokot. Szerintem ez marad. A Pro biztos jobb lenne de nekem nem ér meg annyit. Ez is a lélektani határon mozog. Esetleg annyit meg tudnátok nézni, hogy a LED-et az alsó sáv felhúzásával be lehet-e kapcsolni? Köszi!

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#127) Indian74 válasza Totis (#126) üzenetére


Indian74
senior tag

Ha erre gondolsz akkor igen van benne.

NAGYPAPA

(#128) Totis válasza Indian74 (#127) üzenetére


Totis
aktív tag

Igen, köszönöm!
Egyebkent ezt hogyan lehet előhozni, hogy ne olajon fel a telefon? A gyerek P Smart-ján bekapcsoló gomb után lehet felhúzni.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#129) Indian74 válasza Totis (#128) üzenetére


Indian74
senior tag

Szerintem te erre gondolsz.
:K :D

NAGYPAPA

(#130) Totis válasza Indian74 (#129) üzenetére


Totis
aktív tag

Köszönöm!
Igazából arra vagyok kiváncsi, hogy a fiam P Smart-ján meg nyomom a bekapcsoló gombot és utána fel lehet húzni az alsó sort anélkül, hogy a telefont feloldanám. Esetleg dupla koppos feloldás van benne? Sajnos a Telekom-nál csak kék van. Néztem rá rugged shield tokot. Abból van kék is meg fekete is. :)

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#131) Indian74 válasza Totis (#130) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos válaszolva kérdéseidre...
"meg nyomom a bekapcsoló gombot és utána fel lehet húzni az alsó sort anélkül, hogy a telefont feloldanám"
Igen de csak akkor ha azon az ujjadon nincsen az új-lenyomat,mert akkor feloldja a telefont.
"Esetleg dupla koppos feloldás van benne?"
Hát az nincsen,én nem találtam a telóban,eddig :D
Igen sajna a Telekomnál csak kék van...
Ja ha megtalálom milyet tokokat rendeltem én megmutatnám....meg most milyen is van,de az szerintem nem a legjobb,de védi,legalább :K

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#132) Indian74


Indian74
senior tag

Na én ilyen tokokat rendeltem hozzá.
[link] [link]
Most ilyet használok,bár nem a legjobb szerintem
[link]

NAGYPAPA

(#133) erahurka válasza Indian74 (#122) üzenetére


erahurka
félisten

Szia!

Feldobnál valahova tesztképeket? Egész jó áron van a Telenornál, de a teszt nem győzött meg a kamerával kapcsolatban :(

Köszi! :R

(#134) Indian74 válasza erahurka (#133) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos egy párat felrakok ide,de én nem vagyok egy nagy fényképezös.....
De szerintem jó fényképeket készit bár nem p30,p30 pro,de jóóóóó.....

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#135) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Valakinek sikerült működésre bírni az infrát és ha igen milyen appal mert a készüléken nincs alapból semmi telepített program?
Válaszokat előre is köszönöm

(#136) espi38


espi38
őstag

Hát látom ez a topic halott, jó készüléket vettem - nincs gond vele :C

(#137) Aryon87 válasza espi38 (#136) üzenetére


Aryon87
félisten

Mediamarktban ki van rakva, ma tapogattam meg a boltunkban, mikor unalomból átmentem a telefonokhoz. Örültem is hogy végre kirakták a kollégák. Hamar lőttem is vele pár képet, egész jók. Sőt, jobb is volt mint a Honor 10..
nagy újdonságot nem nyújtott, elvégre P30Pro-m van :)

Infrát önmagában nem fogod tudni működésre bírni. Keresd meg az eszközök mappát, azon belül az okos vezérlőt. Ott kiválasztod mihez kell, és menni fog.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#138) erahurka válasza Aryon87 (#137) üzenetére


erahurka
félisten

Ez melyik Media Markt?

(#139) Aryon87 válasza erahurka (#138) üzenetére


Aryon87
félisten

Shopmarkt (régen Europark)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#140) Indian74 válasza Aryon87 (#137) üzenetére


Indian74
senior tag

Bocs de én bementem abba ahova te mondtad,és az okos vezérlőt sehol nem találtam.
De mindegy,lehet nélküle élni,csak akkor mindek bele infra....inkább jack csatlakozó vagy .....na mindegy,ez van :R

NAGYPAPA

(#141) espi38 válasza Indian74 (#140) üzenetére


espi38
őstag

Valóban nincs eszközkezelő a készülékben, akkor minek az infra én sem értem.
Viszont a Bluetooth benne tényleg nagyon erős, más készülékkel már akadozik a hang amíg a honor 20al kiválóan működik

[ Szerkesztve ]

(#142) Indian74


Indian74
senior tag

Látom nagyon sokkan vagyunk itt.
Vagy ennyire nem kelendö ez a telefon????
:O

NAGYPAPA

(#143) espi38 válasza Indian74 (#142) üzenetére


espi38
őstag

Szerintem, nem keresett a készülék azért nincs hozzászólás.
Pedig szerintem egy nagyon szerethető típus.

(#144) SLAndrás válasza espi38 (#143) üzenetére


SLAndrás
csendes tag

Sziasztok!

Pedig mai naptól vitte le a magenta színű szolgáltató az árát.(5960.-x22 hét összegről, 5040.-x22 hét összegre). Szerintem ennyiért bőven megéri.Honor 8-at cserélem le rá nem soká.

(#145) espi38 válasza SLAndrás (#144) üzenetére


espi38
őstag

Igen valóban megér ennyit-IPS kijelzős telefonok közül szerintem most ez az etalon készülék.
Sokan nem ismerik,ezért nem veszik -az tény hogy nem olyan mint a xiaomi MI9T topicja-de annál a típusnál van ám gond is :)

(#146) Szimpozium válasza SLAndrás (#144) üzenetére


Szimpozium
csendes tag

Sajnos a Pro-t nem árazták le... :(

(#147) Szimpozium


Szimpozium
csendes tag

Iphone-ról váltanék vissza Androidra, szeretem az IOS-t, de a pénzemért úgy érzem többet kapok, a droidnál. A Honor 20 Pro lesz a választásom, volt Honor 7-em, nagyon szerettem, még mindig teszi a dolgát a családban.
USB Type C-vel (2.0) nem volt még dolgom, HDMI-re csatlakoztatható (TV, Projektor)?

(#148) SLAndrás


SLAndrás
csendes tag

Sziasztok! Tegnap megvettem!K jó telefon!!Honor 8ról váltottam erre.A H8 nál úgy volt beállítva a háttérkép,hogy kb. 15 percenként válotta a magazin hátteret.Ennél hogy kell beállítani? Köszi

(#149) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!
Mint hozzá nem értő kérdem: Mi az oka, hogy kevesen veszik ezt a terméket? Nem jó deal?

.

(#150) erahurka válasza Troy. (#149) üzenetére


erahurka
félisten

Nem igazán van híre, sehol sincs kirakva. Sok helyen nem is kapni.

Nem tudom mennyi amúgy, lehet van jobb deal is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.