Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Orgi válasza pulffy (#750) üzenetére


Orgi
őstag

Én nem jöttem rá egyszerű módjára és baromi idegesítő.

(#752) hangyász2 válasza Orgi (#751) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Erre csak az ADB van, vagy ADB-vel működő program. Pl. a Huawei MultiTool felhasználóbarát cucc.
[link]

A Modification fülnél alul lehet uninstallálni vele a rendszeralkalmazásokat.

Csak óvatosan. Mondjuk ADB-vel vissza is lehet csinálni mindent.

(#753) nolan42 válasza hangyász2 (#752) üzenetére


nolan42
tag

Én nem találtam Modification fül alatt ilyen opciót.

(#754) hangyász2 válasza nolan42 (#753) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Deleting system applications without rooting

Ez az. Katt a Show-ra, és kiválasztani. Majd uninstall.

(#755) auroranero


auroranero
csendes tag

Sziasztok!
Láttam az előzményekben, hogy más is küzdött olyan problémával, hogy nem jelezte ki a hívást a telefon. Azt is láttam, hogy sim cserével/gyári beállítás visszaállítással lehet orvosolni.
Mi van azonban akkor, ha egy kb fél éves vodás, és egy kb két éves gyári nano sim van a telefonban, és bármelyiken hívnak, vagy üzenet érkezik, azt semmilyen hanggal, fénnyel, rezgéssel nem jelzi, sem a telefon, sem a csatlakozott honor band4?
Nagyon hálás lennék valami használható ötletért!

(#756) nolan42 válasza hangyász2 (#754) üzenetére


nolan42
tag

Megnézem, köszönöm.

(#757) szemesi69 válasza auroranero (#755) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Gyári visszaállítás volt? Azzal kezd ha a sim kártyák jók.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#758) bozont


bozont
veterán

Üdv
A névjegyzéknél belehet valahogy állítani, hogy csak azokat a neveket mutassa akinek mobilszáma van? Nem találtam ilyet.
Másik, hogy a képernyőzár beállításait hol találom? Testre lehet szabni valahogy? Például kint van a lépésszámláló, de az pont nem kell.

(#759) bozont válasza bozont (#758) üzenetére


bozont
veterán

Ja igen, mik a tapasztalatok a kamerával? Melyik módot érdemes használni, 12mp vagy 48mp? Anyu telefonja, így ő nem fogja váltogatni, kérdés általánosan melyik a jobb.

(#760) atosan válasza bozont (#759) üzenetére


atosan
addikt

Üdv
Ha csak előkap és fotóz, akkor mindenképp a 12mp.

Maine coon

(#761) auroranero válasza szemesi69 (#757) üzenetére


auroranero
csendes tag

Szia! Bíztam benne, hogy megúszom, de gyári visszaállítás lett a vége.
Féltem tőle, hogy csak feleslegesen szívatnám vele magam, de szerencsére megoldotta a problémát.
Köszönöm!

(#762) fornettisuti


fornettisuti
veterán

jött egy combos frissítés

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#763) hangyász2 válasza fornettisuti (#762) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Szuper, mi a száma?

(#764) Orgi válasza fornettisuti (#762) üzenetére


Orgi
őstag

És mik változnak? Mondjuk azt nem értem, hogy a Huawei oldalon már áprilisi meg májusi biztonsági frissítést is írnak, ezek hol vannak?

[ Szerkesztve ]

(#765) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!

Kolléga venne ilyen telefont, és az érdekelné, hogy képstabilizátor van e benne?
Android 10-re való frissítés után előfordulnak e fagyások, akadások hétköznapi használat során? Játszani nem játszik. Üzenetek értesítései /Viber, Messenger, Gmail/ időben megérkeznek? Nem csak több perccel később?
A rendszeres frissítések nem rontják a használati élvezetet?

Köszönöm a nevében is!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#766) Orgi válasza Aurig@ (#765) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem OIS nincs, bár se ennél se előző telómnál nem láttam ennek igazán hátrányát (rengeteget fényképezek, bár főleg világosban).
Eddig nulla fagyás, üzenetek megjönnek, nem romlott használati élvezet.

(#767) Aurig@ válasza Orgi (#766) üzenetére


Aurig@
őstag

Köszi, :R

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#768) Dhampir válasza Aurig@ (#765) üzenetére


Dhampir
félisten

Honor Band 5 okos karkötővel együtt is szépen működik.

(#769) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok, elnézést ha már fel lettek téve ezek a kérdések:
duplakoppos ébresztést hogy lehet beállítani?
Van valami quick launch a kamerához? A régi telómon a homegombot kellett kétszer megnyomni (itt ilyen nyilván nincs) esetleg vmelyik hangerő gombhoz hozzá lehet rendelni?
Előre is köszi a válaszokat!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#770) oszi666 válasza oszi666 (#769) üzenetére


oszi666
őstag

A kamera quic launchot megtalaltam, ketszer lefele a hangero le-vel
A dupla ebresztesben tudtok segiteni?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#771) fornettisuti


fornettisuti
veterán

száma: .198
áprilisi biztonsági frissítés
OIS nincs ebben a készülékben, csak a PRO verziójában

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#772) hangyász2 válasza fornettisuti (#771) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Remek, köszi. Nova 5T-re is ez approved FF-ben, akkor remélem, hamar jön arra is.

(#773) Orgi válasza fornettisuti (#771) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem is megérkezett, csak biztonsági frissítést írnak, mást nem...

(#774) fornettisuti válasza Orgi (#773) üzenetére


fornettisuti
veterán

nemtudom milyen biztonsági frissítés az ami több mint, ötszáz megabyte

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#775) Atiss199


Atiss199
újonc

Sziasztok. Tegnap rendeltem meg egy Honor 20-ast, egyik szolgáltatónál most elég jó árban volt plusz okoskarkötővel. Viszont Huawei Mate 10 pro-m van most, váltott valaki erről Honor 20-ra? Nem tudom mennyire fog zavarni hogy csak IPS a kijelző, illetve nincs sztereó hangszóró stb. Ha van valakinek tapasztalata, érdekelne :)

(#776) fornettisuti válasza Atiss199 (#775) üzenetére


fornettisuti
veterán

mar megrendelted, akkor nem mindegy? :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#777) atosan válasza Atiss199 (#775) üzenetére


atosan
addikt

Amoledről IPS-re váltásban van tapasztalatom. Konkrétan P20 pro-t tudom vele összehasonlítani. Nem fogsz csalódni. Szerintem próbálja a Huawei összekalibrálni, hogy ne legyen olyan látványos a külöm hogy ne legyen akkora a külömbség Amoled, Oled és IPS közt.

Maine coon

(#778) obalze válasza atosan (#777) üzenetére


obalze
tag

+1 Összességében egyetértek, Super Amoled-ről jöttem. Az első héten szokni kellett, de teljesen rendben van, a Honor 20-ban nagyon jó IPS kijelző található ebben az árkategóriában.
A hangminőség gyengébb lesz... Fülessel oké.

[ Szerkesztve ]

(#779) Dhampir válasza Atiss199 (#775) üzenetére


Dhampir
félisten

A sztereó hangszóró hiányozhat, ha a beépítettet szeretted, és a Pro nem véletlenül Pro.

[link]

(#780) Alexaa87 válasza Atiss199 (#775) üzenetére


Alexaa87
újonc

Szia.én is mate 10 proról váltottam ,a kijelző első napokban fura volt de simán megszoktam,nem hiányzik .a nem sztereo hangszóró sem zavar ,de azért mert mindig inkább fülessel hallgattam zenét és néztem videót .összességében nem bántam meg a váltást főleg a kamera ami feltűnően jobb szerintem

[ Szerkesztve ]

(#781) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok
Tudtok olyan tokot aminek kicsit erdes a hatulja/oldala?
Rendeltem egy etuo soft flex tokot amit itt ajanlottak, de ez is olyan sima, folyton ki akar csuszni a kezembol.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#782) Orgi válasza oszi666 (#781) üzenetére


Orgi
őstag

Nillkin Frosted Shield, már nem is tudom hány éve ilyen van minden telómon.

(#783) bozont


bozont
veterán

Amúgy a gyári kék tok kapható még valahol? Az kellene, de csak a feketéből találtam megvásárolhatót.
Kifutó lenne, vagy a vírus miatt van hiány a kékből?

(#784) oszi666 válasza Orgi (#782) üzenetére


oszi666
őstag

Koszi! Te kulfoldrol rendelted?
Nekem a natur fekete s-line tok a kedvencem de azt honor 20ra sajnos sehol sem talaltam

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#785) Orgi válasza oszi666 (#784) üzenetére


Orgi
őstag

Aha, ebayről rendeltem, kék Nillkint a fekete telómra.

(#786) Jofi81


Jofi81
őstag

Sziasztok!

Itt már ugye működik úgy a dual SIM, hogy egyszerre mindkét kártya 4G-n van?

(#787) fornettisuti válasza Jofi81 (#786) üzenetére


fornettisuti
veterán

dual standby

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#788) Jofi81 válasza fornettisuti (#787) üzenetére


Jofi81
őstag

Értem, hogy dual standby, de mindkét kártya lehet 4G-n egy időben? Mert például a Huawei P Smarton csak az egyik kártya lehet 4G-n, a másik csak 2G-n.

(#789) hangyász2 válasza Jofi81 (#788) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Lehet, sőt, dual volte, dual vowifi.

[ Szerkesztve ]

(#790) Jofi81 válasza hangyász2 (#789) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszönöm!

(#791) vieri2000


vieri2000
tag

Üdv!
Szeretném megkérdezni hogy a fülesen keresztül milyen a hangminösége a telefonnak. Sokat hallgatok zenét esténként. Honor 7 röl váltanék de csak mert elfogytam 16 g rol. Általában hogy vagytok megelégedve a készülékkel. Érdemes frisiteni a honor 20at? Mert olvastam nem biztos hogy elönyére válik. Gps mennyire jo mert sokat használom. Kamera? Mostanában elég sokat netezek nem fagy le? Nem játszok rajt. ☺ köszi a hozzászolásokat.

(#792) Orgi válasza vieri2000 (#791) üzenetére


Orgi
őstag

Én Honor 8-ról váltva egyértelmű előrelépést hallok a fülesnél, magam is sokat hallgatok zenét egy minőségi fülhallgatóval. A frissítéssel nincsen probléma, a telefonnal sem tapasztaltam eddig, a fényképező része is rendben van kategóriájában, a fotós topicba én raktam fel pár képet. Még sose fagyott le nekem vagy indult újra.

(#793) Ádám16


Ádám16
addikt

Előlapot is védő erős/vastagabb tokból mit ajánlotok? Faternak megrendeltem a készüléket, és szeret rá nem vigyázni, így megbízott azzal is, hogy üvegfóliát és tokot is rakjak rá neki.

A Flip Cover View elég erős lehet?

[ Szerkesztve ]

(#794) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok,

Szerintetek P10 Plus-ról érdemes erre váltani? Fényképezés és néha egy kis játék szempontjából? Van egy játék amit már régóta játszom de P10 Plus-on nem az igazi. Ha van köztetek játékos lelkű tag és ki is próbálná nekem az adott játékot azt megköszönném. Carx drift racing 2 lenne a játék neve. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#795) oszi666 válasza vieri2000 (#791) üzenetére


oszi666
őstag

Nekem bluetooth és adapteres fülesen keresztül is eléggé halk a régi Galaxy S7-hez képest. Hármas metrón néha maxra tekerve is alig hallom mi történik.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#796) vieri2000 válasza Orgi (#792) üzenetére


vieri2000
tag

Köszi a hozzászólást. Hasznos volt.

(#797) vieri2000 válasza oszi666 (#795) üzenetére


vieri2000
tag

Köszi ezt is figyelembe veszem.

Jelenleg azért hajlok a Honor 20 megvételére. Szivem szerint Huawei p20 pro-t szerettem volna venni de elfogyott.
100 fölé nem nagyon akarok menni. Csak ha nagyon megéri. Én kb 5-6évig szoktam használni egy mobilt. A mostani igaz 4 éves de kevés a 16 gb. Elfogytam. Nem nagyon riadok vissza a kifutott termékektől.

[ Szerkesztve ]

(#798) fornettisuti válasza vieri2000 (#797) üzenetére


fornettisuti
veterán

kb 5-6évig szoktam használni egy mobilt
a mostaniakat mar nem fogod, nem arra terveztek oket

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#799) suhi84


suhi84
tag

Sziasztok!

Asszonynak vettem én is egy ilyen telót ajándékba.
Addig nem adom oda, míg nem frissítgetem le, illetve meg nem jön rá a tok(elvileg ma).
Mi az utolsó update verzió? :R

(#800) Orgi válasza suhi84 (#799) üzenetére


Orgi
őstag

10.0.0.198

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.