Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Cunaja válasza Energie X (#250) üzenetére


Cunaja
addikt

Az Alza mindenre 2.évet ad, akkor is ha a gyári garancia 1-év.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#252) Energie X válasza Cunaja (#251) üzenetére


Energie X
őstag

Akkor az nem gyártói hanem alza saját ha jól értem.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#253) Cunaja válasza Energie X (#252) üzenetére


Cunaja
addikt

Gyártói, csak amin 1-év van, az Alzától kapsz egy plusz évet.

Más:
Azt írják a Nova 5Tn, hogy a tiétekben sincs Infra, igaz ez?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#254) atosan válasza Cunaja (#253) üzenetére


atosan
addikt

Igaz. Nem értem ez mire jó, ott van, de még sincs.

Maine coon

(#255) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Na megrendeltem én is egy Honor 20 Prot az alzától 127 ért, remélem beválik, sokat tépelődtem, Honor 8 ról váltok.

(#256) miauut


miauut
tag

Sziasztok. Hogyan tudok egyéni értesítési hangot beállítani az SMS-re úgy, hogy a rendszerhang, a naptári értesítés ne változzon?
Köszönöm

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#257) Cunaja válasza atosan (#254) üzenetére


Cunaja
addikt

Nézzétek csak.
Ha most azt vesszük, a Honor 20 tulajok átverése történt. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#258) atosan válasza Cunaja (#257) üzenetére


atosan
addikt

Igen. Nem tudni miért rakta bele a gyártó, aztán még sincs. Oké hogy én meg vagyok nélküle, de sokan azzal a tudattal veszik, hogy nicsak infra.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#259) Indian74


Indian74
senior tag

Ahogy írtam már ... [link]
Próbáljátok ki..hívjatok fel valakit és tegyétek oda a kezeteket....takarjátok el.... :C :DD

NAGYPAPA

(#260) Cunaja


Cunaja
addikt

Aki szeretné a hangerőt növelni, ezzel a progival megteheti. Csak óvatosan, mert hallás romlás léphet fel, illetve ha tulzásba esik valaki, a hangszóró és a füles is károsodhat. Szerintem 125% elég.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#261) espi38


espi38
őstag

Akit érdekel egy H20 fekete színben alza garanciával nillkin hátlapi tokkal+sony fülessel 105 ezer ftért,az írjon privit megadom a nyitó kódot.
Budapesten az Őrs vezér téri alza boxból tudja elvinni holnap este 20 óráig.

(#262) Dhampir válasza espi38 (#261) üzenetére


Dhampir
félisten

Mi lesz helyette? :)

(#263) espi38 válasza Dhampir (#262) üzenetére


espi38
őstag

nem tudom!
megvárom a holnapi akciókat :)

(#264) atosan


atosan
addikt

Telekomosra csorog le a 10-es droid

Maine coon

(#265) miauut


miauut
tag

Sziasztok. Hogyan tudok egyéni értesítési hangot beállítani az SMS-re úgy, hogy a rendszerhang, a naptári értesítés ne változzon?
Köszönöm

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#266) atosan válasza miauut (#265) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nem szoktam ezt így külön állítgatni. Most kipróbáltam, de én sem jövök rá. Esetleg kérdezz rá valamelyik pörgősebb Huawei/Honor topikban +(P30 pro, Mate 20 pro, stb).
Ha találsz rá megoldást oszd meg, már engem is érdekel.

Maine coon

(#267) Dareiosss válasza miauut (#265) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Smsnél a beállításoknál

(#268) TomSawyer79 válasza miauut (#265) üzenetére


TomSawyer79
csendes tag

Szia! Beállítások! > Alkalmazások> Alkalmazások> (itt keresd ki az sms appodat, lépj be) > értesítések> egyéb értesítések> hang
Itt már külön be tudod állítani az értesítési hangot.

(#269) bubus66 válasza atosan (#264) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!A Telekomnál vásárolt telefon gyárilag független és nem Telekomos,ezért máshol vásárolt is ugyan úgy fogja kapni a frissítés.

Más Ha valakinek nem jelzi akkor belép a Hicare alkalmazásban saját fiókjába és ott a Beállításokon belül csinál egy gyorsítótár törlést, majd vissza lép a Hicarebe és a frissítés menüre nyom akkor felfogja dobni a frisstést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#270) atosan válasza bubus66 (#269) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Igen, tudom. Még olyan módosítás sincs, mint a P20 pro-nál. Csak megjegyeztem, mert más topikokban ilyenkor szoktak jönni a "hol vetted, milyen szolgáltató" kérdések :D

Maine coon

(#271) bubus66 válasza atosan (#270) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen tudom nem mindegy, hogy hol vetted, dehogy nem mert már mindenhol függetlenül árulják.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#272) espi38


espi38
őstag

most a firstphone nal a tipus 2 ev gyari garival 110 ezer 1 ev garanciaval 100 ezer.nem tudom mi a kulonbseg

(#273) Dareiosss válasza espi38 (#272) üzenetére


Dareiosss
senior tag

A firstphonenál nincs gyári gari, vagyis magyar gyári gari nincs, attól hogy odaírják még nem igaz. Azoknál van gyári gari akik a huawei honlapján fent vannak. Vagy egyszerűbben akiknél ott van árukeresőn a hivatalos partner jelzés.

[ Szerkesztve ]

(#274) espi38 válasza Dareiosss (#273) üzenetére


espi38
őstag

hat tudtommal a firstphone hivatalos huawei eladó valamint a samsung hivatalos elado is.

(#275) Dareiosss válasza espi38 (#274) üzenetére


Dareiosss
senior tag

[link] kattints a vásárlásra. Nem szerepel ott a firstphone
Sztem kevered a Speedshoppal.

[ Szerkesztve ]

(#276) Norbi. válasza Dareiosss (#275) üzenetére


Norbi.
őstag

De, hivatalos partner, de érdekes, mert árulnak 1 év bolti garisat is, meg 2 év gyártói garist.

(#277) Dareiosss válasza Norbi. (#276) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Akkor miért nem szerepel a hivatalos partnerek listáján a huaweinél? Mindenki mást kiírnak....

[ Szerkesztve ]

(#278) espi38 válasza Norbi. (#276) üzenetére


espi38
őstag

szerintem az egy év garanciás azok visszakuldott darabok.
akkor jol tudtam hogy hivatalos viszontelado.
nem keverem a speedshoppal,egyebkent ok csodalkozom hogy nyitva vannak,soha nincs naluk olyan ar ami miatt ott venne az ember telefont

(#279) Dareiosss válasza espi38 (#278) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Sztem hívd fel a huawei ügyfélszolgálatát, ők megmondják hivatalos-e. Ha az lenne őket is feltüntetnék. Én beszéltem velük kb 1 hónapja, és azt mondta az ügyintéző,még a 220 voltnál is ellenőriztessem az imeit mert szoktak problémák lenni.

[ Szerkesztve ]

(#280) Norbi. válasza Dareiosss (#277) üzenetére


Norbi.
őstag

Passzolom, kérdezz rá, ha nem hiszel nekünk, live chaten hamar megmondják. Tippre azért, mert nem kizárólag 2 év gyári garost árulnak.
Apple-nél sincs amúgy kint az összes viszonteladó valamiért.

Espi: Nem visszaküldött lesz az, hanem más, nem hivatalos forrásból származó. :)

[ Szerkesztve ]

(#281) Dareiosss válasza Norbi. (#280) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Azt is mondták, hogy lehet venni külföldről is telot pl németből, csak ott is a hivatalos boltból, azt is lehet itthon gariztatni, csak az a lényeg, hogy az imei és a számla ugyanazon országhoz tartozzon.
Na az alzánál ezért kell a boltba vinni, mert ők magyar számlát adnak és gondolom cseh az imei. Így visszaviszik Csehországba gariztatni ők maguk. Ettől függetlenül nem szokott gond lenni az alzás garival.

[ Szerkesztve ]

(#282) Norbi. válasza Dareiosss (#281) üzenetére


Norbi.
őstag

Ezt meg tudom erősíteni, német Médiás Mate 10 Pro-t simán javították.

(#283) espi38 válasza Norbi. (#280) üzenetére


espi38
őstag

nem mindegy hogy hivatalos garanciás vagy nem,garancia idon belul nem szoktak ezek a felsokategorias keszulekek tonkre menni :))
csak mi magyarok erre vagyunk ilyenek ha 2 ev gyari garis az adott darab akkir jo kulonben mehet a levesbe. ;)

lehetseges,igazad lehet ha vennek biztosan az egy ev garanciast vennem :))

(#284) Dareiosss válasza Norbi. (#282) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Én a firstphonos imeit biztos ellenőriztetném. Aztán ha azt mondják rá ok akkor ok. Amúgy meg az alza a 99 ezres honor 20 és 127 ezres Honor 20 Pro kuponos árával elég jó vétel volt.

(#285) Dareiosss válasza espi38 (#283) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Az én honor 8 am 1,5 év után kezdett szarakodni, fagyott és az aksi is szarolt, 2 hónappal a 2 éves gari előtt küldtem vissza, postaponton keresztül a huaweihez, 3 nap múlva hozták vissza, alaplapon kívül mindent cserélve. Szóval igenis fontos a 2 év jó gari.

Én biztos nem vennék egy 120 ezer ft körüli telefont 1 év garival.

[ Szerkesztve ]

(#286) espi38 válasza Dareiosss (#281) üzenetére


espi38
őstag

en az amazon.de rendeltem egy realme x2 es az is eu garancias,de mivel nalunk csak a hire van a tipusnak oda kell visszakuldeni ha gond lenne vele:))
az egy masik dolog,hogy mar hirdetem us a,darabot :DD

[ Szerkesztve ]

(#287) Norbi. válasza Dareiosss (#284) üzenetére


Norbi.
őstag

Az biztos is, el is gondolkoztam rajtuk, de maradok a sötét oldalon inkább. :))

(#288) Cunaja válasza espi38 (#274) üzenetére


Cunaja
addikt

Olvasd el ezt a bejegyzést!
Szerintem ha együtt működnek, talán hivatalos garanciát adnak.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#289) espi38 válasza Dareiosss (#285) üzenetére


espi38
őstag

alzan csak kb 1 óráig volt 100 ezerert H20 most mar csak h20 pro van,mert az annyival nem ad tobbet mint amennyivel dragabb.
nagyon jó készülék a H20 csak elcsesztek azt a nagy hibát,hogy nem amoled panelt raktak bele,ips bol us egy eleg gyenge kijelzo kerult bele.
mwg a redmi note 8 kijelzije is kontrasztosabb mint a h20.
ezt eltekintve minden teren kivalo

(#290) Norbi. válasza espi38 (#289) üzenetére


Norbi.
őstag

Napokig, talán egy hétig is volt Honor 20 annyiért.
Nem olyan rossz a kijelző szerintem, IPS-ek közt elég jónak számít.

Dareiosss: Én simán, mert a képernyőbe épített ujjlenyomatoktól kiborulok. :))

[ Szerkesztve ]

(#291) Dareiosss válasza espi38 (#289) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Ha beleraktál volna az amoledet ki a fene vette volna a P30, P30 Pro, Mate 20 Pro telefonokat?

(#292) Dareiosss válasza Norbi. (#290) üzenetére


Dareiosss
senior tag

De ha amoled=képernyőbe épített ujjlenyomat. :DDD

(#293) espi38 válasza Dareiosss (#291) üzenetére


espi38
őstag

ebben igazad van,mert ha ebben.is amoled van akkor jobb telefon lenne mint a P30.
egyébként miert egyertelmu ha amoled a kijelzo akkir benne van a panel alatt a leolvaso?
nem azt mondtam hogy rossz,mert volt h20am de nem a legjobb ips panel amit beleraktak.nezz meg egy pl realme 5pro tesztjet es leirasat ott azert van akar 800 nit fenyero is 1:1875 kontrasztarany pedig IPS a h20 1:1300 buszkelkedhet ha jol emlekszem.persze ezt az ember nem veszi eszre,a fenyerotviszont igen

(#294) Norbi. válasza espi38 (#293) üzenetére


Norbi.
őstag

"egyébként miert egyertelmu ha amoled a kijelzo akkir benne van a panel alatt a leolvaso?"

Mert ez a trend most és nem is lenne vele baj, ha tudna olyan sebességet és megbízhatóságot, mint a hátlapi/bekapcs gombba épített megoldások.

(#295) espi38 válasza Norbi. (#294) üzenetére


espi38
őstag

Igen, ez most a trendi.
Egyébként soha nem használom az olvasót, egyedül a H20 tettem, mert nagyon gyors volt és hiba nélkül működött és nem utolsó sorban, szerintem rohadt jó helyre tették 😁

(#296) kurucz24 válasza Dareiosss (#284) üzenetére


kurucz24
tag

Frissült a lista, most már a Firstphone is hivatalos viszonteladó: [link]

(#297) Dareiosss válasza kurucz24 (#296) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Helyes. De azért azt is nézd meg, hogy az olcsóbb 1 év garis teloknál a forgalmazó a SecondPhone Kft. :D

(#298) miauut


miauut
tag

Tegnap este megjött a 10-es droid :)

[ Szerkesztve ]

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#299) espi38 válasza miauut (#298) üzenetére


espi38
őstag

Látsz valami változást, sötétmód adott?

(#300) atosan válasza espi38 (#299) üzenetére


atosan
addikt

Sötét mód adott, értesítési sávot lehúzod, ott a kapcsoló.

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.