Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) gretzky77 válasza ember (#1150) üzenetére


gretzky77
veterán

Megkaptad az A11-et? Wow ez meglepő!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1152) ember válasza gretzky77 (#1151) üzenetére


ember
csendes tag

Igen, 5-6 perc alatt fent is volt.
Build szám: 11.0.0.138(C431E3R5P4)
MAGIC UI: 4.0
De a Droid verzió maradt 10 sajnos.

(#1153) gretzky77 válasza ember (#1152) üzenetére


gretzky77
veterán

Á akkor az nem 11!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1154) baly81 válasza fornettisuti (#1149) üzenetére


baly81
aktív tag

Semmi baj a gyárival, csak gondoltam megkérdezem, hátha valaki már elgondolkozott ezen és lecserélte a gyári appot...
Van egy-két alternatív alkalmazás, amelyben szűrni lehet és csoportokat, kedvenceket létrehozni bővebb beállításokkal. Egyszer, ha lesz kis időm rá kikísérletezem... :K

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1155) baly81 válasza ember (#1152) üzenetére


baly81
aktív tag

Mit vettél észre a készüléken? Miben másabb úgy első ránézésre/érzésre? Gyorsaság, stabilitás?

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1156) Orgi


Orgi
őstag

Nekem is megjött, 1.81 GB, semmi lényegi változást nem látok a leírásban, épp települ...

(#1157) ember válasza baly81 (#1155) üzenetére


ember
csendes tag

Egy új effektet, de semmi mást. Nekem eddig nem volt gond a stabilitással. Ma vszínű újrahúzom a telót, azután meglátom lesz-e különbség. :)

(#1158) Orgi


Orgi
őstag

Én se látok semmi változást, talán a naptár widget más lett picit, illetve a galéria változott. Eddig sem volt semmi bajom a telóval, most is ugyanolyan gördülékeny minden és hibamentes mint volt :)

(#1159) fornettisuti


fornettisuti
veterán

1,8GB a frissítés UI frissítés zömében. Akinek nem adja be magától, manuálisan keressen rá.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1160) Zsoltg4s válasza fornettisuti (#1159) üzenetére


Zsoltg4s
tag

P30 Prom van, ide is benézek néha, a fiamnak ilyen készüléke van. Én már két hete megkaptam az Emui 11-et. Sok változás nincs, AOD lett nálunk testreszabhatóbb. Akku ugyanaz, stabilitás sem változott, gyors, tökéletes.
Egyedül az akku statisztika lett nagyon elbaxva. 24 órás bontásban van a kijelzőidő.
Hívásrögzítő is van már hozzá. De aki nem resetel, annak működik a 10.1-é is.

(#1161) baly81 válasza Orgi (#1158) üzenetére


baly81
aktív tag

Én is frissítettem, észrevételem a változások terén ugyan az eddig, amit te is leírtál!

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1163) baly81 válasza #46372352 (#1162) üzenetére


baly81
aktív tag

Szia! Köszönöm a tippet, kipróbálom! :)

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1164) baly81 válasza baly81 (#1161) üzenetére


baly81
aktív tag

Kiegészítés: szerintem a hangbeállítások (Hangok és rezgés) menüje is változott, legalábbis én nem emlékszem a felső három ikonra... De az is lehet, hogy szimplán én voltam eddig bamba! :)

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1166) ftc válasza #46372352 (#1165) üzenetére


ftc
nagyúr

Nálam rendben megy...

(#1167) fornettisuti válasza #46372352 (#1165) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1169) baly81 válasza #46372352 (#1168) üzenetére


baly81
aktív tag

Nálam is ugyan úgy megy minden mint előtte, nem lassult.
Háttérben nem fut valami, ami zabálja az erőforrásokat? Ha az egész telefon lassú nem az ujjlenyomatolvasóval lesz baj!
Ha végképp nem találsz semmit, egy gyárira történő visszaállítást csinálj és állítsd be újra a telefont az igényeid szerint. Bár ez nem kevés idő sajnos, de szerintem csak ez fogja megoldani a problémádat.

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1171) gretzky77 válasza #46372352 (#1170) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerintem akkor próbáld meg,hogy törlöd a mintákat és újból add hozzá!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1172) fornettisuti válasza #46372352 (#1170) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ugyan ahhoz az ujjadhoz adj több mintát neki, ezzel segítve a felismerést.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1174) baly81 válasza #46372352 (#1173) üzenetére


baly81
aktív tag

Ja, akkor jó, félreértettük egymást! :)
Én azt vettem észre, ha nedves (izzadt) vagy sérült a bőrredő az ujjamon, akkor is nehezebben ismeri fel. A minap hegesztés közben kicsit lesimítottam -egy még eléggé meleg vassal- a bőr redőit az ujjbegyemről. Mindjárt nem is tudtam vele feloldani... Az asszonypajti meg paradicsomvágás közben járt úgy, hogy egy plusz redőt húzott a mutatóujja közepébe... A telefon nem igazán szerette :))

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1175) naensuppedek


naensuppedek
csendes tag

Sziasztok!
A Honor 20-amra nemrég feltelepült a 11.0.0.138 frissítés, és ennek hatására megváltozott a messenger üzenetek rezgése (egy jóval hosszabb rezgés, mint előtte volt, és idegesít).
Valaki tudna segíteni, hogy ezt hol lehet személyre szabni?
Én sehol sem találtam ilyen lehetőséget a telefon menüjében/messenger beállításaiban.

Köszi előre is!

(#1176) baly81 válasza naensuppedek (#1175) üzenetére


baly81
aktív tag

Én nem használom az említett alkalmazást, de korábbi hozzászólásokból az rémlik, hogy az eddigi, akár alkalmazásonként eltérő rezgéstípusokat felváltotta egy, és az összes alkalmazás így rezeg.

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1177) ftc


ftc
nagyúr

Lehet én nem találom, de Teams alatt ha a kamera be van kapcsolva nem lehet bekapcsolni a világítást... ötlet, hogy hogyan tudnám bekapcsolni?

(#1178) oszi666


oszi666
őstag

befutott nekem is a Magic UI4.0 Nem tudom mire számítottam, de elég szegényes lett.
Most akkor az android 11 az tuti bukó? Én valamiért azt hittem, hogy a Magic UI 4.0-át azzal szállítják

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1179) koszos91 válasza oszi666 (#1178) üzenetére


koszos91
tag

Szia!

Pont a múltkor olvastam valahol, hogy még ha minden igaz akkor az Android 11-t még megkapja.
Bár én most is úgy vagyok vele, hogy jelenleg is tökéletes ez a telefon.

Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nekem még egy pár évig hű társam lesz! :D

- Anya megyek cseresznyét szedni! - De hát tél van Pistike! - Tudom... sapka, sál!

(#1181) Orgi válasza #46372352 (#1180) üzenetére


Orgi
őstag

Én most akarom lecserélni, illetve nem akarom, de mivel rengeteget fotózom, betelt a 128 GB. Venném az utódját, de nem tudom mikor lesz Honor 40 és főleg milyen méretben... így egyelőre várom a Mi 11 Lite 5G-t, az tűnik egész vállalható utódnak.

(#1183) Orgi válasza #46372352 (#1182) üzenetére


Orgi
őstag

Végül is szinte mindenben jobb/van előrelépés, ha jól látom, szóval igazán érdekelne, mire gondolsz.
Ha le akarnám róla menteni a fényképeket, nyilván ezt tenném.

(#1185) oszi666 válasza koszos91 (#1179) üzenetére


oszi666
őstag

Tok jo, bar oszinten szereteme annyira ezt a telot, hogy ne csereljem le egyelore :)
Harom dolog zavar, ha gesztus vezerles van, akkor a keyboard nagyon lent van, hiaba allitom legmagasabbra a billentyu magassagot,
Illetve az ertesito led ultrahalvany a regi galaxy s7-emhez kepest, kb mintha nem is lenne
Es az aod hianya.
De ezek mind olyan hianyossagok, hogy a tobbit siman ellensulyozza :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1186) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Márciusi (11.0.0.143) biztonsági frissítés érkezett, 245MB.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1187) baly81 válasza fornettisuti (#1186) üzenetére


baly81
aktív tag

Hónapról hónapra Te vagy az első csicsergő fecske,
aki leírja, hogy a frissítést megkapta és feltelepítette.
De, nem ám napokkal később, mint ahogy azt megtette,
oly gyorsan, hogy a Kirin 980-at még az update melengette!
Hálásan köszönjük hát neked, eme nemes gesztust, s tettet.

:D :D :D

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1188) fornettisuti válasza baly81 (#1187) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nagyon szívesen. :B

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1189) koszos91


koszos91
tag

Sziasztok!

Erre a új dupla rezgéses jelzésre nincs valami módosítási lehetőség, mert már kezd rohadtul idegesíteni.
A régivel, amikor csak 1x rezget röviden az jó volt, de ez? Este lefekszek és ha nem némítom el teljesen, akkor az éjjeli szekrényen úgy zizeg, mint a "kemotokszos" légy a földön és már kezd egy kicsit "sokk" lenni!

Szóval ha van valakinek valami jó ötlete azt megköszönöm :DD

- Anya megyek cseresznyét szedni! - De hát tél van Pistike! - Tudom... sapka, sál!

(#1190) baly81 válasza koszos91 (#1189) üzenetére


baly81
aktív tag

Bár nem a rezgést módosítod vele, mert azt nemigen tudod, de...
Miért nem állítasz be estékre pl. 21:00 - 06:00-ig ne zavarj funkciót? Akkor nem fog rezegni, csipogni, villogni. Viszont ugyan úgy mindent megkapsz, emailt, üzenetet, hívást stb, csak nincs értesítés róla. Tök süket és sötét marad a telefon! Végülis olyan, mintha némítanád, de ezt automatikusan teszi az általad meghatározott napokon és időpontok között. Eddig egyik telefonomon sem alkalmaztam ezt, de a Honoron igen. Nagyszerű funkció. Azt állítsd be, hogy ha valaki a kontaktjaid közzül 2x keres 15percen belül, akkor kicsörögjön. Ne legyen ilyen, de vészhelyzet esetén életet menthet!

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1191) koszos91 válasza baly81 (#1190) üzenetére


koszos91
tag

Köszönöm a tippet! Majd akkor kipróbálom. :DD

- Anya megyek cseresznyét szedni! - De hát tél van Pistike! - Tudom... sapka, sál!

(#1192) oszi666 válasza koszos91 (#1189) üzenetére


oszi666
őstag

szia ebbe már én is belefutottam, nekem főleg a messengernél rohadt idegesítő.
semmit sem tudtam vele kezdeni, aztán hirtelen egy frissítés után megint szépen normálisan egyet rezgett, aztán most a legutóbbi frissítés óta megint mindig kettőt rezzen szóval ha tudsz valami megoldást kérlek azonnal írd be ide :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1193) #38444544


#38444544
törölt tag

Sziasztok!
Látom nagyon sokan szenvedtek ezzel az új rezgés beállítással. Tegnap volt időm nyomogatni a telefonomat és hosszas keresgélés után megtaláltam. Értesítések/Messenger/Chatek és hívások/Értesítési hang/Rezgés.
Remélem tudtam nektek segíteni. ;)

(#1194) fornettisuti válasza #38444544 (#1193) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nagy király vagy, nem is tudtam, hogy ezeket is lehet állígatni. (nekem jo a dupla rezgés)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1195) oszi666 válasza #38444544 (#1193) üzenetére


oszi666
őstag

isten vagy, hát nem is tudtam, hogy ez már van :Y
kb fél éve ilyen még nem volt, legalábbis nálam nem
thx mégegyszer!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1196) ember


ember
csendes tag

Sziasztok,

Sajnos a hátlapom berepedt a kamera körül. Tudtok ajánlani Bp-en korrekt szervizt? Kb milyen árban lehet egy hátlap csere munkadíjjal, anyagköltséggel együtt?

Előre is köszönöm szépen a segítséget. :)

(#1197) Energie X válasza ember (#1196) üzenetére


Energie X
őstag

Huawei szerviz Jozsef krt. Nem tudom Honorokra van-e szerviznap akcio. 8000 juf a munkadíj, az alkatresz árát meg tudod nézni a Támogatás appon belül.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1198) ember válasza Energie X (#1197) üzenetére


ember
csendes tag

Köszönöm szépen :)

(#1199) baly81 válasza Energie X (#1197) üzenetére


baly81
aktív tag

Az azért nem gyenge ár! Még ha szakszervíz is, rohadt drága... Szerintem ettől található sokkal olcsóbb is!

ember:
Ha az én telefonom lenne és már nem lenne garancia rá, akkor lerendelném a hátlapot hozzá, és magamnak cserélném le. Nem nagy ördöngősség és az egész nem tart 30 pernél tovább, még annak sem, aki először csinál életében ilyet! A kamerasziget külön van, az nem a hátlap része, szóval még elektronikát sem kell bontanod! Szerszámigény: hőlégfúvó, műanyag szerelőlap, snicer. Az újraragasztáshoz kell szerelőragasztó, de kapható már olyan hátlap amelyiken rajta van a ragacs is gyárilag. Az egészet megúszod (hátlap + ragasztó) 3-4000 Ft-ból...
A youtube-on is találsz róla 86324 darab videót.
Keresőszavak: back glass replacement, disassembly
Ha lecserél(tet)ted, nálam van hátlapvédő hidrogél fólia az újra, ha gondolod.

.

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1200) Energie X válasza baly81 (#1199) üzenetére


Energie X
őstag

Lehet, de én inkább megyek szakszervízbe mint allahgsm-be, ezt már saját pénzemen megtanultam... Mellesleg ha béna vagy és összetöröd a képernyőt az nem garanciális probléma. Ezt is megtanultam... Nekem spec se türelmem se kézügyességem, van aki jó ebbe, én inkább kifizettem érte az árat. Azóta nagyon vigyázok rá :D

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.