Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) kosa01077


kosa01077
tag

Sziasztok. November 22-én vásároltam egy honor 20 készüléket a telenornál. De viszont van egy kis prüci vele. A hangerő le gomb csak erős nyomásra érzékel. Tehát ha csak kattanásig nyomom semmi nem történik. Ha erősen megnyomom akkor érzékel. A fel gomb tökéletes. Mindenkinél ez a helyzet vagy én fogtam ki "hibás" készüléket? Illetve ha ma vissza viszem kicserélik? Márha van raktáron..
Köszönöm a választ! :)

(#302) atosan válasza kosa01077 (#301) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nálam jól működik a gomb, nem kell erőlködni.
Három napos csere garancia kell hogy legyen. Néhány éve én is éltem vele. Semmi esetre se hagyd magad a szervizre rábeszélni. Csere és kész.

Maine coon

(#303) miauut


miauut
tag

Érdekesség. Az alkalmazás beállításoknál, (kilövés, leállítás, engedélyek) és frissítéskor is szerepel az AndroidAutó. Frissítette is. De a alkalmazások között sehol semmi nyoma. Kipróbálni nem tudom, nincs AA-s autóm.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#304) atosan válasza miauut (#303) üzenetére


atosan
addikt

Ezt én is észrevettem, de szintén nem tudom kipróbálni.

Maine coon

(#305) fornettisuti


fornettisuti
veterán

sziasztok, beleptem a klubba mától, samsung s7-et nyugdíjaztam le.
kilences android van rajta, frissítettem, de meg nem ajánlotta fel az android új főverziót, ez normális?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#306) atosan válasza fornettisuti (#305) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Üdv itt. Hicare alkalmazáson keresztül kínálta fel azoknak akikről tudok. Persze ehez kell Huawei id, ha még nincs.

Maine coon

(#307) bubus66 válasza atosan (#306) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nekem például a telefon ajánlotta fel a frissítést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#308) bubus66 válasza fornettisuti (#305) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!
Csinálj egy Huawei ID és a Hicareben kell csinálni egy "gyorsitótár törlést" után általában felszokta ajánlani a frisstést.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#309) matex


matex
tag

Szoftverfrissítés: 9.1.0.167(C431E2R5P1), Android biztonsági javítás: 2019. október 6.

(#310) atosan válasza matex (#309) üzenetére


atosan
addikt

Neked még ez van?

Maine coon

(#311) fornettisuti válasza bubus66 (#308) üzenetére


fornettisuti
veterán

Beléptem hicarebe, frissítésre nyom a már adta is a 10-es (béta?) androidot. :R

Értesítési hangokat nem lehet szeparálni, SMS és email értesítésre különböző hangokat beállítani?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#312) Dareiosss válasza matex (#309) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Nekem is ez van, és akármit csinálok nem jön a 10 es droid.

(#313) bubus66 válasza Dareiosss (#312) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ez alapján próbáld meg

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#314) bubus66 válasza matex (#309) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ez alapján próbáld meg te is vagy a HiSuitevel

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#315) Dareiosss válasza bubus66 (#313) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Próbáltam :), már előtte is mint írtad, semmi.

(#316) miauut válasza fornettisuti (#311) üzenetére


miauut
tag

De lehet. Az email hangot, azt a gmail-os fiókodban tudod beállítani. Az sms hangot, meg a beállítások, alkalmazások, alkalmazások, messages, értesítések, egyéb értesítések lapon tudod átállítani. A fő értesítési hangot, a hang beállításoknál állítsd be.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#317) bubus66 válasza Dareiosss (#315) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor türelem megfog jönni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#318) attiati válasza fornettisuti (#305) üzenetére


attiati
veterán

Es milyen az s7-hez kepest?

(#319) fornettisuti válasza attiati (#318) üzenetére


fornettisuti
veterán

Parádés, főként az akku idő, ha ez is megéli a 3 évet nálam, mint az S7, már megérte.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#320) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Mint tudjátok nekem a tesó teló van, Huawei Nova 5T. Ami jó az enyémre, az jó a tietekre is.
Itt kifejtettem a tokokról a véleményem.
Amúgy a Novára még nem jött 10-es droid.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#321) Nashaba válasza Cunaja (#320) üzenetére


Nashaba
tag

Szia!
Van 10-es droid, a fentebb említett HiCarees megoldással telepíti gond nélkül. :)

A felhasználó kérésére módosítva.

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#322) Cunaja válasza Nashaba (#321) üzenetére


Cunaja
addikt


Ennek teljesen mindegy hogy nézed. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#323) Cunaja válasza Cunaja (#320) üzenetére


Cunaja
addikt

Többen megkerestek privátban, hogy milyen is a 360° tok. Itt egy videó róla.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#324) atosan válasza Cunaja (#323) üzenetére


atosan
addikt

Érdekes szerzemény. Az erős mágnes nem zavar be semminek?

Maine coon

(#325) Cunaja válasza atosan (#324) üzenetére


Cunaja
addikt

Írtam a linkelt oldalon, hogy a GPS , WiFi, hálózati jelnek is bezavar. Ahol mindhárom erős, nem nagyon veszed észre, de mondjuk vidéken ahol gyengébb a hálózat, ott azért már jelentős hálózat ingadozás lehet. A WiFi meg tesztelve is van a linken.
Viszont ami nagyon pozitív, hogy totál védi a telefont és még jól is néz ki.
A mágnesei tényleg nagyon erősek.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#326) fornettisuti válasza atosan (#324) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem pár hónapja volt ilyen tokom az S7-en. Annyit tudok róla mondani, kb 5perc után kidobta a tokot a kukába.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#327) Nashaba válasza Cunaja (#322) üzenetére


Nashaba
tag

Érdekes! Nekem tegnap rögtön feldobta. :)

(#328) atosan válasza Cunaja (#325) üzenetére


atosan
addikt

Már látom, köszi
Akkor ezt hanyagolom.

Maine coon

(#329) bubus66 válasza Nashaba (#327) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia
Azért mert neked Honor 20-ad van Neki meg Huawei Nova 5T és arra még nem jött meg a 10-es frissítés.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#330) bubus66 válasza Cunaja (#322) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Mester!

Ha jól emlékszem akkor a 10-es előtt a Honor 20 is kapott egy 9.1-es frissítést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#331) Nashaba válasza bubus66 (#329) üzenetére


Nashaba
tag

Nekem is Nova 5T van. :)

(#332) Cunaja válasza atosan (#328) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok, szia!
Ma kerestem a Hall szenzort a telefonban és ez miatt mágnessel simogattam a kijelzőt. A bal alsó sarokban van, így az okos tokra való átalakításához oda kell a mágnes. Így már okos. A kijelző jobb szélén van minden információ, mint pl. a P30 Lite-nál.
Viszont nem ez a lényeg. Nem tudom mi történhetett, de a 360°tok megkergült, mert már nem árnyékol.
Tok nélkül és tokban is egyforma a tempó a WiFi-nél.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#333) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

Honor 8 után szemeznék ezzel a telóval, egyetlen problémám van csak vele, hogy nincsen sd kártya bővítési lehetőség. Jelenleg mindösszesen 80 GB az adathasználatom (Honor 8 32 GB + 128 GB Samsung evo+ kártyával), itt mennyi a szabadon felhasználható tárhely és mennyi egy átlagos fotó mérete?
Mielőtt valaki megkérdezi: túrázom és nem keveset, nagyrészt fotók foglalják a helyet, illetve 3-4 filmecske is van a több órás utazásokra, sátras estékre. Félek hogy azt a kb 30 GB-ot elég hamar betölteném :(
Mi9 Lite lenne a konkurenciája...
Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#334) atosan válasza Orgi (#333) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nem értem a végén azt a 30 gigát mire írtad. Ennek a telónak 128-as tárolója van amiből emlékeim szerint 100 giga elérhető. Én vagy két éve nem teszek memóriakártyát a telefonba, de azért még ragaszkodok picit hozzá. Ezért rendeltem az aliról egy type-c/micro sd adaptert.
Egy átlagos fotó mérete 5-6 mega.

Maine coon

(#335) Cunaja válasza Orgi (#333) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Alap 110GB.
Ha nem kell neked nyers kép, akkor elég lesz. Ha viszont RAW(dng) is kell, akkor már kérdéses. 1 dng kép 91MB. Ha sokat nyomsz pro módban, akkor hamar vége a szabad helynek. Azt csinálom, egy komolyabb sorozat után, hogy lementem otg-n külső vinyóra a dng fájlokat. Amúgy nem rossz teló.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#336) Dareiosss válasza Orgi (#333) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Sztem inkább a Honor 20 Prot vedd, jobb a kamerája és a 256 gigával bőven el leszel.

A Mi 9 Lite sem bővíthető SD kártyával.... és a kamerája sem egy ász..

[ Szerkesztve ]

(#337) Orgi válasza atosan (#334) üzenetére


Orgi
őstag

Hát ha most használok 80 GB-ot és ezen 110 elérhető, akkor az 30 szabad GB-ot jelent, erre írtam. Köszi a válaszod!

(#338) Orgi válasza Cunaja (#335) üzenetére


Orgi
őstag

Alapvetően nem kell a raw, én magamon azt figyeltem meg különben, hogy amit egyszer lementek gépre, az kb sose szedem elő újra, szinte mindig telóról használom/mutatom/stb... köszi!

(#339) Orgi válasza Dareiosss (#336) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem is jobban tetszene a pro, csak a sima nagyon jó áron fut, a pro azért annyira már nem. A MI 9 Lite bővíthető sd kártyával, a kamerája meg a régebbi ph teszt alapján azért a sima Honor 20-nak se volt olyan fényes akkor, bár gondolom azóta ez javult és azért a Honor 8-nál jobb.

(#340) atosan válasza Orgi (#339) üzenetére


atosan
addikt

Nem vagyok szaki. Volt P20 prom, szerintem a H20 hozza azt a szintet kamerában.

Maine coon

(#341) Dhampir válasza Orgi (#339) üzenetére


Dhampir
félisten

A simát mennyire jó áron láttad és megbízható boltban?

(#342) Orgi válasza Dhampir (#341) üzenetére


Orgi
őstag

A sima 100k az előfizumhoz, a pro meg 169 ha jól látom kb, ez nem kis különbség.

[ Szerkesztve ]

(#343) Dhampir válasza Orgi (#342) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen.

(#344) svgyula válasza Orgi (#342) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Most vettem függetlenül Honor 20-at semmi hűségidő 107eft-ér.
MÁS
Nekem jött frissítés szinte azonnal. DE a 10-es még várat magára még a 9.1.0.167 jött meg. Semmilyen mókolás és woodoo nem hoz eredményt :DDD De nem sietem el mert várok a tokra ilyet rendeltem. A honor 9-en is ilyen van és nekem ez vált be a legjobban.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#345) bubus66 válasza svgyula (#344) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Üdv a Honor 20 használók csoprtjában, hiba menetés műkődést kívánok!

Nekem az is jött előbb itt egy leírás így próbáld meg vagy a HiSuite-vel arról is csináltam egy leírást itt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#346) Dhampir


Dhampir
félisten

Függetlenül "sufni gsm"-ben olcsó, ám megbízható hazai boltból, 2 év gyártói garanciával ~125 000 Ft-tól kezdődik az ára.

(#347) adam22


adam22
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni H-20 vásárlás előtt állva...

Egy korábbi hozzászólóhoz hasonlóan S7 nyugdíjazás előtt állok miután kijött a szokásos Samsung betegség, miszerint egy rohadványos telefon vagy sms felhozás is gondot kezd jelenteni neki és akad, agyal, nyűglődik..

Kinéztem a Honor 20-at az egyik Mediamarktban, ezzel kapcsolatban kérnék pár tanácsot, tapasztalatot, hogy merjem-e bevállalni következő telefonnak?

Korábban volt Honor 8-am, sok gyerekbetegsége volt (lentebb kitérek rájuk), de a vas verhetetlen volt, az eladása napjáig pörgött, ez a része nagyon rendben volt és sajnáltam is miatta és ez volt az első ilyen telefonom 10 év alatt amit nem úgy dobtam valaki után, hogy ne is lássam.

A gyerekbetegségek közül volt pár masszívan idegesítő, a kijelző fényereje napsütésben eleve elég gyengusz volt, de erre jött még, hogy random levette magát 20%-al. Erről tudott a Huawei is, a kezdetektől gyári hibának minősült, mégsem tudták vagy akarták megoldani.

Ez ugye nincs a Honor20 esetében?

A másik szubjektívebb: az én kezemre nagyon nem jól volt kalibrálva az érintő. Rengeteg anyázós melléütés, S7 esetében jóval kevesebb azóta. Ti tapasztaltatok ilyesmit a H-20nál?

Kamera: H8 egészséges fényviszonyok között jó képeket csinált, de amint ez nem ovlt 100%-ig ideális rögtön bemozdulós, hosszú záridős, zajos, nem igazán jókat. Átlag 2-3 képből lett 1 jó ezek közül, szóval legjobb esetben is közepesnek minősíteném.

Ahogy látom a HSZ-ekből elég vegyes a H20 kamerájának a megítélése, de a neten amiket nem ilyen teszt oldalon találok képeket nekem egész jónak tűnik.

pl: https://fototrend.hu/foto/atosan/img_20191021_102727.html

Ez nekem kifejezetten éles, szépen adja vissza a részleteket, színeket, nem maszatos, nem élettelen. Tudom ideális fényviszonyok vannak itt is, de talán a P20-nál láttam olyan képet is ahol valami virágot fotóztak ugyanígy amikor jól láthatóan nagyon jó képet lehetett volna lőni, és őszintén elég közepes, élettelen kép lett belőle.

Elég sokat használom a fényképezőt, nem fotópályázaton akarok indulni, pusztán a hétköznapokban átlagos körülmények között szeretnék -amennyire lehet- élénk, normális, nem bemozdulós képeket lőni, nem agyonkonfigurálva minden egyes adott pillanathoz.

Kérdés: H-20 esetében ez működhet?

Bocsi a sok rizsáért, de a következő vásárlás után nem szeretnék már legalább 2 évig újabb készülékvásárlásba belecsúszni ha nem muszáj, inkább előtte informálódom amennyire lehet .. :)

Köszi előre is mindenkinek! :R

(#348) nolan42


nolan42
tag

Ha valakinek nem lenne meg, integrált hívás rögzítő applikáció. Telepít, újra indít, majd Telefon beállításoknál engedélyez.

[ Szerkesztve ]

(#349) nolan42 válasza nolan42 (#348) üzenetére


nolan42
tag

(#350) Dhampir válasza Dhampir (#346) üzenetére


Dhampir
félisten

Egy Huawei termékpartner boltban 120 000 Ft-ért láttam kitéve a Honor 20-at.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.