Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) szemesi69 válasza bubus66 (#650) üzenetére


szemesi69
addikt

Párom s8-a csinált ilyent, jó nem huawei, lényegtelen, sim kártya csere megoldotta. Gyenge térerő és a volte is bekavarhat. Ezért van igazad, nem rögtön a rendszert kell hibáztatni.
Nekem egyszer vágták, ott helyben kuka lett, olyan jól vágta a csaj, én eleve cserét akartam, nem engedte, miután elcseszte még is csere lett.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#652) kaliczrob84


kaliczrob84
tag

Köszönöm a tippeket. Kb. 4 éves a SIM, és nem vágott. Én továbbra is a 10-est tartom hibásnak, mert mindkét telefon tökéletesen működött a 10-ig. Ahogy jött a 10, jött ez a hiba. Még hülyének néztem múlt héten is a bátyámat, mert akkor még 9-en voltam. Csak érdekességképp, fentebb írtam, hogy jeleztem az ügyfélszolgálatnak a támogatás appal.. Zoltán nevű kolléga türelmet kért, és miután végzett, azt írta, hogy kipróbálta egy honor 20-on, és valóban fennáll a hiba.

(#653) Beri78 válasza kaliczrob84 (#652) üzenetére


Beri78
őstag

Nekem s10+-on produkálta (random, volt, hogy napokig semmi, aztán 2 napig 2-3 hívás is eltűnt...), de jött frissítés, és azóta rendben. Kártya kevesebb mint 2 éves.

Páromnak van H20, és azon is elkezdte a hibát produkálni, mióta feltettük a 10-et.....
Telenor hálozat.

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#654) kosa01077 válasza kaliczrob84 (#644) üzenetére


kosa01077
tag

Nem egyedi eset. Nekem is volt/van ilyen. Csak nálam annyi külömbséggel, hogy kb 1-2 óra múlva jön az üzenet.
Van olyan is ha hívok valakit akkor nem csörög ki, újrainditás után hibamentes. Olyan helyen dolgozom ahol nincs térerő, kimegyek vissza a szabadba nem mindig jön vissza a 4g sem.Nekem csalódás ez a telefon. Pedig amióta van honor azóta az van. Lehet hogy csak egy gyári hibást fogtam ki..

(#655) Orgi válasza kosa01077 (#654) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem hasonló problémám volt előző telómmal, sim kártyát cseréltem és nyomtam nagy nehezen egy gyári visszaállítást, utána nem jelentkezett.

(#656) nolan42


nolan42
tag

Hát. Akkor lepel le.
P9 - ről váltottam Nova 5 - re. Sebesség tekintetében elégedett vagyok, hang szerintem P9 esetén jobb volt(nem telefonálás, zene vagy videó kihangosítva) Ház egy kalap szar. Négy oldalon erősen megnyomva durván recseg még billeg is. Konkrétan látom a mozgást az üveg és a keret között (Le akartam venni a tokot róla, akkor vettem észre). Kamera gyengébb, mint P9 esetén. Nem talál rendesen fókuszt. Fényerő általában sok. Este konkrétan rosszabb képeket csinál. Mákos, elnagyolt. Akku nálam jobb, pár órával többet megy el. Összességében CSAK azért érte meg váltani, mert lett egy új telefonom. Maradéktalanul nem vagyok elégedett.

(#657) atosan válasza nolan42 (#656) üzenetére


atosan
addikt

Igaz H20, de nálam a házzal nincsenek ilyen gondok.

Maine coon

(#658) fornettisuti válasza atosan (#657) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nálam sem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#659) Orgi


Orgi
őstag

Szintén Honor 20, nálam sincs ilyen gond. Elég sokat fotózom, hétvégén lesz anyag bőven, esetleg feltöltök párat majd, de az előző Honor 8-am a P9 testvére volt és szerintem egyértelműen szebb képeket csinál ez...

(#660) Cunaja válasza nolan42 (#656) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Nem szokásom senki telefonját leminősíteni, de a tiédet kénytelen vagyok.
Köztudott, hogy nekem is Nova 5T van és semmi bajom vele.
Nem tudom hol vetted a telefont, de ideje lenne szervizbe vinni, mert amiket írsz, az nem normális jelenség. Egyszerűen a telefonod selejt termék lehet.
Vidd el szervizbe és kérj minőségi felülvizsgálatot, mert te nem ezért fizettél és át lettél verve.
Olyan szinten szidod a telefont, hogy azt már nem tudtam nézni.
A fényképező éjszakai képeknél, van bőven javulás.
Várjuk mindannyian a szerviz véleményét.
Tudod jól, hogy nekem is van P9 és nem is akármilyen, de azért amiket leirtál az nem állja meg a helyét a két telefonnal kapcsolatban.
Más:
T-mobil és Android 10(EMUI 10) nincsenek semmi hívási anomáliák.
Eddig sosem volt nem fogadott hivásom, pedig a munkám miatt, naponta rengeteg bejövő hivásom van.
Szerintem a hiba okát itt kell felderiteni a fórumon, mert itt többen vagytok.
A hálózatok és a rom verziók alapján, első körben. A Novára a T-mobil kiadott egy Patch frissítést, ez lehet kizárja a hibát.
A következő lehetőség a SIM-kártya lehet, a régebbi kártyák, nem mindig kapcsolódnak fel a 4G-re és nem mennek át 3G-re, hanem nincs hálózat.
Harmadik lehetőség egy FR. Ha még mindig nem jó, akkor lehet a szolgáltató nem teljesen kompatibilis még a készüléken az Android 10-el.
Ezt tőlük kell megkérdezni a telefon típussal.
Végezetül, ha ezek után is csinálja akkor már lehet antenna hiba is, ami már szervizt igényel.
Ha EMUI 9.1-en tökéletes, akkor szolgáltatói hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#661) nolan42 válasza Cunaja (#660) üzenetére


nolan42
tag

Szerviz lesz. Köszönöm a véleményed. Így kerek.

(#662) Cunaja válasza nolan42 (#661) üzenetére


Cunaja
addikt

Szívesen, azért írtam, hogy neked is élvezhető telefonod legyen és ne egy ipari hulladék.
[Javaslom elolvasni részletesen ]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#663) Mátésum válasza Mátésum (#626) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Erre esetleg valaki?

(#626) Sziasztok. Tudtok esetleg abban segíteni, hogy a Honor 10 csatolt linken látható kamera beállítását hogy lehet elérni Honor 20-on?
[link]
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#664) sniper112


sniper112
aktív tag

ez mit takar a google play frissítésénél ez a szolgáltatói szolgáltatások ?

(#665) Orgi


Orgi
őstag

Fotózással kapcsolatban kérdezném, hogy Honor 8-on a hdr azt hiszem automatikus volt, itt viszont nem látok ilyen kapcsolót, magától megy mindig vagy hogy működik, mi dönti el hogy kell-e? Mert látom hogy külön fülön ott van a kamera appban, de akkor most mindenből kettőt kéne fényképezni és utána megnézni melyik lett jobb kép? Illetve az AI mód használatával is hasonló kérdésem lenne, a tapasztalatok alapján érdemes használni úgy általában véve vagy jobb képek születnek kikapcsolt állapotában? Mindenből kettőt kéne lőni és utána eldönteni? :( Köszi a tippeket előre is!

[ Szerkesztve ]

(#666) kokokka


kokokka
őstag

Sziasztok!
Igaz, hogy nem 20 hanem 20 Lite, de megkérdezlek titeket hátha tudjátok : létezik működőképes gCam ehhez/ezekhez a típushoz? párat feltettem, de mindegyik kilép, vagyis épp, hogy csak elindul aztán off.

(#667) Dimond G válasza kokokka (#666) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szia!
Nekem ez volt fent ami működött és magyar is volt: [link]

(#668) kokokka válasza Dimond G (#667) üzenetére


kokokka
őstag

Köszi! Ahogy kicsomagoltam és beüzemeltem négy frissítést csinált zsinórban, az utolsó a 10-es Android lett. Azon is menni fog vajon? Ma nincs a közelemben, hogy kipróbáljam. Egyébként miért csak "volt"? Nincs már meg? Lehet tudni az okát ha így van?

(#669) Dimond G válasza kokokka (#668) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nos, nekem is android 10-en vagyok és működik azzal is!
Miért vettem le? Android 10-el jobb lett a gyári kamera! Már nem látok különbséget a gcam és a gyári kamera között! Ha találnék egy hasonló, működő Gcam-ot, ami fejlettebb, akkor használnám azt!
De próbáld ki! Lehet én nézem a dolgokat csak félszemmel! :DD :DDD

(#670) kokokka válasza Dimond G (#669) üzenetére


kokokka
őstag

Közben mégis hazamentem (fiamé a telefon) és kipróbáltam amit linkeltél. Semmi extra, a gyárinál biztosan nem különb. Ráadásul nincs is benne egy csomó minden, amiért gcam a gcam :)

(#671) Dimond G válasza kokokka (#670) üzenetére


Dimond G
senior tag

A Gcam nem használja a az összes optikát/kamerát! Ezt azért tartsd szem előtt! Jó!!!! Talán a Pixel 4! De ez a port biztos nem!

(#672) Nekton


Nekton
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ezen a telefonon ugyanaz a rendszer fut, mint a Huawei társán, vagy ehhez másik kezelőfelület jár?

(#673) atosan válasza Nekton (#672) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Teljesen ugyan az, csak a neve más tudtommal.

Maine coon

(#674) Energie X


Energie X
őstag

Létezik a telefonra olyan üvegfólia aminél a kameraluk ki van vágva?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#675) fornettisuti válasza Energie X (#674) üzenetére


fornettisuti
veterán

igen, de nem akarsz te olyat

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#676) fornettisuti


fornettisuti
veterán

SIM pin-t, hogy lehet kikapcsolni?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#677) Mexbacsi


Mexbacsi
tag

Sziasztok!

Tervezek venni egy ilyen telefont (nova 5t), és most már elég sok tapasztalat van vele ennyi idő után tulajdonosok részéről, így kérdezném, hogy megbízható telefonnak minősül? Rendszerproblémák, fagyások, lassulás stb. Megnéztem pár videót és a hiányosságaival együtt tudok élni (ip védelem, jack , stb.) viszont, ami leginkább érdekelne hogy google play szolgáltatás elérhető vele? Tudok letölteni alkalmazásokat?

[ Szerkesztve ]

(#678) bubus66 válasza Mexbacsi (#677) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Igen a Google play elérhető csak P40 szeriától nem nem lesz de őszinte legyek nem nem is nagyon hiányzik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#679) Orgi válasza Mexbacsi (#677) üzenetére


Orgi
őstag

Én semmi igazi problémával nem szembesültem Honor 8 után, minden flottul működik.
Amit nem értettem sose, hogy mit számít a jack? Mármint én nagy BKV-n zenehallgató vagyok, rendes fülesem is van, rádugtam a végére a telóhoz járó átalakítót és ennyi, ez miért szempont bárkinek is?

(#680) Dhampir válasza Mexbacsi (#677) üzenetére


Dhampir
félisten

Ahogyan Orgi is írta, Jack átalakítót adnak hozzá, legalábbis az itthon hivatalosan forgalmazottak dobozában benne lapul.

(#681) bubus66 válasza Dhampir (#680) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Huawei Nova 5T-hez nincs Jack átalakító mivel a USB c-be csatlakozik. A Honor20 csak az van abban nincsen füles.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#682) Dhampir válasza bubus66 (#681) üzenetére


Dhampir
félisten

A Honor 20-ról írtam és nem említettem fülest.

(#683) bubus66 válasza Dhampir (#682) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neki meg nem Honor20-ról szólt a kérdése. Akkor#680 hsz mi?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#684) Dhampir válasza bubus66 (#683) üzenetére


Dhampir
félisten

Ebben igazad van. Átsiklottam a megemlített mobil típusa felett automatikusan, mert a Honor 20 topikban vagyunk. Valóban a kérdésben a Nova 5T szerepelt, aminek egyébként van külön fórumszála is:

[link]

Most látom, hogy fórumtársunk oda is írt.

(Habár annyiban is azonos a két készülék, hogy én is Nova 5T tokot vettem a Honor 20-hoz, lévén, hogy csak ahhoz gyártottat kaptam, de tökéletes rá, csak feliratban más.)

(#685) ftc


ftc
nagyúr

Ki mivel tölti a telefont? Tapasztalataim szerint ha max 2A-os töltővel töltöm tovább bírja az aksi. Van másnak is valami hasonló tapasztalata?

(#686) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Hali, speedshopos 1990 forintos Honor 20-as Nillkin Nature-nél van most jobb itthoni ajánlat?
A kínai 4,34 dollárost nem tudom kivárni...

Egyébként Nova 5T-hez kellene.

(#687) Dhampir válasza ftc (#685) üzenetére


Dhampir
félisten

Az eredeti gyárival.

(#688) Bibby


Bibby
addikt

Van ez a digitális egyensúly nevű opció rajta, a szokásos képernyőidő meg feloldásaok száma, ilyesmik vannak benne.
Tetszik, de ha elindítom akkor onnantól kezdve az értesítési sávban mindig ott tanyázik hogy még x óra képernyőidő. Ezt nem lehet eltüntetni?

Ελευθερια η θανατος

(#689) giroud199


giroud199
aktív tag

Telekomnál vásárolt készülékhez is jár a szilikon tok a dobozban? :F

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#690) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Megoldhato valahogy, hogy a gyári kepernyozar ikon működjön custom launcher (Microsoft, nova) alatt is? Ha ki akarom tenni, azt írja, nincs telepítve.

(#691) atosan válasza giroud199 (#689) üzenetére


atosan
addikt

Nem.

Maine coon

(#692) hangyász2 válasza Pinyo16689 (#690) üzenetére


hangyász2
aktív tag

A gyárit biztos nem, max. ha keresel olyan ikonkirakó appot, ami műxik Android 10-en, és megadod neki a képernyőzár Nova műveletet.

De nem egyszerűbb a dupla kopp?

(#693) Pinyo16689 válasza hangyász2 (#692) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszi! Microsoft launcher használok, gesztussal megoldottam. :)

Ha Volte hívás inditok, azt hol látom? A menüben be van kapcsolva.

(#694) Orgi válasza Pinyo16689 (#693) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem a telefon híváslistájánál minden hívásnál írja a "Magyarország" előtt, hogy volte.

(#695) Pinyo16689 válasza Orgi (#694) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Nekem nem, pedig be van kapcsolva. Független a telefonod? Az enyém az, és Telenoros vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#696) szemesi69 válasza Pinyo16689 (#695) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Ha hívás közben 4g-n marad akkor van bekapcsolva, ha levált akkor nincs. Nekem voda és telekom van, voda állapot sávon is mutatja a volte jelet, a telekom nem mutatja, de hívás közben az is 4g-n marad. A fiamnak van P20 telekomnál lett véve, vodafonos kártya van csak benne, volte van azon is.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#697) Pinyo16689 válasza szemesi69 (#696) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszönöm! 3g-re vált, pedig be van kapcsolva a Volte...

[ Szerkesztve ]

(#698) Pinyo16689 válasza szemesi69 (#696) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Nem kell ehhez újabb sim kártya? Az enyém kB 4 éves.

(#699) fornettisuti válasza Pinyo16689 (#698) üzenetére


fornettisuti
veterán

De.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#700) Orgi válasza Pinyo16689 (#695) üzenetére


Orgi
őstag

Független a telóm, de én is Telenoros voltam és tiltva volt a flottás előfizun, amiben vagyok kompletten a Volte. Felhívtam a 1220-at, hogy vettem Volte-képes telót, kérem engedélyezzék, 1 perc múlva levették a default tiltást és ment is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.