Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) ktommy91 válasza msam (#19848) üzenetére


ktommy91
addikt

[link] Így muszáj leszel magyar kereskedőtől pofátlan áron megvenni. Ha mákod van, akkor az azolcsosag.hu-n van készleten.

Mod:lassú voltam

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#19852) beers válasza msam (#19850) üzenetére


beers
addikt

Gyorsabb nem lesz!

M&N

(#19853) nyisziati válasza beers (#19852) üzenetére


nyisziati
veterán

Akartam mondani, hogyha ráfizet még a kolléga 20-30 $-t, akkor a DHL egy hét alatt ideszállítja, de most megnéztem az összes eladót az Alin, és senki nem szállít így. Max. holland posta, azzal talán 3 hét a négy helyett, de az sem biztos.

szerk.: főleg így ünnep idején, az még erősen lassítja a folyamatot.

[ Szerkesztve ]

(#19854) mathgery


mathgery
aktív tag

Sziasztok! Telefont váltok (redmi prora). Abban kérném a segítségeteket, hogy ajánlanátok nekem egy ROM-ot, amit feltegyek a note 2-re?az új tulaj nem fog ROMolgatni. Jelenleg 6.12.1 van fenn. Én frissítettem mindíg a fejlesztőit. Előre is köszönöm!

(#19855) Nestor16 válasza mathgery (#19854) üzenetére


Nestor16
senior tag

Hosszútávra a stabilt ajánlom, ez már jobban összerakott, kicsit nehezebben lassul be, mint a béta. Az tesztelés alatt lévő rom azért béta.

Üdv, Dávid

(#19856) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok. Ma jött egy frisitès a facebookra ès azóta nem enged kommentelni sehová, kivève ahová a frissitès elött irtam. Másnál nincs ilyen gond? Miui 8 6.7.14 fejlesztői a rom.

Más: eddig 2 kisebb lilás folt volt a kijelzömön de sajna elkezdett sárgulni is. Nincs valakinèl elfekvőben nem hibás kijelző note 2prime-hoz?

(#19857) amdboy


amdboy
senior tag

ilyen sokan ne akarjatok segíteni :DDD :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#19858) Uthenger válasza amdboy (#19857) üzenetére


Uthenger
aktív tag

Nem nezem mobilon az fb-t es nem is ez a verzio van, szoval nincs gond:)

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#19859) Istuu15


Istuu15
senior tag

Van valakinek tapasztalata a miui mulltitool-lal? Azzal akarom a twrp-t felrakni.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19860) Zsocó


Zsocó
aktív tag

A heti EU ROM ugy merul mint a Titanic. Masnak is ilyen?

(#19861) amdboy válasza Uthenger (#19858) üzenetére


amdboy
senior tag

Csak vicc volt :) Szóval esetleg akkor nem tudja valaki honnan lehetne rendelni kijelzőt a telomhoz? Valaki talán az ebay-t emlitette de ott nem igazán találtam csak kijelzőt.

(#19862) amdboy válasza Zsocó (#19860) üzenetére


amdboy
senior tag

De merül, csak nekem èppen sose frissül valamièrt :D

[ Szerkesztve ]

(#19863) Klara_ válasza Zsocó (#19860) üzenetére


Klara_
őstag

Nem, semmi gondja. Mondjuk en ki is gyomlaltam rendesen..

[ Szerkesztve ]

(#19864) gergely64 válasza amdboy (#19861) üzenetére


gergely64
tag

Na ez érdekes, szerintem meg tele van vele az ebay, tessék: [ezekből válogass].

Ajánlom a komplett megoldás vételét azaz digitalizer + lcd + frame, ha magad akarod cserélni, így a legegyszerűbb szerintem. A youtube-on találsz hozzá segítséget is.

(#19865) amdboy válasza gergely64 (#19864) üzenetére


amdboy
senior tag

köszönöm. és ezek közül meyik lehet jó nekem? redmi note2 prime a telóm

(#19866) gergely64 válasza amdboy (#19865) üzenetére


gergely64
tag

Kijelzőben nincs különbség a sima és a prime között, vagyis bármelyik meg fog felelni.

(#19867) amdboy válasza gergely64 (#19866) üzenetére


amdboy
senior tag

köszi a választ. És mi a különbség az 5 és a 14 ezres között a felsorolásban? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de nem szeretnék mellé nyúlni

(#19868) gergely64 válasza amdboy (#19867) üzenetére


gergely64
tag

Ugyanazon termék a Távol keletről általában olcsóbb, feltéve ha ott is készítik, viszont hosszabb a szállítási ideje, mint Európából.
Ezen kívül még számtalan oka lehet a webshopok eltérő árképzésének, de az eladás helye a legmeghatározóbb.

(#19869) amdboy válasza gergely64 (#19868) üzenetére


amdboy
senior tag

köszönöm :R

(#19870) include777


include777
aktív tag

Stabil, Eu-s 8.1.3 link

keep calm and learn powershell

(#19871) Zsocó


Zsocó
aktív tag

EU fejlesztoire csak ugy ra tudok huzni egy stabil EU-s ROM-ot?

(#19872) motofi válasza include777 (#19870) üzenetére


motofi
aktív tag

Szia! én még MIUI 7 stabilon vagyok. Amikor felrakod,ki lehet kerülni a MI kód kérést? Jelenleg azért vagyok már jó ideje ezen a romon, mert ez az egy amin kitudtam kerülni a MI Kód kérést, a többi romok kizárnak a telefonból.

(#19873) Klara_ válasza Zsocó (#19871) üzenetére


Klara_
őstag

De minek? Mi bajod a fejlesztoivel?
En full wipe-al csinalnam. Lasd osszefoglalo.

[ Szerkesztve ]

(#19874) Zsocó válasza Klara_ (#19873) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Kicsit unam mar a heti ROM-olast, valamint van, hogy elb@sznak mindig valamit.

(#19875) Klara_ válasza Zsocó (#19874) üzenetére


Klara_
őstag

Mert a stabilban nem mi?
Nem kell hetente cserelgetni, ha van egy jo azt hagyd fent!

(#19876) Istuu15


Istuu15
senior tag

Rendeltem egy hátlapot, de nincs a belső oldalàn az a hőelvezető tapasz. Anélkül hasznàlható a hàtlap?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19877) nyisziati válasza Istuu15 (#19876) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem simán. Ahogy nyáron, a kb. +50-60 fokos szélvédő mögött tapasztaltam, nem ezek múlik a készülék túlmelegedése... :))

Meg amúgy is kiírja, ha túlhevült az aksi, és felajánlja a kikapcsolást.

(#19878) include777 válasza motofi (#19872) üzenetére


include777
aktív tag

Sajnos nem. Ebben sem tudod megoldási ezt.

keep calm and learn powershell

(#19879) motofi válasza include777 (#19878) üzenetére


motofi
aktív tag

Tudna valaki segíteni, valaki próbálta már így feloldani a telefonját? Felléptem az i.mi.com oldalra, de ott nem találok ügyfélszolgálati elérést.

(#19880) ReWGeT válasza motofi (#19879) üzenetére


ReWGeT
tag

(#19881) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Az miért van, és hol kell átállítani (feltéve ha lehet), hogy nem tudok váltani hívásvárakoztatás közben a két hívás között? (a szolgáltatás be van kapcsolva). Jelez, hogy érkezik a hívás, de anélkül, hogy letenném az éppen aktuálisat nem tudok átváltani az új hívásra. Valami olyat ír ki, hogy nem engedélyezett. Vagy valami hasonló...

A telefon kikapcsolt állapotában érkező hívásokról nem kapok értesítést utólag, amikor bekapcsolom a telót. Ezen lehet valahogy változtatni?

(#19882) Nestor16


Nestor16
senior tag

Most vettem észre, hogy a Stabilra érkezett OTA frissítés hatására gyári recovery-m van és eltűnt a root... csuda jó, kezdhetem elölről. :U Mindegy, így legalább a legfrissebb dolgok kerülnek fel, csak ha mindig ez lesz...

Üdv, Dávid

(#19883) Istuu15 válasza Nestor16 (#19882) üzenetére


Istuu15
senior tag

Velem is ez történt, de én nem bírom ràvaràzsolni a twrp-t. A multitoolal próbàltan de ugyan úgy mi recovery marad fent.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19884) tomsolo válasza Istuu15 (#19883) üzenetére


tomsolo
őstag

eustocknál van vmi aktív kupon?

régen volt a prohardver ingyen szállítással

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#19885) Istuu15 válasza tomsolo (#19884) üzenetére


Istuu15
senior tag

Én nem tudok róla

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19886) motofi


motofi
aktív tag

How To Remove or bypass Mi Account after hard reset or format in redmi or xiaomi devices

https://www.youtube.com/watch?v=wzWhGUzs5p0

Valaki próbálta már?

(#19887) Criminal017


Criminal017
őstag

Nálam elkezdett fczni a google szolg.
Legfrisebb xiaomi.eu dev. Valaki tapasztalja még?

(#19888) merlinke


merlinke
csendes tag

ziasztok!

Mennyi az esélye, hogy kémprogram van a készüléken? A cikk szövege itt elérhető.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime készüléken van, 10 hónapja. Eustock-tól rendeltem

(#19889) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Kb. 1 éve romolgattam bele utoljára,de már eljön az ideje, hogy változtassak egy jobbra. A mostanival semmi gond nincs vele hisz 1 éve, de az akksi üzemideje valahogy nem az igazi.
Egy stabil eu 7.1.3.0 romról átváltanék stabil miui 8ra. Érdemes-e váltani? Mennyire lesz jobb? Akksi üzem idejével jobb lesz? :)

(#19890) kstcsk válasza Benir8 (#19889) üzenetére


kstcsk
tag

Ha minden igényedet kielégíti a mostani rendszer, jól belaktad és minden OK, akkor nem érdemes. Vannak ugyan változtatások a miui8-ban, de a minap már úgy voltam vele, hogy vissza a 7.1.3.0-ra.
Akkuidő tekintetében pedig ennyit tud a készülék. Javulást csak akkor érdemes várni ha átlagon aluli a SOT.

(#19891) nyisziati válasza merlinke (#19888) üzenetére


nyisziati
veterán

Az eredeti cikkben említve van a Mediatek Helio cég is, ezekben a telókban pedig ilyen proci van, úgyhogy lehet, hogy érintett.

(#19892) Klara_ válasza merlinke (#19888) üzenetére


Klara_
őstag

Volt mar valami apk olvass vissza ami gubancos volt, kovetkezo hetiben kikapartak a csehek a ROM-bol. En eleve kb 13-14 apk-t helybol torlok install utan, ajanlom neked is ha aggodsz. Gondolom MIUIHU szinten kiszedte, tehat a helyi ROM-ok - multi, HU a kevesbe bajosak ebbol a szempontbol szerintem.

(#19893) Henker2 válasza Gaabbaa (#19832) üzenetére


Henker2
addikt

Nekem a teljes kijelző csere oldotta meg a problémát :U

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#19894) Zsocó


Zsocó
aktív tag

A heti ROM még sz@rabb mint a múlt heti, jobban merül, mint a Titanic!

[ Szerkesztve ]

(#19895) Klara_ válasza Zsocó (#19894) üzenetére


Klara_
őstag

Clean install! Mult heti jo volt nalam, a mostanirol meg nem tudok nyilatkozni.

(#19896) Istuu15 válasza Klara_ (#19895) üzenetére


Istuu15
senior tag

Valaki tudna segíteni a twrp felrakàssal privàtban?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19897) Klara_ válasza Istuu15 (#19896) üzenetére


Klara_
őstag

Rootold, majd rashr-el felrakod igy a legegyszerubb talan.

(#19898) Istuu15 válasza Klara_ (#19897) üzenetére


Istuu15
senior tag

Rootolàshoz tudnàl küldeni valami utmutatót?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19899) nyisziati válasza Istuu15 (#19898) üzenetére


nyisziati
veterán

Szia! Az összefoglalóban benne van a TWRP felrakása, több módszerrel is. Én is azt követtem (talán az első módszert, ha jól emlékszem) és sikerült.
A felrakás és elindítás után, amikor ki akartam lépni belőle, hogy újrainduljon a teló, magától felkínálta a rootolást. Gyorsan megvolt.

(#19900) ReWGeT


ReWGeT
tag

Tudnátok ajánlani egy telót az egyik ismerősömnek ami kínai de jó a kamerája? kb S6-S7 szintű?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.