Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) Milestone2 válasza wacek068 (#19450) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most mi van rajta?
Kérek egy képernyőképet a
Beállítások / A telefonról menüről.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19452) include777


include777
aktív tag

5.1.10.9R flyme-t holnap letöltöm (sajnos 20k-val jön csak). Kérdésem, hogy érdekel-e valakit, felrakjam-e ha lejött drive-re?

keep calm and learn powershell

(#19453) Milestone2 válasza include777 (#19452) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez? flyme_Redmi-Note-2_ry09iu_5.1.10.9R-beta.zip
Nekem igen gyorsan jön.
Tegyem neked MEDIAFIRE vagy MEGA vagy G.DRIVE?
Vagy most már mindegy...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19454) include777 válasza Milestone2 (#19453) üzenetére


include777
aktív tag

megköszönném, 20k-val jön csak:)

keep calm and learn powershell

(#19455) wacek068 válasza Milestone2 (#19451) üzenetére


wacek068
tag

Inkább leírom, jobban járunk mind a ketten!
Android v. 5.0.2 LRX22G
MIUI v: xiaomi.eu 7.2Stabil 7.2.3.0.(LHMCNDA)
Alapsáv v. :MOLY.LR9.W1423
MD.LWTG.MP.V24.P51

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#19456) Milestone2 válasza include777 (#19454) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó amint megvan küldöm a linket.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19457) include777 válasza wacek068 (#19455) üzenetére


include777
aktív tag

Ez a xiaomi.eu-s stabil rom.
Erre úgy, hogy minden beállítsod megmarad + appok a 8.as xiaomi.eu-s stabilt, ebből is akár a v1, de a v2-őt is felrakhatod.
link
HMNOTE2 romra van szükséged.

[ Szerkesztve ]

keep calm and learn powershell

(#19458) include777 válasza Milestone2 (#19456) üzenetére


include777
aktív tag

Köszönöm előre is.

keep calm and learn powershell

(#19459) Milestone2 válasza wacek068 (#19455) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nos ha továbbra is STABIL ROM-on akarsz maradni, akkor ezt kell letöltened:
https://www.androidfilehost.com/?fid=385035244224382514
A többi lépés ugyanaz. Ha teljesen szűz rendszert akarsz. (Mondjuk én 7.2-re a 8-at Dirty telepítéssel nem javasolnám...azaz úgy hogy csak a rendszert frissíted és minden app, beállítás megmarad....bár veszíteni valód nincs. Megpróbálod és ha sikerül de laggos a rendszer akkor utána nyomsz egy Factory data resetet)
Ha a Dirty installt akarod szólj leírom (leírjuk azt is)

Ha át akarsz állni heti frissítésű fejlesztői ROM-ra, akkor hmm...
...nálam a GLOBAL DEV, MIUI.HU majd XIAOMI.EU a sorrend.

Include777: fele lent van.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19460) wacek068 válasza Milestone2 (#19459) üzenetére


wacek068
tag

Köszönöm, először megpróbálok egy frissítést, aztán lehet hogy / főleg ha sikerül /, jöhet a többi!
Közben dekódoltam a kiegészítésedet is, nekem úgy is jó, ha kopasz a rendszer, majd belakom! :)
Bár ez már azt hiszem csak a holnapi nap zenéje lesz!
Meg persze feltöltöm az öreg Nokiát is! Biztos ami biztos! :D

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#19461) Milestone2 válasza wacek068 (#19460) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Annyi a differencia, hogy ha csak frissíteni akarod akkor letöltöd telefonra a stabil romot amit linkeltem.
Kimész TWRP-be.
(Én azért készítenék egy biztonsági másolatot, mindent kijelölve SD-re)
Advanced wipe
Wipe dalvik kijelöl
Wipe cache kijelöl
Csúszka elhúz
Install menü
ROM-ot mint egy fájlkezelőben megmutatod neki
Csúszka elhúz
Reboot menü
Reboot system
Sok-sok türelem és várakozás.
Ha beindult öröm és teszt, hogy működni fog így vagy kell az FR.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19462) wacek068 válasza Milestone2 (#19461) üzenetére


wacek068
tag

Na ez az, ez leírás, ez így szerintem nekem is fog sikerülni!
Köszönöm, és holnap nekiesek!
Azért szerintem, szinte biztos vagyok benne, hogy nem csak nekem segítettél, hanem jó pár bizonytalan embernek is!
Holnap megírom az eredményt!
Addig is köszönöm! :R
Persze include 777 kollégának is a hozzászólást! :R

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#19463) Milestone2 válasza wacek068 (#19462) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak tudnod kell azt is, frissítés csak abban az esetben lehetséges ha ugyanazon ROM kerül rá.
Azaz XIAOMI.EU STABIL-t, XIAOMI.EU STABIL-ra lehet csak. Nem lehet XIAOMI.EU STABIL-ra mondjuk GLOBAL STBAIL-t...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19464) Milestone2 válasza include777 (#19458) üzenetére


Milestone2
nagyúr

https://drive.google.com/open?id=0B6L-2fGnKbc7MkRXMlJNT2hnaDQ

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19465) wacek068 válasza Milestone2 (#19463) üzenetére


wacek068
tag

Ne zavarj össze légy szíves! :N
Ezt majd még egyszer, legközelebb, mert ez nem jött át! :D
Bár majd lehet hogy talán......

[ Szerkesztve ]

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#19466) include777 válasza Milestone2 (#19464) üzenetére


include777
aktív tag

Nagyok köszönöm!

keep calm and learn powershell

(#19467) depe95


depe95
tag

Sziasztok, egy kis problémába ütköztem a telefonnal.
Az új Messenger update után, amikor véletlen a kamera funkcióhoz jutok az alkalmazáson belül, akkor egyből lefagy az alkalmazás kilép a főmenübe.
Van esetleg erre megoldás? Vagy hogy hogyan tudnám downgradeolni az alkalmazást?

(#19468) Istuu15 válasza depe95 (#19467) üzenetére


Istuu15
senior tag

Letörlöd a mostanit és ezt megpróbàlhatod: http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger/messenger-92-0-0-13-70-release/facebook-messenger-92-0-0-13-70-android-apk-download/

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19469) inferno88


inferno88
őstag

Szia!

Nem hallottam sok jó a WayteQ-ről. Mire számítsak szarakodó power gomb esetén? Szó nélkül cserélik?
Ezen kívül a mobilnetem időnként elmegy, csak net ki-bekapcs segít rom-tól függetlenül. Ezt is orvosolják vmi alkatrész cserével vagy csak rom frissítéssel "oldják" meg?

Mennyi ideig ülnek a készüléken?

Semper fi!

(#19470) Oldman2 válasza Istuu15 (#19468) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a legutóbbi, "még a régi felületű" verzió?

(#19471) depe95 válasza Istuu15 (#19468) üzenetére


depe95
tag

Amit linkeltél azt valami miatt nem tudtam telepíteni, de eggyel régebbivel ment:
http://www.androidapksfree.com/apk/facebook-messenger-90-0-0-14-70-android-4-0-3-apk-download/

(#19472) Istuu15 válasza inferno88 (#19469) üzenetére


Istuu15
senior tag

Nem lehet, hogy csak a hàtlapon nem jó a power gomb? Nekem az volt a baj.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19473) inferno88 válasza Istuu15 (#19472) üzenetére


inferno88
őstag

Már vettem egy másik hátlapot. Azzal sem olyan pöcc, mint régen. Úgy látom, hogy ez elég gyakori hiba, Aliexpressen nem véletlenül ennyire népszerű ez a pár dolláros alkatrész.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#19474) include777 válasza inferno88 (#19469) üzenetére


include777
aktív tag

Szerény véleményem:
Szervizeltettem velük nagyon sok dolgot, mindent pöpecen, patentul, ledokumentálva csinálnak.
Volt 1 táblagépem, ami volt náluk szervízben, emiatt a gari kitolódott. Lett 1 másik gond a géppel, volt még 2 nap garim összesen. Felhívtam telefonon őket, az ügyfélszolgálatos azonnal felvette a hibabejelentést, és mivel garin belül voltam így szó nélkül javították.
Eustock-os doogee-t fiam telefonján hibátlanul cseréltek kijelzőt, kb 3 hét volt az átfutás.
Az hogy mi garanciális és mi nem az 1 dolog, de maga a szervíz -->véleményem szerint<-- nagyon jól dolgozik.

[ Szerkesztve ]

keep calm and learn powershell

(#19475) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Fura problémába ütköztem és állandósulni látszik a gond.

A vállalati email fiókhoz webmailon keresztül csatlakozik a teló, már egy éve megy így rajta a levelezés. Mivel 40 naponta kötelező jelszóváltás van, ezért ilyenkor a telefonban is módosítani kell a jelszót.

40 nappal ezelőtt a beállításoknál átírtam a jelszót (tuti jóra), de azt írta, hogy a felhasználónév/jelszó nem megfelelő. Csinálhattam amit akartam, nem fogadta el a jelszót. Végül úgy oldódott meg a probléma, hogy nem a webmail beállításoknál, hanem a szinkronizálásnál matattam, amikor is jelezte, hogy nincs szinkronizálás mert nem jó a jelszó, adjam meg a jelszót. És csodák csodájára ott elfogadta a jelszót.

Már el is felejtettem a problémát, amikor ma megint jelszót kellett változtatni. A problema remains the same, a webmail beállításoknál nem fogadja el a jelszót, de a szinkronizálásnál, ha szinkronizáltatni akarom, akkor elfogadja a jelszót :O

Mi a lófütty van a webmail jelszókezeléssel :F

MIUIHU van rajta, most éppen 8.6.9.29, de 40 nappal ezelőtt még másik verzió volt.

Amikor jó volt, akkor is MIUIHU volt rajta, mit "fejlesztettek" a fiúk 40-50 nappal ezelőtt, amitől elszaródott a webmail beállítás :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#19476) inkjet válasza inferno88 (#19469) üzenetére


inkjet
tag

Szia!

Nekem kétszer volt náluk a telefonom, igaz nem bekapcsoló gomb miatt.
Mindkétszer besárgult a kijelző jobb oldala. Először újra gélezték, de három hónap után
megint sárgult. Most komplett kijelzőt cseréltek. Első esetben 13 napig volt náluk a második esetben 10 napig.
Semmi negatív tapasztalatom nem volt velük.

(#19477) wacek068 válasza Milestone2 (#19461) üzenetére


wacek068
tag

Üdv!
No, ma este neki álltam!
A BF folyadék bevitele után, a leírások szerint, szinte gond nélkül sikerült a frissítés! ;)
Eddig jól működik, sikerült gyorsan belakni!
A kérdésem, a többi rom telepítése is csak " ennyi " lenne?
Köszönöm az eddigi, és lehetséges további segítséget! :)
További szép estét!

BF folyadék= Bátorító Fröccs :D :D :D :D

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#19478) grafnet válasza wacek068 (#19477) üzenetére


grafnet
veterán

Ügyes vagy!
Ha, már 3-szor, 4-szer megcsinálod, akkor már simán megy a dolog!
Csak ilyenkor szokott ellazulni az ember... s hibázni. (Valamit félre nyomni...)
A mentést sose felejtsd el! Azzal rengeteg időt meg tudsz spórolni!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#19479) Milestone2 válasza wacek068 (#19477) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Melyik ROM-ot raktad végül fel? HU, EU, GLOBAL?

Vagy "csak" frissítetted a STABILT?

Vagy mindent gyalultál és STABIL-ról át DEVELOPER-re?

A frissítés mostantól csak frissítés legyen, azaz ROM letölt, TWRP-ben cache és dalvik wipe, majd ROM install és végül reboot. Ha így frissíted, nem kell újra belakni, csak frissül a motorházon belüli rész, az utastérbe általad pakolt cuccok megmaradnak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19480) wacek068 válasza Milestone2 (#19479) üzenetére


wacek068
tag

Csak frissítettem, de viszont a sd kivételével mindent töröltem! Gondolom ez a tiszta telepítés, és így lehet a
teljesen másfajta rom-okat felrakni!
Semeddig nem tartott belakni, mert szinte mindent visszapakolt a mentésem!
Csak a stabil rendszer a nagyjából " stabil"? Ez egy kicsit hülye megfogalmazás, de biztosan érted!
A másik rom-ok, amiket először linkeltél, azok mennyire használhatóak a mindennapokban?
Értem ez alatt a megbízhatóságot, hiba mentességet? / pár hibája van, de majdcsak javítják, így is jó /
Vagy ezek inkább a kísérletezőbb kedvűeknek, fejlesztőknek-tesztelőknek készülnek?
Köszi a válaszokat!

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#19481) grafnet válasza wacek068 (#19480) üzenetére


grafnet
veterán

Én első pillanattól fejlesztőit használok.
Előnye és a hátránya is ugyanaz: jön a frissítés, ami hozhat hibákat.
A stabil azért stabil, mert ott a frissítés nem (nagyon) tartalmaz hibás ficsört.
A fejlesztői is stabil, nekem nem volt egetrengető hibája, ami miatt ne bírtam volna ki a következő frissítésig.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#19482) Milestone2 válasza wacek068 (#19480) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Aha, szóval frissítettél majd utána gyalultál le mindent? Mindent az SD-n kívül? De akkor systemed se maradt (volna)...[na jó, nem teljesen értem, de a lényeg hogy működsz]...

Én developer párti vagyok, így soha nem használtam stable, néha feltelepítettem egyet-egyet tesztelni, de napi használatban csak developert használok. Nekem a developer megfelelően stabil.

Amiket linkeltem azok napi használatban mind használhatók.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19483) loosht


loosht
senior tag

Régen volt már téma, de az utóbbi időben belefutottam a problémába, hogy ha videót veszek fel, utána nem lehet telefonálni, mert nem hallanak a másik oldalon. Mint régen, a reboot most is megoldja. Van esetleg valami más módszer? Global 6.10.13

(#19484) garrotter válasza loosht (#19483) üzenetére


garrotter
tag

Régebben, ha álló módban készítettél utána egy rövid videót, akkor visszaállította a mikrofont.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#19485) grafikus17


grafikus17
senior tag

Már csak egy mozdulat elkerülni a dugókat!

maps

Letöltöttem a legfrissebb 9.39-et , de nekem nem jelenik meg widgeteknél a térkép.
Kollégám Vernee thor telefonján 6.0 meg igen.
Nektek látszik?
6.9.22 feljleszői

Xiaomi Redmi note 7

(#19486) wacek068 válasza Milestone2 (#19482) üzenetére


wacek068
tag

Üdv!
Már a Global Dev. csücsül a telefonomon!! :D :D :D
Még frissítget mindent, de ez is felment, sikerült!! :B
Köszönök mindent! :)

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#19487) gergely64 válasza grafikus17 (#19485) üzenetére


gergely64
tag

Nem ROM függő! A térkép program beállítások menüjében ez az utolsó lehetőség. Csak katt rá és megjelenik az ikon a kezdő képernyőn. Jó navigálást!

(#19488) Milestone2 válasza wacek068 (#19486) üzenetére


Milestone2
nagyúr

További jó tanulgatást.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19489) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

CM13 alatt (Android 6.0), hogy lehet alkalmazást zárolni a feladatkezelőben?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19490) otto1


otto1
tag

Sziasztok!
Egy hátsó hangszórója nincs valakinek elfekvőben?

(#19491) pitju76


pitju76
tag

1:28, 1:35, 1:30.
Mindenféle erőltetés nélküli SOT, lehet ezen még javítani, vagy hajítsam el? Végülis már elmúlt 1 éves.

(#19492) Istuu15 válasza pitju76 (#19491) üzenetére


Istuu15
senior tag

Nekem is 1 éves és ilyen sot jön ki.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19493) kvazika válasza kakuk.tamas (#19489) üzenetére


kvazika
csendes tag

Egy linket tudsz adni a CM13-as ROM-rol és esetleg egy véleményt?

(#19494) dealerman


dealerman
senior tag

Mikor nincs fent a play-es fb ès messenger (más van helyettük),ez folyatos 4g mobilnettel,szinte vègig chrome futott,nemrèg kaptam ezt a tippet,eddig 2 órától többet nem tudtam egyik rom -al sem :C

underground techno will never die

(#19495) kakuk.tamas válasza kvazika (#19493) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Teljesen jól működik, nem találtam benne hibát.

XDA

Kis videó

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19496) guftabi96 válasza kakuk.tamas (#19495) üzenetére


guftabi96
addikt

kamera milyen?
Akku hogy bírja? Multitasking?

#KeepFightingMichael

(#19497) Istuu15 válasza dealerman (#19494) üzenetére


Istuu15
senior tag

Mit hasznàlsz helyettük? Ilyen sotot én hosszú hónapok óta nem értem el :D

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#19498) dealerman válasza Istuu15 (#19497) üzenetére


dealerman
senior tag

Haver OP3 al 3 órából csinált 6 ot ! Swipe pro facebook, messenger lite azt hiszem mind kettő fent van apkmirror - on

underground techno will never die

(#19499) kakuk.tamas válasza guftabi96 (#19496) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Kamera appnak a Google kamerát használom, habár nem sokat fényképezek/videózom.
Az akksi meg szerintem hozza a fejlesztői szintet.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19500) Klara_


Klara_
őstag

Nezze mar meg legyenszives valaki, hogy 5GHz-en melyik csatornakat latja-e a telefonja. Nalam csak az (5150 – 5250 MHz) 36 - 48 van meg. 52 - 64, 100 - 140 nincs. Most ez valami egyedi bug nalam vagy ez ilyen? Thx.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.