Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Kedves Áemdé!

Lécci tanályál má fel olyan flesmemóriát, ami nem kerül 27csilliárdba, és beleillik a digitális fénygépedzőmbe.

Tesékmán egy kicsit ezen is dógozni.

Köszönöm.

Pisti
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

I don't fit in. I fit out.

(#2) arn


arn
félisten

inkabb a hammert kellene fejleszteni man... utana johet a tobbi. hol a kalapacsom? :0

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3) Tiggr válasza arn (#2) üzenetére


Tiggr
tag

Hát a kalapács megjelenhetne már, de nem szabad elfelejteni, hogy az AMD-nek a nyereséget a flash memó hozza! Ezt a digitális fényképezőgépnél is érdemes észben tartani! :)

(#4) Xpod válasza Tiggr (#3) üzenetére


Xpod
addikt

Ez így van, azt kell termelni amiből pénzt lehet kivenni

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#5) Male


Male
nagyúr

A nanocső nem éppen egy új dolog. Az IBM már jópár évvel ezelőtt csinált ilyet. Már a Spektrumon is volt róla egy film, ahol az IBM-esek mutogatták -> márpedig a Spektrum átlagban 5-6 év lemaradásban van.

(#6) Tiggr válasza Male (#5) üzenetére


Tiggr
tag

Az én Spectrumomon még nem volt nanocső, csak Interface1, meg Microdrive (Akkoriban, '87-ben! Ha ezt az IBM tudná!) :))

Na jó, komolyra fordítva: Más dolog, hogy valaki már csinált nanocsövet és megint más azt tömeggyártásba kerülő termékben alkalmazni. Amúgy szerintem a Spektrum nincs minden téren 5-6 évet lemaradva.

(#7) Uncool Ben válasza Male (#5) üzenetére


Uncool Ben
tag

Lehet, hogy nem új dolog, de egy dolog a laboratórium, és egy dolog, hogy leveszed a polcról. Mikor is halhattunk először DVD-ről? Én például akkor, amikor még 2400-as modemmel nyomultam BBS-ekre, kb. 10 évvel ezelött, mégis csak idén vettem DVD-ROM-ot ;)

(#8) e-biza


e-biza
őstag

az AMD nem csinál véletlenül nagyon hires hálokártyát más néven futtatva? legalábbis én úgy tudtam, hogy valamelyik neves hálokártyát is ök csinálják.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#9) Male válasza Uncool Ben (#7) üzenetére


Male
nagyúr

''A kutatások eredményei legkorábban 2005-ben jelenhetnek meg a termékekben.'' -> szerintem ez nem azt jelenti, hogy leveszem a polcról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.