Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#336) joey04


joey04
titán

Sziasztok!

Kinéztem magamnak egy LCD TV-t, amit moniornak (is) használnék, és filmet is úgy néznék rajta, hogy gépről. Na most a gépen nincs HDMI csak dvi, és az írásban ugye az van, hogy ha DVI-HDMI kábellel kötöm össze őket, akkor a minőség nem fog romlani.

Már éppen örültem, amikor elkezdtem utánaolvasgatni, és több helyen is azt olvastam, hogy dvi-hdmi esetén többeknek is gondjuk akadt, eleve a képminőséggel is, de az elhelyezkedéssel is, tehát lecsúszott egy kicsit kép, stb... Aztán pl itt is ezt írják:

Ebből arra kellett következtetnem, hogy bizony a nativ HDMI kimenet sajnos nem pótolható DVI-HDMI átalakításokkal, illetve csak kompromisszumok árán.

Vagy egyéb problémák itt

A DVI-HDMI átalakítós kép helyes kezelése viszont készülékenként változott. <-- innentől.

amit kinéztem TV egyébként ő lenne, monitorként használva, vagy úgy egyébként van valakinek vele tapasztalata? Vagy ezt mát az LCD tv tapasztalatok és/vagy LCD TV mint monitor topikban tegyem fel? :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.