Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Donki Hóte válasza Viktor0610 (#800) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez a baja vele :R

(A teszt szerint a 4Prime kamerája nem túl jól sikerült, a 3S kamerája jobb...)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#802) szabeska válasza Donki Hóte (#801) üzenetére


szabeska
addikt

tenyleg fakobb, homalyosabb, a szelenel egyre inkabb, de egy telefon sem lehet tokeletes. talan szoftveresen javitjak, vagy masik kamera appal jobb lenne.

F1

(#803) szabeska


szabeska
addikt

Ha valaki arra vetemedne, hogy twrp alól formázza a belső tárhelyet: ne tegye! elcsesztem a partíciós táblát, újra kellett húzni mindent flashtoollal, majd twrp-t, eu romot telepíteni.

F1

(#804) jettison válasza szabeska (#803) üzenetére


jettison
tag

Ez alatt wipe-olást értesz?

(#805) szabeska válasza jettison (#804) üzenetére


szabeska
addikt

Igen.

F1

(#806) jettison válasza szabeska (#805) üzenetére


jettison
tag

Érdekes... Én amikor a xiaomi.eu ROM-ot telepítettem, minden wipe-oltam, a system és az adat partíciókat is. Nem ütköztem semmi problémába.

(#807) szabeska válasza jettison (#806) üzenetére


szabeska
addikt

Én telepítés és félig belakás után wipeoltam az internal storage-t, hogy az előző romok maradékait letakarítsam, ekkor történt. Sem a gép nem látta a tárhelyet, sem az alkalmazások (kamera, chrome, etc.)

F1

(#808) trebrona válasza szabeska (#807) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mindezt hogy sikerült kigondolni, hogy így jó lesz? 😂

Romtelepítés előtt kell, de akkor is elég a factory reset. Nem kell ennyire túlbiztosítani.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#809) szabeska válasza trebrona (#808) üzenetére


szabeska
addikt

8 különböző készüléken nem volt gond ezzel, ez a 9. amin twrp-t használok és romolok :K rom telepites utan jutott eszembe, hogy van bőven cucc a tárhelyen ami nem kell. tisztábbnak éreztem így, mint windows alól törölni.

[ Szerkesztve ]

F1

(#810) petido válasza drag (#795) üzenetére


petido
csendes tag

Igen, én innen rendeltem dec.18-án és megkaptam dec. 21-én EU Express szállítással (+ 34 $).
Amit nem ajánlok az a Nilkin H 2.5D Tempered Glass, mert jóval kisebb - írtam is nekikés visszautalták az árát :). Kértem hogy eredeti ROM-al küldjék és így is küldték. Minden rendben volt és bátran ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#811) wolf88 válasza petido (#810) üzenetére


wolf88
tag

Szia!

Még én se rendeltem onnan. A kérdésem az lenne, hogy vámot kellett fizetned?Vagy egyéb költséget a telefonon és a szállításon túl?KÖszi

(#812) petido válasza wolf88 (#811) üzenetére


petido
csendes tag

nincs vám, ha az EU Express szállítást választod, a DHL felhív és házhoz szállítja.
egyéb költség maga a szállítás, ami 34 $, más nincs!

[ Szerkesztve ]

(#813) junpet


junpet
tag

Én voltam a hülye, hogy nem sima kínai dev rommal kértem, de nem is tudtam, hogy lehet így kérni. Most meg nyitni sem lehet...
De az vicces, hogy a Mi pc suite sem látja a telefont, csak azt mondja, hogy csatlakoztassam a telefont. Ettől függetlenül tc-be látom és tudok rá másolni. Eszközkezelőben sincs sárga háromszög, lefuttattam a Driver Boostert, az sem talált semmi újat. Letöröltem a drivereket majd újra rádugtam a telefont, feltelepítette megint a drivert, de semmi...

[ Szerkesztve ]

(#814) drag válasza petido (#810) üzenetére


drag
tag

Köszi a választ, ennél eggyel kaptam jobb ajánlatot A texasi fórumozótól.

Közben végig olvastam az egész topicot.

De a biztonság kedvéért feltennék egy összegző kérdést. :))

Ha a 4 Primet Eu dev Rommal kapom meg az a legjobb jelenleg? Ez már tud magyarul, fut a play store és egyéb dolgok.

Ehhez is már optimalizálva van az akku üzemidő meg a többi dolog?

Besokalltam már a sok infótól! :Y

Köszi annak aki válaszolna rá :R

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#815) trebrona válasza junpet (#813) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link] :)

Ha szereted a kihívásokat: China MI PC Suite-tal tegyél egy próbát, hátha.

Vagy innen: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#816) trebrona válasza drag (#814) üzenetére


trebrona
nagyúr

Eu dev. rom custom rom, azaz nem hivatalos, aminek a feltétele a nyitott bootloader és TWRP.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#817) drag válasza trebrona (#816) üzenetére


drag
tag

Tehát ha nem tetszene a Rom akkor tudok még később vele okoskodni.
De ha tetszik akkor nyugodtan használhatom és frissülni is fog. Meg persze van rajta magyar nyelv.
Sorry ha szájbarágósan kell leírni nekem :DDD

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#818) trebrona válasza drag (#817) üzenetére


trebrona
nagyúr

Úgy látom nem ment át. :)

Bootloader nyitás után lehet feltenni, aminek ugye van egy procedúrája. Elméletileg pont azért, hogy a nepperek ne tudják nyitni és custom romot tenni rá.

Más dolog, hogy van aki tud "gyártani" olyan romot, és ismeri a megfelelő technikát, amivel ez megkerülhető, ezek a webshopos romok.

Eu rommal biztosan nem kapod.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#819) szabeska


szabeska
addikt

Sziasztok! Az akkumulátor használat elmezésénél a rejtett mód bekapcsolása, és az akkumulátor kímélése, ha le van zárva mit jelentenek?

F1

(#820) petido válasza drag (#814) üzenetére


petido
csendes tag

A telefont nem fogod EU Rom-al kapni - azt neked kell telepitened. Itt egy link, hogy kb hogy is mukodik ez. Ha nem szeretnel ezzel foglalkozni akkor nem ez a te telefonod, sokkal inkabb ajanlanam pl. a Redmi 3S international version-t, amit Global Rom-al kapsz meg (van Play aruhaz es aszem tud magyarul is).

(#821) bb71


bb71
őstag

4 PRime-ra tölthető a Global ROM.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#822) szabeska válasza bb71 (#821) üzenetére


szabeska
addikt

Azt javasoltatok, az EU romot erdemesebb hasznalni :P

F1

(#823) bb71


bb71
őstag

Ez csak tájékoztatás volt, azt teszel fel amit gondolsz. Egyébként szándékosan nem is valakinek a posztjára reagáltam, hogy különváljon a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#824) szabeska válasza bb71 (#823) üzenetére


szabeska
addikt

Véletlenül mentem a válaszra :DDD

F1

(#825) marcee válasza bb71 (#821) üzenetére


marcee
addikt

Ehh, ezek arra vártak, hogy felrakjam a MIUIHU változatot, ha ezt tudom, korábban rászántam volna magam. :U A hétvégén tettem fel, és azért van még benne kínai alkalmazás, például a Témák, így szívesen váltok majd globalra, ha pozitívak lesznek a tapasztalatok.

Más: Feleségemé a Redmi 4 Prime, amióta megvan a készülék (november közepe) küzd azzal, hogy bejövő híváskor a fülével elnémítja a mikrofont, az első szótagot még lehet hallani általában. Amúgy működik a proximity szenzor, elsötétül a kép, csak nem elég gyorsan. Azt reméltem a rom csere talán segít ezen, de nem változott a helyzet. (persze a felhasználó is lassíthatna, de a tapasztalat azt mutatja, hogy az nem megy) Más telefonnal eddig nem volt ilyen problémája. Lehet ehhez hozzányúlni valahogy, megsürgetni a kijelző kikapcsolását?

\m/

(#826) tibcsi0407 válasza marcee (#825) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Néha jobb is, ha nem hallja az ember. ;]

https://utdetailing.hu/

(#827) borsodika


borsodika
őstag

Redmi 4 prime official global rom magyar nyelv benne

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#828) Kátai válasza borsodika (#827) üzenetére


Kátai
senior tag

Ha EZTveszem,akkor ezek szerint rá lehet tenni az általad linkelt romot?Valamint onnantól kezdve mennek rá a hivatalos frissítések is?

[ Szerkesztve ]

(#829) frenk1


frenk1
aktív tag

play áruházat külön kell telepiteni a hivatalos global romnál ? global rom telepitése elég ha felmásolom a memória kártyára, és utána install ?

(#830) trebrona válasza Kátai (#828) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen.

(#829) frenk1:
1. Global romban google alkalmazások benne vannak.
2. Ha gyári romod van, belső tárhelyre másol, majd updater alkalmazással telepít

@Viktor0610:
Nem lenne időszerű már egy összefoglaló?

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#831) Viktor0610 válasza trebrona (#830) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De. Van is egy jó TG-jelöltem, úgy hívják: trebrona. :D Nem ismered? ;]
(Az a baj, hogy lusta vagyok. Ami meg kellett infó, összeszedtem a Redmi 3 topikok összefoglalójából, ill. néhány Google-kereséssel. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#832) trebrona válasza Viktor0610 (#831) üzenetére


trebrona
nagyúr

Sajnos nem rendelkezem a készülékkel, így not my business. :P

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#833) Viktor0610 válasza trebrona (#832) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

... 'Csába. Akkor valaki mást kell rávennem. ;]

Vagy minden kérdésre azt írom, hogy nézze meg a Redmi 3 topikban, helyettesítse be a 4 fájljaival. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#834) trebrona válasza Viktor0610 (#833) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez eddig is működött. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#835) frenk1 válasza trebrona (#830) üzenetére


frenk1
aktív tag

nem telepiti hova másoljam telóre letöltve

(#836) trebrona válasza frenk1 (#835) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha gyári romod van, belső tárhelyre másol, majd updater alkalmazással telepít

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#837) frenk1 válasza trebrona (#836) üzenetére


frenk1
aktív tag

updater alkalmazáson belül melyik opció ?

[ Szerkesztve ]

(#838) trebrona válasza frenk1 (#837) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#839) felali


felali
tag

Sziasztok!Redmi4 primera webshopos romra tettem a global romot a gyári updater alkalmazással simán minden gond nélkül ment csak mindent tőrölt.

(#840) trebrona válasza felali (#839) üzenetére


trebrona
nagyúr

De gondolom telepítés előtt fel is hívta a figyelmet vagy kétszer, hogy minden adat törlődni fog.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#841) frenk1 válasza trebrona (#838) üzenetére


frenk1
aktív tag

cant verify update sorry, flash older version is not allowed ezt irja ki

(#842) trebrona válasza frenk1 (#841) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mi van most rajta?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#843) frenk1 válasza trebrona (#842) üzenetére


frenk1
aktív tag

miui 8.1.3.0 stable gyári rom ismerretlen forrás hozzáférés engedélyezés hol lehet bekacsolni

[ Szerkesztve ]

(#844) frenk1


frenk1
aktív tag

ismerretlen forrás hozzáférés engedélyezés be van kapcsolva így se megy

(#845) trebrona válasza frenk1 (#844) üzenetére


trebrona
nagyúr

Downgrade-et nem enged, ahogyan írta is. Próbálj egy developer verziót feltenni először ugyanígy, majd arra a globalt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#846) st6969 válasza drag (#786) üzenetére


st6969
őstag

Redmi 4A-ra nem használ senki tokot+fóliát? eustock-on nem látok hozzávalót, Aliexpressen van jónéhány, ha más javaslat nincs, azok közül rendelek egyet :))
:R

(#847) frenk1 válasza trebrona (#845) üzenetére


frenk1
aktív tag

recovery módban engedi ???? fel hangerő plusz bekapcs gomb

(#848) trebrona válasza frenk1 (#847) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ne fussunk már felesleges köröket pls!

Gyári recovery-vel nem tudsz kezdeni semmit, látsz majd egy telefon sziluettet USB kábellel. :)
Csak az updater-es telepítés megy.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#849) frenk1 válasza trebrona (#848) üzenetére


frenk1
aktív tag

ok megpróbálom és ha így se fog sikerülni ?

(#850) Viktor0610 válasza frenk1 (#849) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És ha fejedre esik egy zongora???

;]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.