Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) frenk1 válasza trebrona (#848) üzenetére


frenk1
aktív tag

feltettem a china developer romot és utána sem engedi telepiteni a global romot ezt irja ki you are allow to flash the newest stable version published by miui from deveolp version only ötlet ????

(#852) trebrona válasza frenk1 (#851) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pff.... Ez így szívás. :(((

Akkor vagy vársz amíg megjelenik majd az újabb global, vagy MiFlash.
Vagy régebbi dev. verzió, már ha azt engedi.
Vagy bl nyitás.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#853) frenk1


frenk1
aktív tag

recoveri menübe hogyan lehet lépni és ott lehet telepiteni a romot?

[ Szerkesztve ]

(#854) Viktor0610 válasza frenk1 (#853) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem zárt BL-lel sehogy.
Pontosabban be tudsz lépni recoverybe, de semmit nem tudsz ott csinálni.

Egyébként ezen a képen látszik. A Reboot to Recovery mode lehetőséggel.

ezen

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#855) frenk1 válasza Viktor0610 (#854) üzenetére


frenk1
aktív tag

kösy akkor várok play aruház hogyan tehető vissza?

[ Szerkesztve ]

(#856) frenk1 válasza trebrona (#852) üzenetére


frenk1
aktív tag

MiFlash az micsoda nem vok benne jártas.

(#857) trebrona válasza frenk1 (#855) üzenetére


trebrona
nagyúr

Google installer:

MiFlash-t inkább hagyjuk! ;)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#858) didros


didros
senior tag

Nekem "sajnos" nincs windowsos pc-m, csak a munkahelyi laptopomon fut win7 64-bit, amelyen nekem nincs rendszergazdai jogosultságom.
Mit gondoltok, így is le tudom majd cserélni a megrendelt telefonon a webshopos ROM-ot?
Láttok rá valami megoldást? Úgy értem a saját eszközeimmel.

(#859) frenk1 válasza trebrona (#857) üzenetére


frenk1
aktív tag

régi verziót neme enged feltenni global, és developer rom esetén nem tudom rá tenni a most megjelent global romot boutloader nyitást leirod elküldöd nekem?

(#860) trebrona válasza frenk1 (#859) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itt szvsz minden infót megtalálsz: [link]

Redmi 3S-ről szól, de ugyanazok a lépések, metódusok kellenek neked is. Ha bármi mást is szeretnél, az ott linkelt romok, TWRP stb. nem jók neked.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#861) frenk1 válasza trebrona (#860) üzenetére


frenk1
aktív tag

ha nyitom a tekót, akkor is tudok rá tenni hivatalos romot, és kell e hozzá twr

(#862) trebrona válasza frenk1 (#861) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha nyitod, akkor fastboot módban tudsz fastboot romot, akár a mostani globalt is, feltenni MiFlash-sel.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#863) frenk1 válasza trebrona (#862) üzenetére


frenk1
aktív tag

nyitás estén recovey módban sehogy sem lehet feltelepiteni a romot ? Recobverihez mi kell nyitott teló esetén ?

[ Szerkesztve ]

(#864) trebrona válasza frenk1 (#863) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gyári recovery-vel nem, (ugyanaz lenne, mint most) TWRP recoveryvel igen. Most, hogy mondod, ha nyitva van, elég bebootoltatni TWRP-be, nem is kell végleg feltenni.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#865) frenk1 válasza trebrona (#864) üzenetére


frenk1
aktív tag

várjak vagy kezdjek hozzá a nyitáshoz? Másnak volt gondja a rom felrakással ?

(#866) frenk1 válasza trebrona (#864) üzenetére


frenk1
aktív tag

TWRP tekepitése hogyan és honnan kell leszedni ? zárt boutlodaer esetén fastboot módban is fel lehet tenni ? Ha igen hogyan ?

[ Szerkesztve ]

(#867) trebrona válasza frenk1 (#866) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szívesen segítek, de azért próbáld értelmezni azokat, amiket írtam, illetve a linkelt összefoglalóban leírtakat!

Nyitás engedélyt megkérheted, sosem baj, ha van.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#868) Viktor0610 válasza frenk1 (#866) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Légy. Szíves. Olvasd. El. A. Redmi. 3. Topikösszefoglalóját. :U

Ezzel alapinfókat szerzel, majd az ott olvasottak szerint, de a Redmi 4 fájljaival (ezeket itt, a topikban linkelve vagy néhány Google-kereséssel megtalálod) simán megcsinálod a dolgokat.

Samsung Galaxy A54

(#869) junpet válasza trebrona (#815) üzenetére


junpet
tag

Köszi! Megpróbáltam, az a gomb nekem nem kattintható, de végül addig kattintgattam, hogy sikerült resetelni a telefont, tehát első indítás feeling volt.

tl;rd: nem nyílik így sem. :( Most megpróbálom feltenni global-t.

(#870) trebrona válasza junpet (#869) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kicsit lezsibbadtam már, téged sem értelek. :B

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#871) junpet válasza trebrona (#870) üzenetére


junpet
tag

Bocsánat! :) A linkelt kínai Mi PC Suite-os megoldásról beszélek. Recorevery módba beléptem (volume + és kikapcs gomb, majd recovery választása, megjelenik a telefon egy kábellel). A számítógéphez csatlakoztatás után Shift-et nyomvatartva rá kellene kattintani egy gomba (ami nekem inaktív), viszont felugrált nekem 2 ablak, abban összenyomogattam mindent és voálá, reseteltem a telefont. :C De így sem nyílik. :O

Azért köszönöm a tippet. Lehet hétvégén ha lesz időm egy régi winchesterre felteszem win10et és megpróbálom egy szűz rendszerrel, hátha (jelenleg win7 64bit alól próbálkozok).

(#872) zol71


zol71
tag

Sima Redmi 4-hez melyik twrp kell?

(#873) frenk1 válasza trebrona (#834) üzenetére


frenk1
aktív tag

ha hivatals global rommal kinyitottam a telót, akkor utána a magyar nyelvű hivatalos global melyik verzióját kell feltenni fastboot módban ,mert vana forumon fastboot rom is stabil magyar nyelvű, vagy feltehetem a global magyar nyelvűt fastboot módban? Ki kell e csomagolni a romot, és ha igen melyik fájlt kell beemelni feltelepitésekor fastboot módnál? Ha fastboot módban telepített rom OTA-n frissül ?

[ Szerkesztve ]

(#874) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok és a redmi 4A készüléket néztem ki általános használatra elegendő lehet ez a telefon hosszútávon? (böngészés, facebook, film nézés)

Az eu stocktól vásárolom a ROM cserélgetéssel nem szeretnék egyáltalán fogadkozni ebből lehet valami hátrányom a jövőben?

Azt nem lehet tudni hogy a redmi 4 vagy a prime verziót mikortól lehet hazánkban is megvásárolni? valahogy tartózkodom a külföldi rendeléstől gariztatás egyéb problémák miatt

(#875) frenk1 válasza trebrona (#852) üzenetére


frenk1
aktív tag

boutloader nyitás hány nap kb egyszer azt olvasom hogy 2-3 hét , utána 1 napot irtál. kb hány nap ? elég a programok feltelepitése, vagy még azon kívül más is kell hogy a telefon driverek fent legyenek ? Fastboot módból kilépés hogyan lehetséges?

(#876) Viktor0610 válasza frenk1 (#875) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerencséd, hogy nem vagyok sem topikgazda, sem moderátor... :U
Olvasol is vagy csak írsz??? :(((

Samsung Galaxy A54

(#877) tibcsi0407 válasza Viktor0610 (#876) üzenetére


tibcsi0407
félisten

;]

https://utdetailing.hu/

(#878) jettison válasza Viktor0610 (#876) üzenetére


jettison
tag

Eléggé write only az úr... :K Ezt már bizonyította korábban is ebben a topicban... Bár az avatar találóan lett megválasztva.

(#879) szobipeti199 válasza formengil (#741) üzenetére


szobipeti199
tag

Van egy redmi 4, szép erőteljes arany színe van, semmi rózsaszín! Elvileg az MI5ös arany is rózsaszínes árnyalat, képeken redmitől is féltem hogy hülye színe lesz, de élőben szép.

(#880) szobipeti199


szobipeti199
tag

MiRemote-tal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Samsung és Lg tvt szépen kezeli, viszont Jvc tvt nem akarja. Szépen végignyomogattam az összes módot aztán kérte a tv pontos típusát. Én megörültem hogy király, letölti ami kell a tvhez, errefel csak megköszönte a visszajelzést. :C
Namármost netről lehet letölteni olyan fájlt, amivel tudná kezelni (pl Technika márkához is jólenne) vagy az összes létező megoldás benne van a telóba, így ha nem viszi akkor szívás? Köszi! :R

(#881) junpet válasza frenk1 (#875) üzenetére


junpet
tag

BL nyitási engedély vátozó, van aki aznap megkapta, de van akinek 3 hétig kellett várnia. Mivel ez manuálisan megy a Xiaomi részéről, ezért ilyen változó.
Második kérdésedet nem értem. Ha BL nyitásra gondolsz, akkor az Unlocker program kell. Láttam ahol írták hogy legyen fent a Mi PC Suite, de nekem így sem működik. Egyébként fentebb linkelve van ez is, tessék visszaolvasni!
Fastboot-ból killépés a kilépés gomb hosszan nyomva tartása.

(#882) petido válasza szobipeti199 (#880) üzenetére


petido
csendes tag

próbálj ki estleg egy másik alkalmazást pl. peel smart remote (nekem ez vált be a Sony tv-hez).

(#883) szabeska


szabeska
addikt

ez valasz akart lenni "junpet"-nek. eszkozkezeloben ne android szerepeljen, mert igaz akkor latszik a telo, de nem adb modban kapcsolodik, vagy mi. azt hiszem qualcomm driverrel lett a jo. legyen fent a mi suite, jobb gomb az androidra eszkozkezeloben, illesztoprogram frissitese, manualis frissitest valasztod, kijelolod neki az egesz C meghajtot, dolgozik egy darabig, majd telepiti a drivert ami kell neki. ennyi.

[ Szerkesztve ]

F1

(#884) junpet válasza szabeska (#883) üzenetére


junpet
tag

Köszönöm szépen a válaszod, kipróbálom!

Fastboot módban legyen csatlakoztatva a telefon, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#885) junpet válasza junpet (#884) üzenetére


junpet
tag

Végigkerestem minden módban, és azt kaptam vissza, hogy "A Windows megállapította hogy az illesztőprogram naprakész." Illetve így néz ki az eszközkezelőm fastboot módban csatlakoztatva a géphez:

Még rákeresek guglin erre a qulacom driverre. Köszi a tippet!

(#886) felali válasza szobipeti199 (#880) üzenetére


felali
tag

Szia!Technika tv hez próbáld a Samsungot.

(#887) szabeska válasza junpet (#885) üzenetére


szabeska
addikt

Így pedig mennie kéne az unlocknak, bár nem tudom a tp-link miért van ott :DDD nekem ez oldotta meg, hogy 50%-nál továbbmenjen az unlock progi, azaz felismerje a gép.

[ Szerkesztve ]

F1

(#888) gyuri00 válasza gyuri00 (#874) üzenetére


gyuri00
aktív tag

Valaki tud segíteni?

(#889) jettison válasza gyuri00 (#874) üzenetére


jettison
tag

Átlagos használatra szerintem bőven elég a 4A is. Bár film nézésre szerintem minden telefon alkalmatlan, de valószínűleg ez magánügy...:)

Kérdezd meg, hogy milyen ROM-mal adják. Ha nem valami kínai webshop-os ROM-mal veszed, akkor komoly hátrányod nem hiszem, hogy lenne.

EUStock-on ugye kifut lassan a harmadik széria, és nyilván szeretnének telefonokat eladni, így gyanítom, hogy 1 hónapon belül elérhetőek lesznek a négyesek is.

(#890) solfilo válasza jettison (#889) üzenetére


solfilo
veterán

Már ki is futott náluk, se Redmi 3S, se Redmi Note 3 Kate nincs. 4-ből meg csak 4A, úgyhogy most várok és eszem a kefét. :D

solfilo

(#891) Ka8ta


Ka8ta
újonc

Sziasztok!
Már megrendeltem a 4 Prime-ot és szeretnék hozzá tokot venni. Az aliexpressen nézegettem és abba futottam bele, hogy redmi 4a, redmi 4 és redmi 4 pro verzióból lehet választani. Az egyértelmű, hogy a 4a-nak más a hátoldala. De a 4 és a 4 prime között van különbség? 4 pro = 4 prime?

(#892) minderbinder válasza Ka8ta (#891) üzenetére


minderbinder
csendes tag

Nem egy oldalon van a vaku a 4 és a 4 Prime hátlapján.

[ Szerkesztve ]

(#893) Norbbika1985


Norbbika1985
csendes tag

Megkérdeztem eustockon, a redmi 4A-t, azt írták hogy gyári global szoftverrel. Ez mit takar??

(#894) Ka8ta válasza minderbinder (#892) üzenetére


Ka8ta
újonc

Köszi! Puremobile-ról rendeltem és ott mindkettőnél ugyanaz a kép van berakva. De a "pro" verzióval egyébként sehol máshol nem találkoztam. Lehet a 4 pro a 4 prime? Elég rosszul érezném magam, ha heteket várnék a tokra csak azért, hogy utána kiderüljön, hogy nem jó. :D

(#895) szabeska válasza Norbbika1985 (#893) üzenetére


szabeska
addikt

Tegnap jelent meg, gyorsan beszerezhették és feltelepíthették ;]

F1

(#896) minderbinder válasza Ka8ta (#894) üzenetére


minderbinder
csendes tag

A pro és a prime ugyanaz. Nézd.:)

(#897) Norbbika1985 válasza szabeska (#895) üzenetére


Norbbika1985
csendes tag

Még nincs, csak beérkezési idő van jan 20-a. Bár január 14-e volt egész eddig, most kitolódott. Na de akkor mit is jelent a gyári global szoftver?

(#898) Ka8ta válasza minderbinder (#896) üzenetére


Ka8ta
újonc

Nagyon köszönöm!! :R

(#899) szabeska válasza Norbbika1985 (#897) üzenetére


szabeska
addikt

Az egy gyári szoftver magyar nyelvvel, google integrációval. Tegnap jelent meg, szóval kérdéses, hogy valóban az lesz e rajta.

[ Szerkesztve ]

F1

(#900) junpet válasza szabeska (#887) üzenetére


junpet
tag

Sajnos nem megy. :( Fel akartam tenni egy régi winyóra wn10-et, hátha valamivel okosabb leszek. Hát sikerült rossz hdd-re feltenni, ugyanis a telepítő nem jelenítette meg a kötetcímkét én meg el is felejtettem, hogy az a data hdd-m, szóval minden elszállt. :O Ennyire nem lehetek szerencsétlen...
Mikor rádugtam win10 alatt fastboot módban a telefont a gépre, kedacom-os drivert jelzett, ami egyértelműen kaki, nem is értem miért nem találtak még ki rá értelmes megoldást. Próbáltam rollbackelni, akkor lett egy v7es google driverem, az sem jó. Feltelepítettem a Flash tool-t, akkor lett egy v16-os Xiaomi driverem, de azzal sem ment. Már kezd elegem lenni, hogy semmivel sem működik. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.