Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Thusor


Thusor
őstag

Szerintem ez a legtöbb épelméjű magyarnak nem természetes. Én is szívrohamot kaptam volna régebben ha ezt láttam volna mint te. De hatalmasat változott ilyenekkel szemben szemléletem amióta kint élek itt Belgiumban, pontosabban Leuvenben, ahol a doktorimat csinálom. Itt a fiatalok és idősek nagyon nagy százaléka kerékpárral jár. Függetlenül attól, hogy gyerekről vagy felnőttről beszélünk. Az egyetemisták és az idősebbek mindenféle védősisak, vagy láthatósági mellény nélkül hajtanak mint az őrültek, akár még a kocsik és kamionok elé is. Itt a gyalogosokat simán elütik a bringások ha nem figyelnek. A kerékpárosok azért is nem figyelnek semmire mert itt a sofőrök és a gyalogosok nagyon figyelnek a bringásokra. Kisebb gyerekek, gondolok itt az alsó általánososra, azokon mondjuk láthatósági mellény és sisak néhol előfordul...de ők se néznek körül csak hajtanak. Tehát szerintem inkább Magyarországon nem megszokottak ezek a dolgok, itt Belgiumban a kerékpárral közlekedőkre jobban odafigyelnek, a zebra az zebra, az autó satufékkel áll meg ha a gyalogos vagy a kerékpáros elindul. Tehát lehet az apuka is valami hasonló országból jött és ezért nem figyel gyermekeire amikor autók között haladnak.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.