Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) TBMC


TBMC
addikt

illetve magaba az lcd kijelzobe van kulonbseg a gopro 2, 3 es 3+hoz valohoz? vagy csak a hazakban kulonbozik?

markbellus.hu 

(#752) @chain


@chain
csendes tag

Sziasztok! Nem tudjátok, hogy hol lehet a legjobb áron monopodot és hozzá való rögzítőt beszerezni?

(#753) gonger válasza @chain (#752) üzenetére


gonger
senior tag

220volt; myactioncam-nél pl biztos van; vagy ebayről töredék áron kicsit hosszabb beszerzési idővel, bizonytalan minőségben Kínából rendelve

(#754) TheMarci válasza gonger (#753) üzenetére


TheMarci
addikt

Tőle rendeletem ebayen, igaz USÁból, és perfekt minőség: http://www.ebay.com/usr/2011io000oi

Do You Dream?

(#755) gonger válasza TheMarci (#754) üzenetére


gonger
senior tag

ÚÚÚ ez elég jól hangzik, még postával is. Ha nem fogják meg a vámon, akkor meg pláne!
Egyébként többnyire búvárkodáshoz vennék gopro-t. Black-et vagy silvert javasoltok? Blackből sokat látok és felszínen hasznos lehet a távirányító is.

(#756) töky76


töky76
tag

Sziasztok, ma hívtam edigital-t, nem lehet megjavítani a gopro-mat, azt mondták a központban, fáradjak be és vásroljam le vagy visszaadják a pénzt...
Egyik szemem sír, a másik örül...
Azért 1 hónap eltelt.

(#757) DISC4U válasza TBMC (#750) üzenetére


DISC4U
csendes tag

Ha hivatalosan vásároltad mind a 2-t , akkor a GOPRO küld neked ingyen hozzá sima Hero 3 házat.
Mert fogják kérni a számlád másolatát.
[link]

Nálam egész pontosan ez történt :

" Update for Case #... - "HERO 3+ Black with LCD Touch Bacpac"

Hi , ...

I'm sorry to hear that you're having some trouble using your BacPac with your HERO3+ camera. The housing that came with your HERO3+ camera is not intended to be used with a BacPac. You caught us in the middle of a product transition with what's included in our BacPac kits. Since you purchased your BacPac before we have the new kit available, we'd like to send you a BacPac Compatible Housing, free of charge.

You can read more about the BacPac Compatible Housing on our website here.

In order for us to send you the BacPac Compatible Housing, free of charge, can you please reply to this e-mail with the following:
a copy of your purchase receipt for your HERO3+ camera
a copy of your purchase receipt for your BacPac
the camera's serial number located on the silver sticker inside the battery compartment

Also, follow the below clickable link to enter your return shipping info for the housing:

Enter Address Here.

Once you reply back with this information, we'll send the housing out to you. If you do not want to take us up on this offer, another option you might want to look into would be to return your item(s) per your retailer's return policy.

Sorry for the inconvenience, but we'll get you up and running ASAP.

Many Thanks,

GoPro Support
http://gopro.com/support/ "

[ Szerkesztve ]

(#758) TBMC válasza DISC4U (#757) üzenetére


TBMC
addikt

igen! koszonom, kozben mar nalam is megtortent! mar varom a csomagot! :)

:R

markbellus.hu 

(#759) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni, a GoPro képét szeretném kilőni a Macbookomra.

A WiFin keresztüli turpisságot már megtaláltam viszont szeretném ha kicsit stabilabb megoldással is megtudom oldani. Gondolok itt a HDMI kábelre vagy USB-re.

Valami ötlet erre? Lényeg hogy live képet akarunk mutatni egy projektoron keresztül.

köszi a választ előre is!

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#760) Maksifül


Maksifül
senior tag

Használ valaki utángyártott akksit GoPro Hero 3-hoz? Hol és milyet érdemes venni, ha nem külföldről szeretnék rendelni idő hiányában? Lehet ezeket a kamerában tölteni, vagy van hozzájuk hálózati töltő?

Utángyártott monopod is érdekelne. Mennyire strapabírók ezek, s milyen rögzítéssel oldották meg benne a teleszkóp rögzítését kihúzáskor? :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#761) Anthony001


Anthony001
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy az Usából rendelek egy Hero 3 black-et, hazahozzák nekem, és lehet, hogy meg kellene válni a dobozától. Az érdekelne, hogy van-e valami feltétele a garanciának? Kötelező e megtartani az eredeti csomagolást, stb?

Előre is köszi!

(#762) Maksifül válasza Anthony001 (#761) üzenetére


Maksifül
senior tag

Az amerikai jogszabályokat nem ismerem, de idehaza nem kell megőrizni a csomagolást, bár több helyen szokták kérni, de jogszerűtlen, szóval le kell szarni. Viszont, ha kint veszel kamerát, akkor itthon nem fogják garanciában javítani sehol. Ha elromlik, vagy küldöd vissza, vagy fizetsz a javításért.
Hozzáteszem, érdemes kipróbálni odakint, ha megveszed, mert az én Black-em is szar volt. Szerencsére én itthon vettem, s még aznap visszavittem, s kicserélték a boltban egy másikra.
Mennyibe kerül kint, hogy megéri ott megvenni inkább?

[ Szerkesztve ]

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#763) -secret- válasza Maksifül (#762) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

132-ből kapsz egy ilyen csomagot. :)

(#764) Anthony001 válasza Maksifül (#762) üzenetére


Anthony001
senior tag

Én azt hittem, hogy ezekre van már valami nemzetközi garanciális dolog, mint mondjuk az apple termékeire. Egyébként amazonról néztem egy úgynevezett Factory Refurbished Black Edition-t, írtam is a srácnak, hogy működik-e rendesen, stb, szóval ez is kb annyira megbízható, mintha az ember rendel valamit az ebay-ről. Az ára pedig 75e. :)

(#765) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok,

Vettem egy GoPro Hero 3+ Silver kamerát. Szeretnék bele SD kártyát is venni. Melyiket vegyem? 32GB-os elég. (1080p 60fps-t szeretnék rögzíteni)

Ebből a nagykerből rendelném: [link]

[ Szerkesztve ]

(#766) töky76


töky76
tag

Na srácok mivel a 3. gopro se volt jó, ezennel egy ideig elfeledem a gopro-t.
Majd ha jön a hero 4, arra beruházok :)
Sziasztok

(#767) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok. Most itt vagyok az USA-ban es gondolkozok egy Silver vagy egy black 3+ on. De a black arat mar kicsit sokallom, a wide resulotion miatt szerintem annyira nekem nem fontos mert nem akarom magamat venni. Akkor lenne ertelme szerintem ha szorfoznek es a deszka elejere rakva teljesen benne lennek. Az hogy kisebb meg elvileg kicsivel jobban birja az aksija az mennyire szamit ? Van esetleg valaki aki mind a kettot probalta. Mert annyira profi nem vagyok hogy most nekem black 3+ kellene. Neha buvarkodni kellene. Biciklizeshez, motorozashoz, sieles. Szerintetek melyiket lenne erdemes megvenni ?

(#768) tmscsaba válasza töky76 (#766) üzenetére


tmscsaba
tag

Végül a kép élességgel volt a fő gondod vagy az optika közepe felé látszó folt zavart? Csak, hogy tisztázzuk, mire is figyeljünk leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#769) töky76 válasza tmscsaba (#768) üzenetére


töky76
tag

Ami az optika közepén volt folt az elvileg nem hiba, ahogy külföldi fórumokon is olvastam,
de az hogy közeli fókuszos az már gond.
Alapból a + széria közelibb fókuszos mint a sima, de én olyanokat kaptam ki, amik túl közeliek voltak. :D
Sok ilyen van.
Végül az edigital-tól a pénz visszafizetését kértem, de 4 hétig volt náluk az utolsó gopro-m...

(#770) tmscsaba válasza töky76 (#769) üzenetére


tmscsaba
tag

Aha értem, kössz.

valójában 3D, esetleg 4K felbontású akció kamerát keresgéltem,
közben találtam egy érdekes összehasonlító teszt videót:
[GoPro Hero3 Black vs Sony Action Cam VIDEO]

[ Szerkesztve ]

(#771) Márton válasza tmscsaba (#770) üzenetére


Márton
nagyúr

Van már 3D tok a goprohoz, csak sokkal drágább mint a 2-eshez volt :(((

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#772) tmscsaba válasza Márton (#771) üzenetére


tmscsaba
tag

Azzal csak ott a gond, hogy az emberi szem parallaxis távolsága 65-70 mm körül van. Nálam 67-68 mm. Kiváncsi lennék másnál ez mennyire adódik. Úgy mértem, hogy egy mm beosztású mérce nulla vonalát tükörben megnéztem csak azzal a szememmel, amelyik előtt volt és pontosan középre állítottam. Ezután megtámasztottam az orromon, A beosztást a tükörből figyeltem.

Azután a másik szemem nyitottam ki és az előzőt csuktam be, és leolvastam a tükörből a vonalzót mm-ben, ahol pontosan középen láttam. Ebben a tükörkép segít.

.

Az a kamera a gyári tokkal nem tudja ezt a parallaxis távolságot biztosítani. Így mindennek a mélysége jóval kevesebbnek látszik majd. Ettől kevésbé élményszerűek a mélységek. Ez csak az egyik ok. A másik, hogy kettő nem túl olcsó kamera igényű ezzel a 3D hatás.

Akkor már legyen egy kamerában, emberi szemhez mért léptékű eltolással, legyen egy egységben, megfizethető áron.

Tudom, ez egyelőre álom számba menő kívánság, de remélem majd realizálódik. Érdemes nyilvánosan "álmodni", mert ezt láthatják a gyártók is és ki tudja. Nagyobb megelégedettség, kedvezőbb ár = több vásárló, nagyobb forgalom...

(#773) Márton válasza tmscsaba (#772) üzenetére


Márton
nagyúr

Naigen, de közeli témákhoz pont hogy kisebb parallaxis kell, ne feledd!
Mi használjuk ezt a setupot, 0,5-3m között ad jó térhatást.
Ez amúgy még mindig nagyobb parallax, mint a Sony 3D kamerámé,
ami mindössze 2cm :) Megvan ennek is a felhasználási területe.
Ha távolabbi mélység kell, 2 kamerát használok, akár 2 goprot,
2 tokban egymás mellett. Kopteren 20cm a távolság, távoli hegyeket
földről meg volt már hogy 1-2méteres eltolással rögzítettem.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#774) tmscsaba válasza Márton (#773) üzenetére


tmscsaba
tag

A 30 centinél közelebbről rögzített 3D hatáshoz kisebb parallaxis kell mint amit a kb 7 cm-re lévő szemünkkel látni szoktunk, mert ennél közelebbi távolságból a természetben nem nagyon szoktunk nézni.

A általános néhány méteren túli felvételeknél a nagyobb eltolás viszont gyakorlatilag egy információ többletet jelet, ami a két kép között jelentkezik. Távoli táj felvételénél az nagyon látványos hatást kelt. Ez hasznos abból a szempontból, hogy a nagyobb hatás elérése érdekében becsapjuk a szemet. De hiszen a tv és mozi technika vagy pl az IMAX hatalmas vászna is ilyen trükkökön alapul, amivel elhitetjük magunkkal, hogy amit ott látunk, az a valóság látványosan hű mása. Pedig csodákat. Ha mindent úgy látnánk ahogy a szemünkkel szoktuk, akkor ellaposodna az egész élmény. Ez egy technikai fogás a jobb, nagyobb hatás érdekében, hogy minden lehetséges módszerrel meg kell téveszteni az érzékeinket, még ha kicsit eltúlzott hatást is használunk ehhez. Ennek a mértékét pontosan megtalálni, az a művészet technikai oldala!

Néhány érdekes dolog az IMAX-ról, pdf formátumban:
[//cinemacity.hu/media/iti_cz/content/hu/downloads/pdf_3d_imax.pdf]
.

Szerintem alap elvnek örök igazság, hogy a valóságot úgy lehet leginkább megközelíteni, ha utánozzuk a természetet. Nyilván, extrém, az életben ritkábban megszokott távolságoknál kell is csalni, hogy abban a túl közeli ill. túl távoli régióban is hatásosan látható legyen a térhatás. Tehát van létjogosultsága az egymáshoz képest nagyon közeli és a nagyon távoli elhelyezésű optikáknak is, de semmiképp nem a 0.3 - 10 méteres zónán belül. Éppen ez az a távolság, amire kifejlődött a látásunk és a szem távolság mélység érzékelése is ebben a zónában a leghatékonyabb. Ezen a természetes zónán belül a természetes, szem távolságnyi parallaxis ad valódi hatású térélményt.

A 2 cm-es optika távolság az 5-10 cm-ről történő makrózásnál jelent optimális térhatást. természetesen nagyobb távolságban is látszik kevés belőle, de ez a kis eltolás legalább annyira hibás mérnöki döntés volt, mint a passzív rendszerű televízióknál a képernyő sorok felület arányos megosztása (ritkítása) a két szem között.

Aki ennél nagyobb távolságból szeretné használni annak el kell fogadni a természet ellenes kompromisszumot, amit a készülék kellemesen kézhez álló mérete és a gyártók, 3D imádatra épülő pénzhajhászására épül, amivel kapcsolatban figyelmen kívül hagyják az optimális technikai-fizikai elvet.

Ez olyan, mint eladják a gyufadobozban bogarat is, mert zörög, tehát valamit működik benne, ha már "csörgő" kell a vásárlóknak... Tudják az emberek, hogy kettő optika kell hozzá és az már 3D. Az, hogy milyen távolságban van egymástól és milyenre kellene átlagos felvételekhez, azzal a forgalom orientált mérnök nem feltétlenül foglalkozik ha megveszik sokan tudatlanul, esetleg (ha más nincs) kényszerből.

.

Ezeket én soha nem annak alapján mérlegelem, hogy mit hogy oldottak meg már a gyakorlatban az úgynevezett szakemberek, mert ők nem feltétlenül a tökéletesre törekednek, inkább arra, hogy vegye meg a vásárló, aztán ha nem tetszik neki, majd veszi a következő, jobban kiforrott szériát.

Ha megfigyelted, a technikai készülékekbe nem tesznek bele egyszerre minden új vagy jó lehetőséget. A széria szám ahogy növekszik egy típuson belül is, mindig kicsivel többet építenek bele, (még ha már ott van a széfben a csúcs fejlesztés is), hogy legyen valami ösztönző, amiért meg akarjuk venni a következőt.

A legvégén, amikor már sok dolog bele került, akkor ki jön egy olyan amiben már tényleg bele kerül minden korábbi újdonság és az ára is már ezt tükrözi. Azzal le is zárják azt a szériát és valami egészen újjal jönnek ki, aminél megint elölről kezdődik a "csepegtetés", hogy tudjanak mindig valami újat a piacra dobni, amire le lehet cserélni a régebbi modellt.

Majd a Sony 3D is biztosan ki fog jönni egy normálisan használható térhatást mutató kamerával.

Elég ha csak azt nézzük, hogy a digitális fotó kameráknál a videó felvételi lehetőségnél szinte minden esetben letiltják a felvétel közbeni zoom állítás lehetőségét, nehogy valaki azt mondja, "ha már ennyit tud, akkor minek vegyek külön videót is mellé". Ez is üzletpolitika.

A készülékeket nem a legjobb fizikai elveket kihasználva gyártják, hanem a minél nagyobb bevételt célozzák meg vele. De hiszen ez természetes is valahol. Így működik a piac gazdaság, hogy mindig legyen újabb kereslet a termékekre.

[ Szerkesztve ]

(#775) Imcaaj


Imcaaj
csendes tag

Sziasztok!

Van valami összefoglaló a gopro 3-ról amit érdemes átolvasni vásárlás előtt?
Eddig pár demo-t sikerült megnéznem és szimpatikus masina, de az árát rendesen elkérik.

Tényleg megéri?

Köszi!

(#776) -secret- válasza Imcaaj (#775) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kicsi, elfér zsebben, vízálló(tokkal)... ennyi az előnye.

De egy csúcs fényképezővel szebb képeket lehet lőni... :)

[ Szerkesztve ]

(#777) Márton válasza -secret- (#776) üzenetére


Márton
nagyúr

de a gopro inkább akciókamera, mint fényképező
arra meg olcsóbbat találsz, de jobbat szerintem nem!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#778) Imcaaj válasza Márton (#777) üzenetére


Imcaaj
csendes tag

Igen, inkább videózás lenne a lényeg, na meg a másodpercenkénti képkockák variálása.
Illetve,h fókuszálás nélkül mindig éles képet ad?!
Van versenytársa?

[ Szerkesztve ]

(#779) V1 zolee válasza Imcaaj (#778) üzenetére


V1 zolee
tag

Versenytársnak talán a sony action cam- et mondanám, de azt nem ajánlom. (legalább is nekem nem jött be, el is adtam. :) ) gorpora viszont érdemes beruházni, főleg ha sokat mozogsz a szabadban! nekem mióta megvan, nem győzöm gépen válogatni a képeket- videókat, van is egy albumom "legjobb GoPro fotóim" címmel... :DD

(#780) Imcaaj válasza V1 zolee (#779) üzenetére


Imcaaj
csendes tag

Aha, meg hozzá akkor kell pár terrás winyó. :)
És akksiról mit tudsz mondani? Hogy bírja? Nem 5 perceket rögzítenék vele :)

(#781) V1 zolee válasza Imcaaj (#780) üzenetére


V1 zolee
tag

Nekem egy egész napot ki szokott bírni, ami kb. 1-1,5 óra nyers videót jelent, viszont mondjuk timelapse esetén 90 perc múlva kikapcsol sajnos, wifi nélkül.
És még annyi hogy én egy eredeti és két után gyártott akksit használok hozzá, ugyan addig bírja mindegyik, nincs különbség. :)

(#782) Bopeti11


Bopeti11
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Hero 3 white kamerám, szeretem, imádom, de...
A nyaraláson készített time lapse sorozatok, és videók kb kétharmadát nem tudom visszanézni... A videóknak megvan a mérete, 200-400mb, a fotóknak is, de nem tudom megnyitni a videókat és a képeket. Tapasztalt már más is ilyen problémát?
Van esély a fájlok helyrehozatalára? Nem örülnék ha a nyaralós tengeri videók elvesznének.

Köszi a segítségeteket!

Amúgy én ebay-ről rendeltem 2db utángyártott akksit, postával volt asszem 15 dollár a kettő. Goproban töltöm őket, minimum annyit bírnak egyelőre mint a gyári.
Kiegészítőket is ebayről vadásztam gombokért, jó minőségű mellkas hevedert, fejpántot, vízben lebegős fogantyút stb lehet kapni 5-15 dollár között.

(#783) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Sziasztok !
Szerintetek is inkább GoPro Hero 3 White-t vegyek mint sem JVC Adixxion GC-A1 ? Eddig úgy voltam vele, hogy marad a JVC mert annak legalább van lcd kijelzője, de ahogy a JVC topikjában látom elég gyenge minőséget produkál, és nekem azért fontos lenne mind a hang, mind pedig a kép minősége

best regards, egy fórumozó blogger

(#784) herrLeon


herrLeon
tag

Sziasztok.
Melyik magyarul tudó videószerkesztö, vágó programot ajánlanátok ill. használjátok?

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#785) Dyrtyho válasza herrLeon (#784) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Sony Vegas Pro 12, meg az Adobe Premier Pro, bár azok nem magyarok :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#786) @chain


@chain
csendes tag

Sziasztok! Egész héten vízben használtam a gopro-t és észrevettem, hogy néha kicsit párásodik, illetve a hátlapon levő gumi szigetelés nem egyforma minden oldalon. Tapasztalt már valaki hasonlót?

(#787) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Tud valaki GoPro-hoz teleszkopos vagy sima rúdat amire rá lehetne tenni és úgy videózni ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#788) Anthony001 válasza @chain (#786) üzenetére


Anthony001
senior tag

Szia!

Nekem is volt már hasonló, igaz ez Hero 2, de nekem a kinyitás, majd újra becsukás sem mindig segített! :F

(#789) bagyulajuve válasza @chain (#786) üzenetére


bagyulajuve
addikt

páramentesítő betét?

Resistencia eterna

(#790) tmscsaba válasza @chain (#786) üzenetére


tmscsaba
tag

Esetleg meg lehetne próbálni sűrű szilikon zsírral bekenni a tömítő gumit összecsukás előtt.

Azt víz szerelők is használják a cső csatlakozásoknál a kócra kenve, csepegés ellen. Kicsi tubusban kapható párszáz forintért. Órások is ezzel kenik be a vízmentes karórák gumi tömítését, hogy ne ázzon be.

[Szilikonzsír]

(#791) @chain válasza tmscsaba (#790) üzenetére


@chain
csendes tag

Köszi az ötleteket!

(#792) Anthony001


Anthony001
senior tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Hoznak nekem haza az államokból egy Hero 3+ Black Editiont. Megkértem az ismerősöm, hogy csináljon vele pár fotót, hogy nem fókusz hibás-e. Ha esetleg nem jó, ott még van lehetőség cserélni, ha már hazahozza, akkor bonyolultabb. Tudom, ez elsősorban nem fényképező, azonban úgy gondolom, egy ilyen hiba így is kiütközik.
Mit szóltok a képhez? Rendben van a gép?
[link]

Köszönöm!

(#793) V1 zolee válasza Anthony001 (#792) üzenetére


V1 zolee
tag

Üdv!
Igen, rendben van. :K

(#794) tmscsaba válasza Anthony001 (#792) üzenetére


tmscsaba
tag

A képen látszik egy fa ház. Annak a sarkán futó éleket érdemes figyelni és az ablak keretnél. Ott élesek a vonalak. A ház mellett van egy fehér tartályféle, annak a körvonala is éles. Úgy látom én is, hogy jó, de ha lett volna valami távolabbi hasonló kontrasztú objektum a képen, akkor az ezeknél távolabbi dolgok élessége még inkább igazolódik. Szerintem is jó.

(#795) Anthony001


Anthony001
senior tag

Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat, én is úgy gondolom, hogy rendben van. Sajnos az időjárási körülmények nem tették lehetővé, hogy egy szebb kép készüljön, de ez is megtette! :)

(#796) V1 zolee válasza Anthony001 (#795) üzenetére


V1 zolee
tag

Egyébként tökre nem értem, hogy miért nincs ezeken állítható fókusz. :(
De most komolyan, mibe tartott volna megcsinálni goproéknak? egy menet kellett volna a lencsetartó gyűrűre meg a gépházba, és már is lehetne kézzel állítani a fókuszt, nem kellene kisebb vagyonokat költeni egy makrólencsére... ennyi pénzért én azért elvártam volna... :)

(#797) Anthony001 válasza V1 zolee (#796) üzenetére


Anthony001
senior tag

Teljesen igazad van, hozzáteszem, hogy ennyi pénzért én még bőven elvártam volna ezt-azt :D
De nincs okom panaszkodni, így is zseniális a kis cucc!

(#798) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Az hogy lehetséges hogy az eMag-nál a GoPro Hero 3+ Silver csak 87ezer forint ? :Y :Y :Y

best regards, egy fórumozó blogger

(#799) Márton válasza Dyrtyho (#798) üzenetére


Márton
nagyúr

Mi a baj? A legtöbb helyen 90-ért van,
A román cég meg picit akciózik.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#800) Dyrtyho válasza Márton (#799) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Az hogy furcsálom hogy a sima Hero 3 Silverhez képest ilyen olcsó, mert csak a Hero 3 White 75ezer. Vagy a sima silver ennyire kifutott termék lenne hogy már csak 3+ silvert lehet kapni ?

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.