Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) ricsike24 válasza beis-compo (#1600) üzenetére


ricsike24
tag

Igen GoPro felvetel kene.

(#1602) BonFire válasza ricsike24 (#1601) üzenetére


BonFire
veterán

LINK

Be van zippelve, hogy a felhő ne konvertálja át. Amúgy nyers.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1603) ricsike24 válasza BonFire (#1602) üzenetére


ricsike24
tag

Koszi szepen!

(#1604) tmscsaba válasza BonFire (#1602) üzenetére


tmscsaba
tag

Legalább megláttuk, hogy nem egy emo-s zombi tartozik ahhoz a logóhoz, hanem egy valódi EMBER áll mögötte! :)

(#1605) beis-compo válasza BonFire (#1602) üzenetére


beis-compo
tag

Most már van összehasonlítási alapja, mert dobtam neki én is pár felvételt, a legaljából (SJ4000).
Sajnos a kameragondján viszont ezek nem segítenek.

(#1606) BonFire válasza tmscsaba (#1604) üzenetére


BonFire
veterán

Ugyehogy? :B

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1607) tmscsaba válasza BonFire (#1606) üzenetére


tmscsaba
tag

:R

(#1608) bylow


bylow
aktív tag

Sziasztok!

Nem találtam" GoPro Hero 4 " topikot, gondolom itt tárgyaljátok ezeket is. ha nem, akkor bocs

GoPro Hero 4 "Silver és a Black" között próbálok dönteni, de találtam olyan infókat, hogy a Silver talán jobb választás lenne.
Ezt meg tudjátok erősíteni?
Esetleg tanácsokat tudtok adni? Vagy tapasztalat?

FullHD felbontást használnék. Néha lassítást is. Általános célra, vízi/vízalatti felvétel, és Snowboard közben.

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#1609) luk88 válasza bylow (#1608) üzenetére


luk88
tag

Hali, vannak különbségek, gondolok itt az LCD képernyőre, vagy hogy a black FHD-ban 120 fps-el is képes rögzíteni, ami lassított felvételeknél igen jó.
Árban nagyon elvannak tévedve, silver4-et lehet találni bontatlan garanciást 90e körül, boltban 110től, míg a black4-et 120 körül.
Új vagy használt?
Az 5ös széria már megrendelhető, 400 dolláros áron ami átszámolva 110e Ft. Ha nem sürgős várnék kicsit, hátha lenyomja valamennyire az új a régi árát, vagy ha a keretbe belefér külföldröl rendelj egy 5 black-et.

[ Szerkesztve ]

(#1610) Greentea válasza bylow (#1608) üzenetére


Greentea
senior tag

Szia!
Én most már tuti csak Hero 5-öt vennék, ha újat vennék.
Nekem Hero 4 silverem volt, kijelzőt nagyon hasznát vettem, 1080p 60fps-ben használtam, ami nálam bőven elegendő volt. Kijelző nélküli GoProt én tuti nem vennék ezután. Örülök is, hogy a Hero 5 Blackbe ez is bekerült.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#1611) BonFire válasza luk88 (#1609) üzenetére


BonFire
veterán

429 Euro lesz az itteni ára a HERO5 Blacknek. Ami még mindig nem túl sok.

A képstabilizátor és a tok nélküli vízállóság üdvözlendő. A sok képkockára sajnos már nem vonatkozik ez. Nagy képkockánál millió fényre van szükséged, különben szar lesz a kép mindenképp. A fizikai korlátokat nem lehet átlépni. Ha másodpercenként 120 képet készít, azt félannyi expó éri, mint a 60-at, és negyedannyi, mint a 30-at. Lehet persze szoftveresen erősíteni, csak éppen hangyás lesz. Aztán lehet zajt is szűrni, csak akkor meg mosott.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1612) luk88 válasza BonFire (#1611) üzenetére


luk88
tag

Nekem az entry level, a sima hero van. A legegyszerübb verzió, csak verőfényes napsütésben használom, vagy az erdőben, utóbbiban a legdrágább is csődöt mond. Kölcsön volt egy silver4, nemrossz, de nekem nem érne annyit. Amikor használatban van a sajátom, nem viszek magammal törékeny dolgokat, telefon,gps, egyéb eszköz, így a silver4 funkcióit ki sem használnám, gondolok itt a remote controlra. Számomra pont elég ha a nap végén rádugom a gépre és megnézem mit is vett fel. Videózás közben nem is szeretném/akarom nézegetni egy kis lcd-n.
Az új session sem lehet rossz választás bylow számára.

(#1613) BonFire válasza luk88 (#1612) üzenetére


BonFire
veterán

Nincs baj az erdővel, míg 15 000-rel van tömörítve, de onnantól kezdve, hogy feltöltöd a YT-ra, és lekonvertálja 1500-ba, már nem sokat tehetsz érte. A kicsi bitráta miatt iszonyatos kockás a nagyfrekvenciás mintázat, főleg, ha gyorsan változik. A bringás videóim nagy részét ezért is siratom.

Nekem van LCD Bakcpack-em Hero3+-hoz, de egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor használtam, amióta megvan. Annyira nem nélkülözhetetlen, és meríti az akksit.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1614) tmscsaba válasza BonFire (#1613) üzenetére


tmscsaba
tag

"Nekem van LCD Bakcpack-em Hero3+-hoz"

Nekem is van egy 10 Ahs akku pakk, powerbank egy GarminVirbElite kamerához és azt rácsatlakoztatva USB kábellel, energiában akár háromszor tele vehetném a 64 gigás kártyát.
Egy db 64 Gigás kártya közel 7 óra folyamatos felvételt jelent.

A képen látszik, éppen bele van dugva a fenekébe a külső energia ellátó kábel,
az akku meg a vázon van egy táskában.

Amikor sisakon használom, akkor meg a vezeték lefut az övtáskában vagy ruha zsebben lévő akkuhoz.

[ Szerkesztve ]

(#1615) bylow


bylow
aktív tag

Kösz srácok a válaszokat! :R

Igen sogi is küldte nekem a linket tegnap, hogy nálluk már kapható az5-ÖS széria és ha gondolom akkor .... ;]

Hirtelen csábító, de még nagyon kevés infó van róla, jó lenne össze hasonlító teszteket olvasni/nézni.
Maga az optika esetleg más, még jobb lett, vagy az maradt, és igazából csak a külső és szoftveres változás történt?

1080p 60fps vagy 120fps. : Ha nem sokat lassítok akkor gondolom nem sok értelme van a 120fps-nek mert csak nagyobb lesz az adat mennyiség és rosszabb tárolni.
Ebből a szempontból jobb választás lehet a 4silver. Ha viszont a 4silver 1080p60fps és a 5black 1080p60fps között van érzékelhető különbség, akkor elgondolkodnék rajta...
Lehet lesznek karácsonyi akciók Svájcban ;] pl: most is lehetne 4silvert rendelni 95ezer jó magyar forintért, és ahogy a magyar eMagos és társai árakat nézem... még meg is érné...

ByLow #

(#1616) kingabo válasza Greentea (#1610) üzenetére


kingabo
őstag

A kijelzőt mire használtad? A gopro appal simán be lehet pillanatok alatt állítani mindent a telón, ráadásul az élőképet is nagyobban látod ami nagy előny a kamera rögzítésénél. Aztán meg wifi kikapcs és nem meríti fölöslegesen az amúgy sem túl erős akkut.
Van pótakkum, csak a csere macerás a vízálló tokban használva, powerbank miatt meg nem barmolnám szét a házat... A "Frame" meg motoron nem épp jó 5let. :N

(#1617) tmscsaba válasza BonFire (#1613) üzenetére


tmscsaba
tag

Korábban félre olvastam és "akku back pakk"-ot értettem az "LCD back.." helyett,
arra válaszoltam az akkus kiegészítéssel. Bocs.

(#1618) Adorjanksz


Adorjanksz
tag

Sziasztok! Kivancsi lennek a velemenyetekre...nem vagyok otthon kamera ugyben, viszont egy kedves baratomat szeretnek meglepni eggyel. MM-ben kiarusitas van, a gopro terulet is erintett. Opciok: Hero+lcd vizallo 79e, hero session 69e. Melyiket erdemes valasztani? Autora, quadra kellene elsosorban, vizbe 10meternel melyebbre biztosan nem terveznek vele. Segitsegeteket elore is koszonom! Udv: Krisztian

i6s

(#1619) BonFire válasza Adorjanksz (#1618) üzenetére


BonFire
veterán

Linkeld be, mert annyiféle van, hogy könnyen futhatunk vakvágányra.

A Hero-t nem érdemes venni, ez a low budget kategória. A Session is jó lehet, csak annak is vannak előnyei és hátrányai. Szóval tudni kéne a pontos termékeket.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1620) luk88 válasza Adorjanksz (#1618) üzenetére


luk88
tag

Hero+lcd felejtős, ennyi pénzért már használt silver4-et lehet venni. Session máshol is ilyen árban van. Csak új jöhet szóba?

(#1621) Greentea válasza kingabo (#1616) üzenetére


Greentea
senior tag

Trip videónál nekem az LCD nagyon jól jött. Ha láttam, hogy rossz helyre ment a fókusz (elő elő fordult) vagy szimplán a felvételben volt valami nem odaillő akkor tudtam korrigálni, azonnal visszanézni, és új felvételt készíteni egyből. Nem kellett wifit bekapcsolni majd a mobilra várni, hogy betöltse a felvételt majd wifi kikapcs mobil eltesz. Szerintem sok időt megspórolsz vele, pláne akkor, ha valami olyat akarsz felvenni jól, ami 1 perc múlva már nem lesz ott. :)

2x2 néha 5

(#1622) kingabo válasza Greentea (#1621) üzenetére


kingabo
őstag

Ahha, így teljesen jogos.

(#1623) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Van valamilyen program pc-re ami tud remote controlt?

(#1624) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

A következő, számomra érdekes problémával találtam szemben magam...

Amikor a GoPro Studio-ba szeretném megnyitni az elkészített felvételeimet, akkor nem történik semmi. Ha csak állóképet illesztek be (JPG), az megjelenik. De az MP4-es file-ok valamiért nem.

Korábban ezzel nem volt gond. A QT codec fent van gépen, abból is a legfrisebb. Elvileg mindent ugyanúgy csináltam, mint eddig (a kártya egy USB-s olvasóba, onnan pedig átmásoltam a gépre). Most nem tudom, mi változott meg, de eléggé idegeítő.

A neten csak a QT codec hibáját említik ilyen esetekben, de ez kizártam, mert lefrissítettem. Több ötletem nincs, viszont jó lenne a videókat megvágni.

És akkor ezenkívül még egy kérdés a végére. Ti ezt a progit használjátok editálásra, vagy esetleg valami mást? Ha volna használható, ingyenes program, lehet átállnék én is arra. Ja és még egy (bocsi...). Több helyen láttam, hogy a videók előtt van egy kis GoPro "promo". Azt a kis animációt honnan lehet beszerezni? Mert betenném én is a videók elé.

Előre is köszönöm a válaszokat. Ha volt benne idióta kérdés, azért előre is bocsi...

Üdv.
P1eTr0

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#1625) DJ. Ru$y válasza P1eTr0 (#1624) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Youtubeon keresőbe beírod: "GoPro intro" nyilván idézőjelek nélkül és válogatsz kedvedre, aztán letöltöd amelyik szimpatikus.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1626) BonFire válasza P1eTr0 (#1624) üzenetére


BonFire
veterán

Windows Live Movie Maker

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1627) bylow


bylow
aktív tag

Keresek, de nem találok adatokat, hogy adott felbontásokban és fps-el mennyi helyet foglalnak a videók. 1 óra, vagy 10 perc, vagy bármi leosztásban.
Memória kártya méret választásra szeretnék kilyukadni.
Akku mennyit bír folyamatos felvétel közben:
Gopro hero 4 Black : ?
Gopro hero 4 Silver : ?
Gopro hero 5 Black : ? (erről gondolom még nincs tapasztalat... de hátha... :) )

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#1628) BonFire válasza bylow (#1627) üzenetére


BonFire
veterán

A Hero 3+ Silver egy 16 gigás memóriakártyára 1080/30-ban 2 óra és 9 percet tud felvenni. A bitráta 15 Mb/s. Ezzel érdemes kalkulálni. A gyári akkumulátor pedig 2 óra 46 percet bír egy feltöltéssel.

16 gigás kártya ha betelik, akkor érdemes akkut is cserélni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1629) bylow válasza BonFire (#1628) üzenetére


bylow
aktív tag

Köszi! :R

Powerbank-ról esetleg tudom tölteni? vagy speckó töltője van?

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#1630) BonFire válasza bylow (#1629) üzenetére


BonFire
veterán

Sima mini USB-je van. Bármilyen powerbankról tölthető. Nekem például egy ilyen van.

Csak a sorrend a nem mindegy. A GoPrót, ha hálózatról vagy külső elemről akarod táplálni, előbb tápra kell helyezni, majd utána bekapcsolni és elindítani a felvételt. Ha felvétel közben dugod rá a tápra, nem biztos, hogy felveszi. Lehet, az újabb modellekben már mindegy, de a 3-asnál még így megy.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1631) DrojDtroll válasza DrojDtroll (#1623) üzenetére


DrojDtroll
addikt

erre valaki?

(#1632) BonFire válasza DrojDtroll (#1631) üzenetére


BonFire
veterán

Most mégis mit vársz? Mindenki egyeséve írja be, hogy „én nem tudom”? :(((

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1633) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Akkor kérdezem máshogy:

Gopro studio tud ilyet?

(#1634) Adorjanksz válasza DrojDtroll (#1633) üzenetére


Adorjanksz
tag

Video szinkron/importtal kapcsolatban kerhetek valakitol segitseget? (Hero+lcd) Koszonom elore is! Krisztian

i6s

(#1635) Bertók válasza bylow (#1627) üzenetére


Bertók
tag

Az akksi időre:

MicBergsma

Érdemes követni a csávót, én nagyon imádom :D

[ Szerkesztve ]

(#1636) bylow válasza Bertók (#1635) üzenetére


bylow
aktív tag

Köszi :R

ByLow #

(#1637) tmscsaba


tmscsaba
tag

Találtam valamit, a facebookon.
Ez egy GoPro mintájára készült 4K-s kamera ami állítólag teljesen stabilan rögzít mozgás közben is.
Nagyon nehezen hiszem el mert az ára ahhoz nagyon alacsony. A fél HD 720pixelesek szoktak ennyibe kerülni. Valaki esetleg tud erről többet, mert 30.000,-Ft-ért hihetetlenül olcsónak találom a szaggatasmente 4K-t.

[http://boldogkaracsonyt.hu/termek/4k-sportkamera/]

A facebookon itt találtam: www.facebook.com/boldogkaracsonytwebaruhaz/

..most nézem, ez nem is magánember, hanem egy reklám. de azért megmutatom, hátha valaki próbálta már, hogy mit tudhat valójában ha nem a reklámot nézzük, hogy el kell adni szép dísz csomagolásban óccóért vagy éppen olcsóért. Nem tudom kinek a gyártmánya. De legalább 4K és a leírás szerint simán viszi, na de ennyiért? Nehezen hihető!

Jó jó, de mi van amikor elmúlnak az ünnepek és kiderül, hogy netán csak sokat elbírt a papír és a képernyő sem túl sértődős ha sokat hazudnak netán rajta. Végül is tetszetős amit írnak róla.

lehet ez olyan mint amikor egy nőstény "sárkány" el akarja adni magát egy férfinak.. miután elvette, a valódi rossz tulajdonságai később derülnek ki róla.

Ugyanitt a 720 pixeles kerül 14.000,-Ftba amit gyereknek lehet megvenni kezdő sport kamerának.
[gyermek sportkamera_720pixel]

[ Szerkesztve ]

(#1638) vdara válasza tmscsaba (#1637) üzenetére


vdara
csendes tag

Nem szabad beugrani a reklámnak, ez a kamera az Ebay-en már 15 alatt megvehető, gondolom az Ali-n még olcsóbban.

(#1639) BonFire válasza tmscsaba (#1637) üzenetére


BonFire
veterán

Hárommillió szempont van, aminek meg kell felelnie egy kamerának, és ebből a felbontás csak az egyik! Nekem van olyan kamerám, hogy ugyan 1080, de köszönet nincs benne, mert

• amint átváltok 720-ból 1080-ba, egyszerűen lecsökken a látószög
• annyira zajos a felvétel, hogy gyakorlatilag használhatatlan
• a kamera mikrofonja olyan szinten siralmas, hogy akár ne is lenne!

Egyik barátomnak van egy Lamax sportkamerája. 1080, de például előre meg nem jósolható módon eldobálja a frémeket. Nyári napsütésben, verőfénynél is tud olyan 12 FPS-t csinálni, hogy becsinálsz tőle. Sötétben még inkább dobálja, de ilyenkor már a színeket is meghamisítja.

Az SJ4000 rossz fényviszonyok között felkúrja a kontrasztot, és az ember feje hol lila, hol narancssárga lesz, függően a környezeti megvilágítástól. Plusz szellemképeket és csóvákat húz.

Sok kamera szoftveresen élesít és kontrasztosít. Ezért míg el kell adni, még az összehasonlító tesztfelvételeken is tetszetősebb az élesebb és kontrasztosabb kép. Csak ugye minél nagyobb a kontraszt, annál kevesebb a részlet. És ezt utómunkánál sem hozod vissza. De mire erre rájössz, már kiadtál érte 14 ezret. Ekkor döntesz úgy, hogy kipróbálsz egy 30 ezrest. Már 45 ezret elköltöttél, ami egy GoPro fele ára, és még mindig nem jutottál ötről a hatra. Végül veszel egy GoPrót 100 ezerért, de a tanulópénz miatt már 145-nél tartasz.

Ha egy összehasonlító tesztfelvételen azt látod, hogy napsütésben az úttest lila és nem szürke, azt például nem szabad megvenni. A telefonom is tud 1080-at, nagy dolog. Más kérdés, hogy a felvett kép csak a telefon képernyőjén élevezhető; ha kirakod nagy képernyőre, sírva fakadsz.

A másik dolog a kognitív disszonancia: nem tud elfogulatlan tesztet csinálni, akinek benne áll a pénze ebben vagy abban. Vannak hivatásos tesztelők, akik kapják a cuccot promóba, és ismerik a videózás minden kívánalmát; tudják, hogy egy kamerának mit kell tudnia és hogyan.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1640) tmscsaba válasza BonFire (#1639) üzenetére


tmscsaba
tag

Igen tudom, vannak hulladékok.
Sőt volt régebben, mielőtt megvettem amit most használok, még az ugyismegveszed.hu -n vettem 21-e körül egy 180 fokosnak mondott és FULL HD-ként hirdetett kamerát ami külsőre Gopro kinézetű volt, de ami benne lakott az valami rettenet. Először is csak 720 pixeles volt a felbontása. Aztán a látószög is jóval kisebb volt.
Megnéztem a benne levő firmware verzió számát és ez alapján a neten a frissítési lehetőség helyett külföldi fórumokra jutottam, ahol már rég szidták azt a hamisítvány kamerát, amiben nem frissíthető semmi és a legtöbb menü pont inaktív volt. Aztán leleveleztem a forgalmazó céggel és visszaküldtem a kamerát és vissza kaptam az árát, csak a szállítás "oda-vissza" került a pénzembe.

Na akkor dühödtem be és rájöttem, hogy nem szabad az árat sajnálni és vettem a Garmin sokféle szenzoros kameráját, mert azt mondtam, inkább adok érte többet de akkor már kapjak valami extrát pluszban hozzá cserébe. Az 78e-be került de nem bántam meg, mert logol mindent egy külön adatbázisban ami egyenként hozzá rendelhető a videóhoz és egyben is elmenthető ha szükséges.

Pl. amikor felépült a Hármashatár-hegyen a kilátó, akkor biciklis témában szükségét láttam a különböző magassági szintek értékének a megjelenítésére. Valaki kérdezősködött az egyik fórumon, hogy mennyit emelkedik innen odáig és a másik szakaszon mennyit. Akkor csináltam ezt a videót, amihez hozzá rendeltem az aktuálisan mindennél fontosabb adatként a garafikusan megjelenített magassági szintet.
Igazán ezekbe az extrákba szettem bele, hogy térképet rajzol és magasságot, pulzust mér. A dőlésszög mérést nem használom ki, mert a sisakon van.

[HHH kilátó magassági szintek]

A mostani kamera indítása szinkronizálható több másikkal is (egy master és több slave). Működhetne kettő egymás mellett és valami program biztos össze tudja hozni egy 3D anyaggá.
Ami még tetszene az a 4K és a 3D egyben, de ezek így együtt azért már nem olcsó konfig.

Azért is kaptam fel a fejem a reklám szövegre :
-->" tapasztald meg végre milyen az igazi 4K felbontás és a 170°-os látószög! Nem kell félned attól, hogy mozgás közben elmosódik a kép, videó, a kamera pontosan erre a célra van kitalálva."<--

Nekem csak a kihangsúlyozottan stabil 4K felbontás tetszett meg, na de ennyire olcsón nehéz elhinni, hogy működhet jól. Igaz, bármit le lehet írni, hogy vegyék.

Tényleg irreálisan olcsó lenne, ami önmagában még nem lenne baj, de ezek általában olyan hibákat hordoznak, amiket leírtál és éppen a jobb eladhatóság miatt, hogy aztán a "hú ez 4K !" ..miatt ráharapjanak.

A mostani 4K kameráknál az a gond, hogy nem elég gyors a képkoca sebesség amit követni tudnak. Legfeljebb a komolyabb árúak a jók, de itt éppen az árat nem értettem miért ilyen olcsó.
Csak gondoltam, valaki esetleg próbálta már konkrétan ezt a típust.

(#1641) M3xx


M3xx
tag

Sziasztok!

Alábbi adaptert keresek, de egyelőre sehol nem találok (ebay, ali felkutatva):

[link]

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-12/22/99037_i4ds59jpuzj9t8mi_625x465_11650359_7476959_1459345229.thumb.png

A gyári vízálló házhoz van PolarPro PL szűrőm, ezt szeretném használni ház nélkül a csupasz kamerán is.
Ötletek? :) Köszönöm.

(#1642) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Srácok !
Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy nem tudjátok hogy hol lehet a GoPro-hoz új előlapot vásárolni és mennyiért ? Ugyanis a kamerának semmi baja, egyedül az előlapja az amiről már kissé lekopott a szürke lakk, és ezt szeretném orvosolni valahogy. Köszi előre is a segítséget :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#1643) BonFire válasza M3xx (#1641) üzenetére


BonFire
veterán

Gondolom, azért nem találsz ilyet a konzumer kategóriában, mert ez egy egyedileg készített, 3D nyomtatott bigyó.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#1644) Stehe


Stehe
aktív tag

Sziasztok! Egy Hero 3+ típusú kameran szenvedek a Wifi resettel, de sehogysem sikerul. Probaltam a youtube videok, illetve gyari leiras alapjan, de egyszeruen hiaba masolom at a letoltott allomanyokat az SD kártya UPDATE konyvtaraba sehogy sem sikerul...

Esetleg van valakinek otlete / tapasztalata a fentiekhez?

Koszonom elore is!

(#1645) BonFire válasza Stehe (#1644) üzenetére


BonFire
veterán

És miért is van erre szükség?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.