Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) DISC4U válasza Márton (#950) üzenetére


DISC4U
csendes tag

fájl mérete nagyban függ az fps-től is , nem csak a felbontás minőségétől.
Nekem GoPro HERO 3+ Blackben Class10-es kártyával ( ami legalább 30Mb/s-et tud pl.: Sandisk Ultra ) sosem volt gondom , hogy megállt vagy megakadt volna rögzítés közben.
Nyilván ha vki 4K-ban akar , oda már érdemesebb izmosabb kártyát használni , de ott már szerintem alap a 64GB méret legalább , de ahhoz vas is kell megvágni , lejátszani is :B

[ Szerkesztve ]

(#952) Lolka Bolka válasza Márton (#946) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

A kérdés ez volt: "16gb mire eleg ? Erdemesebb 32gb-osra beruhazni ?"

Nem mindegy, hogy FullHDban, vagy 240p-ben veszel fel. FullHDban mondjuk 1-1,5 óra míg 240p-ben az örökkévalóság+ 2 nap.

Azt csak halkan jegyzem meg, ha már kötözködsz, hogy számomra az, ha megáll a felvétel rosszabb felvételt jelent, mint ha nem áll meg. De nem vagyunk egyformák.

(#947) GhettoChild Nem jött át, hogy a felvétel méretére kérdezel. Lehet azért, mert én Hero 4 kapcsán már azzal foglalkoztam, magamban, hogy a 4K felvételhez már semmire nem mész, ha nagy a kapacitásod, de a kártya lassú.

(#951) DISC4U Kössz, erről beszéltem én is, csak nem fejtettem ki....

[ Szerkesztve ]

(#953) Márton válasza DISC4U (#951) üzenetére


Márton
nagyúr

"fájl mérete nagyban függ az fps-től is , nem csak a felbontás minőségétől."

Egyetértünk. Hol írtam az ellenkezőjét?

Normal módban még nekem sem volt gondom, de protune-ban (ami 45mbit/s),
még az ajánlott extreme kártya is gyakran megállt nekem 4mp után.
Legújabb firmware, stb. Ez valami hardveres gond lesz, nézz csak körül fórumokon,
vagy google-zz, mennyi ember szenved ettől, mennyien szidják a goprot.
(mivel ugyanaz a kártya egy GH3-as kamerában pl. vígan rögzít 50mbps-mal,
soha nem állt meg..)

"Nyilván ha vki 4K-ban akar , oda már érdemesebb izmosabb kártyát használni "
Protunéban a 4k és a 1080 is ugyanúgy 45mbit-es, etéren nincs különbség.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#954) Márton válasza Lolka Bolka (#952) üzenetére


Márton
nagyúr

Nem kötözködöm, pontosítok, és leírom a tapasztalataimat.
(nehogy vki azt higyje, hogy egy adott videómódban jobb minőséget
fog elérni ha gyorsabb kártyát vesz)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#955) Lolka Bolka válasza Márton (#954) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

De erről nem volt szó...illetve egy kicsit még is, hisz ha 4K-hoz nem elég gyors a kártya, akkor az nem fog megfelelően működni. De erre már maga a GoPro is tesz ajánlásokat.

(#956) Márton válasza Lolka Bolka (#955) üzenetére


Márton
nagyúr

#945-öt kérném idézni, a szerkesztés előtt..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#957) Lolka Bolka válasza Márton (#956) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

:U Ha értenélek.....nem egy hajóban evezünk...szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#958) GhettoChild


GhettoChild
tag

Nagyon koszonom, hogy igy kiveseztek a temat es hogy megosztottak tapasztalataikat.
Sok uj dologal okosabb lettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#959) Márton válasza Lolka Bolka (#957) üzenetére


Márton
nagyúr

Mit nem értesz ezen? Szerkesztetted a #945-öt.
Előtte mi volt odaírva?..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#960) Lolka Bolka válasza Márton (#959) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Csak az első mondat volt elsőre.

(#961) Márton válasza Lolka Bolka (#960) üzenetére


Márton
nagyúr

akkor miért válaszoltam volna rá, hogy nem lesz jobb/rosszabb a minőség?
valami még oda volt írva, csak már én sem emlékszem, mert nem vagyok felkészülve
ilyenekre, hogy egy válaszom után, még módosítja valaki a hozzászólást :)

mindegy lépjünk túl

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#962) GhettoChild


GhettoChild
tag

Protune mód mire jo ?

(#963) TheMarci válasza GhettoChild (#962) üzenetére


TheMarci
addikt

(#964) #59816064 válasza TheMarci (#963) üzenetére


#59816064
törölt tag

Miért van az hogy senki nem kapcsolja be a protune-t?

(#965) mikulenko


mikulenko
csendes tag

Hello!

Szerretném megkérdezni, hogy érdemes megvásárolni ezt a kiegészítő "csomagot" Hero 3-hoz?
http://www.ebay.com/itm/Head-Chest-Mount-Floating-Monopod-Adapter-Accessories-For-GoPro-Hero-1-2-3-3-4-/331280174826?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4d21d64eea

És valóban ennyi az ára? Mert magyar oldalakon csupán 1 db kiegészítőért elkérnek ennyit. :)

Előre is köszönöm!

(#966) bagyulajuve válasza mikulenko (#965) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én vettem hasonló csomagot, hasonló áron, és teljesen jó cuccok :)
arra várok, hogy "gopro fetch" ebay változata megjelenjen :)

Resistencia eterna

(#967) GhettoChild


GhettoChild
tag

Hi !
Koncert felvetelnel eleg szemcses a video, ezt mivel lehetne orvosolni ?

[ Szerkesztve ]

(#968) Márton válasza GhettoChild (#967) üzenetére


Márton
nagyúr

- 50/60p helyett 25/30p
- protune mód, EV shift-et vedd lejjebb
- több fényforrás :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#969) V1 zolee válasza GhettoChild (#967) üzenetére


V1 zolee
tag

spotmeter: ON. :)

(#970) Márton válasza V1 zolee (#969) üzenetére


Márton
nagyúr

igen, azt ki kell próbálni.
Ha olyan a világítás, segíthet, de ha a kép közepén épp sötétebb,
bevilágítatlan rész van, akkor viszont ronthat.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#971) GhettoChild


GhettoChild
tag

Koszinom !
EV shift az mi ? :)

(#972) Márton válasza GhettoChild (#971) üzenetére


Márton
nagyúr

az expozíciót lejjebb veszi
sötétebb lesz a kép, de kevésbé szemcsés.
ettől még automata marad az állítás, tehát nem manual expo,
csak az alaphoz képest pluszba, vagy minuszba el tudod tolni.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#973) pappkarcsi válasza Dyrtyho (#814) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Ha még nem javult volna meg... [link]

Sziasztok!

A fenti videót is csak azért találtam meg, mert próbáltam megtalálni a megoldást, hogy az én videóm miért lett konvertálás után ilyen? Még a youtube sem ismerti fel mint video. Media player classic viszi, de valami nem stimmel. [Download gomb fent]

első timelaps próbálkozás ez egyébként, gyakorlok a holnapira.
Amennyiben van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy repülőből hogyan érdemes timelapse-t csinálni, akkor azokat szívesen várom. 2 óra repülési időtartama és 13:00-15:00 között lesz a repülés. 32es kártya van, így lehet bőven nyomatni a képeket. 1másodpercenként gondoltam, mert csak 800-900km/h a haladási sebesség és szeretném, ha szép "smooth" lenne a videó.

Várom mindkét dologra a tippeket, ötleteket!
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#974) GhettoChild


GhettoChild
tag

Hello !
Erdekelne mi volt anno az a hir, hogy rossz a gopro optikaja.
Mert tesomnak hb3+ kameraja mikor telorol nezzuk az elo kepet homajos az en hs3 kameramhoz kepest eleg durvan ugyan olyan beallitassal.
Szoval valaki ha tud segithetne.
Elore is kosz.

(#975) tmscsaba válasza Dyrtyho (#800) üzenetére


tmscsaba
tag

A (#615). hozzászólás környékén (előtt-után) volt erről szó.

(#976) GhettoChild


GhettoChild
tag

A controllerhez milyen pantot hasznaltok ?

(#977) TBMC


TBMC
addikt

sracok!

milyen mountokat erdemes vasarolni sieleshez?
2db gopro hero 4 melle.

tovabba amennyiben pl silecre rogzitunk tapadossal, letezik hozza valami kiegeszito mely segitsegevel megakadalyozhato, hogy elhagyjuk netan a kamerakat?

elore is koszonoma valaszokat!

:R

markbellus.hu 

(#978) mrgreen válasza TBMC (#977) üzenetére


mrgreen
csendes tag

A lécre en a sima egyenes feluletu ragasztos mountot raktam, kibirt mindent, meg az erdoben is pedig ott kapott. Felragasztas elott letisztitottam a feluletet az orr elott, hogy a leheto legkevesebb kosz legyen ami csokkentene a tapadasbol. Ugyanugy a gorbitett feluletu mountot a sisak homlok reszere es 2-3 "karral" eleg jo felveteleket lehet kesziteni de ovatosan mert esesnel okozhat meglepetest es amugy is kitakarhat a latoteredbol egy kicsit. A masik pedig hogy egy sima bringas adaptert szirotottam fel a bot markolatara amivel eleg mely szuzhoban zuzas kozben eszmeletlen jo felveteleket lehet csinalni ahogy arcodba csap a ho. Ez talan volt gopro2 gyari videoban is anno, onnan van az otlet is.

[ Szerkesztve ]

(#979) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valaki váltott itt hero 3+-ról (black) 4-re? Most vacillálok egy búvárkamera beszerzésén.

Szempontok: #1: FullHD feletti felbontás jó minőségben - QHD méretben szeretnék minőségi videókat letenni az asztalra, ha lehet 48FPS képfrissítéssel -> a hero3-tól ez ilyesztett el.

#2: Ne legyenek gyerekbetegségei, pl ha veszek bele egy normális SD-kártyát, nem feltétlen a gyártó általi 2szereplős listáról, akkor rendesen kezelje le. Ne szakadjon meg a videó merülés közben, ne melegedjen túl a kamera a tokjában (alkalmasint kifejezetten meleg, 30fok körüli vízben is használnám, ergo a "majd lehűti a víz" nem kifogás).

Hogy még bonyolultabb legyen a dolog, 3D rendszert szeretnék összerakni, sajnos ez a hero4-hez tudtommal még nem elérhető.

Szóval röviden: kíváncsi lennék, használja-e a hero 4-et valaki nagyobb felbontáson tartósabban és mennyire gond a gép melegedése, ha megizzasztjuk (4k30Hz) meleg helyen.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#980) TBMC válasza mrgreen (#978) üzenetére


TBMC
addikt

koszonom szepen kisegito valaszod! :)

oly kerdesem lenne meg, + kart honnan lehetne esetleg jo aron beszerezni? (ebay stb nem jatszik mert mar nem erkezne meg :( - illetve sz*rt sem szeretnek venni)

+ gondolkoztam meg egy mellkas panton.

koszonom! :R

markbellus.hu 

(#981) Márton válasza t72killer (#979) üzenetére


Márton
nagyúr

#1 QHD az 1440×2560 ilyet a hero3+ nem tud.
Itt az 1440 1920x1440-et jelent és 4:3 képarányt.

#2 megnyugtatlak a gyártó által javasolt kártyát sem mindig kezeli le normálisan.
Vettem drága sandisk extreme-et, pont az ajánltottad és protune módban 5sec után
leállt a felvétel. Vicc.

#3D nem is biztos hogy lesz Hero4-hez 3D támogatás

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#982) t72killer válasza Márton (#981) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

#1: 2.7k-ra gondoltam, amit PP lehet croppolni:) Nem kell a hatalmas látószög feltétlen, így még jól is jön a medium 2.7k+crop.

#2: ajvé... :(((

#3: ajvé 2x... Bár ahol hivatalosan működött is a kábel, ott is olvastam szinkronproblémákról :((( Az audiós szinkron meg csak akkor az igazi, ha a frametime ténylegesen állandó (=kevesebb mint 1/2 képkocka, azaz 48Hz-nél 10milisec elcsúszás a két gép között 1 óra alatt)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#983) mrgreen válasza TBMC (#980) üzenetére


mrgreen
csendes tag

Most hirtelen rakerestem ebay-en, a nemetektol egesz gyorsan itt lenne, meg ev vege elott. Ez egy muanyag kar, ilyet hasznalok airsoftnal de talan nagyobb esellyel torik ha nem adod be adott esetben a backflippet :D
A mellkas pant nagyon jo szemszoget tud adni mivel a kezed is belelog, visszanezve hangulatos.

(#984) TBMC válasza mrgreen (#983) üzenetére


TBMC
addikt

igen igen koszonom!

s az ebayes dolgot is! utana nezek, aztan probalom mihamarabb megrendelni, es remenykedni hogy ideer, csak sajna szorit az ido :(

markbellus.hu 

(#985) töky76


töky76
tag

Nekem fagy a gopro hero 4 silver, azt hittem a szar memóriakártyától, de a 32-es sandis extreme-el is fagy.
Legfrissebb szoftver van rajta, memóriakrtya formázva mac-en és gopro-val is.
Valamint a videó élessége se túl meggyőző. Ha napos idő lesz holnap csinálok videót, és megnézem úgyis, hátha jó lesz, feltéve ha nem fagy le.
Nektek nem fagy?
Visszaviszem hétfőn az edigitalba ha nem oldódik meg.

(#986) t72killer válasza töky76 (#985) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Újra és újra megpróbálom rávenni magam a hero4 (black) vételre, de mindig előjön egy ilyen eset, ha végre elhatároztam magam:). És az életlenséget(=rossz lencsepozíció) nem lehet egy sima firmware-update segítségével.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#987) Dyrtyho válasza töky76 (#985) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Na ezért se frissitem le a Hero 3+ Silvert, hogy nehogy valami bug tönkretegye valamelyik felvételt. Amúgy egyik ismerösöm vett nem is olyan rég Hero 4 Blacket, két alkalommal. A legelsőnél nagyon felpuklisodot neki a készülék, másodjára már nem olyan látványosan. Ez csak nála fordult elő ? Vagy másnál is ? Én nagyon gondolkodok egy Hero 4 Silverben......csak hát nem tudom :U :U

best regards, egy fórumozó blogger

(#988) t72killer válasza Dyrtyho (#987) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A fel/túlmelegedés elég általános a h4 blackek körében, ezért is ódzkodom a beszerzésétől. Nagyon szeretnék egy 4k-képes kamerapárt 3D-hez, de semmi kedvem (2x!!) 150kFt-ot kiadni egy hibás darabért.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#989) t72killer válasza t72killer (#988) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+a dolog nevetséges része, hogy a "vízálló" tok mégsem annyira vízálló... Hiába írnak néha hónapokig a víz alatt csücsülő goprókról, ha az ember véletlen kifog egy hibás példányt és máris megindokolják, hogy nem ők a hibásak...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#990) Dyrtyho válasza t72killer (#988) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Az extreme digitalnak először az volt a válasza felé, hogy úgy vette át hogy erről nem tudott. Szóval az Edigital ilyen téren elég nehezen add igazat a vásárolnak, és amikor az ismerösöm nagy nehezen vissza vitte a helyi digital boltba, akkor több héten keresztül kellet várnia az újra, szóval pénzbeli bukása nem volt, csak időbeli. Én is inkább Silvert vennék mint sem Blacket, hiába tud kevesebbet

best regards, egy fórumozó blogger

(#991) tmscsaba válasza t72killer (#989) üzenetére


tmscsaba
tag

Ha valakinek könnyebb magyar nyelven, annak itt a link.
[a "vízálló" tok mégsem annyira vízálló...(magyarul)]

Egyébként az ilyen vízálló tokoknak a tömítését érdemes szilikonzsírral kezelni, akkor nem valószínű a beázás.

[szilikon paszta]

[ Szerkesztve ]

(#992) tmscsaba válasza tmscsaba (#991) üzenetére


tmscsaba
tag

Enélkül ha bekerül egy kis szőrszál vagy bármi más a tömítés mellé, amit nem vettünk észre, máris bemehet a víz.

(#993) Márton válasza tmscsaba (#991) üzenetére


Márton
nagyúr

A kamera nem kapcsol be, ez határozottan meghalt.
Én kinyúlt

:DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#994) t72killer válasza tmscsaba (#991) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tisztában vagyok a kamera a víz alatt történettel, jómagam is fotózok víz alatt, külön tokba tett Olympussal. Ezek is beáznak alkalmasint, viszont ott nem azzal reklámozza a kamerát a cég, hogy ugorj be vele a vízbe.

Elvárható lenne, mint sok akciókameránál, hogy a pucér kamera is bírja pár méterig a vizet (lásd Ghost).

#990: Én Black-et akarok venni, kéne a tudása - de persze elvárom, hogy ilyen áron ne legyen semmi baja. Az az idegesítő, hogy egyetlen alternatíva sincs a piacon, ami fullHD-nél nagyobb felbontással szolgálna, lenne hozzá 3D rendszer (na mondjuk ez a hero4-nél nem műkszik), és ugyanúgy 3 választható látószöggel rendelkezne. fHD-ig a ghost egész jó versenytárs, viszont az nem olyan jó víz alatt (a legfontosabb közeli élességgel gondok vannak még tokban is).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#995) tmscsaba válasza t72killer (#994) üzenetére


tmscsaba
tag

"Az az idegesítő, hogy egyetlen alternatíva sincs a piacon, ami fullHD-nél nagyobb felbontással szolgálna, lenne hozzá 3D rendszer "

Hát ez az! A GoPro black ára környékén már lehetne valami, ami képes rá.
Az egy "kicsit" túl lett árazva a tudásához képest. A 4k felbontás nem megy rajta normálisan, akciókameraként használva, ahogy hallom.

[ Szerkesztve ]

(#996) Dyrtyho válasza tmscsaba (#995) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A GoPro picit olyan mint az Apple, oké, hogy ők kezdték el először ezt a kicsi és könnyű kamera, és halszem optikás kombinációt, de ha a JVC picit oda figyelne, és persze nagyobb tudást áldozna az ADIXXION sport kameráiba, akkor simán le tudná nyomni Hero szériát. Vagy ott van még a Drift Ghost HD akció kamera, ha annak a kamera házán változatnának a fejlesztői, és nagyobb marketinget kapna, mint amilyen a GoPro-nak is van, akkor azt is simán vinnék mint a cukrot, és egy elég erős konkurencia lenne a GoPro-nak. Persze ezzel a hozzászólásal nem a GoProt akarom támadni, mert tényleg elég megbizható terméket állitanak elő, csak akkor a gyártásnál és a fejlesztésnél figyeljenek oda az ilyen apró részletekre is :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#997) töky76


töky76
tag

Valószínűleg holnap visszaviszem a gopro-mat,20 perc alatt ötször fagyott le, memóriakártya nem lehet hiba mert hero 3+ silverben sose volt fagyásom.
Az enyém is púpos kicsit a felső gombnál de alig észrevehető, melegedni melegszik de ez se vészes.
Az élesség éppen elfogadható, de ahogy magyar vlog-osokat néztem, az övék élesebb.
Jelenleg használhatatlan a fagyások miatt, csak felidegesít.
Még benne vagyok a 2 hetes elállásban.

[ Szerkesztve ]

(#998) GhettoChild


GhettoChild
tag

Hello !
Tanacs kene.
Tesom goprojat regelni akartuk, de az a gond hogy mar beregelte valaki...:@
Ujonnan vette az edigitalba !!! :@
Szoval ezt garanciaba vissza vigye v itthonrol is megoldhato ?

(Amugy a csaladba 3 fele gopro van, szoval valos a problema)

[ Szerkesztve ]

(#999) t72killer válasza tmscsaba (#995) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, azt írják, h melegszik+extra rövid az akksiidő 4k-ban. Nem mellesleg a 60mbps bitrátától sem estem hasra, a panasonic (lx100, gh4) felvételek sokkal természetesebbnek hatnak - bár lehet csak elszúrták pp-ben a goprós videót. Megérzés: a hagyományok szerint jön a hero4+ jövőre, ami remélhetőleg +oldja a melegedési gondokat, de hoz majd újabb problémákat. Kéne egy igazi versenytárs.

#996: Ez a kettő (gc-xa2 és ghost S) volt szimpatikus nekem. Hogy miért nem nyomulnak 4k irányba? Valszleg az A9-es chip túl sokat eszik/melegszik (sok alternatív 4k-s videofeldolgozó chipről nem tudok...), és mindenféle gondot okozna, főleg úgy, hogy ezek alapból vízálló gépek és nem tett volna jót a vízállóságnak egy kazán chip.

#998: mószerold be a gopro supportnál a boltot vagy állj el a vásártól. Fizesse ki az alkalmazott a kamerát, ha már brahiból regisztrálgat...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1000) GhettoChild válasza t72killer (#999) üzenetére


GhettoChild
tag

Szereintem hasznalt szart adtak el, mert mar a csomagolasa is utott, kopott, tepet, celukszal leragasztott fos volt !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.