Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24276) awakening87 válasza petrson (#24275) üzenetére


awakening87
aktív tag

Szia!
Az nem jó.
Nekem is volt hasonló, valami Ehndroix kódnevű Kitkat-et próbálgattam, meg előtte CM11-et is, utóbbiban egy kicsit kipróbáltam az 1.1-1.2 GHz-es max. órajelet az 1 GHz helyett: egy ideig jó volt, aztán elkezdte pl. a böngészés közbeni újraindulást.
Fogalmam sincs, hogy miért, ugyanis kb. kézmeleg volt maga a telefon, meg a CPU statisztika szerint nem is járt folyamatosan a magasabb órajelen.
Most valamelyik SlimKat van fent, és teljesen kifogástalanul megy, ráadásul átváltottam a futási környezetet ART-ra, ég és föld a különbség a Dalvik-hoz képest. Persze a nagyon erőforrás igényes alkalmazásokat most is jobb kerülni, mert használhatatlan lesz tőle a telefon, de ez sem mindig igaz.
Az ART hátránya, hogy az alkalmazások dalvik cache fájljai valamelyest többet foglalnak, és egy apk telepítése tovább tart a megszokottnál, meg amikor átállsz Dalvik-ról ART-ra, olyankor az első indítás is 15-30 percig tart. De az egész ART még nincs 100%-ig kiforrva :)

Az adb logcat parancs mit mond? Leginkább a fagyás előtt.

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.