Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23601) margithid


margithid
veterán

CM 10.1 stabil verziója szerintetek mikorra várható?

(#23602) szponzor válasza margithid (#23601) üzenetére


szponzor
senior tag

Szerintem max RC6-ig mennek el, aztán stabilt adnak ki, de általában úgy szokott lenni, hogy ha kijön az új Android, akkor rögtön stable néven rakják ki azt, amit eddig csináltak és a nightly-k meg már az új Androidra fókuszálnak. Amúgy kb. teljesen mindegy, a nightly-kban is ritka a hiba, az RC-kben meg kb. nem is találni.

(#23603) margithid válasza szponzor (#23602) üzenetére


margithid
veterán

Feltettem a CM-et, sajnos hiába megy a voodoo, mégse megy...:( Hangerőn észrevenni, emg ugye hangminőségen is...
Ha valaki ajánlana hozzá kernelt azt emgköszönném:)

[ Szerkesztve ]

(#23604) ricsi0307 válasza margithid (#23603) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Marmite,Matr1x,Air,Xens ezek mind jók hozzá, csak a CM verziót szedd le.A voodoo sound meg az összes kernelben be van rakva de ezt nem egyszer elmondtuk már itt a fórumba.

Slukkica: Készülget már a ROM?

[ Szerkesztve ]

(#23605) Slukkica válasza ricsi0307 (#23604) üzenetére


Slukkica
őstag

Van egy kis zűr az életemben úgyhogy most sok minden szünetel :(((

De valamikor lesz rom, hogy pontosan milyen készülékekre azt sosem lehet tudni :D Mióta megvan az N4 (vasárnap óta) most jutottam el oda hogy egy "nyamvadt" kernelt csináljak magamnak rá. Mert jó szokásomhoz lévén egyik sem felelt meg :B

De ne agodj az xda tele van jobbnál jobb rom-okkal és kernelekkel. :R

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#23606) margithid


margithid
veterán

Na én visszatettem a gyárit, CM stabil verziója lefagyott böngészés közben.

(#23607) ricsi0307 válasza Slukkica (#23605) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Értelek.XDA-n tényleg vannak jó romok de valami mindig hiányzik az egyikből ami a másikban van és fordítva.Ma életemben utoljára megpróbálom a MIUI V5-öt ha most is leszerepel akkor hagyom a francba.Jelenleg visszatértem Slimre de napi minimum 3x megfagy vagy újraindul kicsit erőigényesebb feladatoknál.Az lehetséges, hogy ezt a folyamatosan túlhajtott proci miatt produkálja?Elég sűrűn laggolnak mostanság a gyengébb grafikájú játékok is ezt se értem, hogy miért.

[ Szerkesztve ]

(#23608) forintuser válasza ricsi0307 (#23607) üzenetére


forintuser
őstag

Èn is gondoltam már arra, hogy nem-e fáradt el a proci.De hát ilyen nincs.Règen a Slim nagyon jó volt.De ma már az is akad.Majdnem a gyári rendszer is.....U

Holnapkészítést vállalok.

(#23609) Szmoki válasza ricsi0307 (#23607) üzenetére


Szmoki
senior tag

én ma adtam miui v5-nek egy próbát,és eddig elég tetszetős,de akksi időről még nem tudok nyilatkozni.
marmite zcache CM verzió -t rakj alá,és az animációkat kapcsold ki a developer optionsba ill. a show rounded corners-t. a backround process limitet tedd "at most 3"-ra. ezeket XDA-s srác mondta,ő már régóta MIUI-t használ NS-en,majd kiderül...
viszont ha nem jönne be,van egy backupom AOKP romról és alá marmite 8.7 CM bigmem ,erről tudom neked mondani,hogy stabil( a legelején indult újra egyetlen egyszer),akksival is jobban bánik és a kisebb játékok nem akadnak :) ezt fogom visszatenni ha MIUI besz*rik :D
ha meg ez nem jönne be,marad a marmite kernel RasbeanJelly ROMMAL ezt is sokat használtam,ugyanolyan jó,mint az AOKP csak kicsivel talán jobban merül illetve kevesebb a beállítási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23610) ricsi0307 válasza Szmoki (#23609) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A fogyasztás nemnagyon izgat mindig van nálam 3 aksi :D Ezt az AOKP-t még nem próbáltam viszont a Rasbeanjellyvel nagyon nem szimpatizálok elég puritán az egész.

forintuser:Szerinted megér egy próbát a szervíz?Ha teljesen le nullázom gyárira bootloader zárással mindennel vajon nyoma lesz a tuningnak?

[ Szerkesztve ]

(#23611) forintuser válasza ricsi0307 (#23610) üzenetére


forintuser
őstag

Augusztusban hívom a szervízt, mert az èrintőkijelzőm meg van halva.

Viszont amit leírtál, nem esik bele a garanciába.:U A CPU babrálást nem tudják kimutatni.Kèrdès az, hogyha visszamèsz gyárira, produkálni fogja-e a hibákat.

Holnapkészítést vállalok.

(#23612) Szmoki


Szmoki
senior tag

srácok van egy kis gondom... a telefon teljesen elfelejtette a hálózatot, nincs semmilyen hálózatom telefonon
ha belemegyek a hozzáférési pontokhoz minden be van állítva,ahogy kell (vodafone),viszont a telefonról menüben,az állapotnál nincs se telefonszám,se ip,mac,bluetooth addres.
valaki valami ötlet? valamit szerintem lefagyasztattam amit nem kellett volna,azóta újraraktam de itt tartok jelenleg :(
köszi
szerk: esetleg IMEI címet kell újra beállítani? mert az is eltűnt :DDD na majd próbálkozok.

[ Szerkesztve ]

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23613) Szmoki


Szmoki
senior tag

tárgytalan,családban van egy másik vodafone-s telefon,ott sincs hálózat ,pedig azon stock droid fut.
szóval bekaphatja a vodafone,miatt újraraktam a belakott telefont :O :O
egyébként a MIUI v5 6.21-es változata remekül fut,akit érdekel próbálja ki a fentebb leírt kernellel :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23614) lord.lakli válasza Szmoki (#23612) üzenetére


lord.lakli
őstag

IMEI-t kiütötted?

(#23615) margithid


margithid
veterán

Na újraraktam a gyári rendszert, egy két alig használt állandóan futó appot kihagytam, pl viber, tango, the weather és egész gyors most a készülékem.
Szerintem eladni se fogom már, látom a használt árakat és, hogy milyen speckójú telók vannak újonnan, igy felesleges...
Már csak a zenei élmény miatt is megtartom ,habár nem tudom a mostani drágább készülékek felveszik-e a versenyt nexus s-sel.

(#23616) Szmoki


Szmoki
senior tag

nem,vodafone hálózati hiba volt,1 óra múlva jó lett minden.
margithid: te meg használj greenify appot,az letitlja a kiválasztott appokat,de el bírod indítani(szóval nem úgy fagyaszt mint a titanium backup),de ha nem használod egy ideig visszafagyasztja

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23617) F_Gergely válasza margithid (#23615) üzenetére


F_Gergely
őstag

mint volt nexus tulaj és mint jelenlegi htc one tulaj, bátran ki merem jelenteni hogy a one messze ver minden telefont, minden téren, zeneiben meg aztán pláne... :)

(#23618) ricsi0307 válasza F_Gergely (#23617) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Ezt hasraütésből mondtad vagy használtál huzamossabb ideig esetleg egy S4-et, Xperia Z-t, Oppo Find-ot?

(#23619) F_Gergely válasza ricsi0307 (#23618) üzenetére


F_Gergely
őstag

használtam S4-et sonyt kézben fogtam, de olvasd el a one fórumát, rengeteg a volt s4 tulaj, sőt vannak joparan akik az álmát cseréltek okra :)

(#23620) kali8n válasza F_Gergely (#23619) üzenetére


kali8n
tag

én beleolvastam a one topicjába, de csak annyit láttam, hogy sorjás a ház, tele van illesztési hibákkal, és nagyon sok a pixelhiba. :)

(#23621) F_Gergely válasza kali8n (#23620) üzenetére


F_Gergely
őstag

igen az első széria elég problémás :D

(#23622) szponzor válasza F_Gergely (#23617) üzenetére


szponzor
senior tag

Hát nem tudom, én nem tudnám megszokni a két gombos irányítást és azt az elcseszett Sense 5-öt.

(#23623) tdk.112


tdk.112
aktív tag

Ma megjelent a végleges CM10.1. :DD

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23624) F_Gergely válasza szponzor (#23622) üzenetére


F_Gergely
őstag

igen a samu után nekem is furcsa volt és marhara nem esett kézre a menü elrendezése. a két menugomb nem zavar sőt tetszik mert samunal sem használtam más gombokoat így a felesleg lekerült, a menugomb pedig szoftveres lett. a gyári sense kissé furcsa de launchert ha felraksz máris nincs sense :D de én egyenlőre a gyarit használom :)

[ Szerkesztve ]

(#23625) szponzor válasza F_Gergely (#23624) üzenetére


szponzor
senior tag

Amúgy gyönyörű telefon, erős is, de még a Nexus változatát is nehéz lenne megszoknom a 2 gomb miatt...így az alkalmazásváltás sem túl gyors szerintem, pedig 2GB RAM-ba befér pár app.

(#23626) F_Gergely válasza szponzor (#23625) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hát alkalmazások között úgy lehet ugrálni hogy nekem leesett az állam. Futott egyszerre a navi, a zenelejátszó, facebook, meg a böngésző, és röccenés nélkül azonnal váltott a futó appok között.
Én nagyon megszerettem, féltem tőle hogy nem leszek vele megelégedve, tekintve hogy mennyibe kerül, de számomra teljes mértékben megérte, és a hangzása pedig elmondhatatlanul jó, azóta csak telefonról hallgatok zenét :)

szerk.
Ha duplán nyomsz a házikóra kidobja ablakos nézetben a futó appokat és ott tudsz váltani vagy ha akarod be is zárhatod.

[ Szerkesztve ]

(#23627) szponzor válasza F_Gergely (#23626) üzenetére


szponzor
senior tag

Tudom, de pont ez a lényeg, hogy itt már kettőt kell nyomni az appváltóra...na mindegy, nem sírok, nekem Nexus 4-em van, csak az egyik ismerősöm One-ját nyomkodtam, de kinézetre tényleg gyönyörű.

(#23628) petrson


petrson
senior tag

CM 10.1 stabil verziót próbálgatja valaki? Ha igen, mik a tapasztalatok? Esetleg SlimBean-nel összehasonlítva?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#23629) szponzor


szponzor
senior tag

Aktuális Firefox OS-t próbálta valaki? :B

(#23630) tdk.112 válasza petrson (#23628) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Én a megjelenése óta gyúrom, eddig semmi szoftveres probléma. Mintha az akksi is tovább bírná.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23631) doddencs


doddencs
senior tag

gyári androidhoz tudna valaki linket adni, hogy tudom stock állapotba visszategyem a mobilt?

korábban volt linkelve valami toolkit alkalmazás, az működik rendesen?

(#23632) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Hogyan lehet tetszőleges hangot beállítani sms hangnak? Hova tegyem a hangokat?

[ Szerkesztve ]

(#23633) jofiucska


jofiucska
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyibe került samsung márkaboltba a nexus s amikor legolcsóbban árulták?
Én 2011.08. vettem 85.-ért, ennél volt olcsóbb?
Köszi

(#23634) F_Gergely válasza DeathAdder (#23632) üzenetére


F_Gergely
őstag

memoriakartyan csinalsz egy ringtones nevu mappat azon belul pedig harom almappat ringtones notifications es alarms.

(#23635) lord.lakli válasza jofiucska (#23633) üzenetére


lord.lakli
őstag

Én 2011. 09-ben nettó 58-60 e Ft körül vettem, azaz kb. 73e Ft volt a speedshop-ban.

(#23636) jofiucska válasza lord.lakli (#23635) üzenetére


jofiucska
tag

Nekem kifejezetten samsung márkaboltos ár kellene, mégpedig a legolcsóbb amiért árulták.

[ Szerkesztve ]

(#23637) lord.lakli válasza jofiucska (#23636) üzenetére


lord.lakli
őstag

Hivatalos samsung garancia volt hozzá. Miért fontos az ár különben?

(#23638) jofiucska


jofiucska
tag

Folyamatosan szar a telefonom, talán 5 -ször adtam be eddig szervizbe és végül felajánlottak egy csereutalványt, azonban nincs meg a számla ami elvileg szükséges lenne ( a vásárláskor csak blokkot kaptam) így még egyenlőre megy a kavarás hogy mi legyen. A garancia jegy nem elég nekik. A legutolsó email-jük szerint felveszik a kapcsolatot egy budapesti samsung bolttal .... és idézem őket:

"Mivel az eredeti vételár nem meghatározható a számla hiányában, tájékoztatjuk, hogy a csereutalványt az adott bolt által forgalmazott áron fogja tudja beszámíttatni, egy új készülék vásárlásával".

A ragozási/helyesírási hibákat direkt hagytam benne...ők írták így :)

Van egy olyan érzésem, hogy a legolcsóbb árat fogják felajánlani a csereutalványban. Így érdekelt, hogy mire számíthatok.

(#23639) lord.lakli válasza jofiucska (#23638) üzenetére


lord.lakli
őstag

Samunál szerintem 70 körül volt a legolcsóbb bruttóár. Mi volt vele ennyiszer?

[ Szerkesztve ]

(#23640) jofiucska válasza lord.lakli (#23639) üzenetére


jofiucska
tag

Hát volt besárgult kijelző, a leggyakoribb és egyben legidegesítőbb az hogy rengetegszer előfordult, hogy nem indította el a hívást a telefon. A képernyő úgy nézett ki mintha indulna a hívás csak éppen nem csörgött ki. Az utóbbi időben volt olyan, hogy bármilyen helyzetben ( fb, vagy játék közben) felugrott 1-2 mp.-re a pin kódot kérő ablak, de utána visszaugrott oda a telefon ahol éppen előtte voltam. Így hirtelen ennyi jutott eszembe

(#23641) forintuser


forintuser
őstag

Nettó 70 volt a legkisebb hivatalos ár.:U,

Holnapkészítést vállalok.

(#23642) DeathAdder válasza F_Gergely (#23634) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem igazán sikerül így sem. Mi lehet a gond?
Tehát a gyökérkönyvtárban: Ringtones -> Ringtones -> Notifications -> Alarms ? így csináltam, de semmi :F

(#23643) F_Gergely válasza DeathAdder (#23642) üzenetére


F_Gergely
őstag

gyokerkonyvtar/ringtones/
ringtones
alarms
notifications

tehat 3 almappadnak kell lennie, es a notifications -ban levo zenek lesznek az sms es ertesitesi hangok.

(#23644) tdk.112 válasza jofiucska (#23638) üzenetére


tdk.112
aktív tag

egyenlőre megy a kavarás hogy mi legyen

Egyenlőre a sorozatgyilkos darabol fel, mielőtt elássa a részeidet az erdőben. A szó, amit keresel: egyelőre.

Különösen vicces ez annak fényében, hogy a ragozási hibákat direkt benne hagytad a kimásolt levelükben. :))

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23645) daniele


daniele
aktív tag

Melyik a legfrissebb gyári android a telefonra? i9023. És hogyan tudom feltelepíteni? (eddigi telefonjaimra odinnal flasheltem)

(#23646) jackbacsi87 válasza tdk.112 (#23644) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

:C :C ez jóóó :C :C

(#23647) jofiucska válasza tdk.112 (#23644) üzenetére


jofiucska
tag

Köszi szépen, hogy érdemben is hozzászóltál a kérdésemhez...igazi magyar mentalitás :C . Én egy fórumhoz szóltam hozzá, - persze ez nem indokolja, hogy ne írjak helyesen - ők viszont egy hivatalos levelet írtak nekem. Úgy gondolom van némi különbség.

(#23648) DeathAdder válasza F_Gergely (#23643) üzenetére


DeathAdder
veterán

Így már szuper, köszi :C

(#23649) tdk.112 válasza jofiucska (#23647) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Nincs különbség.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23650) daniele válasza daniele (#23645) üzenetére


daniele
aktív tag

Ennyien ne tolongjatok :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.