Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23501) szponzor válasza margithid (#23500) üzenetére


szponzor
senior tag

Marmite-ot próbáld meg, esetleg Matr1x-ot szerintem. Kb. mindent befolyásol: RAM, üzemidő, sebesség.

(#23502) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Srácok nincs itt egy olyan személy aki komolyan ért a romokhoz?Jó lenne egy olyat csinálni ami össze van gyúrva a Paranoidandroidból és a SlimBean-ből.Egy ilyen rom mindent vinne :DD

(#23503) s3nsitivity válasza ricsi0307 (#23502) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Linkeljetek :D megpróbálkozhatok vele :D
Igaz már nincs meg az NS-em de nem is kell hozzá :D
Na meg persze írtjátok, hogy mibe mi a jó :D

Most úgyis leálltam a portolással mert kicsit megakadtam benne :(((

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23504) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

Van itt olyan aki Nyíregyházán lakik és van egy felesleges kijelző fóliája?privátba keressen már meg!

(#23505) ricsi0307 válasza s3nsitivity (#23503) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Xenon: Ebből igazából minden létező opció :D

Paranoid: Innen csak a hybrid settings kellene, ami egy paranoidandroid app.Minden egyes appnek külön lehet állítani a DPI értékét.

Ezen kívül a SlimBeanben találtam meg egyedül azt az opciót, hogy a hangerőgombokkal lehessen a kurzort mozgatni gépelés közben.Na ez elég fontos lenne.Meg ha azt még meg lehet oldani, akkor egy opyan PIE kontroll amit lehet színezni.

Ha ezt megtudod oldani egy romban le a kalappal elötted :)

[ Szerkesztve ]

(#23506) s3nsitivity válasza ricsi0307 (#23505) üzenetére


s3nsitivity
addikt

na király van mindenhol source :D
Kernelre mit mondtok mi legyen benne? vagy csak legyen egy alap úgyis cserélgetni fogjátok? :D
Melyik kernel vállt be mostanában a legjobban?

Holnap elég zsúfolt napom van, szombaton se igazán van időm ezzel foglalkozni vasárnapra meg egy kiadós másnaposságot tervezek de vasárnap éjszaka nekiesek :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23507) ricsi0307 válasza s3nsitivity (#23506) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Szerintem legyen egy alapkernel ahogy mondtad :) Így mindenki saját íze szerint tudja majd cserélgetni.Nemtudom ez segít-e de a Xenon romba szinezhető a PIE, csak a szemem bökte ki.

(#23508) Slukkica válasza ricsi0307 (#23505) üzenetére


Slukkica
őstag

Az új romom -ból tudok forgatni crespo - ra. Persze csak ha van rá igény. ProuDroid - ról képek a blog-omon.

s3nsitivity: Ha érdekel és van kedved akkor szívesen venném ha betársulnál :C

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#23509) TOZ válasza Slukkica (#23508) üzenetére


TOZ
addikt

Mindenkeppen. Az asszony telefonjan mondjuk jo a cm-en, de nem artana egy ubergyilkos stabil allat, amihez nem kell hozzanyulnom sohasoha :R

(#23510) ricsi0307 válasza Slukkica (#23508) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Hogy a fenébe ne lenne :D s3nsitivity fórumtársal szövetkezzetek és főzzetek nekünk egy brutál romot :D Amúgy nagyon nehéz egy ilyen komplett romot összehozni?Szinte nulla hozzáértéssel én is beletudnék tanulni?

[ Szerkesztve ]

(#23511) s3nsitivity válasza Slukkica (#23508) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Majd mindenképp, csak most még szóbelikre készülök így nagy dologba nem akarok belevágni, ez az össze ollózás meg már alapból optimalizált romokból nem hangzik nagy dolognak :D
Kerek egy hónap múlva már teljesen szabad leszek és lehet róla szó :D ( bár te jóval hozzá értőbb vagy hozzám képest szerintem :D )

Remélem csak szeptemberig érek rá és mehetek az Óbudaira mérnök infóra ;]

(#23510) ricsi0307

Programozási ismeret azért szükséges hozzá :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23512) Slukkica válasza ricsi0307 (#23510) üzenetére


Slukkica
őstag

Bele szerinted mindenki értett hozzá amikor belekezdett :D
Egyébként én még programozni sem tudok. Előnyben lennék ha igen :K
Kb ötezer éve tanultam turbó pascal - t, meg Delphi - t az iskolában. Persze semmi haszna :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#23513) Szmoki


Szmoki
senior tag

303 készenléti óra után újrainditottam, igaz nem hiba miatt csak kicsit belassult már. Hihetetlen mennyit gyorsult megint, szerintem mostmar beiktatok hetente egy ujrainditast :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23514) s3nsitivity válasza Slukkica (#23512) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Akkor én ennyiben előrébb vagyok, hogy Java C és Deplhiben tudok programozni :D de főleg Javaban :)
Valamint most tanulok C# ot :)

De mondjuk az alapokat jó ha tudja az ember, én se úgy értettem, hogy csak egy XY szintű programozó képes rá :D

Mondjuk neked a tapasztalatod ilyen téren jóval több :DD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23515) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Ha csinálok egy factory resetet szerintetek törlődik az akksi kalibrációs cucca?
Valamitől teljesen meghülyült a telefonom, reset ezt megoldja?

(#23516) forintuser válasza F_Gergely (#23515) üzenetére


forintuser
őstag

Nem. A battery stat nem törlődik. Recovery advenced menüpont ès wipe battery stat. De nem sokat èrsz vele. Ez csak log fàjl.

Holnapkészítést vállalok.

(#23517) TOZ válasza Slukkica (#23512) üzenetére


TOZ
addikt

10 print "helló!"
20 goto 10

\m/

(#23518) janston


janston
aktív tag

Sziasztok! Eladóvá vált a Nexus S-em! Soha ennél jobb működésű telefont nem kívánhatok, de néha muszáj újítani. :) Ha valakit érdekel: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23519) szponzor válasza Slukkica (#23512) üzenetére


szponzor
senior tag

Ezekről lehet olvasni valami doksit vagy netes leírást? Engem is érdekelne a dolog vizsgaidőszak után, sőt, nagyon régóta érdekel mélyebben a platform, csak soha nem tudtam mélyebbre ásni.

[ Szerkesztve ]

(#23520) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Telefont azt irja feltoltve, holott szazalekban 70 korul van, es meg toltheti a telefont. Illetve ha kikapcsolom 5-10 masodpercig toltest jelez holott nincs is tolton a telefon. Es nagyon gyorsan lemerul, 2 ora alatt hozza se nyulok es 20%-ot merul...

(#23521) Slukkica válasza TOZ (#23517) üzenetére


Slukkica
őstag

Köszi :)

szponzor :
Az ég világon semmilyen doksit nem találtam. Anno innen onnan autodidakta módon fejlesztettem magam. Senki nem segített vagy nem tudott!

Kezdetnek az aosp howto-t kell nézegetni. Majd egy aosp rom-ot forgatni.

Ha ez már megy akkor kedvenc rom-jaid git forrásait kell felkeresni és a commit - ok alapján kivalasztani azokat a funkciókat amiket szeretnél és beleilleszteni a saját forrásokba.
Lényegében ennyi :K

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#23522) pzoley válasza szponzor (#23519) üzenetére


pzoley
őstag

Szia, most jelent meg egy 4 DVD-és magyar nyelvű, pdf, videó, források-kal ellátott nagyon jó Androidos app készítés leírás. Az alapoktól kezdve, az összes android rendszerben elérhető funkciókat bemutatja videón, pdf-ben a komplett leírás,magyarázat, valamint a példa programok forrásai is benne vannak.
Ha valakit érdekel elérhetővé teszem.

(#23523) jackbacsi87 válasza pzoley (#23522) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Hy!

Énisénisénis!!!!!!Engem is érdekel!

(#23524) pzoley válasza jackbacsi87 (#23523) üzenetére


pzoley
őstag

Ok, már teszem fel ftp szerverre, onnan majd letöltheted.
Privátban majd küldöm a letöltéshez szükséges adatokat.

(#23525) ricsi0307 válasza pzoley (#23524) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Egy ilyen pü-t én is megköszönnék :R

(#23526) pzoley válasza ricsi0307 (#23525) üzenetére


pzoley
őstag

Ment pü.

(#23527) Domy válasza pzoley (#23524) üzenetére


Domy
aktív tag

Szia!

Kérhetnék én is egy pü-t a hozzáféréssel?

Köszi! :R

(#23528) szponzor válasza pzoley (#23526) üzenetére


szponzor
senior tag

Én is el szeretném kérni.

(#23529) Gabócza válasza pzoley (#23522) üzenetére


Gabócza
senior tag

Engem is érdekelne, köszi előre is...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#23530) forintuser


forintuser
őstag

:C Milyen sok Rommer lesz itt... :C

Holnapkészítést vállalok.

(#23531) s3nsitivity válasza forintuser (#23530) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Most épp app készítésről van szó, nem romról :U

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23532) pzoley válasza s3nsitivity (#23531) üzenetére


pzoley
őstag

Azért ha valaki átnézi ezt az anyagot, a rom készítés sem jelenthet nagy problémát. Mert ugye nem arról beszélünk, hogy valaki 0-ról kezd el rom-ot csinálni, hanem hogy módosítja a meglévő rom-ot, hozzáad olyan funkciókat amik nincsenek benn, vagy javítja a rosszakat. Tudom erre ott a git, de az nem az igazi ha valaki anélkül módosítja a rom-ot, hogy közben nem tudja mit csinál, legalább is szerintem.

(#23533) s3nsitivity válasza pzoley (#23532) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ebben van igazság, de nem feltétel szerű, hogy ha valaki tud appot írni az tud romot is :)
Portoltam már romot és appokat is mégis érdekel mi van ebben a packban mert 0-ról nem tudnék appot készíteni az tuti :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23534) forintuser válasza s3nsitivity (#23531) üzenetére


forintuser
őstag

ROM mòdosìtàs..... :U

Holnapkészítést vállalok.

(#23535) doddencs válasza Slukkica (#23508) üzenetére


doddencs
senior tag

készül végül? :)

(#23536) kovsol


kovsol
titán

Voodoo Sound Plus működik a gyári 4.1.2 rommal ? Nehogy megveszem és a végén nem is fog menni.

May the Force be with you!

(#23537) lord.lakli válasza kovsol (#23536) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ha van root, akkor működnie kell.

(#23538) ricsi0307 válasza kovsol (#23536) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A fizetős verzió működik root nélkül is.Én még annó akkor vettem meg amikor kijött az ICS és nem volt hozzá csak gyári kernel, amin csak így működött.

(#23539) tdk.112 válasza ricsi0307 (#23538) üzenetére


tdk.112
aktív tag

"Root is required."

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.projectvoodoo.controlappdonate

:F

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23540) lord.lakli válasza ricsi0307 (#23538) üzenetére


lord.lakli
őstag

Vicces fiú vagy :) dehogy megy root nélkül.

(#23541) kovsol


kovsol
titán

Inkább vadászok egy olyan romot amivel megy az ingyenes is és megfelelő kernel van benne. Tudtok esetleg ajánlani ilyet? Az is jó lenne, ha sebessége se lenne rossz. OC -t viszont nem szeretném erőltetni.

May the Force be with you!

(#23542) Szmoki válasza kovsol (#23541) üzenetére


Szmoki
senior tag

óóó hát tudok neked egyet :D
RasbeanJelly nincs sok beállítási lehetőség,csak a minimum de cserébe nagyon "smooth" :D
alá meg mehet marmite cm verzió kell,8.6 mehet nekem is az van fent és marad is egy ideig,szombaton raktam fel azóta semmi hiba ,játékok mennek rendesen
csak én nem gondolkozok teló váltáson? egyszerűen nincs olyan teló jelenleg amire azt mondanám,hogy "hú b@zdmeg ez kell nekem" velem lenne a gond? :D

[ Szerkesztve ]

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23543) kovsol válasza Szmoki (#23542) üzenetére


kovsol
titán

Köszi

Nekem ma lett meg a telefon, szóval nem gondolkozom még váltáson :D
Erről a készülékről váltottam kb két év után. Nexus 7 mellett én nem vágyom hiper szuper drága telefonra. Csak egy olyat szerettem volna amivel tudok kommunikálni rendesen és a kijelző mérete 4". Így esett a Nexus S re a választás.

May the Force be with you!

(#23544) lord.lakli válasza Szmoki (#23542) üzenetére


lord.lakli
őstag

A cserével én is hasonlóan vagyok egyelőre. Ami elmegy az meg kegyetlen drága és semmire sem tudnám a sok magot használni.

(#23545) jackbacsi87 válasza Szmoki (#23542) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

egy ideje nézegetem a telókat, de én sem érzem azt, hogy váltani kéne. qva drágák, és sztem nem tudnak annyival többet. főleg ebook olvasásra, emailre, doksik szerkesztésére, böngészésre használom, arra bőven elég ez is.
kínai telókkal szemezek, olcsón, jó hardver, csak garancia macerás, plusz frissítés 0....

(#23546) ricsi0307 válasza lord.lakli (#23540) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Akkor elnézést kérek úgy tudtam megy anélkül is.

Szmoki: Én nagyon gondolkodom a következő nexuson akármilyen is lesz, vagy egy Galaxy S4 Google Edition-ön.Idén szeptemberben lesz 2 éves ez a telefon ami nálam elképesztő rekord, szóval 100% a csere.Amíg ezt megnem vettem kb. havonta váltogattam a telefonokat.Idén ha vért izzadok is de meg fogom rá keresni azt a pénzt :D

[ Szerkesztve ]

(#23547) szponzor válasza ricsi0307 (#23546) üzenetére


szponzor
senior tag

Következő Nexus szerintem csak Q3-ban jön. Amúgy a Nexus 4 nagyon jó telefon, most már relatív olcsón be is lehet szerezni.

(#23548) lord.lakli válasza szponzor (#23547) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mit jelent a relatív olcsón? Hol érdemes nézni rendes garanciálisat?

(#23549) tdk.112 válasza szponzor (#23547) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Nekem 60.000 Ft az ingerküszöböm. :B

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23550) Szmoki


Szmoki
senior tag

Akkor megnyugodtam :D
N4 biztos jó de őszintén mivel használnám ki azt a hardvert? Néhány játék és net ezzel is megy.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.