Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23451) jackbacsi87 válasza Szmoki (#23449) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Na f*sza!!!!
Gondoltam lepucolom az egész telót, mert már tele volt minden szarral az sd is. Go backup mentés, minden fontos ki vinyóra, sd lepucol, gamerz rom fel, sd-re visszapakol......valami hiányzik....Go backup..... :W :W

(#23452) ricsi0307 válasza Szmoki (#23450) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Talán egy új telefon képében megtalálnánk mind a ketten :D Ebből a régi vasból ennyi jön ki, még max kipróbálhatod a procit felhúzni 1.6 ghz-re persze csak a mélyhűtőben :DD

(#23453) Szmoki válasza ricsi0307 (#23452) üzenetére


Szmoki
senior tag

Ez esélytelen jelenleg, mert vizsgára tanulok ha meglepnem magam új telefonnal nem lenne itt tanulás :D
Majd ha sikerül lesz telefon :D

[ Szerkesztve ]

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23454) Szmoki válasza jackbacsi87 (#23451) üzenetére


Szmoki
senior tag

Mi az a go backup?
En titaniumot használok mindenre, eddig bevalt

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23455) szponzor válasza Szmoki (#23454) üzenetére


szponzor
senior tag

Titanium-ot és Carbon-t (most már Helium néven fut) használok, utóbbi időben csak Carbon-t. Root nélkül is tud backup-olni, a pro verzió pedig tud felhőbe menteni. Én inkább megcsinálom a mentést a free-vel, utána telefonon betömörítem és úgy megy felhőbe. Igaz, hogy a tömörítés akár 1-2 óráig is eltart a Nexus 4-en, de kb. 2,5GB-ból csinál 0,7-et.

(#23456) Szmoki válasza szponzor (#23455) üzenetére


Szmoki
senior tag

igazából csak nagy ritkán kell backup,de arra jó a titanium :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23457) slice14 válasza Szmoki (#23456) üzenetére


slice14
veterán

Biztonságosnak tartom a all user application backup-ot napi szinten. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#23458) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

még jól is jártam, hogy letöröltem a backupot....szidtam az operát, hogy nem lehet zoomolni rendesen, meg ha háttérbe küldöm, nem mindig jön vissza. most kiderült, hogy a backupja volt szar.

wow, ez a gamerz rom nagyon ütős! alap kernellel dobtam fel, és nagyon gyors, alig van akadás. előtte slukk tsm 17 volt fenn, az mondjuk akkuval jobban bánt, de most marad még pár napig a gamerz,utána adok még egy esélyt a carbonnak, mert tetszett a sok beállítási lehetőség. meg egy két romot kipróbálok még. :C :C

(#23459) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Mit találtam... :) Kísérletező kedvűeknek, OTG-s kernelhez ideális.

(#23460) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!
Gyári 4.1.2 van a telefonon, de rengetegszer nem lehet elérni, mintha ki lenne kapcsolva, elutasítja a bejövő hívást. Ezenkívül sokszor fekete képernyő, se ki se be nem lehet kapcsolni, csak akkukivetel után. Van olyan rom, amivel ez nem jön elő? Baromi instabil (napi szinten nem tudnak elérni , terero persze maxon), appok nélkül is előfordul.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#23461) Gabócza válasza Bdanyy (#23460) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nekem a gyári ilyet nem csinál, valami más lehet nálad a gond. Én a helyedben lementeném a rendszert, (ha nincs rootolva, akkor Helium Backup-pal, ha rootolva van, akkor Titanium Backup-pal), majd nyomnék egy teljes resetet. Utána elkezdeném használni és pár nap alatt kiderülne, hogy előjönnek-e a hibák. Utána apránként raknám vissza a korábbi alkalmazásokat és így valószínűleg kiderülne, hogy mi okozza a problémát...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#23462) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Srácok van valami Galaxy S4/3 féle port?Lehet hüjének néztek de kezdem megunni a holo felületet.Néztem ezt a gamerz romot de csak az ikonokon és a launcher van benne kicserélve.Nekem olyan kellene amiben az appek a képernyőzár meg ilyenek is portolva vannak.

[ Szerkesztve ]

(#23463) Szmoki válasza ricsi0307 (#23462) üzenetére


Szmoki
senior tag

miért nem raksz fel egy touchwiz témát? vagy miui? vagy másik launcher? annyi lehetőség van :)
amúgy én visszatértem 4.1.2-höz,méghozzá egy rasbeanjellyhez :DD itt alapból fekete háttér,kék ikonok a beállításokban,menü stb. nekem nagyon bejön

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23464) s3nsitivity válasza ricsi0307 (#23462) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Az s3/s4-es lock screen egy másik dimenzió :D
Frameworkbe kell moddolni ami nem egy egyszerű dolog, holnap végzek az érettésgikkel és utána lehet belekezdek mert nekem is nagyon tetszik az s4 style :D

Launcher, widgets, apss ,wallpapers portom már szitne tökéletes van.
De a lock screen a legnehezebb dolog belőle :D
És megvallva őszintén azt még sose portoltam :D
De ha sikerül és lesz egy teljes modom akkor postolom ide is :)

Egyébként úgy emlékszek NS-re van szinte full s3 mod, csak a lockscreen hiányzik abból is :)

Szerk: CM/AOKP alá tervezett mod lesz :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23465) ricsi0307 válasza s3nsitivity (#23464) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Te vagy az én emberem :D Szívesen jelentkezek tesztelni ha lesz olyan állapotban a rom.Haverom tett fel az S2-jére egy note 2 romot és akkor szerettem bele a képernyőzárba amikor megmutatta, hogy lehet a "tinta" színét változtatni :D
Az az S3 port meg szerintem nem létezik, a google se ad találatot, meg XDA-n sincs semmi.Lehet összekeverted a Galaxy Nexussal?

Szmoki: Igen de ezek csak a küsőt változtatják meg.A belső ugyan az marad.

[ Szerkesztve ]

(#23466) Szmoki válasza ricsi0307 (#23465) üzenetére


Szmoki
senior tag

MIUI teljesen más mint a holo felület....

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23467) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ide is bedobom, hátha tudok okosat mondani:

Jelenleg egy Nexus S-hez keresek autós tartót. Tudok róla, hogy van gyári, nem is túl drágán, de sanszos hogy hamarosan (mondjuk fél éven belül) lecserélem a telefont és akkor a tartó nem lesz jó hozzá értelemszerűen. Eladáskor meg úgy sem kapok érte annyit.
A kérdésem, hogy tudnátok-e ajánlani megbízható univerzális autós tartót telefonhoz?
Ez szimpatikus lenne, de ha van olcsóbban is használható, akkor nem ragaszkodnék ehhez.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23468) Bdanyy válasza Gabócza (#23461) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi szépen, bár sajnos úgyis jött. Néha ki kell lőni az appokat a háttérből, és valamivel jobb.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#23469) s3nsitivity válasza fi:zi'k (#23467) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem is ilyesmi van :)

Igaz már jó régi :D
De bajom nincs vele :)
Az ára is ilyesmi volt ha jól emlékszek :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23470) ricsi0307 válasza Szmoki (#23466) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A MIUI-hoz kevés ez a telefon, havonta egyszer minig felrakom a legújjabbat, de szinte 0 benne a multitask, mert annyi ramot eszik a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#23471) obalze válasza fi:zi'k (#23467) üzenetére


obalze
tag

Én ilyesmit használok a Nexus S-hez is meg más telóhoz is az autóban. Masszívnak tűnik. Sima GSM boltokban 3500 körül megvehető...
Szellőzőre is szerelhető.

[ Szerkesztve ]

(#23472) fi:zi'k válasza s3nsitivity (#23469) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is tetszene és alig drágább máshol mint a gyári tartó.
Viszont nem tudom mekkora telefon lesz végül (4,3-5"), illetve ahogy látom ehhez nem adnak szivargyújtós töltőt.

(#23471) obalze
A Nexus-szal mennyire van határán a befogadóképessége?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23473) s3nsitivity válasza fi:zi'k (#23472) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Most RAZR-em van, az simán jó bele.
Az 5"-t már nem tudom elvinné-e de 4,5-ig szerintem mindent :)

Mondjuk most jut eszembe, hogy a múltkor egy S3-al mértül össze a telókat és kb ugyan akkora volt :D
Szval akár a 4,8" is belemegy :)

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23474) obalze válasza fi:zi'k (#23472) üzenetére


obalze
tag

5"-os kütyü még simán belefér (vásárlás előtt a boltban megpróbáltam).

[ Szerkesztve ]

(#23475) s3nsitivity válasza obalze (#23474) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Akkor az a nyerő, még egyszer én se vennék ilyet ha ennyivel olcsóbban is van :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23476) margithid


margithid
veterán

Valami jó kis romot tudtok amivel megy a voodoo music is? Cm azért sajnálom, hogy nem mükszik voodooval..:(

(#23477) Szmoki válasza margithid (#23476) üzenetére


Szmoki
senior tag

voodoo nem rom függő,hanem kernel,tegyél alá valami másikat amit tartalmaz voodoo soundot.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23478) tdk.112


tdk.112
aktív tag

Teljes mértékben gyári készülékem (rootolva sincs) egyik pillanatról a másikra megadta magát. Épp a 100 push-ups appot futtattam, és két set között oprendszer telepítéssel foglalatoskodtam a gépen, és mire visszanéztem a telóra, már infinite loopban tolta az újraindításokat. Azóta sem sikerült elindítani. Ötlet? Szerencsére még van rá garancia, kérdés kihez vigyem? T-nél vettem online boltban. Ettől még vihetem az Allee-ba a Samsunghoz?

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23479) ricsi0307 válasza tdk.112 (#23478) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Ne vidd sehova, használd ki a prémium garit, hívd a futárt majd ő elviszi.Egyrészt kapsz a javítás idejére egy Ace-t másrészt fényévekkel gyorsabbak mint trémobil, mert ők is a samsungnak küldik csak annak van egy átfutási ideje.De amúgy igen viheted bármelyik samsung boltba.

[ Szerkesztve ]

(#23480) tdk.112 válasza ricsi0307 (#23479) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Köszi a választ! Közben éjjel még nyomogattam a telót, arra gondoltam, éjjel hagyom hadd próbáljon bebootolni, hátha egyszer csak sikerül neki, és reggelre már arra kelek, hogy bekapcsolt. Aztán eszembe jutott, hogy a gyári recovery-ből nyomok egy wipe cache-t. Kipróbáltam, de ugyanúgy végtelen bootba kezdett. Aztán kipróbáltam a recovery-ből a factory settingst, és ez volt a megoldás! Kétlem, hogy ha elküldöm a Samsungnak, ők mást tettek volna vele. Sajnos így minden beállításom elveszett, de oda se neki. Örülnék, ha még 2 évet kibírna nálam. :)

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23481) janston


janston
aktív tag

Az új play store-nak van ez az adat szinkronizációs képessége, én úgy értettem, hogy úgy viselkedik, mint a titanium backup, hogy elmenti a programok beállításait is. Rosszul értelmeztem, vagy egyszerüen nem müködik?

(#23482) tdk.112 válasza janston (#23481) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Gondolom csak akkor működik, ha az app is támogatja. Mivel ez egy teljesen új dolog, szerintem nem sok app van még rá felkészítve.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23483) Gabócza válasza janston (#23481) üzenetére


Gabócza
senior tag

A képen látható, hogy ezt hol lehet engedélyezni:

Valahol olvastam, hogy ez csak akkor működik, hogy ha szabvány helyen tárolják a program készítői az adatokat, de gondolom, most majd mindenki, aki ad magára, úgy alakítja, hogy működjön az adatok mentése...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#23484) janston


janston
aktív tag

Köszi a válaszokat!

(#23485) leslien


leslien
nagyúr

üdv, kèrdès lenne ;vki emlèkszik h mennyi volt a t- mobil nál dominoban?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23486) kali8n válasza leslien (#23485) üzenetére


kali8n
tag

asszem 62k volt a legutolsó ára.

(#23487) leslien válasza kali8n (#23486) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23488) margithid válasza kali8n (#23486) üzenetére


margithid
veterán

Leárazhatnák a nexus 4et is ennyire, rögtön vennék egyet:)

(#23489) tdk.112 válasza kali8n (#23486) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Egész pontosan 61 741 Ft. :)

margithid
+1

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23490) margithid válasza tdk.112 (#23489) üzenetére


margithid
veterán

Az a baj ez álom marad csupán...

(#23491) kali8n válasza tdk.112 (#23489) üzenetére


kali8n
tag

+borravaló és az máris 62k :P

(#23492) petrson


petrson
senior tag

valaki használ carbon romot? air kernellel kezdtem, de nagyon nem stimmelt valami, most az alap CM-mel használom, ami ugyan jónak bizonyult, de nagyon kevés ideig bírja az akksi. valaki ötlet? vagy egy bevált másik rom?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#23493) jackbacsi87 válasza petrson (#23492) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

én is most kísérletezgetek:
carbon+gyári kernel volt fenn nálam is, de újraindulgatott, megszakadt a gsm kapcsolat, szóval leszedtem.

gamerz rom+ gyári kernel pár napig volt fenn, piszok gyors, stabilnak tűnt, viszont mintha gyorsabban merülne. (talán másik kernel, ezzel még kísérletezgetek)

most slimbean+gyári kernel van fenn ez is stabil, üzemidő oké, csak néha belassul

(#23494) Szmoki


Szmoki
senior tag

Rasbeanjelly 4.1.2 és matr1x 25 cfs nagyon bejövő, már 216 óra uptime és semmi lassulás :D

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23495) jackbacsi87 válasza Szmoki (#23494) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

na, akkor azt is kiprobálom. kernelből melyik? cm vagy sima?

(#23496) TOZ válasza tdk.112 (#23489) üzenetére


TOZ
addikt

Jaja. Ott volt az egér a rendel gomb felett, de alig volt egy hónapos akkor a DHD. Nem nyomtam rá éjjel. Reggelre meg már nem volt.

Cm10.1 akkuido: asszony nem panaszkodik. Mondjuk nem hc user. Itthon wifi, egész nap 2G adat a Viber miatt (más szinkron nincs). 2 napokat el van lazán.

(#23497) Szmoki válasza jackbacsi87 (#23495) üzenetére


Szmoki
senior tag

Cm
Nem biztos hogy ez a legjobb de ezt raktam fel és nincs kedvem próbálgatni :D

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23498) margithid


margithid
veterán

Azt elmagyarázná valaki, hogy kernel-t, hogy kell feltenni?
Igazából CM alá szeretnék, hogy voodoo sound-ot is tudjam használni. Nekem cm-ben ez volt a legnagyobb gondom, nem rossz az ottani zene teljesítménye, de azért voodoo-t nem közelíti meg..

(#23499) jackbacsi87 válasza margithid (#23498) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

ugyan úgy, mint a romot.
először felpakolod recoveryből a romot, majd utána a kernelt.

(#23500) margithid válasza jackbacsi87 (#23499) üzenetére


margithid
veterán

És CM alá miylen kernelt javasoltok? Ennek amúgy mi haszna van?::) Mit befolyásol?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.