Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23851) Szmoki válasza bibi55 (#23849) üzenetére


Szmoki
senior tag

pedig nem rossz,bírja a strapát és a fogása is kellemes.
hát szépnek szép,de ennyit nem biztos,hogy megér :D

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23852) harry3 válasza harry3 (#23846) üzenetére


harry3
őstag

Ezek a "mosott színek" vagy kékesség a Super Clear LCD-nek köszönhető?

(#23853) Pistabaaa válasza bibi55 (#23849) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Nekem pontosan ilyenem van, és azon túl, hogy kb. 4-5 hónap zsebben hordás után elkezdett kopni a hátulja a nadrággal érintkező két csíkban (bordó van nekem, lehet a feketén nem látszódna), valamint sikerült a standby gombnál valahogy elrepednie (de legalább nem a telefon ugyebár), nagyon jó kis tok.
A telefon fogása számottevően jobb - már ha te sem szereted a gyári, "bazári" lakkos műanyag tapintását, és nem növel a telón túl nagyot.

Lehet, hogy nem 200 Ft, mint némelyik szilikon csoda, de nem is egy kategória szerintem. :U

(#23854) bibi55 válasza Pistabaaa (#23853) üzenetére


bibi55
tag

Hát igen. Ez a csúszós fényes műanyag az agyamra megy. :D Köszönöm hogy megosztottad a tapasztalatod. :D Szerintem beruházok rá. :)

(#23855) harry3 válasza harry3 (#23852) üzenetére


harry3
őstag

Senki nem tudja?

(#23856) j.bravo válasza harry3 (#23855) üzenetére


j.bravo
addikt

Az enyemnek tok jo szinei vannak. Vagy valami nem oke a keszulekeddel/kijelzoddel, esetleg kalibraltatni kene, vagy ha amoled kijelzohoz szokott a szemed, akkor annak az erosen tulszaturalt, es kisse sargaba hajlo szinei utan egy normalis kijelzo tenyleg mosottnak tunhet.

Whatever.

(#23857) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ezen a készüléken elérhető az OTG?
Igazából nekem billentyűzetet szeretnék csatlakoztatni, de se pendrive-ot, se egeret, seb USB-s se Bluetooth billentyűzetet nem ismer fel. :(
CyanogenMOD 4.2.2 fut rajta.

(#23858) ricsi0307 válasza eldiablo (#23857) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Ha felteszel valami másik kernelt mondjuk egy Matr1x-ot akkor működik csak olyan kábel kell hozzá amin kap áramot is a rádugott eszköz.

(#23859) Picike8 válasza Picike8 (#23813) üzenetére


Picike8
aktív tag

Erre valaki?

(#23860) Szmoki válasza Picike8 (#23859) üzenetére


Szmoki
senior tag

szia,azt nem tudom mi van cm10.1-ben,de XDA-n van fent külön flashelhető formában mindkettő ha jól tudom :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23861) Picike8 válasza Szmoki (#23860) üzenetére


Picike8
aktív tag

Köszönöm. :))

(#23862) Gabrielgray


Gabrielgray
tag

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni.Nem bootol be a telóm,megáll a nyitott lakatnál.Recoveryben sem tudok semmit csinálni,mert nem találja az sd cardot.Ötlet esetleg?

Huawei Mate 20 pro

(#23863) Szmoki válasza Gabrielgray (#23862) üzenetére


Szmoki
senior tag

Hali, nekem ilyet akkor csinált ha rossz kernelt tettem a rom alá, nem tudom nálad mi a helyzet de ha ez akkor csak egyszerűen tedd újra a romot.
Ja és CWM recovery alatt nekem se látja a sd tartalmat ezért használok TWRP-t

[ Szerkesztve ]

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23864) Gabrielgray válasza Szmoki (#23863) üzenetére


Gabrielgray
tag

Nem telepítettem frissen semmit,a szokásos heti újraindításnál állt meg.Sajnos romot sem tudom újrarakni,mert recoveryben a can't mount sdcard üzenettel megáll,még a zip filet sem tudom kiválasztani.

Huawei Mate 20 pro

(#23865) szponzor válasza Gabrielgray (#23864) üzenetére


szponzor
senior tag

Fastboot és ADB?

(#23866) Szmoki válasza Gabrielgray (#23864) üzenetére


Szmoki
senior tag

Valami olyasmi alkalmazást raktál fel? Mert ilyenről még nem hallottam :-) amúgy ahogy a kolléga is mondta fastboot mód és flashelj rá egy másik recoveryt cmd parancssorból

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23867) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Egy jó leírást szeretnék kérni.

Itt van após telefonja, gyári szoftveres nexus s és nem kapcsol be...színes x, majd újraindulgat. Hangerő fel + bekapcs -al belép fastboot módba. Ott reboot bootloader-re egy hanyatfekvő robot jön be, kinyitott gyomorral :DDD és egy piros háromszöggel.

Hogy tudnám újrarakni rajta a romot és mindent? (baseband: I9020XXKI1)

Elnézést, iphone-om van pár éve és kiestem ezekből a romcserés dolgokból. Viszont ma meg kéne csinálnom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23868) havri1 válasza V.Stryker (#23867) üzenetére


havri1
félisten

Hali!

A bootloader nyitva van? Indulaskor kis lakat Google felirat alatt?
Én fastboot-al nyitottam és rootoltam anno, de már nem tudok leírást adni, azóta sok víz lefolyt a Dunán.. ;-)
Kéne rá egy cwm, és full wipe, az valószínűleg megoldaná a problémát.
Bootloop-od van.

havri

(#23869) V.Stryker válasza havri1 (#23868) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nincs kis lakat. Lock state - Locked

Egyik legnagyobb gondom,hogy ezt az android 1 drivert a win 8 64 bitem miatt nem tudom feltenni. :W Javaslatok?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23870) rionpulya válasza Gabrielgray (#23864) üzenetére


rionpulya
tag

Lehet hogy behalt a memóriachiped mint nekem: [link]

(#23871) petrson


petrson
senior tag

Az új cm 10.1.3 rc1 -re frissített valaki? Most raktam fel, én csak holnap tudok véleményt írni, ha érdekel valakit :)

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#23872) havri1 válasza V.Stryker (#23869) üzenetére


havri1
félisten

Driver telepítéshez én a KIES-t ajánlanám. Bár sose használtam, eddig a driver telepítéseknél mindig segített. (S szériánál legalábbis, Nexusnál sincs másképp szvsz)
Ha nem, akkor esetleg ez: SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_v1_3_2300_0.exe . Nekem win7 64 alatt ment..8 alatt passz.
Aztán Fastboot, bootloadert (hogyha custom romot akarsz) nyitás, majd rombolgatás :)

havri

(#23873) V.Stryker válasza havri1 (#23872) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. :R Megnézem KIES-el.

Gyári romot akarok feltenni, azt meg ODIN-al gondoltam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23874) havri1 válasza V.Stryker (#23873) üzenetére


havri1
félisten

Odin nem tudom támogatja e a Nexust.
Én recoveryből tettem még a Stock - ot is ha jól emlékszem.

havri

(#23875) V.Stryker válasza havri1 (#23874) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát csak ugye nálam az is feldobta a talpát. Vagy nem? Semmi extrát nem akarok, csak a romot, recovery-t újrarakni gyárira. Bent van xp-s gépem a melóba, azzal talán nem lesz driver gomb. De adnátok egy egyszerű leírást hozzá?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23876) havri1 válasza V.Stryker (#23875) üzenetére


havri1
félisten

Azt egyszerű! Fastboot-al felrakod a recoveryt ;-) otthon leszek du, linkelek majd.

havri

(#23877) jackbacsi87 válasza havri1 (#23874) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Szerintem se támogatja az odin. Kiest meg szidták régen, sok volt vele a probléma, szerintem ez se támogatja.
Most találtam xda-n egy egész jónak tűnő cuccot. Nem próbáltam, szóval csak saját felelősségre.

(#23878) lord.lakli válasza havri1 (#23874) üzenetére


lord.lakli
őstag

Odinnal még a 2.3.x-es időszakban tuti lehetett frissíteni a Nexus S-t. Egyszer szükségem is volt rá valamiért.

(#23879) havri1 válasza lord.lakli (#23878) üzenetére


havri1
félisten

Ha van hozzá Stock rom, tar-ban. Én még nem láttam ;-)

havri

(#23880) V.Stryker válasza lord.lakli (#23878) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Akkor most mivel lehetne gyári romot meg mindent újra rakni? xp-s gép előtt vagyok végre. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23881) lord.lakli válasza V.Stryker (#23880) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ne odinozz, mert felesleges. Én csak írtam, hogy 2.3.x alatt tuti volt még tar fájl. Újabb rendszereknél nem néztem már. Szerintem recovery, majd telepítés recoveryben sd-ről. Ez a legegyszerűbb. Ha zárva (kis lakat) a bootloader, akkor azt kell kinyitni. Bővebben most nem tudom megnézni, esetleg itt érdemes szétnézni.

(#23882) havri1 válasza V.Stryker (#23880) üzenetére


havri1
félisten

Van mindenem driveon, otthonról belinkelem.

havri

(#23883) doddencs válasza V.Stryker (#23880) üzenetére


doddencs
senior tag

Én bootloader-t, cwm, rootolást még Dzsuri89 leírása alapján csináltam meg, első hsz-ben találsz linket hozzá.

stock romok pedig itt vannak.

[ Szerkesztve ]

(#23884) V.Stryker válasza doddencs (#23883) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem gondolom ezek közüli kell ugye? Factory Images "soju" for Nexus S (worldwide version, i9020t and i9023)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23885) Picike8


Picike8
aktív tag

Van valakinek ötlete, hogy honnan lehet olcsón i9023-ashoz alaplapot szerezni?

Ahol kerestem már: Ebay, Hardverapró, Vatera, Apród, Jófogás, Expressz, TeszVesz. Egyet találtam eddig, de 50k-et nem fizetnék egy alaplapért. :U

[ Szerkesztve ]

(#23886) havri1 válasza Picike8 (#23885) üzenetére


havri1
félisten

30e a telefon ;-)

havri

(#23887) Picike8 válasza havri1 (#23886) üzenetére


Picike8
aktív tag

Igen, tudom, azért is lepődtem meg, hogy több, mint 150 euró egy új alaplap. :Y

Telefon már van (kaptam). ;)

(#23888) Szmoki válasza Picike8 (#23887) üzenetére


Szmoki
senior tag

nézd meg ebay-en esetleg :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23889) tdk.112 válasza Szmoki (#23888) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Ahol kerestem már: Ebay, Hardverapró, Vatera, Apród, Jófogás, Expressz, TeszVesz. Egyet találtam eddig, de 50k-et nem fizetnék egy alaplapért. :U

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#23890) havri1 válasza V.Stryker (#23884) üzenetére


havri1
félisten

Nah, meglestem.
Ezek i9023-hoz valók!

ROOT_havri.rar <--- fastboot program, driverek, cwm és gyári recovery.

2.3.6OTA.zip <--- biztos van frissebb, nekem ez működött. Gyári Stock i9023 2.3.6 rom.

4.0.4.zip <-- frissebb, de nem teszteltem

SAMSUNG_USB_Driver_for_M...300_0.exe <--- XP-n és Win7 64-en működik.

Fastboot parancsok :

fastboot oem unlock <--- Bootloader nyitás
fastboot flash recovery recovery.img <--- recovery telepítése

Ha fent van a gyári 2.3.6, akkor OTA-n lejön a legfrissebb rom rá. Ha megjött, feltelepült, érdemes a végén recoveryből egy factory resetet tolni, biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

havri

(#23891) V.Stryker válasza havri1 (#23890) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hülye kérdés, de az első linken lévő cuccot egyben hogy tudom letölteni? a chrome-is és az explorer is megnyitja és egyenként engedné letölteni. Van rá valami trükk? :U - Megvan :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23892) lord.lakli válasza V.Stryker (#23891) üzenetére


lord.lakli
őstag

A Google docs felületén Fájl\Letöltés Mire megírom, meg is találod ;)

[ Szerkesztve ]

(#23893) havri1 válasza V.Stryker (#23891) üzenetére


havri1
félisten

Ezért váltottam Dropboxra, nem jön be a Drive felülete, megosztása.. ;)

Amúgy most filózok, Neked nem is kell a rom. Elég ha felteszed a recoveryt, gyári is jó, és nyomsz egy factory resetet. A Bootloop-ot az is helyrerakja (elvileg).

[ Szerkesztve ]

havri

(#23894) V.Stryker válasza havri1 (#23893) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, köszi a segítséget. Sikerül a recovery-be bemenni. Nem találtam viszont factory resetet. Így wipe-oltam mindent. Most indítom,hogy mi van. Bár lehet egy full új flash jót tenne neki. :U Csak kéne a 4.1.2-es, vagy mit tudom én melyik a legfrissebb image.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23895) havri1 válasza V.Stryker (#23894) üzenetére


havri1
félisten

Ha elindul ami rajta van, akkor úgy adod vissza, ahogy volt, csak tiszta szűzen :)
Én 4.1.2 -t nem tudok linkelni neked, mert sose használtam.
Slimrom volt a best. Csak eladásnál tettem gyári állapotra, viszont akkor így csináltam. Felment rá azt hiszem egyből a 4.1.2, 4.0.4-et mintha ki is hagyta volna, de erre nem esküszöm meg.

Recovery hogy állt helyre?
Azt hiszem úgy van a gyáriban, hogy Wipe Cache/Factory default

[ Szerkesztve ]

havri

(#23896) V.Stryker válasza havri1 (#23895) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igazából én azt a két parancsot használtam amit te, majd ott a menüben rámentem,hgoy recovery, elindult, wipeoltam, restart és működik a telefon. :) Köszi a segítséget.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23897) havri1 válasza V.Stryker (#23896) üzenetére


havri1
félisten

Akkor kinyitottad a bootloadert (ez azt hiszem alapban wipeol egy nagyot) és feltetted a recoveryt :)
Nincs mit!

havri

(#23898) Gabrielgray


Gabrielgray
tag

Sziasztok

Sajnos a telómat nem sikerült elindítani.Már fel flasheltem több recoveryt is ,egyikkel sem látja az sd tartalmát,így rom telepítés kilőve.Gyári recoveryt vissza lehet flashelni? Mert ha igen akkor visszazárom a telót és megy vissza garanciába,de így nem merem visszaküldeni.Az sd tartalmát nagy valószínűséggel ők sem fogják látni.

Huawei Mate 20 pro

(#23899) havri1 válasza Gabrielgray (#23898) üzenetére


havri1
félisten

23890 hsz-ben a gyári recovery, a bootloadert meg lock paranccsal zárod.

[ Szerkesztve ]

havri

(#23900) Gabrielgray válasza havri1 (#23899) üzenetére


Gabrielgray
tag

Köszönöm,a vakok nevében :-)

Huawei Mate 20 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.