Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23101) eftepe válasza Szmoki (#23090) üzenetére


eftepe
tag

Szia!

A Matrix1 ből hányas verziót használod?

(#23102) s3nsitivity válasza eftepe (#23101) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A 24 a legstabilabb de a 25is jó, én a 25-t szoktam használni. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23103) frivo válasza Szmoki (#23090) üzenetére


frivo
csendes tag

Üdv!
Neki álltam a romolásnak! Sztem menni fog, de egyvalamiben nem vagyok biztos... ezt az ACE-nél sem csináltam soha!
Mi az hogy külön kernel ??? HOgy kell azt telepíteni? Én eddig csak úgy romoltam, hogy clockworkmod recoveryben egy zipet feltelepítettem... Ilyen külön kernel téma nekem totál új.. Ebben felvilágosítana valaki ?
Köszi

(#23104) s3nsitivity válasza frivo (#23103) üzenetére


s3nsitivity
addikt

a kernel is egy zipbe van :)
ugyan úgy csak felrakod a rom után azt is :D
na meg a a gapps :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23105) frivo válasza s3nsitivity (#23104) üzenetére


frivo
csendes tag

Zsír! Akkor már mindenhez van linkem kivéve a legfrissebb Google apps.... Azth hol találok ? Thx

(#23106) s3nsitivity válasza frivo (#23105) üzenetére


s3nsitivity
addikt

RootzWiki-n :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23107) jackbacsi87 válasza s3nsitivity (#23106) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Na, ez nekem is pont jól jön!:):):) Amúgy ezt miért nem integrálják a romba?

(#23108) s3nsitivity válasza jackbacsi87 (#23107) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Licenset sértenének vele :D
A Gapps nincs benne a nyilt forráskódban így nem is rakhatják bele, hogy úgy mond legális legyen a rom :)
De mint appok külön már használhatók :D

Valamint az is közre játszik, hogy a System/appba égnek bele ami rom isntall közben össze akadhat a system alkalmazásokkal :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23109) j.bravo válasza doddencs (#23012) üzenetére


j.bravo
addikt

Na én ma kaptam vissza, azaz szűk két hétbe telt.
Leadás után egy héttel az Aradi utcából azt írták SMSben, hogy elvitték a központi szervizbe. Tegnap jött a SMS hogy kész. Ma reggel bementem érte, a garijegyen telemaxos pecsét van, és kaptam egy papírt amin mindenféle RF mérési adatok vannak. A hölgy szerint főpanelt cseréltek. A gond csak az, hogy érintőkijelzőt a jelek szerint nem, mert ott a PINt még jól be tudtam nyomkodni, de később szövegbevitelkor a hibajelenség változatlan maradt.
Szóval vagy az Aradi u. Samsung felvevőpontban, vagy a TeleMaxnál valaki összekeverhette hogy melyik készülékkel mit kell csinálni :W

Ja igen, GB-vel jött vissza. Feldobta az OTA-kat sorban, rá is engedtem, de a hibát illetőleg természetesen nem változott semmi :)

Következik a futáros móka, hogy legalább egy Galaxy Ace cserekészülékem legyen.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#23110) margithid válasza j.bravo (#23109) üzenetére


margithid
veterán

Durva azért, hogy összekeverik...
Nekem nyáron jár le a garim, remélem addig és utána se elsz vele semmi gond.
Főleg hogy rootlni nem tudnám még egyszer:)

(#23111) s3nsitivity válasza margithid (#23110) üzenetére


s3nsitivity
addikt

nekem a toolsal kb 10perc volt a root+bl nyitás :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23112) mgTerminator válasza s3nsitivity (#23111) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mi tartott olyan sokáig? :Y

(#23113) s3nsitivity válasza mgTerminator (#23112) üzenetére


s3nsitivity
addikt

hát a backupot elég lassan csinálta :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23114) mgTerminator válasza s3nsitivity (#23113) üzenetére


mgTerminator
veterán

Jah, így már értem :D

(#23115) bibi55


bibi55
tag

Ha HellyBean 4.2.2 alatt Marmite kernellel 1,32 Ghz-en megy a proci pl egy Mini Motor Racing alatt, és kb egy fél perc után meg makkan, akkor most nem bírja az 1,3-at, vagy csak ezzel a kernellel nem bírja? :) Mert 1,1-en szépen megy.

(#23116) mgTerminator válasza bibi55 (#23115) üzenetére


mgTerminator
veterán

A frekit nem bírja... 1.2 felé nem érdemes húzni.

(#23117) s3nsitivity válasza bibi55 (#23115) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Kernel, rom de főleg a voltage a bűnös :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23118) ricsi0307 válasza bibi55 (#23115) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A gyári érték 1320mhz/1350mV.Én ezt felraktam 1400 mv-re és így stabilan fut 1.3ghz-n.Viszont ennél többet ne nagyon adj nekineki, mert nem tesz jót a procinak :D

Aki jobban ért hozzá: az "int voltage" mit takar?

[ Szerkesztve ]

(#23119) s3nsitivity válasza ricsi0307 (#23118) üzenetére


s3nsitivity
addikt

hol találkoztál vele?

az int szerintem az integert takarja, tehát egész számos értéket jelent.
De ha megmondod hol, milyen szöveg környezetben volt megmondom pontosan :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23120) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok!

4.1.2-es rendszer van a telefonomon és iszonyat lassúvá válik, ha belakom és közel minden funkcióját használom. korábbi verziókkal nem volt ilyen problémám, illetve ICS után lassult be ennyire.

van valami humánusabb megoldás a telefonnal szemben, ami javítana a sebességen? ha jól emlékszem korábbi android verziókra nem lehet visszaváltani!?

Aurea mediocritas

(#23121) ricsi0307 válasza s3nsitivity (#23119) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Nstools-ba.Ugye van az ARM Voltage és alatta van ez.

(#23122) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Szerintetek ha átírom a bulid.props-ba a modell számot és nevet mondjuk nexus 4-re akkor a real racing 3 felrakja a durvább grafikát?

(#23123) mgTerminator válasza ricsi0307 (#23122) üzenetére


mgTerminator
veterán

Van a real racinghez grafika állító, de hidd el nekem, ne akard feljebbvenni... Tegra3-on (ami ugye 4 magos) mediumon fut alapból és így sem fut tökéletesen. Galaxy Nexuson mégrosszabb a helyzet a fórum szerint. (személy szerint én nem tudtam kipróbálni mert az enyém 5 hete szervizben van....)

(#23124) ricsi0307 válasza mgTerminator (#23123) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Huh hát már mediumon is laggol és még itt se működik a visszapillantó tükör.High-on meg a real racing feliratnál megfagyasztja az egész telót :DDD Az extra high vajon min fut el?Snapdragon 800 ami még meg se jelent? :D

(#23125) mgTerminator válasza ricsi0307 (#23124) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tegra 4-en lehetséges hogy elfutkorászna :D

(#23126) forintuser


forintuser
őstag

Kipróbálom az N4-n mit tud.Pedig nem szoktam játszani. :N

Holnapkészítést vállalok.

(#23127) forintuser válasza forintuser (#23126) üzenetére


forintuser
őstag

Kipróbálva, törölve.Nem fogott meg.A telepítès vègèn hibával elszáll, de működött.

Holnapkészítést vállalok.

(#23128) ricsi0307 válasza forintuser (#23127) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Extra high-on, hogy futott?

(#23129) mgTerminator válasza forintuser (#23127) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez egy olyan játék aminek se eleje, se vége... 961 esemény, 46 kocsi, vagy 10 pálya, és ugyan azokon a pályákon kell állandóan kacskaringózni... A kocsik kurvadrágák, a tuning szintúgy, és maxra tuningolva is nehéz előrejutni. Magyarul a játékmenet egy kalap szar. Baromi sok óra játék után is kb 10%-ig jutottam....

[ Szerkesztve ]

(#23130) havri1 válasza mgTerminator (#23129) üzenetére


havri1
félisten

De nagyon szép, ezt el kell ismerni ;-)

havri

(#23131) mgTerminator válasza havri1 (#23130) üzenetére


mgTerminator
veterán

A grafikára nem is mondtam egy rossz szót sem! :D Bár egy kis elsimítás nem ártana....

(#23132) ricsi0307 válasza mgTerminator (#23129) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Jó ez jogos de azt vedd figyelembe, hogy a játék maga free, igaz ott bent ku**a drága minden meg csak goldokért vehetsz egy halom autót de azért én natúrba lassan de biztosan haladok :) Csak türelem kérdése.Na meg nekem azért tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#23133) mgTerminator válasza ricsi0307 (#23132) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem is tetszik, csak egy idő után kezd kicsit unalmassá válni az egy helyben toporgás :/

(#23134) Gabrielgray


Gabrielgray
tag

Slukk féle 17-es romot ki milyen kernellel használja?Az eredetivel nekem picit darabos,mire érdemes cserélni?

Huawei Mate 20 pro

(#23135) RAID 2 válasza Gabrielgray (#23134) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Én az eredetivel használtam, nekem nem szaggatott, iszonyat gyors, stabil volt (kb. 2 hetet használtam). Most viszont a telefon új gazdája mondta, hogy időnként lefagy... :F

(#23136) margithid


margithid
veterán

Skype-al nűlatok midnen oké?
Nekem ki szokott lépkedni, ha mondjuk mellette böngészek is, és elég idegesítő...

(#23137) doddencs


doddencs
senior tag

slimbeam alá melyik kernelt ajánljátok? most marmite kernellel használom, van, amire érdemes cserélni?

(#23138) ricsi0307 válasza doddencs (#23137) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Még esetleg a matr1x kernelt próbáld ki de sok külömbség nincs a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#23139) doddencs válasza ricsi0307 (#23138) üzenetére


doddencs
senior tag

majd lehet ránézek.

egyébként aki slim-et használ, a mai frissítést tegye fel. megéri. ;)

(#23140) sonyxperia


sonyxperia
csendes tag

Üdv. Teljesen gyári 4.1.2-n hogyan tudnám beüzemelni a voodoo soundot? Cwm alól rootoltam, de a voodoo azt írja nem támogatott a kernel, pedig a legújabb verziónak kéne mennie. 4.04 en amúgy megy.

(#23141) j.bravo válasza j.bravo (#23109) üzenetére


j.bravo
addikt

Ezt a futárost kellett volna elsőre is.
Hétfőn vitte, ma hozta, kijelzőt cserélték, volt közben egy galaxy ace kölcsönbe (ami nem is rossz teló amúgy), megcsinálták.
Remélem nem kell többször, de ha mégis, nem leszek szégyenlős, hívom a futárt.

Whatever.

(#23142) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Nekiláttam az 1. hsz alapján (Dzsuri89 )a bootloader feloldás/rootolásnak.
De már ott elakadtam, hogy az SDK managernél az Extras pont üres (a telepített android-sdk mappából is hiányzik 2 másik könyvtárral együtt).
Mit tudok csinálni?

(#23143) Simtu


Simtu
senior tag

Sokat sajnos nem tudok a teló előéletéről. Elindítottam úgy, hogy hangerő fel+bekapcs:
Kijött egy menü: Fastboot mode kiír egy pár infót(bootloader version, hw ver., carrier info, serial) ill azt, hogy lock state - unlocked.
Van 4 menüpont: reboot bootloader, reboot, recovery, power off.

Az unlocked vonatkozhat arra, hogy a BL már akkor nyitva is van?

(#23144) Szmoki válasza Simtu (#23143) üzenetére


Szmoki
senior tag

szia! igen valószínűleg nyitva ha lesz,már recovery-t is tettek rá :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23145) Simtu válasza Szmoki (#23144) üzenetére


Simtu
senior tag

Ha bemegyek a recoverybe ott nincs semmi, csak a robot fekszik nyitott hassal. :DDD

(#23146) Szmoki válasza sonyxperia (#23140) üzenetére


Szmoki
senior tag

szia! voodoo soundnál ha jól tudom úgy van,hogy ha az ingyenes verziód van akkor olyan kernel kell alá ami támogatja,ha a pro verzió van akkor mindegy a kernel. lehet hülyeség,de mintha valahol ezt olvastam volna. biztosabb ha olyan kernelt raksz ami támogatja :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23147) Szmoki válasza Simtu (#23145) üzenetére


Szmoki
senior tag

amikor bootol a teló,google felirat alatt van egy nyitott lakat?

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23148) Simtu válasza Szmoki (#23147) üzenetére


Simtu
senior tag

Igen, nyitott a lakat.

Rendben, köszi!

El lehet rontani egyébként? Szóval tudom téglázni, ha valamit elszúrok?

[ Szerkesztve ]

(#23149) Szmoki válasza Simtu (#23148) üzenetére


Szmoki
senior tag

akkor nyitva van,én nem tudom hogy varázsoltam rá innentől recoveryt,2éve volt nem emlékszek már,de itt mindent megtalálsz [link]
szerk: valahogy biztos ellehet,de itt találsz videót,leírást is szóval tehetség kell hozzá :) az én telóm rengeteg romot megjárt már,de semmi baja sincs,olyan mint új korában,szervízben se volt saját hibán kívül

[ Szerkesztve ]

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#23150) bibi55


bibi55
tag

Valaki nem tudja esetleg hogy honnan lehetne a windows phone 7-es lockscreen hangokat letölteni? :D Nekem azok nagyon tetszenek és szeretném alkalmazni őket a telómon. :)))))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.