Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) assemble válasza szuladam (#5699) üzenetére


assemble
addikt

Slimport adapter kell neked, alapvetoen ez a hivatalos oldala: [link]
Ahova most mutat amazon-on (SP1004), ugy latom az a modell nem elerheto mar, viszont van helyette valami ujabb 4K-t is tamogato modell, szerintem ezzel is mukodnie kell: [link]

(#5702) amtibacsi válasza szuladam (#5699) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Nekem adtak hozzá HDMI kábelt. Igaz, használtan vettem. Még ki sem próbáltam, mert minek :)

(#5703) szuladam válasza Angel2014 (#5700) üzenetére


szuladam
aktív tag

- ha okostévém lenne akkor nem lenne rá szükség... ;)

- btw a linkeken lévőknek elég borsos az ára, létezik ebből használható "kici occó" verzió? :D

[ Szerkesztve ]

(#5704) assemble válasza szuladam (#5703) üzenetére


assemble
addikt

A tapasztalat az, hogy ez az eredeti ami jol mukodik, es nem annyira erdemes "kici occo"t venni, mert nagyon nagy a riziko veluk, hogy nem mukodnek jol vagy nem mukodnek egyaltalan. Szoval max ugy erdemes ha ki tudod probalni es visszavinni ha nem jo.

(#5705) Angel2014 válasza szuladam (#5703) üzenetére


Angel2014
addikt

És az internetet sem tudja? Sem a lant sem a wifit?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5706) szuladam válasza Angel2014 (#5705) üzenetére


szuladam
aktív tag

sem-sem :(

(#5707) Angel2014 válasza szuladam (#5706) üzenetére


Angel2014
addikt

És usb port van? Küld már el a típusát :K megnézem nem e lehet rátenni egy usb-fifi adaptert és dlna-án átküldeni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5708) Brett001 válasza Polllen (#5698) üzenetére


Brett001
aktív tag

No az OTG csere is megvolt. Hát így se lett jó. Mondjuk nem volt kidobott pénz, mert az előző OTG egy pár száz forintos "bolhapiaci" :) "csak hogy legyen egy ilyen is" vásárlás volt. Most vettem egy igényesebb HAMA aranyozott OTG-t, szóval frankó. :DD

De a hiba mizéria most már X-akták egyik epizódjába illik. :((( HibyMusic-kal ugye szól. Hallgatom flac-al szól szépen, ugrálok a flac számok között nincs gond. Átváltok egy mp3-ra (44,1 khz 16 bit ) elhallgat, recseg a DAC. Újaraindit kezdem ezzel az mp3-mal nem jó, utána átugrok egy flacra már az se szól, a DAC kijelzőjén össze-vissza villog a LOCK felirat, lefagy a HibyMusic. Újabb próba, flaccal inditok, szól. Most egy másik mp3 fájlt választok és szól. Megint egy másik mp3, szól. Utána egy harmadik (másik lemezanyag) nem szól, recseg. Tehát bizonyos mp3-ak, ogg-ok megfektetik az egész rendszert, ha OTG-n keresztüla DAC be van dugva. Amúgy saját magában, a saját fülhallgató kimentelén mindegyik jó. Pedig a mintavétel, bit megegyezik mindnél. Egyszerűen nem értem. :W A spotify is ogg, azért nem akar szólni. Talán a codec lehet az oka. Majd megnézem, hogy azok az mp3-ak, amik mennek mivel lettek kódolva. Most már nem is bosszant, hanem inkább ledöbbent, izgat, hogy franc lehet ez. Csak valami a Nexus hardverében nem frankó, mert hiába cserélgetem a ROMokat egyikkel se jó. Még az Elemental X kernelt is feltettem, azzal se jó.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5709) szuladam válasza Angel2014 (#5707) üzenetére


szuladam
aktív tag

fú most nem tudom lecsekkolni, de valami elég régi samsungról van szó és asszem még usb port sincs rajta, csak hdmi bemenet

(#5710) Polllen válasza Brett001 (#5708) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ilyet még nem láttam:/

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5711) Maxximus


Maxximus
őstag

Felraktam a Nexus Media Importer-t és az lenne a kérdésem, tudnátok egy valóban jól működő OTG-t linkelni amire ha rá dugom a pendrive-ot tényleg tudom használni?
Illetve egy HDMI-s csatlakozó is kellene, mert az a perverz vágyam, hogy erről nézném a projektoromon a filmeket.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5712) Mezcal válasza Maxximus (#5711) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem egy 700 Ft-os OTG kábel van hozzá. Az Euronicsben vettem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5713) Maxximus válasza Mezcal (#5712) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi, benézek akkor.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5714) kissg620


kissg620
tag

Lenne egy amatőr kérdésem, videókat szeretnék Samsung Smart tévére, DLNA-n átküldeni, milyen progit ajánlanátok vagy van saját Nexus saját alkalmazás?

(#5715) Magnat válasza kissg620 (#5714) üzenetére


Magnat
veterán

Én ezt használom dlna szervernek: Pixel DMS

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5716) Carvus válasza kissg620 (#5714) üzenetére


Carvus
senior tag

Én ezt használom: Samsung TV Media Player

(#5717) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Adott egy törött digitizeres Nexus 7. Az Ebay-en kapható komplett LCD+digitizer kombókkal van valakinek itt tapasztalata? Van lényeges különbség a gyárihoz képest, képminőségben/érintésben/karcállóságban?

(#5718) ittakary válasza Bobyjack (#5717) üzenetére


ittakary
nagyúr

hűdenagy különbség nem hiszem hogy lesz

(#5719) assemble


assemble
addikt

Jott is egy OTA, 2 megas, gondolom egy sima havi frissites amit mostanaban elkezdtek nyomatni..

(#5720) El Gringo válasza Maxximus (#5711) üzenetére


El Gringo
senior tag

[link]

nem kell ide aranyozott szir-sz.r

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#5721) Narxis válasza assemble (#5719) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem is de nem tom felrakni mert az a pre-rootolt Bad Boyz nevű stock ROM van fent, még TWRP sincs mert NRT-vel flasheltem mégse teszi fel, mocsokság.

Thanos was right.

(#5722) assemble válasza Narxis (#5721) üzenetére


assemble
addikt

5.0 ota csak teljesen gyari rendszerre lehet OTA-t rakni, errol mar volt parszor szo.. Ha pedig rootolva van, alapbol nem lehet teljesen gyari, szoval csak factory image-bol lehet.
(custom rom-rol OTA frissiteni egy gyarira alapbol veszelyesen hangzik)

(#5723) DonDragonka válasza Maxximus (#5711) üzenetére


DonDragonka
őstag

HDMI-s megoldáshoz meg ezt javaslom. Nekem ez van. Nagyon szuper...
Semmi csicsa, egy sárga borítékban maga a kábel.
N7-bedug, TV-be bedug, játszik, filmezik, netezik, örül...
Ha merülőben van akkor az USB ágon N7 töltődik.

A teljes élmény kedvéért lehet még csicsázni a dolgot ezzel a progival...

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#5724) Narxis válasza assemble (#5722) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez szomorú.Ki lehet valahogy kapcsolni a frissítést?

Thanos was right.

(#5725) szuladam válasza DonDragonka (#5723) üzenetére


szuladam
aktív tag

És a hangot is átviszi a tvre?

(#5726) amtibacsi válasza Narxis (#5724) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Google play szolgáltatások, értesitések.
Egyébként hova tölt az OTA ? Jött frissítés és recoweryből kéne feltennem, mert magától nem frissül

(#5727) ittakary válasza amtibacsi (#5726) üzenetére


ittakary
nagyúr

elméletileg a system/cache mappa

(#5728) amtibacsi válasza ittakary (#5727) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Nálam nincs cache almappa a systemben.

(#5729) Maxximus válasza El Gringo (#5720) üzenetére


Maxximus
őstag

szuper, köszi.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5730) Maxximus válasza DonDragonka (#5723) üzenetére


Maxximus
őstag

Több,mint 7 ezer ft? Nincs ennél olcsóbb? Ennyiért meglehet a MM-ban is van,nem? Hangot kirak TV-re vagy fülessel hallgatod az N7-ről?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5731) Polllen válasza Maxximus (#5730) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én azon gondolkodtam, hogy chromecast-t 12k körül láttam tegnap. Nyilván hivatalosan csak azt tudod átküldeni, ami támogatja, de tuti van már program, ami mindent áttol. Igénytől függően lehet jobb/kényelmesebb megoldás, mint a kábel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5732) Maxximus válasza Polllen (#5731) üzenetére


Maxximus
őstag

Van egy Samsung allshare dongle-m és egy apple TV-m, de sztm egyikkel sem fog működni, de jó az ötlet csak a kábel utazásnál jönne jól amikor a szálloda TV-jén van HDMI, de Wifi harmat gyenge (ahogy szokott lenni)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5733) assemble válasza Polllen (#5731) üzenetére


assemble
addikt

Chromecast joideje tud screen mirroring-ot ami asszem mindig mukodik, es egesz kicsi a lag, meg jatekra is hasznalhatonak tunik. A kep nyilvan tomoritve van ugy de nem biztos h annyira eszrevenni.

(#5734) Polllen válasza Maxximus (#5732) üzenetére


Polllen
nagyúr

A samsung cucca nem tud saját hálózatot létrehozni? A múltkor volt nálam egy EZcast csoda, az wifi nélkül is tudott saját hálózatot létrehozni, arra csatlakozva megtudtad osztani a saját tartalmakat.

Amúgy ilyen utazgatásra lehet a kábel jobb lenne.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5735) Narxis válasza amtibacsi (#5726) üzenetére


Narxis
nagyúr

6.0-ban kicsit máshogy van de thx sikerült megoldani.

Thanos was right.

(#5736) ittakary


ittakary
nagyúr

Ha a SuperSU 2.46-tal rootolom a legújabb 6.0.0 (MRA58U) build-et akkor nem bootol be :(

ajh...

(#5737) szabeska válasza ittakary (#5736) üzenetére


szabeska
addikt

2.50+ verzió kell neki, ami még béta.

F1

(#5738) DonDragonka válasza szuladam (#5725) üzenetére


DonDragonka
őstag

+ MaxXimus:

Igen átviszi.
Az ára biztos, hogy nekem olcsóbb volt. Rá kell keresni, sokkal olcsóbban is van. Ahol én vettem ott most nincs, csak a minta kedvéért linkeltem be azt amit... :B
Van adapter a MM-ban de olyan nincs amihez 2M-es kábelt adnának. Én is azért rendeltem. Jah és ezzel biztosan nincs semmi lagg míg a vezeték nélkül cuccoknál van, még ha nem nagy is.

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#5739) ittakary válasza szabeska (#5737) üzenetére


ittakary
nagyúr

No akkor hátha más is rootolni akarja a legfrissebb verziót:

1) TWRP-ből SuperSU 2.52 BETA install
2) rögtön utána nem fog bebootolni, kell másik kernel neki
3) razor-mra58u-boot.zip innen letölt, és a boot.img-t ráflasheled vagy CMD parancssorból az Android SDK-val, vagy Nexus Root Toolkittel (utóbbit javaslom, csak egy fájl betallózásból áll, hülyebiztos megoldás :))
4) örülsz

[ Szerkesztve ]

(#5740) assemble válasza DonDragonka (#5738) üzenetére


assemble
addikt

Az ilyen utangyartottak viszont kicsit zsakbamacskak, hallottam sztorikat h valakinel epp mukodtek, valakinel epp nem, asszem a tv-tol/kabeltol is fugghet...

[ Szerkesztve ]

(#5741) Maxximus válasza Polllen (#5734) üzenetére


Maxximus
őstag

Igazad van barom vagyok az nem wifin megy (1 éve elő sem vettem :B )
Igen ezért keresek kábelt

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5742) V.T.


V.T.
aktív tag

Sziasztok! Belépek közétek egy új fehér 32gigás verzióval. Megjelenése óta szerettem volna, de csak most volt elfogadható áron új példány.
Remélem minden remdben lesz vele.
Ha lesznek kérdéseim majd felteszwm, Nexus 5-öm volt régebben.
:R

(#5743) Maxximus válasza V.T. (#5742) üzenetére


Maxximus
őstag

Fehér? Nem is láttam még olyat. Hol lehet még újonnan venni? az extrémben is csak már újra csomagoltak vannak 40-ért

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5744) V.T. válasza Maxximus (#5743) üzenetére


V.T.
aktív tag

Ott vettem. Szerinte új. Teljesen be volt foliazva karcmentes uj szagu. Annyi hogy fekete 16gigasnak aa dobozaban van. De minden sorozatszam at van matricazva stb.
Szoval valoszinu ezert ujracsomagolt. Neztem de ennyiert vagy kicsit kevesebbert 16ost vehettem volna gari nelkul. Igy meg 1ev asus gari van ra.
Nexus5ben is feher hatlapos volt nekem jobban tetszett az.
😁

[ Szerkesztve ]

(#5745) Magnat válasza V.T. (#5742) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Gratula, én konkrétan azt sem tudtam, h van fehérben :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5746) ittakary válasza V.T. (#5744) üzenetére


ittakary
nagyúr

jól tetted hogy ED-ben vetted :K

(#5747) Magnat válasza V.T. (#5744) üzenetére


Magnat
veterán

A webshop szerint refurb: [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5748) V.T. válasza Magnat (#5747) üzenetére


V.T.
aktív tag

Igen. Irtam is. De tenyleg semmi sem latszik rajta. Annyi hogy nem a sajat dobozaban van mert a kep ami a dobozon van egy fekete nexus7et abrazol es ra is van irva hogy 16gb. Aztan ahol a vonalkodok vannak ott van raragsztva a hozza tartozo amin szerepel a 32gb. Meg ugye az eredeti dobozon fehernek kellene lennie mint a nexus 5nel.
Egyebken minden foliazva van a tartozekok is. Makulatlannak mondanam.
;)

(#5749) Maxximus válasza V.T. (#5748) üzenetére


Maxximus
őstag

A wifire figyelj rá. Nekem 2 ismerősöm vitte vissza az ED-nak, mert nagyon gyenge volt.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5750) V.T. válasza Maxximus (#5749) üzenetére


V.T.
aktív tag

Rendben figyelek majd ra.
Eddig azt vetten eszre hogy a kepernyo jobb oldalan a hangero gomb magassagaban fekete hatternel nagyobb a bevilagitas mint a masik oldalon. De csak feketenel latszik az is inkabb csak a bekapcsolasnal. Egyebkent mast nem vettem eszre. De ez is lehet az ips tulajdonsaga. Regen volt mar ips mobilom is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.