Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) wardemi válasza ittakary (#5650) üzenetére


wardemi
senior tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.adblockplus.browser

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#5652) ittakary válasza wardemi (#5651) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csak Chrome :K

(#5653) Mezcal válasza Maxximus (#5649) üzenetére


Mezcal
addikt

Repülő módban lehet, a 6.0 bekapcsolt szinkronnal hozza ugyanazt. Jó hozzá az a samsung töltő? Mert nekem hűségpontokból megvan.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5654) vikla007 válasza ittakary (#5650) üzenetére


vikla007
aktív tag

root nelkül is működik wifin, chrommal is...

https://adblockplus.org/hu/firefox

[ Szerkesztve ]

(#5655) FeRkE válasza ittakary (#5650) üzenetére


FeRkE
őstag

+1 Nem is ertem, sose azokat az embereket, akiknek nincs szuksege rootra. Mar csak emiatt erdemes rootolni, es akkor meg par masik proginak is szuksege van ra altalaban.

(#5656) Maxximus válasza FeRkE (#5655) üzenetére


Maxximus
őstag

Pedig egyszerű. Vesz egy csúcs gépet és kb 10%-át használja a tudásának...gondolom Te is találkoztál ilyenekkel. ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5657) Polllen válasza FeRkE (#5655) üzenetére


Polllen
nagyúr

A megértés kulcsa az elfogadás... ;) Nem mindenki olyan, mint te.

Pl. én most csak netezésre(hírolvasás, ph fórumozás)* és viberhez használom a tabot. Ahhoz minek root?

*Azokat az oldalakat, ahol zavaróan sok a reklám, elkerülöm.

Maxximus

Ez a tab megjelenéskor is maximum a felsőkategória alja volt, nyomott áron. A 2013-s csúcsgépekbe snapi 800 került, nem 600.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5658) Maxximus válasza Polllen (#5657) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is ugyanezekre, én sem rootoltam. Minek Az S6-om rootolt azt jobban sok mindenre használom.
Sztm elég csúcs volt ez akkor a procit talán kivéve. Ilyen kijelző felbontással akkor még kevesen dicsekedtettek az apple kivételével. (NFC,integrált vezeték nélküli töltés,stb) Én is azért vettem anno.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5659) Polllen válasza Maxximus (#5658) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, nem volt rossz akkor sem és most sem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5660) amtibacsi válasza Maxximus (#5649) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Én meg ilyet vettem :-) és csak 1100 Ft volt. Tokon keresztül is tölti.

[ Szerkesztve ]

(#5661) dorika87 válasza amtibacsi (#5660) üzenetére


dorika87
őstag

Én is ugyanilyet vettem. Neked nem melegszik nagyon? Mert nekem baromira melegedett amikor töltöttem.

(#5662) Mezcal


Mezcal
addikt

Nekem 200 Ft a samus töltő T-nél pontokkal. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5663) uvegtigris22


uvegtigris22
csendes tag

Sziasztok!Van egy Nexus7(2013) tabletem es mostanaban toltes problemak vannak!Van ugy hogy egesz ejszaka tolton van es reggelre 20%ig tolt fel!Vagy 3ora alatt alig tolt par szazalekot!De neha meg feltolti rendesen,de egyre ritkabban!Valami otlet,h mi lehet a baj?Aksi problema?+osszetortem a kijelzojet kb fel eve es volt kijelzocsere...par honapig nem volt gond,de most az egy hajszalvekony fekete csik megy at az egesz kijelzon keresztben!(de ez meg nem annyira zavaro,mint az aksi problema)Gondolkozok egy um tableten is,de sajna lovesem sincs milyent vegyek!Ami kriterium,h max 8as kijelzo,3g es jo lenne minel hosszabb aksi ido!Nem feltetleneul csucs kategorias gep kellene,inkabb ar ertek aranyban valami jo!(pl.:lg g3at sokan dicserik,de sajna nincs sim kartya lehetoseg)De lehet draga tablet is!Segitsegeteket elore is koszonom!😃

(#5664) assemble válasza uvegtigris22 (#5663) üzenetére


assemble
addikt

Elso korben en inkabb toltore vagy csatlakozora tippelnek, megprobalnam masik toltovel, jol bedugva, stb.

(#5665) amtibacsi válasza dorika87 (#5661) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Tokon keresztül töltöm és picit langyos. Majd kipróbálom tok nélkül is.

(#5666) uvegtigris22


uvegtigris22
csendes tag

Probaltam masik toltovel is es sajna ugyanez a helyzet!:(

(#5667) ittakary válasza uvegtigris22 (#5666) üzenetére


ittakary
nagyúr

akkor a készülékkel a van a gond: tisztítsd ki a csatlakozót, hátha porcicás!

(#5668) Mezcal


Mezcal
addikt

A wifis töltővel másnak is lassan tölt? Jóval lassabb a hagyományos töltésnél.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5669) ittakary válasza Mezcal (#5668) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tudom, hogy kötekedésnek hangzik, de nem minden wifi, ami vezetéknélküli :D

(#5670) donjohnson válasza Mezcal (#5668) üzenetére


donjohnson
addikt

wifis töltés, lol :DDD
amúgy igen, lassabb mint a hagyományos vezetékes töltés.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#5671) ATM_automata válasza Mezcal (#5668) üzenetére


ATM_automata
őstag

Nem mondod, hogy úgy vettél QI töltőt, hogy nem tudtad, hogy sokkal lassabban tölt, mint a legócskább vezetékes töltők? :Y

What else?

(#5672) Mezcal


Mezcal
addikt

Ja tudtam, hogy lassabb, azt nem hogy ennyivel!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5673) amtibacsi válasza tetova (#5648) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Azzal sem megy. Újabb tesztOrigó cikk 3 böngészővel próbáltam, mindegyikkel akadozott. P780-as teló, 4.2 droid simán vitte. Biztos, hogy nem a 6.0 a hibás ? Úgy tűnik előtölti egy darabig, aztán leáll az előtöltés és amikor odaér a film, akkor leáll, kilép, néha üjraindul.

(#5674) paxm válasza amtibacsi (#5673) üzenetére


paxm
aktív tag

Tegnap tettem fel egy rootolt, Twrp - s 6.0 romot! Dolphin böngésző simán viszi a videót, semmi akadás!

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

(#5675) amtibacsi válasza paxm (#5674) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Tegyem fel újból ? Esetleg gyári állapot visszaállítása ? Van néhány progi, amit nehéz visszatenni. Dolphin el sem indul nálam hiába törlöm, telepítem újból

[ Szerkesztve ]

(#5676) paxm válasza amtibacsi (#5675) üzenetére


paxm
aktív tag

Az enyém nyitott bootloaderes, Twrp-s romra lett recowery-ből felrakva. Vipe : system /chase /dalvik volt, a data nem! Minden működik szépen.

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

(#5677) Maxximus válasza Mezcal (#5672) üzenetére


Maxximus
őstag

Dupla idő, az S5-ömnél tripla majdnem.Az S6-om gyors töltőjénél 4 -szer több ha vezeték nélkül töltöm.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5678) ittakary válasza Mezcal (#5672) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nexus 6-on viszonylag gyors volt :)

Azért valljuk be, a Nexus7-nek elég nagy akksija van, szerintem ezért tűnik lassúnak

(#5679) Mezcal


Mezcal
addikt

Akkor így semmi értelme ennek a töltésmódnak. :(((

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5680) ittakary válasza Mezcal (#5679) üzenetére


ittakary
nagyúr

van, csak nem egy tabletnél :)

munkahelyen kirakod a töltőpárnát, ahol amúgyis pihentetnéd a telódat, és bónuszba tölt is.. garantálom hogy soha nem fog lemerülni a telefonod

(#5681) Mezcal válasza ittakary (#5680) üzenetére


Mezcal
addikt

A kábelt is könnyen bedughatod :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5682) ittakary válasza Mezcal (#5681) üzenetére


ittakary
nagyúr

papa, ne nekem mondd ezt :D te voltál a balfék aki kifizette a pénzt a vezetéknélküli töltőre :D én tudom nagyon jól hogy egy mozdulat bedugni

nekem anno Nexus 6-tal együtt jött egy vezetéknélküli töltőpad, azt volt hogy használtam, mert kényelmes volt, de pénzt nem adtam volna érte :N

[ Szerkesztve ]

(#5683) PistiSan válasza ittakary (#5682) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem is jó a kábeles megoldás, ha hamarabb kopik szét az usb töltőcsatlakozó, mint ahogy a tablet megadja magát, akkor fogok venni én is vezetéknélküli töltőt, de addig a kábel is jó lesz. Megkímélt a tabletem teljesen, több mint 2 éves, remélem még ugyanaddig bírni fogja, nagyon jó vétel volt még most is azt mondom.

(#5684) FeRkE válasza ittakary (#5680) üzenetére


FeRkE
őstag

Nekem tabletnel is bejon, sokaig nem hasznaltam, pedig volt, mert tokon keresztul nem ment. Aztan mostanaban gondoltam egyet es kivettem tokbol, ugyis mindig otthon hasznalom a tabletet. Ejszaka csak rateszem, reggelre feltolt. Tetszik, hogy nem kell kabelt dugdosni. Nillkin Magic Discem van.

(#5685) szabeska válasza FeRkE (#5684) üzenetére


szabeska
addikt

én 700 ft-ért vettem a vezetéknélkülit, és otg-t is használok, tehát nem koptatom feleslegesen a csatit. ennyi pénzt bőven megér. plusz ha nincs tokban, nem az asztalra teszem hanem a töltőre, nem lesz karcos a hátulja :D simán megéri.

F1

(#5686) Magnat válasza ittakary (#5678) üzenetére


Magnat
veterán

Itt a specifikáció, ha jól olvastam máshol, az 1.2-es szabvány elég új, ez 15 wattot is fog majd tudni tolni, az elterjedtebb korábbi szabvány viszont csak 5 wattot enged, ami ugyi 1A 5 volton. Persze simán lehet, h az olcsóbb töltők ennyit sem tudnak.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5687) amtibacsi válasza paxm (#5676) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Gyári visszaállítás után nálam is jó lett. Most telepíthetek mindent vissza :-(

(#5688) paxm válasza amtibacsi (#5687) üzenetére


paxm
aktív tag

Örülök neki, legalább működik minden! :) Ezért jó a root, mert mentésből szépen mindent vissza lehet rakni.

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

(#5689) Mezcal válasza ittakary (#5682) üzenetére


Mezcal
addikt

Nagy balfék voltam 300 Ft kifizetni egy 3000-es töltőre. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5690) Maxximus válasza FeRkE (#5684) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem tokon keresztül is tölti.
Egyébként pl a vízálló S5-nél kifejezetten jó lenne a vez.nélk.töltés, mert ott buzizni kell a töltő csatlakozó fedővel, hogy rá tudjam tenni a töltőt.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5691) Brett001


Brett001
aktív tag

Sziasztok!

A napokban vásároltam egy Fiio E17K Alpen külső DAC/fejhallgató erősítőt az AKG K550 fejesemhez. Nagyszerű masina, de olyan gondom van, hogy eddig csak a HybiMusic-kal sikerült megszólalásra bírnom USB-n keresztül, illetve van még az USB audio pro, de az fizetős és addig nem akarom megvenni mig van más lehetőség, főleg, hogy sok Spotify zenét hallgatok, ez lenne a cél. Van valami lehetőség, hogy a Spotifyt is tudjam DAC-on USB-n keresztül hallgatni? A fejhallgató/DAC topicban már kérdeztem, de átirányitottak Nexus szaktopicba. A Lollipopnak már tudnia kéne a nativ USB lejátszást, de nekem nem akar összejönni. :( DokDo 7.2-em van, de a DAC-osok tanácsára gyorsan feldobtam egy gyári stock-ot is (a legújabb marsmellow-t), de semmi...nem szól a Spotify. :(

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5692) Polllen válasza Brett001 (#5691) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hali!

Amikor legutóbb próbáltam (fél éve talán), akkor az usb dac csak akkor ment, ha külön ki tudtad választani kimenetnek. A spotify-ban nincs ilyen kimenet választó, azt hiszem a Sound About oldotta meg a problémám.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5693) Brett001 válasza Polllen (#5692) üzenetére


Brett001
aktív tag

Kösz, de sajnos ezzel sem megy. :( Akármit választok, USB host, USB client, let apps decide ...semmi. Most tök feleslegesen kiadtam 45e ft-t és nem tudom használni a dac-ot. Mindössze egy lejátszóval megy. Nem ezért vettem. :W

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5694) Polllen válasza Brett001 (#5693) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pedig azzal a programmal mennie kellene, Tidal-lal hallgattam. Csak nekem sajna az usb transzportomnak nincs saját tápja, így elég gyenge volt a nexus-szal.

Ha lesz időm este, felrakom, megnézem, mit és hogyan kell belőni, hogy menjen.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5695) Brett001 válasza Polllen (#5694) üzenetére


Brett001
aktív tag

Ok, köszi...közben én is próbálkozom.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5696) Polllen válasza Brett001 (#5695) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szia!

Nálam működik normálisan.

1. SoundAbout telepít
2. Készülék restart
3. Media audio-t a progiban usb host-ra tettem
4. Spotify elindít és szól a DAC-ról (igazából xmos usb->coax transzport, de ez most mellékes)

Arra figyelj, hogy ha van másik lejátszó is telepítve, ami kezel dac-t és a csatlakozásnál az kizárólagos engedélyt kér, akkor ne hagyd. Pl. nekem a HibyMusic miatt kiakadt az egész, restartolt is a tab, uh a teszt idejére letöröltem.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5697) Brett001 válasza Polllen (#5696) üzenetére


Brett001
aktív tag

Szia!

Köszönöm a segítséget és hogy kipróbáltad! :R Megcsináltam pont így, de sajna nem megy a dolog. :( Most már erősen élek a gyanúperrel, hogy valami hardveres gubanc van a Nexussal. Lett próbálva DokDo 7.2-vel, most a Stock 6.0 van fent csak nem akarja tudni az igazságot. Gyanúmat erősíti, hogy bár a HibyMusic-kal szól, de közben kiderült, hogy az sem tökéletes. Időnként elhallgat, volt olyan hogy két szám közötti váltásnál elhallgatott csak recsegés jött a fejhallgatóból, és csak a tablet újra indításával lett jó. Ezt többször eljátszotta már. A DAC biztos jó, mert PC-vel kipróbálva tökéletes, minden mintavételen, biten próbálgattam Foobarral, szól csodásan, megy mint a kisangyal.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5698) Polllen válasza Brett001 (#5697) üzenetére


Polllen
nagyúr

Esetleg próbálj meg egy másik otg kábelt. Nekem volt olyan, h kis kábelmozgatásra elszállt a hang.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5699) szuladam


szuladam
aktív tag

Tudtok olyan kábelt amivel a tabot egyből tvre lehet kötni és a hangot is átviszi?
(Olvastam valahol a neten, hogy a legtöbb ilyen kábel nem jó a nexusokhoz.)

(#5700) Angel2014 válasza szuladam (#5699) üzenetére


Angel2014
addikt

Okos tv éd van?? Internetes?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.