Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) assemble válasza #41133696 (#6050) üzenetére


assemble
addikt

Semmikeppen nem ilyen, 2 fajta microUSB-HDMI szabvany van (MHL es slimport), es a ketto nem kompatibilis egymassal, az n7 2013 a slimport-ot tamogatja (MHL-t nem). Masreszt ha jol latom, abban a dokkoloban, amit rendeltel, alapbol van hdmi kivezetes, tehat a dokkoloba bele van epitve a slimport adapter es megoldja a hdmi-re valo konverziot, ahhoz igy mar nem kell kulon adapter. Innentol csak egy hdmi kabel kell. Illetve annyi szivas van meg, hogy micro hdmi van rajta. Szoval pontosabban ami kell: Micro HDMI - HDMI kabel (ilyesmi), (vagy egy sima HDMI - HDMI kabel (ilyesmi) + Micro HDMI - HDMI adapter (ilyesmi))

[ Szerkesztve ]

(#6052) #41133696 válasza assemble (#6051) üzenetére


#41133696
törölt tag

HDMI - HDMI kábelem van itthon bőven.

Akkor ez is jó lenne: Roline HDMI-Mini HDMI F/M adapter (12.03.3120-25)?

(#6053) assemble válasza #41133696 (#6052) üzenetére


assemble
addikt

Szerintem nem, ha jol latom a dokkolon Micro HDMI van, es pedig mini. [link]
Ez peldaul jo sztem, de mocskos draga, ennel kell lennie olcsobban mashol: [link]
Komplett kabelek vannak joval olcsobban ennel: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6055) assemble válasza #41133696 (#6054) üzenetére


assemble
addikt

Ezek is jonak tunnek

(#6056) #41133696 válasza assemble (#6055) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, akkor ezek közül választom valamelyiket. Az Equip mint márka már járt nálam, de a másikat még nem ismerem. Viszont az olcsóbb :)

(#6057) #41133696


#41133696
törölt tag

Ha dokkolón van, és a monitorra küldöm ki a képet, a Jack alzatra attól még ugyanúgy kiküldi a hangot ugye? Mert a monitoron nincs hangfal :)

(#6058) Mond


Mond
senior tag

Sziasztok!
Leírná valaki, hogy mekkora kapacitású a töltő, sajnos elveszett, próbálok beszerezni egy hasonlót.
Vagy ha tud valaki kedvező áron az még jobb. Köszönöm előre is!

(#6059) assemble válasza #41133696 (#6057) üzenetére


assemble
addikt

Hm ez jo kerdes, meg nem probaltam. Sztem valoszinuleg igen, mivel kepet is ugyanugy jelenit meg a kijelzo is ilyenkor. De kesobb talan ki tudom probalni..

Mond: 5.2V 1.35A

(#6060) lamazonia


lamazonia
tag

van kedvenc tokotok? illetve esetleg billentyűzetes tokotok? esetleg csak billentyűzetek a készülékhez?
most akarok vásárolni, de tanácstalan vagyok.

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#6061) #41133696 válasza assemble (#6059) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként a Genius SP-M150 helyett egy Bluetooth hangfalat akarok majd, csak átmeneti megoldásnak gondolom az SP-M150-et.

"Mond: 5.2V 1.35A"

?

Egyébként ezt rendeltem meg:

[ Szerkesztve ]

(#6062) Suprax5


Suprax5
csendes tag

Sziasztok!

Van tapasztalat ezekről?
[link]

(#6063) Keem1 válasza Suprax5 (#6062) üzenetére


Keem1
addikt

Kicsit olvass vissza, írtak páran erről.

(#6064) Suprax5 válasza Keem1 (#6063) üzenetére


Suprax5
csendes tag

Megvolt nem is kicsit, a visszaolvasás.
Megpróbáltam szóra bírni, olyat, aki még osztotta meg a tapasztalatát.

(#6065) ZCoyote válasza Suprax5 (#6064) üzenetére


ZCoyote
őstag

Nemrég vettem egy Nexus 7 (2013) 32GB LTE változatot. Hibátlanul működik eddig (kopp-kopp), origi dobozban kaptam, fólia is rajta volt. Egy karc sincs az eszközön.

Romani ite domum.

(#6066) #41133696 válasza ZCoyote (#6065) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez jó hír, itt pont ma fogyott el végleg úgy tűnik.

Szerk: Ehh az enyém sem kapható már, de remélem a pár nappal ezelőtti rendelést még tudják teljesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#6067) #41133696 válasza #41133696 (#6066) üzenetére


#41133696
törölt tag

Reggel felhívom őket, mert a rendelésem részleteinél az áll, hogy beszállítás alatt központi raktárba. Igaz a már mostanában átvett termékeim esetében is az van feltüntetve, hogy nyitott a státusza.

(#6068) #41133696 válasza #41133696 (#6067) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megkérdeztem, meg fogom kapni, csak már új megrendelést nem vesznek fel :C

(#6069) zedorf4 válasza zedorf4 (#6045) üzenetére


zedorf4
csendes tag

Visszavittem és kértem egy másikat. Arra simán felment OTA-n a 6-os. Még a GPS is működik. Majd később tiszta telepítést is csinálok. Az Edigitalnál a Nexus 7 2013 kezd kifogyni, Már csak a 32GB LTE modell kapható...

(#6070) Wilika válasza zedorf4 (#6069) üzenetére


Wilika
aktív tag

Én most jól megszívtam. :(
Tegnap láttam, hogy jelzi a 6.0.1-es OTA frissítést, mondom király, majd ma ha hazajöttem melóból ráeresztem.
Így is tettem, magára hagytam a gépet, hadd dolgozzon, de mikor visszanéztem rá, csak egy kipurcant droid volt a képernyőn, a "nincs parancs" felirattal. .(
Bementem recoverybe, wipe-oltam cache-t, nem oldotta meg. Mondom, nem gond, nincs rajta semmi pótolhatatlan, wipe/data, factory reset, de ez sem oldotta meg. :(
Valami ötlet, hogy mivel tudnám újra szóra bírni?
Eddig soha nem volt baja frissítésekkel, 4.4-gyel került hozzám, azóta OTA-n lépkedett felfele folyamatosan, minden gond nélkül.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#6071) Keem1 válasza Wilika (#6070) üzenetére


Keem1
addikt

Ha fastboot módba tudod tenni (szerintem ezzel nem lesz gond), akkor tedd fel a romot rá normálisan (értsd: manuálisan és nem OTA-n).

(#6072) Wilika válasza Keem1 (#6071) üzenetére


Wilika
aktív tag

Lehet, hogy holnap melóban, ahol van szünetmentes, meg minden jó, majd megpróbálom.
Mondjuk kicsit bánt, mert még nem csináltam ilyet.
Persze van tonnányi leírás a neten, de van valami majdnem "failsafe" amit tudtok ajánlani?

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#6073) Magnat válasza Wilika (#6070) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem meg 3. alkalommal közli letöltés után, h az ellenőrzés sikertelen.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6074) assemble válasza Wilika (#6072) üzenetére


assemble
addikt

Sztem eleg nehez elrontani, lenyegeben onnantol hogy a gepre van dugva fastboot-ban (es van hozza driver a gepen es az erzekeli) egy parancs kiadasabol all. Illetve 2, ha a bootloader nincs nyitva. Es ha rossz parancsot adsz ki sem nagyon tudod tenyleg elrontani ugy, hogy ne lehessen visszahozni. :)

(#6075) net91


net91
senior tag

Lehet még kapni itthon? Én már sehol nem találok.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6076) kissg620


kissg620
tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan tokot vagy tartót amelyen keresztül megy a vezeték nélküli töltés?

(#6077) #41133696 válasza net91 (#6075) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az Edigitalnál lehetett az utolsó példányokat

(#6078) assemble válasza net91 (#6075) üzenetére


assemble
addikt

Van meg LTE-s refurb: [link]

(#6079) Keem1 válasza assemble (#6078) üzenetére


Keem1
addikt

Van csak wifis is.

(#6080) #41133696 válasza Keem1 (#6079) üzenetére


#41133696
törölt tag

Emelkedett is szerény 5K-val, de legalább van :D

(#6081) Keem1 válasza #41133696 (#6080) üzenetére


Keem1
addikt

Áh, még ez se vészes ár. Tavaly kb. ilyenkor aprón használt, de gyakorlatilag full újnak kinéző 16 GB verziót vettem 40k-ért. Jó, igaz, már egy éve használom, az is pénz, ha úgy vesszük. :DDD

(#6082) assemble válasza Keem1 (#6079) üzenetére


assemble
addikt

Azt en nem latok..

(#6083) Keem1 válasza assemble (#6082) üzenetére


Keem1
addikt

(#6084) Magnat


Magnat
veterán

Feltettem az új frissítést ota, teljesen érintetlen előző verzióra. Most ott tart, h elindul a rendszer, alkalmazások optimalizálása, 10-től kezd el számolni (nem értem, miért nem 1től) 36ig, utána Android indítása, kezdő alkalmazások, utána ismét bejön az a 4 bizb@sz, amiket bootoláskor animál. Meg tudok még vmit próbálni factory reset előtt?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6085) assemble válasza Keem1 (#6083) üzenetére


assemble
addikt

Jah, az elobb nem dobta ki a kereso, de most mar igen :)

(#6086) Keem1 válasza Magnat (#6084) üzenetére


Keem1
addikt

Igen. Ha két-három újraindítási ciklus után se megy a dolog, akkor kis kezecskéidbe veszed az irányítást (ahogy látom, eddig nem abban volt :D ).

Felteszed a Nexus Root Toolkitet, amivel lemented a beállításaidat, ha FR lenne a nóta vége. Sajnos nyitott bootloader híján teljes tükörmentést nem tudsz készíteni, de ha úgyis FR lesz a dologból, akkor nyissad és legközelebb nem kerülsz ilyen helyzetbe: FR után vissza tudod tenni a mentéskori állapotot, teljes tükörmentés a romról, beállításokról, adatokról, stb.) :) Ehhez persze rootolsz és TWRP recoveryt felteszel.
Ahogy látom, most az OTA frissítés mindenkinél bajos, így érdemes a fejecskékből kitörölni és bevésni, hogy Nexust csak factory image-ből frissítünk ;)

assemble: zsír, akkor jó vásárlást :D

[ Szerkesztve ]

(#6087) Ear001 válasza Keem1 (#6086) üzenetére


Ear001
addikt

Nálam dobozból kivéve szépen eljutott 6.0.1-ig OTA val.

(#6088) #41133696 válasza Keem1 (#6081) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, de egyébként érdekes, hogy 2014 - es verzióból még nem láttam idehaza régióban. Verziót.

(#6089) net91


net91
senior tag

Ti, amikor vásároltátok ezeket a Refurbished darabokat, milyen csomagolásban kaptátok?

Most vettem egy 32 GB-os típust, és nem az eredeti dobozában adták, hanem egy nagy ronda barna papírdobozba csomagolva. A tableten védőfólia sem volt. Az Európa Centerben vettem, mert ott azonnal át lehetett venni.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6090) Thocy a ZAGY válasza net91 (#6089) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Az enyém is, de semmi baja, karcmentes volt. Amúgy nálam sem vilt gond az OTA frissítéssel eddig (4.3-ról 6.01-ig).

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#6091) Magnat válasza Keem1 (#6086) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi a segítséget, de azért pls ne csináljunk már úgy, mintha az a userek szégyene lenne, akik nem tudják kis kezecskéjükbe venni az irányítást, h a Google nem tud egy stabilan működő frissítési procedúrát kidolgozni ... nem szívlelem az almát, de ki kell mondani, sok mindenben még qrva messze van tőle az Android... mint ahogyan szégyen az is, h nem tudnak egy OS szinten root nélkül működő általános full backupot kidolgozni sem. Pontosan azért hagytam érintetlenül a rendszert, mert nincs kedvem sz@r@kodni a frissítésekkel, ha rányomok, csinálja meg és kalap. Van elég más eszköz amit buherálok, ez működjön stabilan, root sem kell rá igazán (max a reklámokat blokkolni lenne jó, de mindegy), cserébe működjön úgy, ahogy eredetileg működnie kellene. Nekem ez van a fejecskémben, meg az, hogy gyakorlatilag nincsen egy olyan androidos eszköz, amit rendszeresen frissítenek, a frissítések előtt gombnyomásra tudsz backupolni de csak for safety sake, mert valójában úgyis minden frissítés gond nélkül lefut. Csak így meg komoly dolgokra nem nagyon használható.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6092) net91 válasza Thocy a ZAGY (#6090) üzenetére


net91
senior tag

De előtte a Sugárban (szintén eDig)egy 16 GB-os változatot vettem, amelyet eredeti csomagolásban védőfóliával kaptam, olyan volt, mint egy új. Ezért lepődtem meg, mikor ezt a másodikat abban a ronda nagy dobozba adták át.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6093) Cyrin válasza net91 (#6092) üzenetére


Cyrin
addikt

van valami baja? nincs? akkor használd. vagy a csomagolást akarod nézegetni???

(#6094) net91 válasza Cyrin (#6093) üzenetére


net91
senior tag

Most tesztelem, mert két órája vettem. :)

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6095) Cyrin válasza net91 (#6094) üzenetére


Cyrin
addikt

Ennyi, Használd és ha gond van vele visszaviszed, de ne a csomagolás miatt, mert kaphatsz helyette más csomagolásút, esetleg rosszabbul működőt. Na melyikkel leszel előrébb?

(#6096) Keem1 válasza Magnat (#6091) üzenetére


Keem1
addikt

Hát tehetek én róla, hogy a Google nem volt képes minden körülmények között jól működő OTA-t csinálni? Én tehetek erről? Én tudom, hogy általában szar (nyilván nem mindig), ezért javaslom mindenkinek a minden esetben jól működő frissítést. Ezért ne velem vitázz, javasoltam valamit, vagy megfogadod, vagy nem, a te dolgod. De ne várd, hogy az OTA-t ajánljam vagy dicsőítsem - nem fogom.

[ Szerkesztve ]

(#6097) Magnat válasza Keem1 (#6096) üzenetére


Magnat
veterán

Nyilván nem a te hibád - arra próbáltam utalni, h fura, h azokat degradálod (kezecskéjük, fejecskéjük) akik a Google által preferált megoldással próbálnak frissíteni, nem a Googlet, aki úgy csinálta meg, h ne működjön (minden esetben) jól.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6098) net91


net91
senior tag

Az új készülék, gyorsan, probléma nélkül frissített OTA-n keresztül 4.3-ról 6.01-re.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6099) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv!

Nem tudtam ellen állni és rendeltem egy ilyen csodát. Kijelzővédő fóliát ki mit használ és ajánl?

Pixel 8 Hazel

(#6100) net91


net91
senior tag

Ma vettem egy ilyen készüléket és nem jó az érintőképernyője.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.